Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehet meghódítani egy skorpió jegyű férfit? fórum

Hogyan lehet meghódítani egy skorpió jegyű férfit? (beszélgetős fórum)


2008. máj. 29. 10:04

Sziasztok!

Nekem is skorpióm van, a jegy talán összes rossz tulajdonságával :( örök meglepetés marad nekem a srác. Most éppen csak "jóbarátok" vagyunk mert kitalálta, hogy nem tudja mit akar, össze zavarodtak az érzelmei. Ez már lassan egy hónapja tart, mondtam neki, hogy nekem is időre van szükségem, akkor hirtelen biztos volt benne, hogy engem akar, aztán most két hete megint nem tudja mit akar.... Hát ki igazodik ki rajta??? Mondtam neki, ha nem tud dönteni szakítsuk, ennek így nincs értelme, erre mentegetőzik, hogy meg fogom bánni... Most kivárok. Hozzáteszem, hogy oroszlán vagyok, a hozzáértők a fejüket fogják a párosítástól. Mit csináljak, hogy észhez térjen és minden olyan legyen mint régen???????? Már mondtam neki, hogy jól megverem :))) Komolyan nem tudom mit csináljak. Kedveskedjek? hideg legyek? Nem tudom melyik viselkedési módot válasszam. Tudom nem biztos, hogy jól döntök vele, de hát szeretem, meg talán ő is engem, csak most megzavarodtunk.

94. SF (válaszként erre: 91. - Marita)
2008. máj. 28. 20:23
Az én Skorpióm igen nehéz ember, vagyis inkább nehéz fejű. Máskülönben csodás apa, még egy kicsit túlzásba is viszi.
93. SF (válaszként erre: 89. - 1a50c86bb0)
2008. máj. 28. 20:22

Persze, ilyenek is vannak. Mégsem hiszem, hogy kizárólag a Skorpióság lenne az ok. A szüleid válásában sok minden közrejátszhatott az anyagi gondoktól kezdve a munkahelyi barátságokig. A barát meg... anyuci elkényeztett kedvence lehetett.

Csak hogy lásd, mennyire nehéz horoszkópilag a helyzetem, a fiam Bika, a két lányom Bak és Oroszlán. A legjobb barátnőm is Oroszlán, a kevésbé szoros barátságaim is Bak, és Bika, és a már említett Kos. Csupa erőszakos jegy, mégis remekül megvagyunk. Furcsa módon minden kapcsolatomban én vagyok a fék. Biztos erre is van magyarázat...

92. SF (válaszként erre: 90. - 274c9996b8)
2008. máj. 28. 20:18
Nem, 6 nap van köztünk, de a többi "duma" hajszálra egyezik. Ő az idősebb, de a gyerekesebb is.
91. Marita
2008. máj. 28. 20:14

Sziasztok!

Bocsi, hogy belebeszélek, de a fórum címe megütötte a szememet...

Nekem az a szerény véleményem, hogy a skorpió jegyűek nagyon nehéz emberek/attól még nagyon jók is lehetnek/, de én nem igyekeznék meghódítani egy skorpiót sem... bocsika!

90. 274c9996b8 (válaszként erre: 87. - SF)
2008. máj. 28. 19:41

De , gondolom hogy a szuletesi idö pontotok NEM egyezik , sem pedig az ev ? !/ ora,perc?/

Nem tudom olvastal-e , egyalltalan erdekel-e a törtenelem ? Engem nagyon !Fökeppen az antik vilag.

Nagyon jo forditasok vannak korabeli törteneszek muveiböl , itt a Romai kor amire gondoltam. Abban az idöben az asztrologia nagyon el volt terjedve es a szulök a gyerek szuletesekor szinte azonnal horoszkopot csinaltattak !/ a keresztenyseg akkoriban meg nem volt sehol./

Erdekes modon ezek a horoszkopok mindeg bejöttek az adott ember elete folyaman . Tehat fenmaradt irasos muvek igazoljak ezt a tenyt !

89. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 88. - SF)
2008. máj. 28. 19:33
Mi nem foglalkoztunk a horoszkopokkal, a szuleim elvaltak, mert nem tudtak elviselni egymast. Aztan volt egy skorpio pasi az eletemben, az egy allat volt, utolag raktam ossze, hogy valojaban egyikukkel sem jottem ki jol, jobb toluk tavol maradnom. A skorpiora viszont automatikusan az a srac jut eszembe, nem az anyam, testverem, pedig ok is eleg nehez emberek.
88. SF (válaszként erre: 84. - 1a50c86bb0)
2008. máj. 28. 19:22
:-) Nehéz lehet neked, bár az én módszerem se válik be mindig. Nekem mindenki barát, míg nem bizonyítja az ellenkezőjét. Jó párszor koppantam már miatta!
87. SF (válaszként erre: 85. - 274c9996b8)
2008. máj. 28. 19:21
:-) Nem tervezem mostanában az Agykontroll tanfolyamot, főleg pénzügyi okok miatt. Az emberek különbözőségéhez pedig azt tudom hozzáfűzni, hogy van egy barátnőm, aki hajszálra ugyanazt a jellemzést kapta, mint én (azonos aszcendens, és szintén Kos), mégis az ellentétem. Nem hsizem, hogy a csillagjegyeknek ehhez köze lehet, sokkal inkább a neveltetéshez, a környezethez, attitűdökhöz.
2008. máj. 28. 19:11
Húha! Nagy feladat! Én már feladtam!
85. 274c9996b8 (válaszként erre: 79. - SF)
2008. máj. 28. 19:09

Hat igen , a kos-nak ritkan vannak önbizalom gondjai !/legalabbis gondossan titkolja!/

De , melegen ajanlom hogy vegezd el a tanfolyamot idöt penzt böven meger, es utanna gyakorold szorgalmassan!Mit mondjak ? ! Az eredmeny kb egy evi szorgalmas gyakorlas utan latvanyos lessz !

Egyebkent NEM csak az acendens ami befolyasolja az embert , mert en ugytudom hogy minden jegy valamenyire befojasol minden jegyet , ezert van az hogy nem csak 12-fele ember van.

84. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 83. - SF)
2008. máj. 28. 19:07
Nekem az anyam, edesapam, testverem is skorpiok, sot eletem legutalatosabb pasija is az volt. Ugyhogy minden elismeresem, en menekulok azoktol, akikrol tudom, hogy azok :)))
83. SF (válaszként erre: 82. - 1a50c86bb0)
2008. máj. 28. 19:04
Akkor végül kimondhatom, hogy bár van egy saját Skorpióm, a csuda se tudja, hogy hódítottam meg:-)))
82. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 81. - SF)
2008. máj. 28. 19:01
Igaz :)
81. SF (válaszként erre: 80. - 1a50c86bb0)
2008. máj. 28. 18:58
Igazad lehet, de szerintem mindegy. Ő Skorpió, én meg Kos, és remekül megvagyunk. A többi nem számít, nem igaz?
80. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 77. - SF)
2008. máj. 28. 18:50
Az o aszcendenset viszont nem ismeritek. Mint irtam, az is sokat szamit.
79. SF (válaszként erre: 78. - 274c9996b8)
2008. máj. 28. 18:49
Hát ezt nem tudom, én könyvből tanultam, amit tudtam. Már régóta nem alkalmazom, mert nincsenek önbizalom-problémáim, tele vagyok ötletekkel, csak időm nincs elég. Ez a mai nap kivétel, ma pihenek, és gyűjtöm a további ötleteket, mert még az idén szeretnék milliomos lenni!
78. 274c9996b8 (válaszként erre: 75. - SF)
2008. máj. 28. 18:45

Az agykontroll ennel sokkal TÖBB ! Persze ha szorgalmassan gyakorolja az ember . Barkin kepes vagy segiteni , barmi ugyben es sajat magadnak is renbe tudsz tenni barmit , ami nem ugy muködik ahogy kellene !

Ugytudom hogy otthon ingyen ellehet vegezni es felfrissiteni az agykontrolon tanultakat ? !

77. SF (válaszként erre: 74. - 1a50c86bb0)
2008. máj. 28. 18:43
A férjemre mint írtam, egyáltalán nem passzol a Skorpió.
76. SF (válaszként erre: 74. - 1a50c86bb0)
2008. máj. 28. 18:40
De, a jellemzés kb. 90-95 %-ban igaz.
75. SF (válaszként erre: 72. - 274c9996b8)
2008. máj. 28. 18:39

Az Agykontroll annyiban segített, hogy az autista lányomat tudtam vele kezelni, így a fogyatékossága nem annyira szembeszökő. Sajnos a fejlődés bizonyos állomásairól lekésett, azokkal már nem tudtam mit tenni.

Különben nagyon kevés dolog van, ami engem nem érdekel, ilyen pl. az arcfestés, kozmetika, kreatív hobbik...

74. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 73. - SF)
2008. máj. 28. 18:39
A napi, heti es havi elorejelzeseket felejtsd el, azokban szerintem sincs semmi racionalis, de az sem stimmel, ami jellemzoket rad felsorol a horoszkopod illetve aszcendensed?
73. SF (válaszként erre: 71. - 1a50c86bb0)
2008. máj. 28. 18:35

Az aszcendensem Nyilas, a férjemét nem tudjuk, mert a születése pontos idejét sem tudjuk.

Lehet, hogy megint ellentmondást látsz majd, hogy honnan tudok ennyit, mikor nem hiszek benne.

Amikor évekkel ezelőtt befizettem a netet, ez volt az első téma, amit kikutattam. Minden fellelhető infót elolvastam róla, így jutottam el a felismeréshez, hogy ez bizony nem igaz rám nézve. Sem a napi, sem a heti, de még a havi előrejelzések sem tartalmaznak annyi igazságot, amiért komolyan kéne vennem. Persze elolvasom most is, de inkább csak szórakozásképpen. Már Sólyomnak is válaszoltam, hogy mindig az ellenkezője jön be. Mikor sűrű baráti látogatásokat írnak, aznap még a telefon se csörög, egy hozzászólást se kapok, és ha szakmai sikerekről esik szó, valaki mindig lehúzza az írásaimat.:-(

72. 274c9996b8 (válaszként erre: 69. - SF)
2008. máj. 28. 18:27

hm ? !

Az mar egy JO jel , ha erdekel a tema .... DDD

Latod engem erdekel es nagyra tartom a Budhizmus filozofiat / olvastam/halgattam vallastörtenelmet./

Viszont nem vagyok asztrologus , csak olvastam nehany könyvet a temaban es az en velemenyem az hogy , nem lehet figyelmen kivul hagyni ! Az alap dolgok nagy alltalanossagban stimmelni szoktak a jegyekre !

Elörejelzes ??? Az elörejelzest egy jo nevu asztrologus keszitette a TE szamodra ??? Vagy mifele elörejelzesröl beszelsz ? !

Ismerek egy "jo!" nevu asztrologust /pedig szemelyessen en NEM tudom mi az acendensem?/ A pasi skorpio es nagyon preciz es korekt ! Ez azt mondja hogy , ha 10-15-perc tevedes van az idöpontban , akkor egy egesszen mas ember jön ki ? !

Hogy a sorsod egyre JOBB - ba valjon melegen ajanlom hogy vegezd el az Agykontrollt ! AZ EREDMENY NEM FOG ELMARADNI.

71. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 69. - SF)
2008. máj. 28. 18:25
Az aszcendens is szamit, bar en sem hiszek a napi horoszkopokban, de rajtam az aszcendensem latszik...
70. SF
2008. máj. 28. 18:09
Bocs, ez erős volt, inkább úgy vedd, hogy nem hiszek benne.
69. SF (válaszként erre: 68. - 274c9996b8)
2008. máj. 28. 18:08

Sólyom! Azért álltam meg itt, mert találtam egy témát, ami érdekelt.

De attól, hogy meghallgatom a buddhizmus alapelveit egy guru, vagy micsoda szájából, nem leszek buddhista!

Egyszerűen csak kíváncsi voltam, ti mit tudtok erről az egészről.

Nem tudom, mit mond erről az asztrológiaa férjem inkább egy Rák tulajdonságait hordozza, holott a Skorpió dekád közepén született, míg én nagyrészt "igazi" Kos vagyok. És tényleg, akik ismernek, így jellemeznek: őszinte és egyenes.

A kapcsolatunkban vegyes az irányító szerep, mindig azé, aki jobban tudja azt a bizonyos dolgot. Ebből soha nincs vita.

Tényleg nem hiszek az asztrológiában, mert soha nem illeszkedik rám az előrejelzés. Mostanában azt kellene éreznem, hogy a sorsom egyre jobbá válik, anyagilag egyre jobb pozícióba kerülök, válogathatok a jobbnál jobb munkák közül... Erre pont az ellenkezője az igaz. Lassan a köszöböt rágjuk, 4 éve képtelen vagyok elhelyezkedni a szakmámban, és egyik betegség a másikat éri. Tapasztalatból mondom, marhaság az egész!

68. 274c9996b8 (válaszként erre: 65. - SF)
2008. máj. 28. 17:45

Ha , nem hinnel az asztrologiaban , nem hinnem hogy megallnal ennel a topiknal ? !

Az hogy ki , kihez valo , vagy nem valo sokminden egyebb dolog befolyasolja ; neveltetes , genek , környezeti rahatasok es az a teny hogy MIT VAR AZ EGYEN AZ ELETTÖL egy KAPCSOLATTOL stb, stb......Nem mindegy hogy az ember alarendelt szemely egy eleten at , vagy pedig NALAD van a kormanypalca ? ! SZERINTEM , LEGALABBIS.....DDDD

Az asztrologiaban valo jartassag megkönnyiti az embernek , embertarsaihoz valo hozzaallast ! Ilyenforman sok elöre nem lathato galibat , ki tud kerulni ! Ez a teny föleg nagyon udvös a KOS jegyu embernek , mivel öszinte es egyenes , szerintem.

67. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 66. - SF)
2008. máj. 28. 17:42
Csak a horoszkopotok miatt ne is! :)
66. SF (válaszként erre: 63. - 1a50c86bb0)
2008. máj. 28. 17:36

Bocs, igazad van, kimaradt egy szó. Helyesen így néz ki:

De igazából én IS akarom őt.

Vagyis eszemben sincs elhagyni csak azért, mert a horoszkópok szerint nem illünk össze.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook