Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehet meghódítani egy skorpió jegyű férfit? fórum

Hogyan lehet meghódítani egy skorpió jegyű férfit? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
185. ritimiti (válaszként erre: 184. - Ritimiti)
2010. okt. 29. 15:27

bár lehet tudat alatt is elkerültem ezt a lehetőséget a sok levelemmel....

és nemtom ,h örüljek e ennek vagy sem...

mámrint,h még keressen engem..

184. ritimiti (válaszként erre: 183. - 274c9996b8)
2010. okt. 29. 15:25

sajna ettől félek,h idővel újra fel fog tűnni és újra felforgat teljesen.. és mi van ha már akkor családom is lesz és megőrülök..

jelenleg majdnem felrugtam az egész életem (párkapcsoaltom) miatta.. és szerette volna is ezt.. aztán hiphop meggondolta magát és eltűnt.. pedig hogy mondogatta,h nem az lesz mint volt higgyek neki.. hát keményen az van mint annó.. ja mondjuk nem telejsen mert annó legalább volt annyi benne,h végleg lezárt és utána tűnt el. .most azt mondta,h írni fog...

183. 274c9996b8 (válaszként erre: 182. - Ritimiti)
2010. okt. 29. 15:09
Ne ird azt hogy "volna!" mert ha nem bujsz el , ha nem leszel lathatatlan, ujra föl fog keresni az aki mar ugyhiszed hogy nyomtalanul eltunt.....
182. ritimiti (válaszként erre: 181. - 274c9996b8)
2010. okt. 29. 14:59

lehet..

mennyire jó lett volna,h az "1-ik" típusba tartozik akkor szeirntem nem lett volna semmi gond..

181. 274c9996b8 (válaszként erre: 180. - Ritimiti)
2010. okt. 29. 14:54

Igen a skorpio borzalmas sebeket tud okozni ezert jobb kerulni, mint belebonyolodni egy kapcsolatba -:(

Persze az is igaz hogy 2-fele skorpio van az 1-ik nyitott ,emberszeretö,önfelaldozo,huseges jo barat stb..... a masik fajtat jobb kerulni.... mert nincs "közepes" skorpio....ök vagy ilyenek , vagy olyanok....

180. ritimiti (válaszként erre: 179. - 274c9996b8)
2010. okt. 29. 14:46

sajnos nem olcsón..:( életreszóló sebeket kaptam tőle már kétszer törte össze a szívem és szerintem fel sem tudja fogni ezt..

szeirntem az érzelmi inteligenciája nulla

akkor én vagyok úgylátszik az a jó kis kivétel..

nálam épp azzal érte el azt,h egy senkinek tartsam,h eltűnt a föld színéről annó .. és visszatért ígért minden pedig nem is kértem tőle, felfordította az életem és utána ismét eltűnt és nem reagál semmire, még emberszámba se vesz.. leveletket írtam neki.. elolvassa ugyan de nem méltat válaszra..pedig nagyon fontos ember vagyok az életébe.. hahaha...

179. 274c9996b8 (válaszként erre: 178. - Ritimiti)
2010. okt. 29. 14:40

Örulj neki hogy ilyen olcson megszabadultal töle !

Mert altalanossagban lehetetlen megszabadulni egy skorpiotol..........ha , csak nem emigralsz-:(

2010. okt. 29. 14:34

sajnos elég nagyot kellett ismét csalódnom skorpió férfiban és ugyanabban a személyben.

beleestem ismét ugyanabba a hibába..:(

hát ennyi.. remélem megtanultam egy életre,h ne bízzak emberekbe, és mennyire félre lehet ismerni bizonyos embereket.. lehet a skorpió jegy ilyen, vagy csak egy ennyire jellemtelen fickóval találkoztam és naívan bevettem a sok mindent amivel elárasztott.. de a szavak azok csak szavak.. a tettek sajnos elmaradtak. és ezzel le is írta magát egy életre előttem..

még emberszámba sem veszi a másikat. játszik a másikkal felelőtlenül és utána egy szó nélkül lép ki az egészből eltűnve a föld színéről is...

remélem soha többet nem kerül össze az útunk és lehet rossz következtetés de kerülni fogom vagy leaglábbis nagyon óvatos leszek ha egy skorpió kerül az utamba.. szerintem nem őszinte emberek nem képeset érzelmeket kimutatni és megélni...és őnzőek is.. ok.. tudom csak egyvalakirevagyok mérges! elézést a skorpió férfiaktól akik képesek felelősséget vállalni a tetteikért és nem sunyik..

177. bjigee
2010. szept. 2. 16:42

Köszönöm a jó tanácsot, csak egy a bökkenő.A srácnak tegnap akadt egy barátnője.. nagyon boldognak tűnik vele. Lehet,hogy félreértettem a dolgokat? :|

Nincs okom dühösnek lenni, maximum magamra.. ez van, ezt dobta a gép.

176. 274c9996b8 (válaszként erre: 175. - Bjigee)
2010. szept. 2. 12:25
Batran allj elebe es pl hivd meg egy kavera -:)
175. bjigee
2010. szept. 1. 19:37

Sziasztok!


Az én csillagjegyem halak és azt hiszem oda vagyok egy skorpió pasiért..nem is kicsit:)

A probléma csak az,hogy fogalmam sincs érdeklem-e vagy sem.

A munkahelyemen ismertem meg, eleinte nem is érdekelt.Akkor figyeltem fel rá,mikor megkérdezte,hogy minden nap én dolgozok-e?Készségesen elmondtam hogy hétfőtől péntekig én dolgozom délután,amire nagy vigyort vágott be. Következő alkalomkor mellettem volt a párom, bejött a skorpióm,mosolyogott, majd mikor meglátta, hogy a fiú mellettem a párom, iszonytató dühöt láttam a szemében, szinte majdhogynem féltékenységet.Mintha felakarna robbanni.. ezek után rám se nézve elhagyta a helyiséget. Megint egy másik alkalomkor odajött hozzám, feltett egy kérdést amin majdnem elröhögtem magam,de visszatartottam és válaszoltam kis naívan és butácskának tűnve.. elkezdte magyarázni,hogy mi hogy van, én pedig mosolyogtam nagyokat. Nem rég történt egy kis baleset a csuklómmal és be volt fáslizva.. megkérdezte hogy mi történt amire én csak ennyit feleltem : idegbaj .. És az volt az a bizonyos mondtad amiért azt hittem már nem érdeklem. De ma.. bejöttem,hogy leváltsam a kolleginámat és ő mondta hogy volt bent a kedves skorpióm. Benézett az üzletbe és ki lehetett olvasni a szeméből a fejében körözgető kérdést: " Te mi az istent keresel itt?" A mosolyogás lefagyott az arcáról kifizette a kis dolgait és tovább ment.


Mit csináljak? Igen tudom várakozzak amíg ő nem lép..de attól tartok,hogy a párom miatt nem nagyon fog.Bár mostanában nem találkoztak(szerencsére). Gondolkoztam rajta, hogy egy hülye kérdéssel beszélgetni kezdek vele.. de mikor odaér hozzám mindig nyuszi leszek és inkább hagyom elmenni. Van amikor rossz napom van és nem mosolygok de általában szoktam.. olyankor várom a lépését..dehát semmi :|

Valaki valamilyen tanács ?

2010. jún. 26. 13:44

huh, végigolvastam a bejegyzéseket, és úgy látom, hogy sok mindenki panaszkodik a skorpiókra..

de ismerjük el! mit ér az élet kihívás nélkül? :)

annyira tanácstalan vagyok. az alaptörténet-->

egy fiatal lány vagyok, akit sokszor megbántottak ( hozzáteszem, volt már máskor is skorpióval dolgom, az apám is skorpió) pár éve, nagyon szerelmes lettem egy szűz férfiba, aki elutasított, és ezek után féltem megint megnyílni, féltem kitárulkozni, féltem a kudarctól. ezek után, megismertem egy skorpió férfit ( ez másfél éve történt ) és intenzíven udvarolt, állandóan kereste a társaságomat, mindig el tudtunk beszélgetni, hülyülni. valahol éreztem, hogy szükségem van rá, minden tulajdonság meg van benne amire vágyok. a legnagyobb hibám, hogy "játszottam vele".. de nem direkt, vagyis nem szeretettem volna megbántani, csak nem tudtam eldönteni, hogy mit is érzek iránta pontosan. az én csillagjegyem halak... elég érzékeny és labilis típus vagyok. telt-múlt az idő, és azt vettem észre, hogy még mindig utánam koslat ( nagyon értékeltem a kitartását ) és egyre jobban éreztem köztünk azt a feszültséget, egyre jobban kívántam. nagyon sokat msn-eztünk, és azt mondta hogy ő még nem szeretett egy nőt sem. elhatároztam magamban, hogy megpróbálom vele, mit veszíthetek? másfél év alatt megismertük egymást. nincs okom a félelemre... volt egy bál, amire elhívtam, és táncoltunk, úgy éreztem meggyulladok mellette. hihetetlen érzés volt, sose éreztem még olyat korábban!!! később felmentem a lakására, beszélgettünk, azt mondta, hogy szeret és meg akart csókolni, de NEM engedtem! valamiért elbizonytalanodtam. :( és láttam, hogy mennyire csalódott, csak megöleltem és megpusziltam, majd 1 hónapig nem találkoztunk. mondani sem kell, 1 hónapon keresztül csak ezen agyaltam, hogy miért nem engedtem, hogy megcsókoljon. aztán, 1 hónap után megláttam, a nyakába ugrottam és megint azt éreztem, amit a tánc közben korábban. nem akartam elengedni többé. ez egy buliban történt, azt mondta hogy mindjárt jön csak körbenéz, de utána megláttam egy másik lánnyal csókolózni. hihetetlen :( annyira féltékeny lettem és szomorú, hogy legszívesebben odamentem vna és széttörtem volna egy üveg vázát a fején :D szerintem látta rajtam, hogy valami bajom van és odajött "vígasztalni".. jól is esett :D

pár nap múlva eldöntöttem, hogy elmondom neki, hogy nagyon féltékennyé tett a buliban és érez-e még valamit irántam, mert szeretném megpróbálni a dolgokat. azt mondta erre, hogy ez a vonat már elment.. :( de meg is érdemeltem, másfél évnyi játszadozás után. Sajnálooom! nem éreztem azt amit szerettem volna. de ezek után teljesen megbizonyosodtam róla, hogy szeretem. kétség nélkül! 1-2 héten belül felkeresett, és mondta, hogy beszéljük meg a dolgokat személyesen, nézzük meg, hogy mi sülhet ki a dologból. össze is jöttünk :) másfél évig vártunk erre a csókra, nagyon jó érzés volt. most együtt vagyunk, 1 hónapja. hogy mi a problémám? szerintem keveset találkozunk, szerinte pedig ez teszi varázsossá a kapcsolatunkat. nem szeretném elriasztani magam mellől, azzal hogy nyávogok, hogy mennyire hiányzik, de azt se szeretném, hogy ha azt érezné, hogy nem fontos számomra. Mit tegyek? Attól is félek, hogy másfél évig élvezte a vadászatot, a kihívást, de most hogy megkapott, már kevésbé vagyok érdekes számára. várom az ötleteket és véleményeket: )

2010. máj. 12. 17:14

Én is oroszlán vagyok, de nekem nem kellett meghódítanom a Skorpiót, Ő hódított meg engem: Nem volt könnyű dolga, de nagyon kitartó volt. Mindent bevetett a cél érdekében. :-)


Nagylány 177-es hozzászólásához csatlakozni tudok.

172. 274c9996b8 (válaszként erre: 170. - 0920ac3e29)
2010. márc. 30. 17:12

Sok sikert !

Bar en , nem hiszek a mesekbe -:(

171. Nikuci
2010. márc. 28. 18:25

Én skorpió nő vagyok és a volt párom is skorpió volt.Nem illettünk össze egyikünk sem engedett.Katasztrófa volt! De hajrá annak aki ezt a jegyet megtudja hódítani! :)

A Skorpió férfi szenvedélyesen érzéki, élvhajhászó, olyannyira, hogy gyakran elveszti a józan eszét. Nem érdekli mi lesz a meggondolatlanságai következménye, valósággal rabja az érzékeinek. Ezzel együtt sármos férfi, jól kirajzolódott karakter. Nagyon ambíciós és könnyen összpontosít a lényegre. Bátor és kiváló kezdeményezőkészségű. Bár szabad szellem, mindig szüksége van egy tanácsadóra, akire biztosan támaszkodhat. Vagyis, szörnyen komplikált, akitől sosem tudod mit várhatsz. A gyengeséget elítéli, mégis gyakran labilis, épp ezért, jó ha óvakodik az italtól, a kábítószerektől. Ha megbántják makacs és rosszkedvű. Mintha az egész világra haragudna. Hamar kész a veszekedésre és ilyenkor agresszívvá válik. A sértést sosem felejti, sőt bosszúálló - jobb óvakodni tőle. Ha valaki mégis meghódítja, nagyon hűséges barátra lel a Skorpió férfiban. Az életben gyakran mindent egy kockára tesz, a gazdasági ügyekben viszont nagyszerű gyakorlati érzékkel rendelkezik, ezért is ajánlott ezen a területen keresnie az érvényesülést.

2010. márc. 28. 17:32

mindenkit vissza lehet hoditani ,en vagyok ra az elo pelda:)

koszonom h ujra szeret:)

es minden olyan szep mint regen,vagyis meg szebb:)

2010. márc. 24. 08:46

Juj...az én párom skorpió...és katasztrófa...2 éve "kínozzuk" egymást...készülj, hogy eléggé hullámvölgyes egy skorpiós kapcsolat...mikor milyenje van. Sokszor kiakaszt ezzel...én meg oroszlán vagyok, szóval az is csoda, hogy eddig még bírtuk egymást...meg lehet velük szenvedni az biztos.

De csak hogy jót is írjak: Ha olyanja van akkor tök cuki...de az csak ritkán van, mert nem szereti kimutatni az érzéseit...legalábbis az én skorpióm.

2010. márc. 24. 08:34

csak azt szeretnem meg mondani h az elmult 2 hetben hulyet csinaltam magambol,majdnemhogy zaklattam,es rettenetesen sajnalom az elmult 2 hetet,nem volt melto a viselkedesem sem magamhoz,sem hozza,sem a kapcsolatunkhoz.hol kertem-konyorogtem,hol megprobaltam "jofej" lenni es vicces,hol meg elnezest kertem,vagy szexualis smssel probaltam reakciot kicsalni belole.azt hiszem sajnos ott tartunk h mar attol is rosszul van ha csipog a telefonja.

teljesen megdobbentem ma reggel magamon,mintha kivulrol lattam volna mindent amit az elmult hetben csinaltam,tettem,mondtam,es rettenetesen szegyellem h ezt a gyonuyoru kapcsolatot es emleket talan orokre elrontottam a varatlan hangulatvaltozasaimmal,kirohanasaimmal.nem vagyok egyhisztis P***csa,am most megis ugy erzem h meltatlan voltam ,megdobbentett hogy mi jott ki rajtam .szeretnem ha nem itelne el,de mar hogyan tudnam ezt elmondani ,megertetni ?

Remelem h egyszer megbocsajt nekem,es megerti h kulfoldon egyedul elokent ugy ereztem h a szuleim es a testverem sem erdeklem ,nem keresnek,nem foglalkoznak velem,pedig en ertuk elek,dolgozok az nagyon fajdalmas,es amikor nem vigasztalt meg akk ellene fordultam,pedig csak lehet nem tudta h mit kellene mondani,es ugy ereztem o is csak magaval foglalkozott ,m akkor meg nem tudtam h mar csomagot adott fel nekem:(

Remelem h egyszer a JoIsten is es O is megbocsajt nekem .

mindenfele erzelmi hullamon atestem ,es tudom h vegervenyesen megutalt ,de remelem h egyszer szeretni fog,ha mar nem is ugy mint ezelott ,de ugy mint embert igen.nem tudom mit tegyek,csak a JoIstenhez imatkozok,h vigyazzon ra es bocsasson meg nekem .

2010. márc. 23. 15:42

a,koszonom valaszotokat ,most naon soetek,de meg igerem irok.


Solyom ,tom h igazad van,am igy is hosszura sikeredett a level,ezert nem tudtam mindent leirni.amikor 3 napja beszeltem vele,azt mondta h jo,eljon velem egy ket helyre ,de azt mondta h tud o nekem nemet mondani,erre en azt mondtam nevetve h nem,aztan meg azt mondta h na ez az!!

aztan azt mondta h megsem,nem merne mellettem ulni ,foleg moziban nem ,az kizarva.nagyon mely a kapcsolatunk,vagyis az volt es en tom h hulyen megbantottam,es nem is tom h mi faj jopbban,az e h nincs vagyaz h azt bantottam aki nem erdemelte meg...

ma pl valaszolt az egyik smsemre,kisse letortnek hangzott ,nem jott vmi uzlet ossze,es leirta,de aztan annyit irt nekem is szep napot..

sajnos ott jarunk h en majd mindig sirok ,es en keresem,es en mindig is egy nagyon talpra esett csaj voltam aki tudja h mit csinal,es most csak egy bogo masina lettem

nagyon bant ,rettenetesen szenvedek,nekem o nem egy a sok kozul hanem Az eletem szerelme.


neha olyan mintha elgyengulne,es akkor imadni valo,aztan meg megbant ugy hogy csak sirok..aztan meg visszahiv h ne haragudjak ra...

nem ertem,nem tudok kiigazodni rajta

166. 274c9996b8 (válaszként erre: 164. - 0920ac3e29)
2010. márc. 23. 14:07
Ne , haragudj hogy esetleg kemenyen irtam de a skorpio ellen nem tudsz semmit tenni , ha az elhatarozta magat ! Az irasodbol pedig az derul ki ! Ezt a skorpio pasi sem fogja maskeppen irni neked !
165. ritimiti (válaszként erre: 164. - 0920ac3e29)
2010. márc. 23. 13:54

Kedves Zit1!

Sajnlattal olvasom a leveled! :(

Teljesen megértem amit most érzel! szegénykém! :(

előtted írtam le a fórumra az én kis sztorimat...

Amikor otthagyott 6 éve csodás fél év után én is ugyanígy éreztem mint te és ő egy ideig, de nagyon rövid idejig tartotta velem a kapcsolatot aztán se szó se beszéd nem tudtam róla többééé.. szörnyű volt! nagyon szörnyű egy világ tört össze bennem! sokszor voltam már szerelmes és sokszor voltam már nagyon szerelmes de ilyet még egy férfi sem tudott kihozni belőlem se a pozitív se a negatív érzések terén..

és most 6 év után ujra bekerült az életembe és mos t újra elveszítettem, de lehet nem teljesen.,..

kiment külföldre dolgozni, és jeletkezett..szegény teljesen ki van.. eddig nincs meló, fogy a pénze, teljsen összetört.. kész van miattam is ,h itthagyott és hogy feldulta az én világom.. de nem zárt le egyenlőre.. nem olyaonakt írt,h kész és vége, most csak időt kért,h ír ha valami sorsdöntő történik vele, de ilyeneket hagy ne kelljen leírnia,h mit hogy szenved...

egyébként azt olvastam,h ha egy skorpió kiválaszt magának valakit akkor azt tényleg komolyan gondolja. nagyon nagy elvárásai vannak az illető nőt illetően,de tudja mit akar.. és ha neked ezt mondta, mint ahogy nekem is anno akkor nem fog ő sem szerintem elfelejteni és jelentkezni fog,h te kellesz neki mert nem talált nálad jobbat! most szabadságra vágyik, végig kell gondolnia mi hogy van.. nálam is megijedt 6 éve ettől az egésztől ami közöttünk volt, nagyon megijedt,, még mondta,h ő még nem tudja elképzelni,h már más nővel ne is legyen ekkor még csak 22 éves volt.. én már kész voltam mindenre, persze nem akkor de biztos voltam bennünk...

és képzeld el.. azok a tulajdonságaim, vagy épp hibáim amikre azt hittem,h azért ment el, most azt mondta,h ne hogy más legyek mert ő olyannak szeretett...


kitartás!

kitartás!

kitartáS!

időt kell neki hagyni! és amiket írtál szerintem lesz ez még így se!

de időt kell neki hagynod, lehet ,h nem keveset!!! és tudom ,h nagyon nehéz..

most én is ezt csinálomm!

2010. márc. 23. 13:20

KEDVES SOLYOM,NA AZ AZ UTOLSO AMIT TEHETEK...


LENNE EGY SKORPIO FERFI AKI SEGITENI TUDNA??

163. 274c9996b8 (válaszként erre: 162. - 0920ac3e29)
2010. márc. 23. 11:24
Feletsd el , ez az egyetlen amit tehetsz !
2010. márc. 23. 11:02

es elfelejtettem mondani h o skorpio,es azt mondta h o a volt csajaival nem tartja a kapcsolatot,es amikor kerdeztem h en akk csak egy voltam a sok kozul,akk azt mondja h nem ,de o ilyen ,eldontotte,bezarja a szivet es kesz.nekem is o volt es most is az eletem szerelme,sosem volt meg ilyen es sosem ereztem meg igy ,o az az 1 az eletben,ami nincs csak egy az eletben...

szeretnem ot latni ha hazamegyek,de o azt mondta elobb h jo probaljuk meg ,aztan azt h gondolkodott rajta es nincs ertelme,es mar annyit sem erek neki mint a haverjai,2 hete csak bulizni jar es berugik a barataival,es en rettegek,m egy par haverja csak megdontik a csajokat ,es felek h o is belekeveredik ilyesmibe.megszakad a szivem,kerlek segitsetek h tudom ot visszaszerezni

161. 0920ac3e29 (válaszként erre: 139. - KGabi87)
2010. márc. 23. 10:54

kerlek segitsetek!!!!!

kulfoldon elo csajszi vagyok, es 3-4 havonta megyek haza .edesanyam nagyon beteg lett ezert egy honapra hazamentem ,es egy boltban elkezdtem beszelgetni egy nagyon jo fej novel,akihez aztan minden nap bejartam trecsikelni,amig egy nap egy nagyon magas srac benem jotta a boltba es odament a nohoz es megpuszilta.kiderult h a fia ,es vele is napi szinten beszelgettunk.eleinte visszahuzodo volt,de aztan egyre tobbet nevettunk,neha neha elis jott velem vasarolni stb.megismerkedtem az apukajaval is ,az occsevel is es hihetetlenul aranyosak voltak,nagyon befogadtak,jartam hozzajuk is ,aztan mar szinte osszenottem ezzel a sraccal.

imadtam vele beszelgetni,elmondta a regi csajugyeit,bolondoztunk,aztan azt vettem eszre h vmi nagyon mely vmi kapcsol minket ossze.visszautaztam egy honap utan ,de minde nap msneztunk,uzentunk,aztan egy nap azt mondta h szeretne vmit mondani ,es elmondta h en vagyok az almai noje,de ne ertsem felre.par evvel idosebb vagyok,es nagyon fiatalon szult a mamaja,igy a szulei is hihetetlenul fiatalok,nagyon jo fej ,modern emberek.imadom oket ,ok is engem es ok lettek az en 2.csaladom.aztan amikor elmondta msnen h mindig ilyen nore vagyott en is leirtam h nekem is o a FERFI,de nagyon ledobbentunk.gyonyoru fel evunk volt,a szuleinek nem mondtuk meg m en feltem h mit szolnanak m idosebb vagyok.titokban hazajartam pestre ,o meg felutazott videkrol,a legcsodalatosabb valentin napot toltottuk egyutt ,elotte titokban szilvesztereztunk,csak ketten ,vidamoan,szenvedelyesen,gyonyoruen.

minden nap arra ebredtem h smst irt h mennyire szeret,terveztuk a jovot,es azt mondta h masfel ev utan,ha a kotelezettsegeinek eleget tett,akk egyutt elunk ,vagy itt nalam,vagy mas orszagban.en onallo ,magabiztos ,nagyon vidam csaj vagyok,o meg a szuleivel el,es sport ember,profi kezis,es meg masfel ev van a sulibol is hatra es a szerzodesebol is .most eppen hazamennek 2 hetre hivatalos szabadsagra,mar nagyon varnak,a csaladja is ,ok egyebkent mindig hivnal,uzennek,nagyon szeretnek.

am jott a nonap,es es a sajat csaladom elfelejtkezett rolam,senki nem keresett ami nekem nagyon rosszul esett,m en segitem oket,mindig hivom a sajat csaladomat ,de ok vhogy sosem keresnek engem,tudjak h megvagyok,es mindig csak a battyamat segitik,enrolam sokszor megfeletkeznek,es nonapkor is felkoszontottek a volt feleseget a battyamnak,meg a mostani baratnojet is,nekem meg egy sort sem irtak,anyukam szolta el magat a telefonba h vendegsegben jartak nonap miatt.nagyon rosszul esett ,osszevesztem mindenkivel,es az en szerelmemet is elkezdtem csesztetni,m nem ertett meg,es odaig fajult ,h egy heten keresztul mar csak veszekedtunk,egyre jobban,tobbet,nem volt hozza turelmem m a csaladommal osszevesztem,es rajta toltottem ki a mergem,pocskondiaztam,h egy senki,es az exemhez hasonlitottam ot,aki egy hazug nagyon rossz ember volt ,aki sokszor megalazott ,atvagott,es nagyon solszor megbantott.aztan egy het mulva a csaladommal egyre jobban romlott a kapcsolatom,a mi veszekedeseink meg egyre csunyabbak lettek,mig egyszer o is elkezdett cseszegetni es nagyon csunya dolgokat vagtunk egymas fejehez.megdobbentunk h mi igy beszeltunk,m egy csodalatos szerelem volt a mienk,minden baratjanak bemutatott otthon ,amikor hazamentem surun akk is vitt mindenhova es mindenkinek dicsert.am a legutolso veszekedes utan ami kb 2 hete volt,nagyon megbantott es nem jelentkeztem egy napig,nem ert utol,aztan amikor masnap sikerult beszelnunk ,az en mergem mar elszallt hisz a csaladomra voltam merges nem ra,o kozolte h vege,neki elege van es maradjunk baratok.en sirtam,hisztiztem m nem akartam h vege legyen,imadtam ot ,es egyre jobban sirtam ,es azt mondtam h ez megalazo egy no szamara h maradjunk baratok.par napig nem kerestuk egymast,aztan en felhivtam,kertem kezdjuk ujra ,de o mar hallani sem akart rolam,nem akart mar barat sem lenni .a veszekedes elotti napon feladott egy csomagot nekem,mar akkor kaptam meg amikor szakitott.egy gyonyoru parnat csinaltatott selyembol,a kozos kepeinkkel rajta.en 2hete sirok,nem eszek,nem alszok,szetesett az eletem.o volt a legjobb baratom,a szerelmem,tarsam,mindenem.tobbszor probaltam keresni,hol agressziv es bunkon viselkedik es bant,hol megtort es hallgatag.azert vettem ki 2 het szabit h vele legyek,terveztuk h lelepunk par napra titokban pestre ,ahol valantin napoztunk,de mar latni sem akar ,inkabb az egyik haverja tesojahoz akar kimenni kulfoldre par napra husvetkor.en egyre tobbet keresem,de csak sirni tudok a fajdalomtol,o mar egyaltalan nem ir,neha meg beszelunk de akkor egy oran keresztul sirok.azt mondja neha h eljon velem egy ket helyre vasarolgatni ,m nekem nem tud nemet mondani ,aztan meg kuld egy smst h elmegy a haverjahoz.amikor kerdeztem h mitol valtoztt meg ,o azt mondta h engem imadott es o mindig olyan kapcsolatot akart ahol mindenki irigyli a mi szerelmunket ,es megcsomoirlott a veszekedestol,es o eldontotte vege.kityorolte az osszes smst a telefonjabol,a kepeket ,stb.en darabokban vagyok,imadom ot es nem tudom h tudnam ot visszakapni.a szuleimmel sikerult beszelni ,mar nincs baj,de o nem akar latni ,2 hetig ugyanabban a varosban pedig pokol.orulok ha napkozben 10 percre nem jut az eszembe ,mindig sirok,es nem tudom elfelejteni ot es nem ertem mi tortent egy het alatt.a parnat tegnap visszapostaztam nekik,a szuleinek is kuldtem egy masik csomagot h ne legyen feltuno,azok hivtak tegnap ,kivannak akadva h miert nem akarok mar hazamenni.en hazaakarok,de teljesen kivagyok ,felek h nem latom.nem tudom h megutalt e vagy csak fel h ha meglat akk visszajonne hozzam.azt tudom h szenvedek,es kerek egy jo szivu skorpio ferfit h segitsen h szerezzem vissza.legutobb 3 napja hivtam ,azt mondta ne keressem ,nincs senkije,de szabad akar lenni es engem kiakar zarni az eletebol.egy baratom azt mondja h felejtsem el,ne hivogasszm,de nem tudom megtenni ,imadom ot ,a leggyonyorubb ember akivel vha talalkoztam es tudom h melyen megbantottam,de barmit probaltam nem segitett.kertem,konyorogtem,dicsertem,semmi.KERLEK SEGITSETEK!!!meg egy het hazamenetelig,a szulei hivogatnak,h maradjak naluk ha nekem otthon gond van,nem tudnak semmirol,es kozben a szerelmem latni sem akar.nem ertem h jutottunk idaig ,hiszen messze hires volt a mi csodalatos szerelmunk,o tervezett es imadott minden percben,es en vegtelenul megbantottam,azt mondja nem haragszik,de o nem akar latni sem.

160. ritimiti (válaszként erre: 159. - Kubaba)
2010. márc. 11. 15:23

Kedves Kubaba!


Mint skorpió férfi szakértő! :)

Tudnál nekem tanácsot adni? vagyis szerinted komolyan vehetem amiket mondott?

159. Kubaba (válaszként erre: 144. - 43d4d69400)
2010. márc. 11. 14:34
én is szűz vagyok, két éve vagyok a párommal aki skorpió, sajnos tudnék mesélni
2010. márc. 11. 13:03
skorpió férfiak véleményét is várom.. :)
2010. márc. 11. 11:24

sziasztok! bak nő vagyok és a nagy szerelem skorpió férfi volt! 6 év után úgy alakult,h találkoztunk és egyből megint elvarázsolt és azt mondja,h én is őt.

Olyanokat mond,h nem talált nálam jobbat azóta, pedig sokszor kereste és,h ott baszta el az életét amikor elhagyott. kiment angiliába dolgozni épp ma és azt mondta,h örülne,ha én is utánamennék... jelenleg kapcsolatban élek épp azóta amióta ő elhagyott 6 éve.. nem rossz ez a kapcsolat de soha nem ér fel ahhoz ami vele volt.. amit nagyon becsülök benne,h megálta,h ne fektessen le... mondtam neki,h kimegyek, ha tényleg akar engem.. azt mondta,h 1-2 hónapot kér,h rendezze kint az életét, meló meglegyen, kapjon fizetést, ilyenek és utána menjek ki. A kérdésem csak annyi,hogy szerintetek tényleg akarhat engem ennyire és teljesülhet az álmom,h vele legyek? vagy mint skorpió még visszaléphet, meghátrálhat, feladhatja, hazudhat?

köszi ha válaszoltok, nagy segíség lenne! üdv, mindenkinek egy nagyon szerelmes nő

156. jazzpop
2009. okt. 10. 23:17
Nekem Skorpióm van,én Kos vagyok.Már lassan 6 éve vagyunk együtt,ha jól emlékszem,első pillantásra ha nem is szerelem,de szimpátia,és erős fizikai vonzalom villant fel bennünk.Akkora vonzereje volt,hogy képes voltam felrúgni az akkori 7 éves kapcsolatomat!Neki nagyon fontos,hogy bízzon bennem,valamiféle rajongást is elvár,elég sok mindenben célszerű egyetérteni vele,különben végtelen,visszatérő vitákban találom magam.Ha beszólok,meggondolatlanul,na,azt 1000x kapom vissza!Az már más kérdés,ez mennyire veti vissza a Kost...Nem vagyunk ideális páros.
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook