Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan fussunk le 5 km-t?! Hathetes edzésterv kezdőknek. Fogyjatok velem május 2-től!! fórum

Hogyan fussunk le 5 km-t?! Hathetes edzésterv kezdőknek. Fogyjatok velem május 2-től!! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2011. júl. 26. 23:11
Nekem is. Ez a masodik napom, de orulok hogy elkezdtem:). Amugy hany het kell dieta melle, amig latszik kis eredmeny? En igyekszem olyan 40 percet kis setaval, heti 6 nap.
363. naomi1
2011. júl. 26. 19:05
na ma is mevolt a futim. :)
2011. júl. 26. 09:13

Remelem helyrejottel Timycat:)!

Ma megint kene menni este, remelem osszejon:)!

361. naomi1 (válaszként erre: 359. - Timycat)
2011. júl. 26. 00:32
jobbulast :))
360. naomi1 (válaszként erre: 358. - Picurrri)
2011. júl. 26. 00:31
gratulalok!!! En is lefutottam a mai napi adagomat. :)))
359. timycat (válaszként erre: 358. - Picurrri)
2011. júl. 25. 22:34
gratulálok! Én most betegállományban, két hete vasárnap nyújtásnál meghúztam a bokám, pihentettem, pénteken nekiindultam megint, 1 km után már hasogatott, holnap azért próbálkozok megint, így "üresjáratban" már abszolút nem fáj
2011. júl. 25. 22:14
Sziasztok:)! En ma futottam eloszor 20 percet, jol esett:). Ti hogy alltok?
357. naomi1
2011. júl. 21. 00:14
Ma oda voltam snowboardozni kb 4 orat. ebbol persze ultem is a felvonoban :)))) A terdeim kivannak.:( Igy lehet a hetre be is tudtam a sportot.
356. naomi1
2011. júl. 17. 17:11
En is igy szoktam :))) Sot ha punnyadok jon a Sepultura, Megadeath, Mettalica pl. Battery, Akik elotte beprobalkoztak az edzoteremben ..marmint a pasik ....gyorsn le is koptak. :))) Igy a paromnak nem kell feltkenynek lenni.:DDD
355. timycat
2011. júl. 17. 00:05

Ma Tankcsapdára futottam, sokat lendített a dolgon... eddig nem voltam a zenével futás híve, de ez a mai bejött, majd szétment a dobhártyám... ;) jót buliztam, a népek meg hülyének néztek (mondjuk már a futás miatt is -lusta nemzet vagyunk), hogy néma-ordítom, hogy "az éjjel befonta a hajamat..."

Mondanom sem kell a légzéstechnikám bánta; holnapra szerintem AC/DC-vel készülök :) Viszont nagyon frankó időt futottam

354. naomi1 (válaszként erre: 353. - Timycat)
2011. júl. 13. 14:27
nekem detto. Szerintem nekem az a gaz hogy fel vagyok fazva es emmiatt extran mukodik a szervezetem azert nyuvadtam ki en is ido elott. Holnap ujra probalkozom.
353. timycat
2011. júl. 13. 00:33
Megvolt a futásom, hát én majdnem belehaltam, nem tudom mi történt... máskor könnyebben viselem, de most; pironkodva bevallom, hogy megálltam azzal az indokkal, hogy újra összekössem a hajam, igaz rögtön loholtam tovább, de ez szégyen
352. naomi1
2011. júl. 11. 19:40
A mai futast atteszem holnapra. Nem azert mert lusta vagyok hanem rengeteg a dolog. :)))
351. naomi1 (válaszként erre: 350. - Timycat)
2011. júl. 11. 19:39
Gondoltam hogy festek. En sem hiszem hogy er valamit a spre. :). En meg a dogmeleggel egyutt is irigyelek. 100 ezer eve nem voltam Tankcsapda koncerten. Igaz kinottem mar az effele hejcehuca bol, a 36 evemmel ....SAJNA. De lennek meg 10 evvel fiatalabb. Nem inkabb 20. .....Mindent maskepp csinalnek...pl. jolseggbe rugnam a gyerekem bio Apjat...stb. stb. ...Tudom nem ehhez a forumhoz tartozik .....
350. timycat (válaszként erre: 349. - Naomi1)
2011. júl. 11. 16:33

nálunk több orvos is van a családban; azt a reklámot én is láttam és szerintük festék; mert ez ellen nem lehet tenni semmit... csak a műtét.


No de sebaj! Szép vagyok én így is! ;) :D


Csak ez a dögmeleg ne lenne; hétvégén nem voltam futni, halfőző feszt volt nálunk, hát amennyit én gyalogoltam a 3 nap alatt, plusz tegnap volt egy jó kis Tankcsapda koncert, amit ugye illik végigugrálni, így kiváltottam a futást; barátnőm szerint egy heti adagot ;)

De szerintem ma nekilódulok, úgy este 10-11 körül, akkor talán már kapok levegőt is nem csak hőgutát

349. naomi1 (válaszként erre: 348. - Timycat)
2011. júl. 11. 13:56
valszeg a nagy melegtol is van tagulnak az erek. Nekem nics hajlamom ra vagyis eddig nem volt semmi de en is latom hogy a hajlatba ott jobban latszodik az er mint egyebkent. Hat nok vagyunk mi kapunk mnden szrt. Kovetkezo eletemben ferfi akarok lenni :))))))Nem tudom mi lehet jo viszer ellen nyiss egy forumot. Hatha valakinek van valami otlete. En lattam par honapja a teleshop on reklamoztak vmi. spret amit ra kell fujni es elmulasztja. De hang nelkul neztem igy bovebb infot en sem tudok. Azert gondolom nem festek volt :D :D
348. timycat (válaszként erre: 347. - Naomi1)
2011. júl. 10. 12:41

Nálam genetikai hajlam a hülye visszér; apai és anyai ágon is a család minden női tagja meg van vele "áldva".

Számítottam rá, hogy én sem maradok ki a sorból; azért is futkároztam, mert a kocogás segíti a vérkeringést; de hát a genetika ellen nem lehet győzni, maximum picit elodázni a kialakulását, hát nekem eddig sikerült :(

Ettől én még futkározok; ártani biztos nem árt neki, mivel nincs begyulladva; biztos ebben a nagy hőségben ahogy fesztiváloztam, sokat álltam, jöttem-mentem kitágult az erem meg úgy döntött, hogy már nem húzódik vissza... :( elég sovány is vagyok, vékony a bőröm így a kánikulában minden kis erem kirajzolódik, egyelőre "csak" esztétikai probléma

347. naomi1 (válaszként erre: 346. - Timycat)
2011. júl. 10. 11:10
koszonom mar jobban vagyok holnap megyek ujra futni...remelem. Basszus mitol johetett ki a viszer? A melegol ,futastol, vagy orokolted? Ez igazan noi hajlam mint a cellulitisz vagy nem? Mindenesetre jobbulast neked is. Ne eroltesd tul magad. Pihenj. A melegben egyebkent sem jo futni. 2 het mulva megyek haza remelem marad a jo ido mert itt Hollandban csak felfazni lehet :(((
346. timycat (válaszként erre: 345. - Naomi1)
2011. júl. 9. 16:14

Jobbulást neked!

Én sem futok, ezt a hőséget nem bírom, plusz megint fáj a lábim, de megtaláltam a hiba okát, basszus jött ki egy jó 10 cm hosszú visszér-szerű értágulat, nagyon undorító és még fáj is. Pedig eddig olyan gyönyörű lábaim voltak :(

345. naomi1
2011. júl. 9. 11:51
csajok nem voltam tegnap futni mert ara ebredtem hogy marhara faj az alhasam. Kikelni nem tudtam az agybol. Csak par ora mulva derult ki hogy felfazas es nem vakbelem van. Egesz nap fekudtem. Szerencsere mara jobban vagyok kamillas meleg furdot csinaltam. Jot tett.
344. naomi1 (válaszként erre: 343. - Timycat)
2011. júl. 7. 22:19
szetrohogtem magam. Regebben nekem is "pattanasaim" voltak nem is volt gond a melltartoval. Most 75C de en sprotmeltartoban 75B et hordok igy szuper.
343. timycat (válaszként erre: 342. - Naomi1)
2011. júl. 6. 22:22

Lidl-ben és Aldiban is néztem, de nem voltak méretek, legalábbis rám nem.

Meg hogy milyen is a jó és elég az is méretfüggő, húgom lovagol -na az is ad a melleknek rendesen- de az ő "pattanásaira" egy szorosabb top is elegendő, engem a 49 kilómhoz 75D-s (92cm) mellel vert meg az ég (úgy hogy 80C-ről sikerült kondival legyúrnom)így a hajósodronykötelet is kevésnek érzem a 100%-os rögzítésre. valószínű a szülés miatt is, meg hát már én sem vagyok bakfis :(

342. naomi1
2011. júl. 6. 22:14
En a sportmeltartomat a Lidleben vettem kb 1500 ft -ert. Szerencsem volt. Regotakerestem jot de vagy kenyelmetlnek voltak, vagy tul draga, vagy gyenge tartasu rossz minosegu. Igy most egy marka nelkuli olcso, de szuper tartasu van. abszolut nem mozdul el benne a cici. :)))))
341. timycat (válaszként erre: 339. - Vanessza13)
2011. júl. 6. 20:54
Szerintem a 7. héten még ne ezen keseregj! van ennél fontosabb dolgod is ;) Nem tudom mennyit híztál a terhesség alatt, de lemegy az már magától a szoptatástól és a 2 gyerek körüli teendőtől is.
340. Vanessza13 (válaszként erre: 337. - Lucalilli)
2011. júl. 6. 19:42

Szia,Neked is köszi a válaszod!

Végül is azzal kapcsolatban amit írtál eszembe jutott,hogy mennyi negatív dolgon keresztül mentem ami okot adhatott volna arra,hogy elapadjon a tejem az első Babámnál,aztán még is csak most apadt el 5 év után,hogy ismét teherbe estem.Ja és eszembe jutott,hogy közben próbálkoztam futással-tornával persze sikertelenül,de a tejem mindvégig megmaradt.

Bár lehet ez nem garancia a mostani tejelválasztásomra......

Ki tudja holnap az orvos felvilágosít.

339. Vanessza13 (válaszként erre: 338. - Timycat)
2011. júl. 6. 19:38

Szia!Még egyszer köszönöm a válaszod!Holnap úgy is mennem kell orvoshoz és megkérdezem Tőle.

Egyébként nekem sincs se időm se kedvem két gyerek és háztartás mellett,DE a muszáj az nagy úr!

Nem tudom elfogadni magam és ez rá nyomja a bélyegét a minden napjaimra:(

338. timycat (válaszként erre: 336. - Vanessza13)
2011. júl. 6. 19:34

Szia!


Sportmelltartó szerintem az alap, én Triumph Triaction-Extremre esküszöm, barátnőm a Nike sportmelltartóira. Mindenkinél változó ugye melyik jön be jobban. Természetesen a rázkódást nem szünteti meg, de csillapítja; nem lóbálnak össze-vissza (én 75D-s vagyok és nagyon tudnak menni jobbra balra, ha nem rögzíti az ember eléggé)


Ami a szoptatás melletti sportot illeti, én elmondtam a véleményemet és amit nekem a kórházban a "szoptatós" nővér tanácsolt.


Úszás és biciklizés lehet az ami nem befolyásolja a tejelválasztást, szerintem. Nem akarok téves információkat írni.

A lányomat én a 6. hónapig szoptattam, futni csak utána kezdtem el; mondjuk nekem valahogy igényem sem volt rá; ott volt nekem a baba, mint új élethelyzet, a háztartás és én már a 2. hónapban visszamentem dolgozni, energiám sem volt arra hogy futkározzak.

Annyira egyénfüggő, én konzultálnék valami nálam jobban hozzáértővel a helyedben és ha azt mondják, hogy lehet sportolni akkor szépen lassan nekikezdenék, majd úgyis érzed hogy mennyire esik jól a szervezetednek; és ha nem "tetszik neki" akkor meg pihensz még egy kicsit és megpróbálod később

2011. júl. 5. 15:17
én a babám két hetes korába kezdtem megint futni napi3kilómétert.semmi baj nem volt,most 9hónapos ,és még szopik.van tejem bőven,bár lehet ,hogy ez alkati kérdés.szerintem semmi baja nem lesz a tejednek.
336. Vanessza13 (válaszként erre: 334. - Timycat)
2011. júl. 5. 09:22

Szia!

Nagyon köszönöm,hogy figyelmeztettél!Semmiképp nem akarom veszélybe sodorni a tejem:)

Én azért szeretnék sportolni valami olyat ami nem apasztja el a tejem.Egyáltalán van olyan?Tudsz ajánlani valamit,esetleg dvd-k,nem egy megfeszített tempóban,csak még is....

Azért azt még megkérdezném,hogy sportmelltartóban a futás felcserélve gyors sétára-kocogásra is,káros??

Bocsi,hogy ennyi kérdésem van,de végre rátaláltam egy hozzáértő Emberre:)

Előre is köszi!!

335. timycat (válaszként erre: 333. - Naomi1)
2011. júl. 5. 01:20
:D Hát igyekszik az ember...
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook