Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hétfőn kezden a 90 napos diétát. Csatlakozik valaki? Csináljuk együtt? fórum

Hétfőn kezden a 90 napos diétát. Csatlakozik valaki? Csináljuk együtt? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2011. nov. 9. 17:36
Jó a prézlis tészt és a nudli is! Én 1 db vajas tökmagos zsemlét piros arannyal megkenve ettem délben és mindjárt meismétlem. gondolkodok még egy kisebb jégkrémen is... ;-))
56. Gömbilány (válaszként erre: 50. - Álomleány)
2011. nov. 9. 17:26
Én is hasonlóképpen szoktam a folyadékot pótolni, mint a Gabi az 52. sorszámon írt válaszában, ha már unom a vizet.
2011. nov. 9. 14:50
Kicsit zavaros lett ez a párbeszéd!
54. Álomleány (válaszként erre: 53. - Hópofi21)
2011. nov. 9. 14:47

nem, miért?


én is csak leírtam, hogy ma mit eszek.

53. Hópofi21 (válaszként erre: 51. - Álomleány)
2011. nov. 9. 14:31
??? Vétkeztem?
2011. nov. 9. 14:27

Ha már nem akartok vizet inni (Én ritkán iszom vizet) aki szereti teákat nyugodtan lehet inkább teát mint édesítős szinezett vizet! Nem vagyok ellene Én is iszom néha de inkább teát! Pl gyümölcsteát zöld teát még egészségesek is!

Ritkán lehet kapni szárított gyümölcsökből teát csak lekell forrázni nagyon finom tudom ajánlani! Nem olcsó de gazdaságossan lehet használni!

A "Tes...ban "lehet kapni!

51. Álomleány (válaszként erre: 49. - Hópofi21)
2011. nov. 9. 12:40
Prézlis tésztaaaaaaaa :D
50. Álomleány (válaszként erre: 47. - Gömbilány)
2011. nov. 9. 12:39
Általában vizet iszom, de ha mondjuk már nagyon unom, és úgy érzem valami mást kell innom, akkor egyszer-egyszer becsúszhat? Csak mert cukormentes.
2011. nov. 9. 11:28
Szénhidrátnap! Nyammi! Nudli!!!
2011. nov. 9. 10:18
A 3. nap délelőttjén már kicsit jelentkezik az éhségérzet. Megyek és iszom egy pohár vizet!
47. Gömbilány (válaszként erre: 46. - Álomleány)
2011. nov. 8. 20:47

A sült répa jó, de le kéne szoknunk az olajban sült ételekről. Én röstit ettem délben is és este is, egy evőkanál olajban sütve serpenyőben. Hogy ne égjen oda ,egy kis vizet is öntöttem alá. Tisztítottam hozzá egy nyers sárgarépát. Ízlett! A röstit mélyhűtött kész ételként vettem. Az ilyen ételhez egy kis ketchep-öt is lehet enni.

A krumplit, ha fogyózok, alufóliában a sütőben szoktam sütni. Van, hogy előfőzöm egy kicsit, van amikor csak héjjában nyersen... A sütéshez ilyenkor nem kell semmilyen zsiradék, sem olaj.

Szerintem inkább vizet igyál!

2011. nov. 8. 19:44

Na, bekészítettem egy kis sült répát, krumplival. Kevés olivával meglocsoltam, grill fűszerrel megszórtam. Sajnos éjszakás műszakba megyek dolgozni, így még most szükségem van egy kis kajára.


Cukormentes italporok? Többségében vizet iszok, de ha már nagyon megkívánnék valami löttyöt, akkor azt lehet?

45. Álomleány (válaszként erre: 44. - Gömbilány)
2011. nov. 8. 19:26
A sült répáról mi a véleményetek? Azt lehet? Egyszer kóstoltam, és nekem bejött.
44. Gömbilány (válaszként erre: 43. - Hópofi21)
2011. nov. 8. 15:33
Gyümölcsöt csak reggel egyél, vagy a főétkezések előtt egy órával. Zöldséget ehetsz a főétkezések között. Én nyers sárgarépát szoktam enni általában, kevés benne a kalória és sokáig eltelít. Gyümölcsnap csak gyümölcsöt egyél.
2011. nov. 8. 13:39
A főétkezések közt szabad enni gyümölcsöt, zöldséget, esetleg fehérjenapon tejet, vagy szénhidrátnapon valamit?
2011. nov. 8. 13:38
Az nem gond, hogy a savanyúban van cukor? Annyi belefér?
2011. nov. 8. 11:09
Lányok azért azt hozzá teszem hogy nem könnyű végig csinálni vannak mélypontok de akkor tessék szólni ha csak írásban de megpróbálunk lelketönteni az illetőbe azthiszem ezt mindenki nevében leírhatom!
40. Álomleány (válaszként erre: 23. - Spicispaci)
2011. nov. 8. 11:07

Ne legyél türelmetlen. Szokták mondani, hogy a túlsúlyt sem két hét alatt szedtük magunkra, így le sem két hét alatt fogjuk adni.

Egy a lényeg, menni fog, ki kell tartani!

39. Álomleány (válaszként erre: 28. - Bc43550d43)
2011. nov. 8. 11:06
ÚÚÚÚÚÚÚÚÚú ez nagyon durva amit végig csináltál, és gratulálok hozzá! Eszméletlen. Mintha nem is Te lennél. Egy igazi példakép leszel :)
38. Álomleány (válaszként erre: 34. - Hópofi21)
2011. nov. 8. 11:05

A lecsó kiváló, mivel a paprika is zöldség, szerintem mehet.

Én ma csak rizst "zabálok" :DDDDD

Reggel egy nagyon kevés gyümölcs salátát ettem, meg később egy almát.

2011. nov. 8. 10:46
Vannak betű kihagyások elnézést kicsit siettem!
2011. nov. 8. 10:45

Sokan kérdeztétek igen mozogtam heti kétszer 60-70 percet alakformálo edzésekre jártam az egyik kicsit hasonlított a Norbi tornáihoz a másik az callenitic remélem jól írtam és más kicsit pilateszből állt a mainaoig az utóbbira járok és néha itthon is tornázom!

A súlyomat nagy odafigyeléssel tartom!

Sok zöldség gyüölcs kevés tészta féle pedig imádom a péksütiket, nem vagyok önnmarcangoló ezért hetente engedek!

Ami fontos hogy a WW életmódot alkalmazom még mellette erről a neten sokat lehet olvasni súlytartásra és fogyásra is jó! Nincs tíltás csak az arányokat kell figyelni és pontozni az ételeket akit érdekel nézzen utánna!

A 90 napost szigorúan tartottam az első alkalommal nem mondom hogy néha nem bünöztem de akkor a megadott étrendből másnap kevesebbet ettem!

Aki ügyes anak nem kell külön fözőcskézni magának és a családnak!

Néhány példa!

Fehérjenap: pörköltek, sülthúsok virsli főzö kolbász rántotta stb!

savanyúsággal salátával

Keményítő a bordó bab karfiol leves a csakád is ezt eszi!

CH itt tászták tömkelege ha a család levest kér akkor a levévvel eheted a tésztát!

És ilyenkor péksüti dömping!

Itt szokták azt mondani mert van benne tej v puding Én ettem és fogytam!

Üdv mindenkinek

35. Hópofi21 (válaszként erre: 28. - Bc43550d43)
2011. nov. 8. 08:48

Gabi! Néztem a képeidet!Hihetetlen a változás! Hogy sikerült 30 kg a 90 napossal??? Recepteket kérek! :)

Gondolom nagyon szigorúan tartottad. Mozogtál mellette? Köszi a motivációt!!!!!

2011. nov. 8. 08:45

Sziasztok! Hurrá! Tök jól összejöttünk! :)

Én túlvagyok a tegnapi fehérje napon, kefíres sült csirke volt sok-sok zöldséggel. Éjjel arra ébredtem, hogy rettenetesen éhes vagyok, de ittam egy kis vizet, és gyorsan visszafeküdtem. Remélem ez nem lesz mindig ilyen rossz. Igazából nem szeretnék "koplalni", állandóan éhségérzettel küzdeni. Lenne is pár kérdésem.

A teába édesítőt sem szabad rakni?

A főétkezések közt szabad enni gyümölcsöt, zöldséget, esetleg fehérjenapon tejet, vagy szénhidrátnapon valamit?

Ma lecsó lesz a menü. Szerintetek az jó? Mert a főtt paprikát sehol sem említik, csak a krumplit, rizst, tököt, lencsét, ilyesmit...

Előre is köszi, és akkor hajrá csajok!!!

2011. nov. 7. 21:05

Sziasztooooooooook! Én is csatlakoznék. Barátnőmmel ma dumcsiztunk, hogy ő ma kezdte, és gondoltam én is mellé állok. Igaz az első napom így bukta, de holnaptól már keményítővel folytatom én is.


Nekem van miből fogyni, szerintem 100 kg fölött vagyok. Mérlegelni még nem akarok, mert sírva fakadnék. A lényeg, hogy a párom és magam miatt akarom végig csinálni.

Kaja ötleteket szívesen veszek majd, mert általában az ötlethiány miatt marad abba a diétám. Egyszer már megcsináltam végig, akkor kb. 15 kg lement. De már nem emlékszem.


Hajrá csajok.

32. eszterem1 (válaszként erre: 27. - Marissza)
2011. nov. 7. 19:51
Hát, én azt tudnám javasolni, ha nem vagy olyan szégyellős, hogy ússz. Nekem az előző fogyásomnál csodákat művelt! A narancsbőr ellen is kitűnő, mert hidromasszázst ad, meg nem terheli az ízületeidet sem. Tudom, a fürdőruha meg ilyenek nem az ember barátai, ha túlsúllyal küzd, de akkor menj olyan időben, mikor kevesen vannak. Hidd el, megéri!!! :)
2011. nov. 7. 19:51
Sziasztok! Beszállnék hozzátok! 160 cm vagyok és 80 kiló... Ennyi még sosem voltam! Három éve próbálkoztam a 90 napossal, 9 kiló ment le 7 hét alatt. Ha 12 kiló lemenne örülnék, 1 hét-1 kiló... Mindenkinek sok sikert! :-)
2011. nov. 7. 19:48
Az előző Gabinak volt válasz... :)
29. eszterem1 (válaszként erre: 26. - Eszterem1)
2011. nov. 7. 19:47
Ez igen! Gratulálok, szép teljesítmény! :) És hogy tudtad tartani a súlyod? És végig szigorúan betartottad a 90 naposat? (mert ugye akárhogy számolom, a mi 90 napunkba bele fog esni a karácsony is... :S)
2011. nov. 7. 19:35
Örülök hogy megtaláltam ezt a fórumot Én is pont tegnap keztem el ismét 90 napost 2-szor az első alkalommal 30 kg körül fogytam a képek az oldalamon! 20 kg pedig odafigyeléssel 50 kg fogytam összesen! még 10 kellene! Ha kell szívesen segítek!
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook