Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hétfőn kezden a 90 napos diétát. Csatlakozik valaki? Csináljuk együtt? fórum

Hétfőn kezden a 90 napos diétát. Csatlakozik valaki? Csináljuk együtt? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
117. Gömbilány (válaszként erre: 109. - Hópofi21)
2011. nov. 16. 08:56
Akkor ma a zöldségekkel kompenzálod a tegnapi "lakomát"! Csak ügyesen! ;-)
116. Gömbilány (válaszként erre: 114. - Álomleány)
2011. nov. 16. 08:54
Ha van benned elszántság akkor biztos sikerülni fog! ;-) Ha Te 3 napot kibírsz csak vízen, akkor megpróbálom én meg az egy napos víznapot megcsinálni, de csak utánad... ;-) Most már felelősséggel tartozol értem is! ;-)))
2011. nov. 16. 08:49
Ma keményítőnap. Nyersen? Főzve? Grillezve? Nassolásnak pucoltam sárgarépát.Azt fogom rágcsálni a főétkezések között. Ebédre hagymás sült paprika lesz, este sütőtök... És próbálok egyre több vizet is inni. A mozgással még mindig hadilábon állok...;-(
114. Álomleány (válaszként erre: 112. - Gömbilány)
2011. nov. 16. 08:45

Marad. Még most így gondolom. Aztán meg persze majd lehet hogy alább hagy az elszántság, de bízom benne, hogy meg tudom csinálni.

Viszont este alig bírtam elaludni, mert csak a kajára tudtam gondolni, hogy ma mit eszek.

2011. nov. 15. 23:24
Holnap sütőtököt fogok sütni. Kinek van jó és gyorsan elkészíthető ötlete még keményítő napra?
112. Gömbilány (válaszként erre: 111. - Álomleány)
2011. nov. 15. 23:20
Ügyes vagy! Én nem tervezek víznapot, bár ha ilyen elszánt diétázó társam van, akkor elgondolkodtató, hogy talán meg tudom csinálni én is. ;-)Akkor marad a három víznap?
111. Álomleány (válaszként erre: 110. - Gömbilány)
2011. nov. 15. 22:46

Most már mindegy. Kibírtam. Általában jól bírom a víznapot. Majdnem jobban, mint a gyümölcsnapot. De tényleg. Ilyenkor rá áll az agyam, hogy nincs evés, és kész. Gyümölcsnapon meg mindig az jön rám, hogy ú de ennék még valamit, valami mást... nem tudom miért. Pedig ott is ráállhatna az agyam, hogy ma csak gyümölcs van, de az nem megy. A víznapot meg simán letolom.

És semmi bajom nincs tőle. Nem fáj se a fejem, se a hasam, nem szédülök, nem vagyok fáradtabb vagy levertebb mint máskor, szóval semmi.

110. Gömbilány (válaszként erre: 105. - Álomleány)
2011. nov. 15. 18:03
A víznap sokkal nehezebb, mint bármelyik másik nap - nekem. Szerintem a fehérje nap előtt inkább tarts a zöldségnapból és a gyümölcsnapból kettőt-kettőt. Utána lehet húst, zöldséget és egy kis zsemlét is enni a szülinapi rendezvényen! ;-) Nagyon brutális a három víznap!
2011. nov. 15. 13:12
Fú, ma fehérjenapom van, és sikerült jól bezabálnom ebédre. A tegnapi gyümölcsnapot akartam kompenzálni, de kicsit sokat ettem. :/
2011. nov. 15. 12:40
Én ma megtartom a víznapot.
107. Hópofi21 (válaszként erre: 106. - Spicispaci)
2011. nov. 15. 08:41
Szia! Ezt a hozzászólást akár én is írhattam volna. Ugyan ez volt velem is. :) Ma rántottát eszek majd sok parival, de sikeresen otthon hagytam az ebédem, úgyhogy rákényszerítem magam egy kis sétára az ebéd szünetben. A kajáért mindent! :D
2011. nov. 15. 07:11
Sziasztok! Nekem tegnap gyümölcs napom volt. Napközben eleg jol ment, de este eleg ehes voltam. Mar alig vartam,hogy vege legyen a napnak. Ma vegre feherje:-) A merlegre meg nem mertem allni, majd szombaton reggel, a penteki gyümi nap utan, hatha lesz valami kellemes meglepim.
2011. nov. 14. 12:32

Számolgattam, hogy melyik napomra mi esne, és dec. 4. alap esetben gyümölcs nap, de nekem biztos hogy születésnapi ebédre kell mennem.

Tehát vagy beiktatok három víznapot (ami számomra mondjuk nem okoz gondot), vagy csalok.


Ti melyiket választanátok, ha mondjuk a víznapot nem vesszük nehezebbnek, mint bármelyik másikat?


Csalnátok, vagy víznappal csúsztatnátok?

104. Álomleány (válaszként erre: 99. - Eszterem1)
2011. nov. 14. 11:50

Így mindjárt jobban hangzik, mint hogy még 82 nap :D


Alig várom, hogy a mai napnak is vége legyen. Gyümi nap. Király. Szerintem senki sem szereti. Már a holnapra gondolok.

103. Álomleány (válaszként erre: 100. - Gömbilány)
2011. nov. 14. 11:49

Én tök jól tartom a menetrendet, de azért a ch nap az elég durván ch nap lett.

Volt minden: spagetti, csoki, fagyi, süti, pogácsa meg még egy lehelletnyi chips is :D


Ez van, de megpróbáltam mindent erre a napra hagyni, és nem másik napon falni.

102. Álomleány (válaszként erre: 101. - Hópofi21)
2011. nov. 14. 11:47
Lehet nem is a diétától van hasmenésed, hanem valami vírus okozza.
2011. nov. 14. 07:20

Sziasztok!

Én még mindig a hasmenéssel küzdök, pedig csak ma van gyümi napom. Úgyhogy már nem tudom mire vélni. Nagyon elveszi a kedvem az egésztől az állandó hascsikarás, és wc-re futkozás. Mit csinálok rosszul? :'(

2011. nov. 13. 22:59

Hogy vagytok így az 1. hét után? Hétvégén sikerült tartani?

Nekem szombatig minden a terv szerint ment. Ma a szénhidrát nap helyett fehérje napot tartottam, mert így jött ki a főzés... Holnap gyümölcsnappal folytatom és hét közben mindenképpen a diéta szerint csinálom. Esténként már van egy kis éhségérzet, a beesett gyomor érzése, ez talán azt jelzi, hogy lassan elindul a zsír csökkenése is. Én maradok a súlymérésnél, mert ekkora súllyal, ami nekem van, még sokára lesz látható a fogyás és szeretném tudni, hogyha sikerül fogynom, hogy mennyi ment le...

2011. nov. 13. 22:29
Na, megvolt az első hét... Márcsak 12... Kitartást és sikert mindenkinek!!! :)
98. Álomleány (válaszként erre: 94. - Hópofi21)
2011. nov. 13. 05:01
A boxzsákkal is lehet ám jól megizzadni. Lehet rúgni, különböző módon ütni stb. Én kihasználnám tuti.
97. Álomleány (válaszként erre: 89. - Hópofi21)
2011. nov. 13. 05:00
Nekem sose volt semmi bajom a gyümölcs nap után. Sőt, még a lénap után se.
96. Álomleány (válaszként erre: 86. - Hópofi21)
2011. nov. 13. 04:58
Én se mértem meg magam. Én nemakarok dicsekedni, hanem érezni akarom a fogyást. Nem érdekel, hogy kg-ra mennyi, hanem az érdekel, hogy a tükörben mit látok, hogy a ruhákból egyre kisebb kell...
95. bc43550d43 (válaszként erre: 89. - Hópofi21)
2011. nov. 12. 14:15
Előfordul hat hogy ilyen jelentkezik de csak az első egy-két alalommal! Ez egy tisztulási folyamat! lehet hogy az elfogyasztott gyömi kicsit felpuffaszt ilyen az alma körte! de egyénektől eltérő lehet!
2011. nov. 12. 11:50

Köszi a hozzászólásokat, és a tanácsokat! Hát, ennek ahasmenés dolognak nem örülök, bár jobb, mint a másik véglet, amivel évek óta küzdök. Szóval akkor számítsak rá továbbra is, és tartózkodjak gyüminap után WC közelben. :D

A kezdő súlyomat megmértem, 75,4 volt. Majd a következő gyüminap után mérek, addig nem. :) Aztán majd dicsekedek (remélem).

Ti nem érzitek gyengébbnek magatokat? Én kicsit úgy érzem, hogy gyengébb vagyok, hülyén fog hangzani, de telefonáláskor vettem észre, hogy nem tudom sokáig tartani, mert megfájdul az izmom. :/

Az edzőtermünkben sajna csak fekvenyomó pad van, meg egy hasazó, meg egy boxzsák, a kondibelépőre meg nem nagyon futja. Azért oda elmennék. :)

93. eszterem1 (válaszként erre: 82. - Hópofi21)
2011. nov. 12. 08:23

Nehéz rávenni magad, de ha már ott vagy, nagyon jó!!! Én tegnap voltam, és 2 óra hosszat edzettem. 40 perc futás után comb-fenék-has-karizom erősítés következett. Hidd el nekem, ha belejössz, nagyon jól fogod érezni magad. Főleg utána!!! :D És ráadásul a pároddal mehetsz, aki tud segíteni, tudtok beszélgetni közben. (Én egyedül voltam, de tudom, hogyha együtt megyek valakivel, az sokkal jobb.)

Szóval hajrá! ;)

92. Gömbilány (válaszként erre: 86. - Hópofi21)
2011. nov. 11. 23:47
Megmérted már magad? Hogy fogsz dicsekedni pár hét múlva, hogy mennyit fogytál, ha nem tudod az indulási súlyod?! ;-)
91. Gömbilány (válaszként erre: 89. - Hópofi21)
2011. nov. 11. 23:41
Igen, fehérje nap közben, után... Nekem hála nem görcsöl, de a többi stimmel! ;-))
2011. nov. 11. 23:07
Sziasztok! Vegre visszatalaltam!!!!!!!!!!!!! Most elmentettem a topikot, persze azota is szorgalmasan csinaltuk a ferjemmel. Mi vasarnap kezdtük es mivel hetvegen vendegsegbe megyünk, igy mi tegnap beiktattuk a lenapot. Nem volt könnyü, rögtön igy az elejen, de legalabb le van tudva. Jah es csaltam is egy kicsit, de mar szedölögtem es egy ropihoz hasonlo kacatot nyomtam be 3-at. Eddig 1 kg ment le. Ti hogy alltok?
2011. nov. 11. 22:26

Sziasztok!

Gyümölcsnap után normális az erős görcsökkel jelentkező hasmenés? :(

88. Hópofi21 (válaszként erre: 87. - Gömbilány)
2011. nov. 11. 15:42

Hát, az a baj, én türelmetlen vagyok, és nem valami nagy az akaraterőm, ezért szerintem lehangolna a kevés fogyás, holott tudom, hogy ez még csak az 5.nap. Mozognom kellene, de lusta vagyok. :(

Azért meg tudjuk csinálni!

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook