Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hétfőn kezden a 90 napos diétát. Csatlakozik valaki? Csináljuk együtt? fórum

Hétfőn kezden a 90 napos diétát. Csatlakozik valaki? Csináljuk együtt? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
87. Gömbilány (válaszként erre: 86. - Hópofi21)
2011. nov. 11. 15:33

Szerintem csak a gyomrom és a beleim kezdtek ürülni, aztán majd a zsír is el kezd olvadni, talán... Jó lenne már 5 kiló minusznál tartani legalább, de nem vagyok türelmetlen, ez csak a kezdet. 90 nap nem olyan hosszú idő, meg tudom csinálni... - mondogatom magamnak. ;-) Úgy gondolom, 70 deka súlycsökkenés négy nap alatt megfelelő.

Négy naponta fogom magam mérni, vagy szombatonként. Persze reggel étkezés előtt! ;-)

Nekem hétfőn esett nehezemre, hogy ráálljak a mérlegre, féltem, hogy kiakad a mérlegnyelve. De muszáj volt ráállni, hogy tudjam majd mennyit fogyok. Nem jó szembesülni, hogy kövér vagyok, de most ez van, nem akarok ilyen maradni, ez a hetven deka a kezdete a fogyásomnak. ;-)

86. Hópofi21 (válaszként erre: 83. - Gömbilány)
2011. nov. 11. 13:57
Én is így vagyok mint te. Reggel már rá sem bírtam nézni a gyümölcsre. :) Viszont nem mértem meg magam, mert féltem a lehangoló eredménytől. Te mit szólsz a 70 dkg-hoz?
85. panasonic (válaszként erre: 81. - Hópofi21)
2011. nov. 11. 11:13
kb 168. de mivel ülőmunkát végzek, így látszanak a kilok amiknek nem kellenének. plussz kellene tornáznom, de nincs időm. Munka után már este főzés után már hulla vagyok neki állni, pedig kellene. Na majd hétvégén:)
84. panasonic (válaszként erre: 73. - Gömbilány)
2011. nov. 11. 11:10

Igen ez olyan:)

Keményítő napon , mert akkor kieszem a zöldségeket a levesből és ekkor már finom ízletes a fűszerektől.

2011. nov. 11. 10:52
Hogy vagytok a gyümölcsnap után? Én is viszonylag jól átvészeltem az 1. gyümölcsnapot.;-) Sok volt a gyümölcsből, a ma reggeli banánom már nem is esett jól. "Reggeli" előtt méredzkedtem, 4 nap alatt 70 deka minusz. Nem vagyok egy sport lady, néha, nem rendszeresen elmegyek futni, vagy a párommal sétálunk... Ez az igazi lustaság!
2011. nov. 11. 10:30
Nekem ma fehérjenapom van. A gyüminap tegnap meglepően könnyen ment, sőt, ma reggel picit sem voltam éhes. A mai ebéd virsli zöldséggel, és egy kis leves, vacsira ugyanez. Én szerencsés vagyok, mert párom 10000%-osan támogat, van hogy napközben csak azért felhív, hogy bírom, és biztat. Az tuti, hogy ez is nagyon sokat jelent. Sajnálom Gazbella, hogy a te családod nem ennyire támogató. Amúgy mozogni sajnos nem kezdtem még el, pedig párom minden nap rágja a fülemet, hogy menjek le vele a "konditermébe", és eddzünk együtt. Lusta vagyok, ez a nagy igazság.
81. Hópofi21 (válaszként erre: 66. - Panasonic)
2011. nov. 11. 10:27

Jaj de jó! Köszi a biztatást! Ez motiválóan hatott! :) Gratulálok az előző eredményedhez, és hasonló sikert kívánok! Hány cm vagy?

Örülök, hogy csatlakoztál hozzánk! Üdv a "klubban"!

80. Gömbilány (válaszként erre: 75. - Álomleány)
2011. nov. 10. 23:20
Ezért vagyunk itt!!! ;-))
2011. nov. 10. 20:13
Én heti egyszer alakformáó tornára járok és itthon is szoktam ha időm engedi de néha csak gyeköccel sétálgatunk egy órát!
2011. nov. 10. 20:11
Ti hogy álltok a mozgással? Valaki sportol valamit rendszeresen, vagy tornázik otthon?
2011. nov. 10. 20:04

kelbimbót Én is nagyon szertem4 még nem próbáltam így de találtam egy jó receptet!

Keményítő napra jó olyan rakott kelbimbó szerü!

Kelbimbót egy sorba kell tenni a mikrós edénybe (aminek van fedele legjobb a jénai)!erre rá szórni a nyers rízst tetejére kelbimbó és a rízs kétszeresének megfelelő sós vagy vegetás vízzel felkell önteni rá a fedőt és kb 15 perc a mikróba és kész! szerintem nem lehet rosz lehet holnap kipróbálom!

2011. nov. 10. 19:55
Vacsora gyanánt két almát ettem meg fahéjjal. Kicsit beraktam a mikróba.
75. Álomleány (válaszként erre: 74. - Gömbilány)
2011. nov. 10. 17:57

De szupi ötletet adtál :)

Én is utána nézek, van-e hal a fagyóba.

2011. nov. 10. 17:52
Most jut eszembe, hogy holnap nem keményítő nap lesz, hanem fehérje. Még jó, hogy nem kezdtem bele az elkészítésbe. Van hal a hűtőben, azt hiszem az lesz holnap a menü.
73. Gömbilány (válaszként erre: 70. - Panasonic)
2011. nov. 10. 17:40
Ez a Frankfurti leveshez hasonló, ugye? Finom étel! Melyik nap eszed, a keményítő- vagy a fehérje nap?
72. Gömbilány (válaszként erre: 71. - Álomleány)
2011. nov. 10. 17:36

Kelbimbó pörkölt krumplival? Hmm?

Én holnapra vagy gombapörköltet krumplival vagy krumplit párolt káposztával tervezek. Alapanyag van. Ha ma este megcsinálom, tuti, hogy beleeszek, holnap meg nem lesz rá időm, hogy időben kész legyen. Lehet, hogy most neki állok és még vissza van az esti gyümölcs vacsorám, mire újra megéhezek, arra már ki is hűl a holnapi ebéd.

A gyüminap amúgy is necces, hátha még a másnapi menüt is el kell készíteni!

71. Álomleány (válaszként erre: 70. - Panasonic)
2011. nov. 10. 17:18
Hát nem vagyok annyira leveses. Valami rakottasban gondolkodom. De gondolom úgy kezdjek annak is, hogy a kelbimbót sós vízben megfőzöm. Utána meg a fantáziámra van bízva.
70. panasonic (válaszként erre: 69. - Álomleány)
2011. nov. 10. 16:56

Én kelbimbó levest szoktam csinálni, nagyon finom:)))

1. A kelbimbót enyhén sós vízben felteszem főni. Hozzákockázzuk a krumplit, majd mikor a kelbimbó már majdnem megfőtt, hozzákarikázzuk a virslit.

2. Az olajból a liszttel rántást készítünk, beleszórjuk a köménymagot, végül a pirospaprikát. Kis hideg vízzel felengedjük, és a leveshez öntjük. Ha kell, utánasózzunk.

3. Jól összeforraljuk, végül elhabarjuk benne a tejfölt, de ezzel márcsak épphogy felfőzzük.

2011. nov. 10. 16:51
Valami jó kis kelbimbós receptet nem tudtok keményítő napra? Lidl-ben vettem egy adag kelbimbót, de még sose csináltam :DDDDDDD
68. Álomleány (válaszként erre: 67. - Panasonic)
2011. nov. 10. 16:50

Szupi :)

Hát akkor hajrá.

67. panasonic (válaszként erre: 65. - Álomleány)
2011. nov. 10. 16:47
ma gyümi napot tartottam! próbálok csatlakozni:)
66. panasonic (válaszként erre: 7. - Hópofi21)
2011. nov. 10. 16:46
Én is mikor először kezdtem akkor 76 kg-ról indultam és lefogytam 64-re:) de volt mikor 62 voltam. Azóta néha vissza -visszajön 1-2 kg, de 65kg-nál nem voltam azóta több (tudom nem szép dolog, de nem figyelek az étkezésemre és a munkabeosztásom végett is este eszem főt ételt, sajnos és hajamos vagyok esténként nasolni = ez a legrosszabb tulajdonságom) De most újra neki állok, mert szeretnék 60 alá menni! Sok sikert,Kitartást, sikerülni fog!
65. Álomleány (válaszként erre: 64. - Panasonic)
2011. nov. 10. 16:46
Szia. Elkezdted már, vagy csak most fogod?
2011. nov. 10. 16:41

Sziasztok!

én is csatakozom újra a 90 napos fogyókúrához.

Régebben megcsináltam akkor 10 kg -ot adtam le.

Szeretnék még kb ennyit leadni! mindenkinek sok sikert!

63. Álomleány (válaszként erre: 61. - Bc43550d43)
2011. nov. 10. 16:21

Tetszik ez a fahéjas alma dolog.


Régebben egy másik fórumon olvastam, hogy volt aki gyümölcslevest csinált, édesítőszerrel. Szerintem tök jó ötlet. És ez akár melegen is tök jó.

62. Álomleány (válaszként erre: 58. - Gömbilány)
2011. nov. 10. 16:20
Én ma gyümölcssalátát csináltam mindenféléből.
2011. nov. 10. 11:29
Gyömölcs napon nekem mindig hiányzott a meleg étel főleg ha hideg volt! De ha az almát kevés fahéjjal és pár csepp édesítővel meg szórjátok és 1-2 percre a mikróba beteszitek nagyon finom lett és jobban telített! de szoktam körte és alma kompótot is csinálni de csak édesítővel!
60. Hópofi21 (válaszként erre: 58. - Gömbilány)
2011. nov. 10. 08:45
Hát, különleges ötlet nincs, én eddig 1 banánt és 1 narancsot ettem, ma nem ébredtem éhesen. :) Amúgy van otthon körte, alma, kiwi, narancs, szőlő, egy zacsi mazsola, meg banán. :) Úgyhogy ebből már tudok kicsit változatosabban válogatni. Az almáért amúgy nem rajongok.
59. Hópofi21 (válaszként erre: 54. - Álomleány)
2011. nov. 10. 08:43
Ja, bocsi, nem értettem :)
2011. nov. 9. 21:19

Nem jégkrémet ettem, hanem két kocka étcsokit. ;-)Holnap a terv: napi háromszor 1-1 banán és 1-1 alma.

A gyümölcsnapra nektek mi az ötletetek?

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook