Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha nem mondhatod el senkinek, mondd el hát mindenkinek! fórum

Ha nem mondhatod el senkinek, mondd el hát mindenkinek! (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
8105. cika58 (válaszként erre: 8103. - Cserebogár8)
ma 11:55
Jönnek a lányomék, sütök, főzők.:))
8104. hópihe14 (válaszként erre: 8102. - Piroska52)
ma 10:39

Piroska!

Én ma küldöm a vill.óra állást, jövő hét elején a gázét. Te is elküldöd, vagy diktálod? :))

ma 08:28

Sziasztok, jó reggelt, szép napot.

Ma is elég korán kidobott az ágy.

A kávém már meg volt rég. Valamit reggelizni kellene és utána takarítani.

Ti mivel töltitek a mai napotokat?

8102. Piroska52
ma 08:09
jó reggelt lányok,
8101. maya75
ma 08:07

Tegnap mondható a kezdeti rossz hangulatom ellenére, jó lett a napom..először reggel dobott fel a barátnőm,jót beszélgettünk. Aztán Lányom is hivott,vele is sokat beszélgettünk 😊😊

Rá vettem magam a gerinctornára is,yout.-ról néztem ilyeneket,meg a kezelés alatti tornát csináltam. Aztán kicsit kint voltam az udvaron,egy rész falevelest össze szedtem kupacokba.Fiúk majd hátra viszik aztán el lesz égetve .Zömmel diófalevél.

Most már próbálom magam össze szedni,kicsit magam alatt lettem a sok rossz dologtól. ..de mindig is tele voltam élettel, érzelmekkel, nevetéssel,és ezt nem szabad elfelejtenem..bármi is van mindig van rá megoldás.

8100. maya75 (válaszként erre: 8099. - Hópihe14)
ma 07:59
Szia!Neked is szép reggelt Hópihe!😊😊
8099. hópihe14
ma 07:55
Szevasztok! Jó reggelt mindenkinek!
8098. maya75 (válaszként erre: 8095. - Katus73)
ma 07:01

Szia Katus!

Izomláz van?gondolom érzed az izmaidat,így két hét után.

Én is hogy tegnap tornáztam ,érzem mindenemet.ma is fogok tornázni, szeretnék rendbejönni.legalábbis annyira hogy valami munkát tudjak csinálni. Barátnőm akár rá beszélni természetgyógyászra,lehet elmegyek vele,veszíteni nem fogok semmit ha megpróbálom.

A székelykáposztát imádom 😊😊

Húzós lehet a 3 éjszakai műszak. .én sokáig dolgoztam Németországban csak éjszaka ..

Vigyázz magadra! Szép napot! 😊

8097. maya75
ma 06:54
Szép jó reggelt mindenkinek!
8096. cika58
ma 04:42
Jó reggelt!
8095. Katus73 (válaszként erre: 8093. - Maya75)
tegnap 12:27

A torna jó volt. Múlt héten nem voltam, mert dolgoznom kellett. Kiváncsi leszek, hogy így két hét után mennyi izomlázam lesz.

Székelykáposztát tervezek. Most ebédelek, aztán elmegyek a boltba, veszek húst, tejet, meg gyümölcsöt. Aztán nekiállok. Most 3 napot leszek éjszakás, úgyhogy arra az időre készül. :)

8094. Katus73 (válaszként erre: 8092. - Hópihe14)
tegnap 12:25
Ez itt csak átmeneti javulás. Hamarosan beköszönt a tél. Úgyhogy addig is örülök minden napsütéses napnak. Persze azért most sincs túl meleg, kb 14 fok és szokás szerint fúj a szél.
8093. maya75 (válaszként erre: 8090. - Katus73)
tegnap 11:49

Én is nagyon remélem hidd el,nem mindegy...lesz segítség gyorsan fog menni...

Remélem jó volt a torna..😀😀

Én is nemrég tornáztam..

Mit főzöl?

Szép napot! 😊

8092. hópihe14 (válaszként erre: 8090. - Katus73)
tegnap 10:48
Szia Katus! Ahogy nálatok javul az idő, úgy romlik nálunk. Azt mondják, itt ma és holnap még nyár, de hétfőn már a legmelegebb is csak 17 fok. Azért remélem, hogy lesz még az idén "enyim-nyaram"! 😁
8091. Cserebogár8 (válaszként erre: 8089. - Maya75)
tegnap 09:31

Nálunk is nagy sláger, meg a kifli is. /egy hete azt sütöttem/

Hamarosan kisül a 2. tepsi és kicsit várok, h hűljön és akkor indulok. Közben el is mosogattam, csak a tepsik maradnak.

Itt már süt a nap és 21 fok van.

Régen jártam a KÖKI-ben, lehet haza fele oda is benézek.

Kinéztem egy cipőt a Deichmannban és meg kellene próbálni, ha jó akkor meg is venni.

8090. Katus73
tegnap 09:18

Jó reggelt, szép napot!

Maya! remélem kitart a jó idő és be tudjátok fejezni a tetőt.

Itt tegnap egész nap esett és hideg volt. Most is borult, de azért melegebb az idő. Nemsokára megyek tornázni, aztán bolt és főzés. Este meg meló.

8089. maya75 (válaszként erre: 8088. - Cserebogár8)
tegnap 08:10

Nagyon ügyes vagy!

Nagyon szép napot kívánok! 😊😊

Jaaa,imádom a pogit😁😁

8088. Cserebogár8 (válaszként erre: 8085. - Maya75)
tegnap 08:09

Köszi, fél 9-kor kezdődik a szaggatás és sütés.

A hajtogatós változatot szoktam sütni.

Ha kisült utána indulok.

8087. maya75 (válaszként erre: 8083. - Piroska52)
tegnap 08:08

Jó reggelt! 😊

Én is ugyanazt érzem. .hiába van meleg..mégis olyan őszies

Minden...A levegő egész más. .És tényleg nehezebben száradnak a ruhák kint,tegnap is mostam. .hát épp hogy megszáradtak,bár volt pár db ami nem.

Pedig ma is mosni kellene,összeszedtem a ruhákat. .szekrényeket pakoltam s átmosom amit kell.

8086. Cserebogár8 (válaszként erre: 8083. - Piroska52)
tegnap 08:07

Míg falun éltem nekem is volt 2 hatalmas leanderem.

Télen a kazánházba tudtam betenni őket, rendre meg is tetvesedtek. Mikor elköltöztünk elajándékoztam őket egy volt kolléganőmnek a kaktuszaimmal együtt.

Vagy is a kaktuszokért cserepenként kértem 1 ft-ot, mert azt tartja a fáma, hogy kaktuszt nem illik ajándékozni.

8085. maya75 (válaszként erre: 8082. - Cserebogár8)
tegnap 08:05
Jó reggelt, jó pogisütést,és szép napot a rokonoknál!😊😊
8084. maya75 (válaszként erre: 8081. - Szederke66)
tegnap 08:04
Sajnos a szomszéd felőli része még vissza van. .De ha nem esik az eső jövő héten lenne segítség s végre befejezhetnénk.Az már ég egyenesen szakasz..könnyebben lehetne csinálni haladósabb..mint a többi volt.kB olyan 15 méteres szakasz..saccra..jobban a férjem tudja.tényleg jó lenne ha már kész lenne.
8083. Piroska52
tegnap 07:49

jó reggelt lányok,

éppen tegnap figyeltem,30-fok volt délután,és még is annyira érződött hogy már ősz van,

a ruhák sem úgy száradnak,

kevesebbet kell locsolni a leandereket,

lassan át kellene ültetni,meg egy kicsit megrigálni őket mert hatalmasak,nem férnek be a helyükre ha jön a hideg,

tegnap 07:44

Jó reggelt, szép napot.

Ma rokon látogatóba megyek, már kel a pogácsa, azt viszem.

8081. Szederke66 (válaszként erre: 8080. - Maya75)
tegnap 07:43
Hogy álltok Maya a tetővel?
8080. maya75 (válaszként erre: 8079. - Hópihe14)
tegnap 07:27

Az jó, jól teszed. .igen sajnos már érezhető hogy itt az ősz a kertek alatt...érezni a levegőben. .

Amíg jó idő van ki kell használni mert esőben nem jó menni sehova..

Kíváncsi vagyok,hogy a tetőt mi is mikor fejezzük be..meg van egy oldal a szomszéd felől. .kB 4 nap...remélem sikerül. Jövő héten lenne is egy kis segítség. Csak ne essen.

Szép napot neked és jó főzést is!😊😊

8079. hópihe14 (válaszként erre: 8077. - Maya75)
tegnap 07:22
Azt hiszem még ma d.e. is lemegyek, pedig főzni is kellene. Annyira mondja az esőt, a rossz időt, ki kell még használni, ami lehetőség van.
8078. maya75 (válaszként erre: 8075. - Szederke66)
tegnap 07:18
Jó reggelt! 😊
8077. maya75 (válaszként erre: 8074. - Hópihe14)
tegnap 07:18

Jó reggelt!😊😊

Mi jót csinálsz ma?

8076. maya75 (válaszként erre: 8070. - Piroska52)
tegnap 07:17

Jaj ez nem jó, de legalább letudja azokat is,aztán nem lesz vele gond.

Már én is mennék..remélem húzni nem kell s még tudja majd csinálni. .meg van egy kettő ami még nem lyukas,de valami van..át fogom nézetni nehogy baj legyen.

Jobbulást és mielőbbi gyógyulást..Ez a fog téma sem játék. .főleg ha szájsebésszel párosul a dolog. ..

Jobb is ha táppénzen van vele.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook