Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem mondhatom el senkinek elmondom hát mindenkinek :(( fórum

Nem mondhatom el senkinek elmondom hát mindenkinek :(( (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2012. jan. 24. 13:51

És mi van a fórum inditójával?:)

Akkor most marad és szenved tovább vagy végre lép és megpróbál változtatni az életén?

Nagyon kiváncsi lennék!:)

100. Arianne113 (válaszként erre: 99. - Spinneli)
2012. jan. 24. 11:06
Valószínű mert az én párom egyik sem :)
99. spinneli (válaszként erre: 97. - Arianne113)
2012. jan. 20. 13:44

Szerintem nemcsak a balfék és a vadállat macsó kategória létezik.

:)

98. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 97. - Arianne113)
2012. jan. 20. 13:37

nem kell elásnia magát a ffinak,miért is kéne?

van sok nő,aki az iylet szereti.

a fórumindítóval nem egymásnak valók,a ffi találhat oylat,aki megbecsüli és szereti,a nő pedig..kipróbálhat más típusú ffaiakat is,hogy miylen jön be neki..

97. Arianne113 (válaszként erre: 88. - Ec6e9cfd9f)
2012. jan. 19. 14:46

a pasi.

Nem lehet mindenki egyforma, és aki csak a macsókat szereti hát majd megnézheti magát előbb utóbb.

2012. jan. 18. 18:53

Szerintem nem csak tutyi-mutyi vagy csak agressziv pasik léteznek,a kettő között azért még vannak normális,értelmes,vagány,segitőkész,életrevaló,magabiztos vagy akármilyen férfiak is,akik néha még a házi munkában is segitenek esetleg!:)

Nem kell beérni egy rosszal,ha lehet,h rád talál még egy jobb is!

Nem kell boldogtalanul élni egy biztos,de rossz kapcsolatban!

95. f354ed7a1e (válaszként erre: 93. - F354ed7a1e)
2012. jan. 18. 18:40

No nem az én napom ...:-az*


Ja és ,ha ennyire nem bírod őt legyél egyenes vele és hagyd el!! Ne használd ki,hanem hagyd,hogy élje az életét....


Engedd el! Jobb lesz neki (is)..

2012. jan. 18. 18:37

Egy kis javítás a nagy kiakadásomban nem tudok írni :XD


akkor meg* , visszasírod*

93. f354ed7a1e (válaszként erre: 7. - Bcd6dce54e)
2012. jan. 18. 18:36

Jézus!!


Tök segítőkész egy pasid van és most nem értem min "izélsz" jobb lenne egy olyan hapsi aki üt-ver és kioszt,hogy érezds ,hogy ő az úr a házban???

Ne is haragudj,de akkormeg az nem lenne jó...

Amúgy a csajok mindig a rossz fiúkhoz vonzódnak a jók taszítják őket...

Majd,ha lesz egy olyan pasid aki modortalan stb majd visszaírod ezt a csávót!


DE... az azt,hogy jobban odafigyeljen magára azt beszéld meg vele azt az egyet megértem,hogy zavar!De a többi az ,hogy téged "nyomorékká tesz" azzal,hogy segítőkész stb....hát ezen kiakadtam:O:DDDD

92. egri maja (válaszként erre: 91. - Ec6e9cfd9f)
2012. jan. 18. 18:18
Köszönöm!Az élethez szerencse is kell!:)
91. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 90. - Egri maja)
2012. jan. 18. 18:16
jól csináltad(és szerencséd is volt),le a kalappal
90. egri maja (válaszként erre: 1. - Bcd6dce54e)
2012. jan. 18. 17:43

Szia!

Szerintem ne add fel!:)

Ha már nem szereted,sőt undorodsz tőle....amúgy meg nem sok nőt ismerek aki bukik a tutyi-mutyi tipusú pasikra...menj,ha úgy érzed menned kell!

Én több mint 5év után az egyik napról a másikra hagytam el egy férfit,mert hasonlóan éreztem mint te!Reggel felkeltem,kivettem egy albérletet,vettem egy hűtöt,mosógépet aztán haza mentem elmosogattam és mikor haza jött közöltem vele,h ne húzzuk tovább egymás idejét...össze csomagoltam,fogtam a kutyámat,bepakoltam az autómba és elmentem!28 éves voltam akkor.

Aztán négy évig éltem egyedül,hol volt munkám,hol nem,hol ettem,hol nem...nehéz időszak volt...és amikor már letettem mindenről,el voltam keseredve nagyon,akkor azt mondtam magamban,h ha van Isten,akkor küldjön vmi jelet,h érdemes egyáltalán élnem...és akkor találkoztam a mostani párommal,akinek két tetoválása is van:egy kereszt és egy Krisztus!Én égi jelnek vettem!:)

Azóta élünk boldogan,már akár babánk is lehetne!

Most 34éves leszek,szerintem jól döntöttem!:)

Szóval ne félj változtatni az életeden!

Sok sikert és kitartást kivánok neked!:)))

89. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 88. - Ec6e9cfd9f)
2012. jan. 18. 17:01
Én se értettem.
88. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 87. - Arianne113)
2012. jan. 18. 16:21
KI ássa el magát?
87. Arianne113 (válaszként erre: 86. - Ee1dc9ba06)
2012. jan. 18. 13:22
És már megint ott tartunk, hogy ássa el magát szerencsétlen...
86. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 85. - Júliusi)
2012. jan. 18. 09:56
Pont az a baj, hogy irányítani kell...
85. júliusi (válaszként erre: 1. - Bcd6dce54e)
2012. jan. 18. 09:25

Ezen lehet segíteni,szerintem.Tudod irányítani,és lesi a kívánságaidat.

Egy másik pasi ,lehet,hogy jobban ad magára, de lehet,hogy nem figyelne rád, segítene,stb...

Ha szeretted,,öltöztesd,küld el fodrászhoz,stb..

2012. jan. 18. 09:18
Ez egy energiavámpír. Karó és fokhagyma...
2012. jan. 18. 08:10

az undorodáson kívül az is lehet itt a baj,h a ffinak nem nagyon van önálló gondolata..Magától csak a háztartást csinálja meg,nincs hobbija,nincs ötlete a szabadidő eltöltésére.és arra,hogy saját magát emberformában tartsa..és ezt mind a nőtől várja el..

ez tényleg oylan,mint egy nagy gyerek..(ja nem,mert a gyerekeknek általában van hobbijuk,és saját gondolataik,csak kérdés,hogy hozzájutnak-e a megvalósításhoz)vagyis mint egy nagy gyerek,aki mindenben meg akar felelni az anyukájának.

2012. jan. 17. 22:59
nahát azért itt elég rendesen kibuktak a férfi típusok.. se macsó se nyálgép.. valahol a kettő között.. ezt hölgyeim nehéz megtalálni és nem is sikerül mindenkinek.
81. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 1. - Bcd6dce54e)
2012. jan. 17. 21:46

Világéletemben ilyen típusú férfiak buktak rám, és elég hamar el is hajtottam őket hasonló indíttatásból, mint ahogy Te is leírtad. Aztán találkoztam a férjemmel, aki mindezeknek pont az ellentéte. Semmit nem segít, mindent én csinálok egyedül itthon, még az ő dolgait is. Ha leszakad a lábam, hátam, akkor se segítene, még ha kérem, akkor is csak ímmel-ámmal, amibe semmi köszönet nincs.

Szóval iszonyú...:((

Valahol a kettő ötvözete kellene.

80. 2a69f78972 (válaszként erre: 1. - Bcd6dce54e)
2012. jan. 17. 18:25

Először nem hittem a szememnek, azt hittem én írtam a soraidat. Mert nyugodtan írhattam volna én is.

Azt hittem, hogy ilyen pali csak egy van és az is az enyém. De aztán észrevettem a különbségeket. Az enyém nem ápolatlan, de fodrászra, borotválkozásra mindig figyelmeztetni kell. De szó nélkül megteszi, ha szólok, magától nem esik le neki a tantusz.

Én nem vagyok már mai csirke és EZÉRT áldom a sorsot, hogy "öregségemre" megtaláltam Apjukomat.

De csak azért vagyok most boldog vele, mert fiatalon volt lehetőségem megismerni a macsókat.

Mert csak azok kellettek! Jók is voltak!...akkor!

Egyik mellett sem voltam olyan biztonságban mint most, az én "MekkElekem" mellett.

De ehhez meg kellett élni a macsó macsó hátán időszakot, hogy a jelent értékelni tudjam.

Én is azt mondanám, ha fiatal vagy, SÜRGŐSEN váltsál!...és nem azért mert kedves, vagy házias. Ezek nem mérvadók amellett, hogy UNDORODSZ TŐLE. Ez a nagy baj, mert ezen nem segít semmilyen ráolvasás. Ezek szubjektív dolgok, észérvek itt nem szoktak segíteni. Ne húzd az időt, abból van a legkevesebb. De próbálj úgy elmenni, hogy a párod ne sérüljön, mert nem érdemli meg. És ne azt hozd fel legfőbb hibájául, hogy megkímél és hasonlók, mert a következő nő lehet, hogy ezt értékelné benne a legjobban, de ő nem mer majd kibontakozni. Mondd azt neki, ami az igazság, hogy kihűlt a kapcsolat, ideje mindkettőtöknek megtalálni az igazit, hiszen minden zsáknak megvan valahol a foltja.

79. kisnyuszi24 (válaszként erre: 17. - Bcd6dce54e)
2012. jan. 17. 17:09
teljesen együtt érzek veled. Mintha a volt pasimról beszélnél...ez az ápolatlanság dolog engem is zavart. de ehhez még egyéb dolgok is hozzájöttek, amiért elhagytam...
2012. jan. 17. 16:35

Volt már hasonló palim nekem is,én se bírtam sokáig a tehetetlenségét és az unalmasságát.Ismerek ilyen pasit is,akinek max. 1évig tartanak a kapcsolatai,pont ez miatt.Csoda,hogy 6évig kihúztad mellette.Ennek vége,úgy ahogy van,nem fogod tudni megváltoztatni,és nem is kell,keresni kell másikat.

Egyébként egy férfit több szemszögből is lehet nézni,a mostani kapcsolatomnál vettem ezt észre.Az elején nyálasnak tartottam,nem akartam kapcsolatot vele,mert mindig virágot hozott,odafigyelt rám,valahogy nem láttam benne a férfit a viselkedése alapján,szöges ellentéte volt az előzőnek,aki egy erős egyéniség volt,de belőle meg pont az hiányzott,ami a mostaniban benne van.Aztán volt egy pont,amikor elgondolkoztam:rájöttem,hogy igenis fontos az hogy ennyire szeressen valaki(persze ne csússzon-másszon),odafigyeljen és megjegyezze amit mondok,figyeljen a részletekre,hozzon virágot,cserélje ki a villanykörtét,és még számtalan példa,és ekkor valahogy megláttam benne a férfit,teljesen másképp álltam már a dologhoz:)Még egy über macsó típus nem kell nekem,mert nem tudja megadni amire szükségem van érzelmileg.

77. winny (válaszként erre: 17. - Bcd6dce54e)
2012. jan. 17. 15:58

Pedig van akit nagyon kell motiválni.A baj az,hogy meguntad és váltani akarsz.

Ne felejtsd el! Magadat viszed a másik kapcsolatba is!

76. 44b8637c85 (válaszként erre: 73. - Arianne113)
2012. jan. 17. 15:51
Én is találtam ilyen embert, szóval elhiszem :)
75. 18e55ba98f (válaszként erre: 72. - Spinneli)
2012. jan. 17. 15:50
Nekem sem a megcsalós rész jö be. Csak ezt látom a környezetemben. Otthon aranyos férj, a munkahelyén meg félrelép.
74. bcd6dce54e (válaszként erre: 63. - Mkriszti81)
2012. jan. 17. 15:45

Megértelek. Valakinek a biztonság a fontos van akinek a szerelem.


Esete jövök és válaszolok. Köszönöm a hozzászólásokat!!

73. Arianne113 (válaszként erre: 69. - 44b8637c85)
2012. jan. 17. 15:44

Hidd el nehéz elhinni saját magam számára is.

Álmodoztam régen ilyen emberről, de mindíg elvetettem ezt a dolgot lévén hogy ilyen csak a mesékben vannak... :D


Cikket is írtam róla, Ő a nagy Ő címmel. Ha van kedved olvasd el. Két részes.

72. spinneli (válaszként erre: 64. - 18e55ba98f)
2012. jan. 17. 15:42

Számomra pont ez a tipus a lehető legférfiatlanabb.

Ha sorozatos megcsalók olyan kisebbségi komplexussal rendelkeznek, amilyet még egy nőnél is pofán röhögnék.

:)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook