Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » “Nem mondhatod el senkinek, mondd el hát mindenkinek"! fórum

“Nem mondhatod el senkinek, mondd el hát mindenkinek"! (beszélgetős fórum)


1 2
45. kaktusz2 (válaszként erre: 44. - Livepower)
2019. dec. 5. 11:38

Hogy vagyunk vele? Látod! NEM ADTUK fel mert itt vagyunk és próbálunk saját magunkon segíteni úgy, hogy legalább veletek velünk beszélni és hidd el nálunk a mi életünkben ez is haladás.

Hatalmas előre lépés a 20-30-40- évvel ezelőtti világunkhoz És haladunk is szépen előre. Igaz lassan de haladunk.

2019. dec. 3. 11:52
Örülök,hogy talán életre kell ismét ez a topic. Jómagam régen voltam itt,családi és egészségügyi okok miatt. Én is betöltöttem a )66-ot,igyekszem pozitívan hozzáállni a világ dolgaihoz,bár hajlamos vagyok a feladásra ! Ti hogy vagytok évvel ?
43. kaktusz2 (válaszként erre: 42. - Forrest2010)
2019. nov. 26. 17:20

Én sem rágódom már, és tudom, hogy nem váltóztatom meg a világot.

Minden nap mikor fel kelek azt mondom, hogy azért is jó érzem magam.

A múltba nem megyek vissza az biztos.

42. forrest2010 (válaszként erre: 41. - Kaktusz2)
2019. nov. 26. 15:50
... bár hiányzik az életemből ez + az de már régesrég túltettem magam rajta :) és jól érzem magam a bőrömben :) juszt is ! :) / függetlenül attól h megvan a gondom-bajom-problémám nekem is mindjárt 66 évesen :) már nem rágódok rajta régen h hogy kellett volna ? lehetett volna ? / próbálom ebből a lehető legjobbat kihozni :)
41. kaktusz2 (válaszként erre: 40. - Forrest2010)
2019. nov. 26. 12:46

Lehet igazad van.

Bizony látni körülöttem mások életét vagy házasságát.

Nem tudom kinek jobb, vagy kinek irigylésre méltóbb, de olyan jó lenne, még kicsit boldognak lenni.

És lehet a korunkból adódóan még jobban vágyunk rá.

És tényleg meg se tudom fogalmazni milyet is szeretnék.

40. forrest2010 (válaszként erre: 38. - Kaktusz2)
2019. nov. 26. 09:21
.... hááááát tudod ! nem kell ahhoz egyedül maradni sem h a magánélete az embernek kissé , v nagyon is " car " legyen !!! de !!!! gondolj csak bele !! büszke lehetsz a gyermekeidre ! hidd el !!! h ez már önmagában is hatalmas eredmény ! hányan nem mondhatják ezt el ?! rengetegen ! az ember soha nem kap + az élettől mindent ! / v legalább is csak nagyon kevesen ! / ha körülnézel a legszűkebb környezetedben :) hány olyan irigyelni való életet ? házasságot ? látsz ? én sajnos egyet se !!! valami mindegyiknél hibádzik ! ott ahol a házasság még valamennyire jó , ott sajnos a gyerekeknél hibádzik valami !!! nem is tudnám megfogalmazni h milyet szeretnék ?! hát tuti h nem egészen olyat , amilyet kifogtam , és fene nagy szerelem ide v oda :( 1x elmúlik az is , ha sok dolog nem stimmel :( v csak 1 !!!! de az fontos lenne ! :(
2019. nov. 25. 20:20
Jó lenne ha el lehetne mondani, a bánatot. Azt mondják segít.
38. kaktusz2 (válaszként erre: 37. - Lolita2112)
2019. márc. 11. 17:49

Igen nehéz életem volt. Nagyon nehéz.

Pedig kemény edzett nő vagyok, még az arcom, a nézésem is kemény lett.

Jól írod anyának lenni jó! És a legkiválóbb bizonyítvány járna érte. De hiába a jó munka, ha hatvan évesen egyedül vagy.

Sőt nem hatvan hanem már ötven.

Én 28- évesen már egyedül maradtam (özv) ezzel a nemes felemelő munkával, amit szívvel lélekkel csináltam.

Félre ne érts, nagyon büszke vagyok a gyerekeimre. Mert tényleg jó munkát végeztem.

De a magán életem az siralmas volt az egy nagy szar.

Vissza nézve a kapcsolataimat egy nagy kalap sz...t nem ért.

37. lolita2112 (válaszként erre: 24. - Kaktusz2)
2019. febr. 7. 01:11
kedves kaktusz!nehez eleted volt!valoban anyanak lenni a legszebb dolog a vilagon!nekem is mindenem a csaladom!nekem 2 gyerekem van,de unokam meg nincsen.
36. lolita2112 (válaszként erre: 14. - Livepower)
2019. febr. 7. 01:09
szerintem ezek az emberek lelkiszegenyek s valojaban nagyon boldogtalan emberek!itt probalnak ervenysulni s ok ebben latjak az oromuket!nagyon szomoru ez!
35. lolita2112 (válaszként erre: 13. - Kaktusz2)
2019. febr. 7. 01:07
ezert is lenne tenyleg a legjobb ahogy mar lifepower is emlitette egy zartklubbot nyitni s oda nem johetne be akarki cask akit o elfogad!
34. lolita2112 (válaszként erre: 6. - Livepower)
2019. febr. 7. 01:04
en mar egy problemamat mar is elsirtam!nagyon jo erzes kiadni az embernek magabol ha vmi bantja hisz igy megkonnyebul az ember!
33. lolita2112 (válaszként erre: 4. - Livepower)
2019. febr. 7. 01:01
en is allitom ezt hisz itt rokonlelkek jonnek ossze akik megertik egymast s nem pedig olyanok jonnek akik beszolnak a masiknak!en veletlen folyaman klikingeltem ra erre a forumra s nagyon megorultem,s annak pedig meg jobban mikor meglattam,hogy egy kedves,regi ismeros lightpower nyitotta a forumot.
32. lolita2112 (válaszként erre: 3. - 6e23363a1d)
2019. febr. 7. 00:59

szia!ma tobb idom van igy kezdettol visszaolvasom/felbe vagyok meg vele/a hozzaszolasatokat.


nagyon-nagyon megertlek.miota olaszokkal vagyok korbeveve azota "kilogok a sorbol" cask mert Magyar,azaz mas nemzetisegu vagyok.ok lenezik a masikat.ezt meg parom fia/parom olasz/is mondta,hogy az olaszok tul sokat kepzelnek magukrol.nos az osszes baratunk ilyen fellengzos,es mind olasz.evekig cask nyeltem,nyelten mig egy napon betelt a pohar/nagyon bekes,es turelmes termeszetu vagyok amugy/mondtam soha eletemben egy nemzettel sem volt problemam.nekem minden nemzet egyforma hisz vannak jok es rosszak mindenhol!


pontosan akkor nyitottam ki a szamat eloszor elottuk mikor egyik baratunk felesege mondta nekem/mackoban voltam itthion,mert tel volt es hideg/,hogy cask nem igy ebben a ruhaban akarom kikiserni oket az utcara az autojukhoz!mondta miert mi baj van vele?tiszta,kenyelmes es a sajat hazamban engedtessek mar meg,hogy azt a ruhat vegyem fel amit en szeretnek!en sosem kritizaltalak teged!ettol kezdve tobb ilyen dolog nem fordult elo.bezzeg elotte,en mostcsak egyet ragadtam ki hisz mar igy is hosszu voltam!elnezest ezert!


ird cask ki magadbol ami faj hisz mi is ezt tesszuk!

31. lolita2112 (válaszként erre: 22. - Livepower)
2019. febr. 7. 00:44
szia!kerlek szoljal ha nyitsz egy klubbot,mert elso leszek aki jelentkezni fog!elore is nagyon szepen megkoszonom!
30. kaktusz2 (válaszként erre: 29. - Forrest2010)
2019. febr. 6. 20:38
Akkor csak 5-hónappal vagy idősebb nálam.
29. forrest2010 (válaszként erre: 28. - Kaktusz2)
2019. febr. 6. 17:27
...:) :) nem sok az !!!! csak egészség legyen !!! :) én márciusi vagyok :) és mindjárt 65 leszek :)
28. kaktusz2 (válaszként erre: 26. - Forrest2010)
2019. febr. 6. 17:17

Hát igen 1954 augusztus 23-án születtem.

Be töltöttem a 64-gyet és benne vagyok a 65- ben.

Kertes házban LAKTUNK míg volt családom.

Mostanra egyedül élek.

De úgy látszik a múlt velem maradt. Mindég el tévesztem.Ez biztos belém van rögződve.

Köszi a kívánt 20-30-évet de ez kicsit sok lenne nekem.

27. Guruljka (válaszként erre: 24. - Kaktusz2)
2019. febr. 6. 17:14

Bizony, lehetsz is büszke! Nagymamámra emlékeztetsz, ő dolgozta végig az életét így a gyerekeiért. Sőt, mondhatni, az unokáiért is, mert 60 éves korától nálunk lakott haláláig. Mivel Gyes még nem volt, eleve a nagyikra lehetett számítani.

Bizony többet letettél Te is az asztalra, mint sokan, akik akár vezető beosztásba is kerülnek, mégsem igen emlegeti őket senki. (Nagynéném ilyen, egy szem unokával...)

26. forrest2010 (válaszként erre: 24. - Kaktusz2)
2019. febr. 6. 17:06
....látod ? ezért is gondolhatom furának a végét az előző írásodnak :) én 65 vagyok , kertes házban lakunk és még soha !!! nem unatkoztam , és bár fizikai munkát végeztem egész életemben , azért még maradt némi energiám / remélem :) a következő 20-30 évre :)
25. birebora (válaszként erre: 24. - Kaktusz2)
2019. febr. 6. 16:52
Szép életút, tartson még sokáig:)
24. kaktusz2 (válaszként erre: 15. - Forrest2010)
2019. febr. 6. 16:49

Nyugdíjas vagyok. És a nyugdíjam mellet dolgozom is. Igaz szezon jellegű munkát végzek.

a január-és a február. Nem dolgozom.

Nem unatkozom és nem is unatkoztam soha sem! A világ leg szebb szakmája az enyém.

Én özv vagyok 28-éves korom óta. Gyerekeket neveltem. Az én bugyim mindig fel volt kötve. Ráadásul falun élek! Kertes házban.

Én tudom mit jelent a meló. Nem unatkoztam soha sem, csak már a munka nehezemre esik. 64-év az annyi.

Nem lusta vagyok csak már fáradt, Unokáim is vannak.(5) 23-éves a leg nagyobb a leg kisebb. 8-éves.

Egyedül élek, a gyerekeim nem velem élnek. Ha gyereknevelésből kaptam volna diplomát az kitűnő lenne. És ERRE ANNYIRA BÜSZKE VAGYOK.

Soha sem tudtam mi az hogy unatkozni. De mostanra nagyon el fáradtam.

Az udvaromat a mai napig én kaszálom rendezem. És nagyon nagyon kezdek el fáradni. Mostanra maradt a net. Olvasok nézelődöm. Érdekel másoknak mi a gondja.

2019. febr. 6. 16:24

Engem csak az érdekelne, hogy a fórumindító miért indított ugyanolyan címmel fórumot ami már van és él?

Komolyan érdekel:)

22. livepower (válaszként erre: 21. - Lolita2112)
2019. febr. 6. 14:05

Szia ! Jó érzés,valamint köszönöm hogy igazat adsz nekem 🤗 vaószinű hogy hasonló témában nyitok egy klubot !

Szívesen látlak,ha majd csatlakozol !! 🤗

21. lolita2112 (válaszként erre: 1. - Livepower)
2019. febr. 6. 08:04
szia!mi mar talalkoztunk korabban!szivesen jovok es orolnek en is ha hasonlo gondolkodasu emberek csatlakoznanak akik bekes szandekkal jonnek kozenk!
20. lolita2112 (válaszként erre: 9. - Livepower)
2019. febr. 6. 08:01
igazat adok neked!
19. lolita2112 (válaszként erre: 12. - Bözsi néni)
2019. febr. 6. 08:00
mindenki mas ez igy igaz,de tudod egyesek tok mindegy,hogy mirol irsz kiforditjak az ember szavat.
18. lolita2112 (válaszként erre: 13. - Kaktusz2)
2019. febr. 6. 07:59

igen nyiltan nem is nagyon erdemes,mert mindig vannak nagyon okos emberek!


en 2 klubnak a tagja vagyok,s ott el lehet mondani jot,rosszat egyarant,olyan ott mindenki mintha egy csalad lennek s ez nagyon jo erzes!

17. lolita2112 (válaszként erre: 14. - Livepower)
2019. febr. 6. 07:58
igen-igen.nagyon jol tudom mirol beszelsz,mert engem is letamadtam mar parszor.vannak emberek sajnos akik a kakan is csomot keresnek pedig nagyon szepen,es bekeben is el lehet itt beszelgetni!
2019. febr. 6. 07:56
szia!bar meg nem vagyok nyugdijas,de teljesen igazat adok neked!en eletemben soha 1 percig nem unatkoztam,de mint tudjuk nem vagyunk egyformak!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook