Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Várom beszélgetni azokat akik legmélyebb gondolataikat nem merik elmondani senkinek mégis elmondják mindenkinek! fórum

Várom beszélgetni azokat akik legmélyebb gondolataikat nem merik elmondani senkinek mégis elmondják mindenkinek! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2016. febr. 2. 21:57
Mélyen melegem van most.
2010. ápr. 5. 11:08
Nem védhetjük meg őket minden rossztól, nem tarthatjuk burokban őket. Nem üvegházi növények, akik ha kikerülnek a napfényre, az első széltől, az első erősebb napfénytől elharvadnak. Az élet szüntelen harc, ez már akkor elkezdődik, amikor a gyermek kezd lábra állni. Hányszor esik el ahhoz, hogy meg tudjon majd állni a lábán? És ez így megy tovább... Így edződünk. Nem az a legény, aki adja, hanem az, aki állja.
111. fcb1afbd10 (válaszként erre: 110. - Bd37ba754f)
2010. jan. 11. 17:52
ezzel én is így vagyok!:)
110. bd37ba754f (válaszként erre: 109. - Vkatka)
2010. jan. 11. 17:43
szeretetben biztos nem más meg nem lényeges:) Meg ők még kicsik igyekszem ugy nevelni hogy minél később kóstoljanak bele az élet nehézségeiben.
109. vkatka (válaszként erre: 107. - Bd37ba754f)
2010. jan. 11. 17:13
Jól gondolkozol. A Te gyerekeid biztosan nem szenvednek hiányt semmiben.
108. fcb1afbd10 (válaszként erre: 107. - Bd37ba754f)
2010. jan. 11. 14:10
Milyen szépen fogalmaztál...:)
107. bd37ba754f (válaszként erre: 99. - Fcb1afbd10)
2010. jan. 11. 14:06
nem az anya hiányzik hanem az hogy van egy elvághatatlan kötelék az ember azt mondja elment egy barát-barátnő csalódtam benne... jön majd másik de egy szülőre nem tudod ezt mondani ő mindig az lesz aki megszült.És ez egy kemény kötelék.Nem tudnám elképzelni soha hogy akit én 9 hónapig hordtam magamba simogattam és vágytam arra hogy végre kezembe tartsam és amikor ott volt amikor az első ágyleesésnél két napig bőgtem és hibáztattam magam hogy kék folt van a figyelmetlenségem miatta a fején,akiket ugy féltek és óvok akik átölelnek vagy rajtam ugrálnak boldogan azokat én akár testileg akár lelkileg soha sem tudnám bántani.A férjem ha begurul mert már 100-adszor nyul a gyerek ahoz amihez nem szabad és hangosan rákiált én azt szoktam mondani hogy ne a gyereken vezessük le a saját mulasztásunkat és gyengeségünket.Nekik mi vagyunk és leszünk a támaszuk és ehez feltétlen bizalom és szeretet kell.Ha elfordulnak tőlünk azt jelenti hibáztunk valamibe.
106. Vigyorex6 (válaszként erre: 104. - Fcb1afbd10)
2010. jan. 11. 13:53
Rettegek én is, hogy a nagypapám ott lehessen mikor kimondom az igent. Kicsi gyerekkorom óta érzem az ő fontosságát. Azóta a mai napig ha eszembe jut mindig sírok. Biztos azért ilyen erős bennem, mert anyu még fiatal, de ő már nem. Eddig sosem volt semmi baj, de nemrég rosszul lett. Azt hittem beledöglök. Mondták neki az orvosok, h egy pillanatra meg is halt, de nem hiszi el nekünk. Most kapott egy pacemaker-t. Bízom a legjobbakban.
2010. jan. 11. 13:46
Hegyek Lánya cukik a gyerekeid!:)
2010. jan. 11. 13:45
Gondolhatod milyen volt az esküvőm!A páromnak ott a családja nekem meg bartánőmön kívül senki!Életem legszebb napjának kellet volna lennie,erre csak a könnyeimmel küszködtem mert olyan egyedül éreztem magam,mint egy kis senki....
103. vkatka (válaszként erre: 102. - Vigyorex6)
2010. jan. 11. 13:44

:(


Ez nagyon nehéz... Sajnos nekem is hiányzik egy anya az életemből, mert anyám nem mondható annak. Soha nem számíthattam rá...

102. Vigyorex6 (válaszként erre: 98. - Vkatka)
2010. jan. 11. 13:34

Sajnos ez mint tudjuk mégsem ilyen egyszerű. Hiányzik ami nincs! Nekem is hiányzik, hogy nincs apám, pedig ott van anyu mindenek felett és a nagypapám, akik gyakorlatilag apa, nagypapa és nagymama egy személyben. Néha mikor összecsapnak a fejem felett a hullámok, mérhetetlen haragot érzek apám miatt, máskor közönyt.

Nemrég voltam a barátnőm esküvőjén és számomra legszebb az volt, h a menyasszonynak és a vőlegénynek is ott volt mind a két szülője. Ez engem könnyekig meghatott...tudom, hogy ebben sem lesz részem.

101. vkatka (válaszként erre: 100. - Fcb1afbd10)
2010. jan. 11. 13:34

Ebben biztos vagyok :)

Nekem is nagyon fáj, hogy látom, mások mindenben számíthatnak az anyukájukra, engem meg ott bánt, ahol csak tud! Kibeszél a munkatársaival, hogy milyen undorító vagyok, ahelyett, hogy megvédene...

100. fcb1afbd10 (válaszként erre: 98. - Vkatka)
2010. jan. 11. 13:30
Pont ezen vagyok nem szoktam már annyit gondolni ezekre a dolgokra,de azért mélyen legbelül fáj!Viszont mindíg el mondom a gyerekeimnek hogy nagyon szeretem őket,és minden tőlem telhetőt meg adok nekik,és remélem hogy ők is szeretni fognak...
2010. jan. 11. 13:29

Hát igen apukám nekem s nagyon hiányzik!Vele tudtam beszélni bármiről,ő mindíg mellettem állt!

Az fáj a legjobban hogy az unokáját nem ismerhette meg!

Már sokat gondolkoztam azon hogy nem is az anyám hiányzik,hanem egy anya akivel lehet beszélni mindenről,és úgy szeret ahogy vagyok,amilyen vagyok....

de ez nem valószínű hogy meg fog változni

98. vkatka
2010. jan. 11. 13:27

Dalária, nem semmi anyukád viselkedése. Én a Te helyedben hagynám a francba, már eleget bántott... Éld az életedet, szeresd a családodat, és tegyél meg mindent, hogy a Te gyerekeidnek ezt ne kelljen átélnie.

Én is ezt fogom tenni, ha végre egyenesbe jövünk.

És ne emészd magad mert belebetegszel!

97. golfáramlat (válaszként erre: 92. - Fcb1afbd10)
2010. jan. 11. 13:25

Hát erre nem tudok (nem is akarok, mert szépet nem tudnék) mondani!!!

Az biztos, hogy ha az én gyerekemet fattyúzná le, és akarná felrúgni..... az a legkevesebb, hogy rá se nyitnám az ajtót, még a fejem is elfordítanám ha meglátnám valahol!

96. bd37ba754f (válaszként erre: 92. - Fcb1afbd10)
2010. jan. 11. 13:17

Ezek után te még arra vágysz hogy valami érzelem legyen rajta??????


Nézd én egyet tudok nekem akkor szünnek meg a rémálmaim amikor anyám meghal vagy kimondja azt a varázsszót hogy bocs ez sose lesz:)

ugy gondolom hogy ami rosszat tőle kaptam azt sose tudom megbocsájtani és nem vágyom a szeretetére sose vágytam mert tudtam hogy ő képtelen szeretni.előnybe vagyok veled szembe mert nekem van egy isteni édesapám a világ legjobb édesapja megszenvedtünk a nyugalmunkért de ő mindig ott van és ott lesz velem.Ő több mint egy édesapa ő a lelkem egyik fele a szívem mozgató rugója.

95. Vigyorex6 (válaszként erre: 92. - Fcb1afbd10)
2010. jan. 11. 13:16
Jézus! Hát értem, hogy anya csak egy van, de innentől nem hiszem, h keresném. Bocsánat ha megbántalak, nem ez a célom, de ez tőle egy nagyon primitív megnyilvánulás volt, hiszem az Ő vére is és nem mellesleg mennyire gyönyörű, tovább megyek, a kis manó nem tehet semmiről.
94. Vigyorex6 (válaszként erre: 88. - Fcb1afbd10)
2010. jan. 11. 13:14

Eddig csak egy ilyen szadistáról tudtam, azok a történetek sem voltak semmik.


Én nagyon jóban vagyok az anyukámmal. A barátnőm, legfőbb bizalmasom, pedig én kamasz koromban nagyon csúnyán viselkedtem vele, mert jött a lázadás és nem volt apám aki felképeljen érte.

Jött az anyák napja és nagyon csúnyán beszéltem vele. Őt nagyon bántotta én meg csak játszottam az eszem. Aztán ott álltam az anyák napi ünnepségen, de Ő nem jött el. Azt hittem megfulladok, úgyh megértem milyen ott állni. Viszont akkor tudtam, hogy én tettem rosszat.

2010. jan. 11. 13:12
2.gyerek vagyok és el váltak a szüleim
2010. jan. 11. 13:11
Bence lassan 2 éves,de még nem látta!Egyszer pont a boltnál voltunk ahova ő is jött a párjával,és mondta neki hogy tolja arrább azt a fatyút mert ha meg látja felrúgja...
91. bd37ba754f (válaszként erre: 88. - Fcb1afbd10)
2010. jan. 11. 13:10
Te elsőszülött vagy a a családban dalária? Anyudék elváltak?
90. fcb1afbd10 (válaszként erre: 87. - Vigyorex6)
2010. jan. 11. 13:10

Lehet az a sérelme hogy én ne akartam el tartani,mert ő aztán nem megy el dolgozni!Sajnos akik itt élnek ebben a faluban tudják hogy milyen és egy anyának nem szabadna ilyennek lenni...

Bár ez az én véleményem....

Ő engem hibáztat mindenért ami rossz történt vele...

89. bd37ba754f (válaszként erre: 85. - Fcb1afbd10)
2010. jan. 11. 13:08
Valószínünek tartom hogy olyan dolgokat mondott anyukád rólad nekik ami miatt ők el fordultak.Nehéz így megérteni hogy miért van ez.Lehet azért hogy te eljöttél.Anyud az unokákat sem látogatja? nem is kíváncsi rájuk.És ami a legfontosabb te szeretnél vele beszélgetni?
2010. jan. 11. 13:08

Én nem tartom magam ennyire rossz embernek,szeretem a gyerekeim,és bármit tesznek mindíg mellettük leszek!Soha nem fogok hátat fordítani nekik....

Nekem anyámról az maradt meg hogy csak üt ver sokszor brutálisan,és nem szólhattam senkinek mert akkor még jobban meg vert!Mama próbált meg védeni de őt el tíltotta tőlünk így az egyetlen menekülés útvonalat is el zárta...

A leg rosszabb az volt mikor egyszer anyáknapja volt a suliban,és én nagyon készültem,mert azt gondoltam hogy örülni fog az ajándéknak,és hogy majd csak meg szeret egyszer!

Nem jött el,és sírtam nagyon nem is akartam haza menni,mert tudtam nagyon meg fog verni,de a szomszéd látta hogy nem haza felé megyek így haza kísért és el meséltem neki miért sírok,olyan rossz volt hogy nem jött el én annyira vártam,még most is asírás kerülget ha erre gondolok

Haza értem félve be mentem,anyám meg kérdezte hogy hol voltam ilyen sokáig mondta hogy az anyáknapi ünnepségen,és meg kérdezte miért bőgök mondtam hogy mert vártalak hogy el jössz erre akkora pofont kaptam hogy a fal adta a másikat,mivel apu nem volt otthon így kint kellet aludnom az udvaron,mert állítólag tiszteletlenül viselkedtem....

87. Vigyorex6 (válaszként erre: 85. - Fcb1afbd10)
2010. jan. 11. 13:07
Nem piskóta a helyzet. Sajnos mi nem látunk bele a dolgokba teljesen, mert ugye azt szokták mondani, hogy hallgasd meg mindkét felet. Lehet anyudnak is vannak jogos sérelmei, nem tudhatjuk. A másik 3testvéres ezek szerint jóban van vele. Persze bármilyen sérelme is van ez még nem ok, h elforduljon teljesen.
86. golfáramlat (válaszként erre: 84. - Bd37ba754f)
2010. jan. 11. 13:04

Így van! Lépni kell, mihelyt van annyi pénzük!

Azzal, hogy csak álmodoznak, tervezgetnek, nem jutnak sokkal előbbre.

2010. jan. 11. 13:01
Nincs alkohol probléma!A gyerek koromból arra emlékszem hogy állandóan kikaptam valamiért!bátyám mindent rám fogott így helyette is én kaptam ki,hugommal tök jól el voltunk,de amikor meg halt apu akkor azt mondta hogy én már mindent el hoztam ami érték volt és nekik nem maradt semmi,és ezen nagyon össze vesztünk!Később megit jóba lettünk,de hiába segítettem neki mindenben amiben tudtam,csak ki használt!Pedig sokszor a párommal szembe szálltam a hugom miatt,ki adtuk neki albérletbe a házunkat és mindent tönkre tett a barátjával,ekkor mondtam neki hogy ez más sok volt,és egy darabig nem akarom látni4A számlákat sem fizették ki így a párom rám haragudott mert ő tudta hogy ez lesz
84. bd37ba754f (válaszként erre: 81. - Vkatka)
2010. jan. 11. 13:01
próbáljatok meg spórolni keress bármilyen munkát ami tisztességes amikor meg megvan egy havi albérlet és 1 havi kaukció lépjetek ha már van hol aludni akkor lesz is munka itt pesten és környékén 2-5 nap alatt lesz munkátok.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook