Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyni vágyók ide fórum

Fogyni vágyók ide (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2012. ápr. 26. 17:40

Sziasztok Lányok!Újra itt! :)

Hogy álltok a fogyival?én 11kilónál járok,most kezdtem egy három napos léböjt kúrát.Ma van az első napom,meglepően jól bírom! :)

740. szonihuni (válaszként erre: 739. - LauraJones)
2012. ápr. 25. 16:08
hát amikor már kényelmetlen volt levettem. Még nem az igazi, mert kicsit dundi benne az ujjam (túlzás, akármilyen kövér voltam, a kezem lábam vékony maradt..)de simán fel és leveszem, minden nehézség nélkül :D
739. LauraJones (válaszként erre: 736. - Szonihuni)
2012. ápr. 25. 15:09
ha nem veszed le anno, akkor most nem lenne minek örülni :)
738. LauraJones (válaszként erre: 736. - Szonihuni)
2012. ápr. 25. 15:08
:)
737. LauraJones (válaszként erre: 735. - Szonihuni)
2012. ápr. 25. 15:08

Nem csak Te, én is. 4 éves voltam, amikor a házi körzeti fogorvos 2 injekcióval, és 5 darabban szedte ki az egyik fogamat. Ordítottam, mint a sakál. 3 gyökere volt. Utána 11 évig nem nőtt fogam a helyén. Ezek után azt mondta, hogy menjek vissza egy hét múlva, mert kihúzza a másikat is... :S

Gondolhatod. Azóta minden fogorvosi székben reszketek...

2012. ápr. 25. 11:44
nekem ma tök jó lett a kedvem hogy rám jött a jegygyűrűm :D
735. szonihuni (válaszként erre: 734. - LauraJones)
2012. ápr. 25. 11:44

Szia!

Remélem ma már jobb a lelkednek. Hétvégén itt a nyár :D Napsütés....

Voltam ma fogdokinál. "Szuper" volt. Gyors, kedves, precíz, és úgy néz ki nem volt nagy a gond, csak én vagyok már parás a fogorvosokkal szemben.

734. LauraJones (válaszként erre: 733. - Szonihuni)
2012. ápr. 24. 19:38

Én is így tettem volna! Gondolkodás nélkül.


Az irományod vége nagyon aranyos, biztosan tükrözi azt is, hogy milyen ember vagy!


Köszönöm a vigasztalást!!!

733. szonihuni (válaszként erre: 732. - LauraJones)
2012. ápr. 24. 17:07

Hidd el, én is akkor lettem okosabb, mikor elvesztettem. Nem volt rossz a kapcsolatunk, bár voltak vitáink, és volt hogy hónapokig nem beszéltünk egymással. Soha nem volt olyan igazi anya-lánya kapcsolat, és ez köszönhető apámnak (anyám állandóan menekült a család elöl)

Voltak nagyon jó és nagyon rossz időszakok, de tudod így az ember szinte csak a jókra emlékszik már. Lassan 6 éve már hogy itt hagyott mindent, de amikor bekövetkezett a tragédia, mindenemet feláldoztam volna hogy ápolhassam (gondolkodás nélkül) 4 nap alatt 4 évet öregedtem minimum. De nem ápolhattam......

Nem akarlak lehangolni, csak elmeséltem :D

Próbálok úgy gondolni a dologra, hogy csak elutazott egy olyan helyre, ahol nincs net és telefon, és majd találkozunk újra egyszer.....

2012. ápr. 24. 16:25

köszi, azok ellenére, ami történik sokszor, én szeretem őt, és ragaszkodom hozzá. talán pont ezért fáj annyira ilyenkor. mert többet várnék.

én zárom ki az életemből, törődöm vele. csak egyszer tudná azt mondani, hogy szeretlek kicsim, vagy bocsánat ezért, vagy azért.

az én szememben a szálkát is észreveszi, de a sajátjában a gerendát sem.

messziről könnyebb, talán ezért sem haboztam ide jönni, de így is bántó...


Sajnálom, ami Veled történt, hogy elvesztetted az anyukádat. :( szeretnék most valami szépet és szívmelengetőt írni, de nem tudok. Sajnálom.


Szeretnék okosabb lenni, de nem tudom, hogyan kell, vagy mitől leszek én az okosabb... :(

2012. ápr. 24. 15:52

Tényleg nem látok bele az életedbe. DE , az én apám szerintem meg se érdemelné hogy szóba álljak vele, és mégis.... (és ezt nem csak én gondolom így)

Pont 27 éves voltam (születésnapom után 1 héttel) amikor hirtelen elvesztettem az anyukámat. Vele se volt felhőtlen a kapcsolatom, de mondjuk össze se lehet hasonlítani apáméval.

Irdatlan űrt hagyott maga után. Soha nem láthatta az unokáit, és a unkái se ismerhetik már meg soha (csak képről....) , egy számomra utálatos nőt tartanak nagymamának....

Na mindegy, a lényeg az hogy van anyukád, ha ilyen a kapcsolatotok is, de van. És ezek szerint sokszor nem is találkoztok. Próbálj te lenni az okosabb! Fel a fejjel, jó lesz minden :D

2012. ápr. 24. 15:36

mi 340 km-re lakunk szüleimtől, szóval a haza ugrás nem megy minden nap. lehet, hogy túl érzékeny vagyok, de talán megérthető, hiszen egész életében ezt csinálta velem. 4 évesen döbbentem rá, hogy az én anyámnak csak arra vagyok jó, hogy másoknak büszkélkedjen velem, de a szemében soha senki nem voltam. Ha így csinálom, az a baj, ha úgy, akkor meg az.

Lehet hogy túl érzékeny vagyok, de pont a saját anyámtól nem ezt várnám.

most annyira el vagyok kenődve, hogy legszívesebben haza sem mennék, de miután mondtam neki, hogy ha neki ez a legfontosabb az egészből, hogy mert mit szól majd a falu, akkor haza sem megyünk a hétvégére, mindjárt finomabbra vette a figurát, és kb megesketett, hogy ugyan menjünk már haza...

Dúl bennem a méreg, 27 év mérge. És nem tudom, hogyan tudnék tőle megszabadulni. :(

729. szonihuni (válaszként erre: 728. - LauraJones)
2012. ápr. 24. 14:24

Elolvastam, én mennék szívesen vigasztalni, de fogalmam sincs merre laksz ....ufff

Szerintem eléggé kettős dolog ez. Kívülről nem tűnik olyan veszélyesnek. Te túl érzékeny vagy, dúlnak a hormonok benned, anyudnak meg kicsit rossz az értékítélete, és a fontossági sorrendje. Soha nem éltem falun (községben igen, pesttől 3 percre...) De bizti car ha az ember háta mögött pusmognak, ill. hogy mástól kellett megtudnia. Nem a telefon erre a legalkalmasabb persze... szóval nem tudom mi légyen a helyzettel. 7végén menjetek haza és beszéljétek át. Mondjuk én pont az a típus vagyok aki pont lecarja mit mondanak vad idegenek róla. (baráti vélemény érdekel, de vadidegenek véleménye nem :D)

2012. ápr. 24. 14:00
Anyukám ma mindent elrontott, leginkább a kedvem. Végig bőgtem az egész napot. Rémes, hogy miért nekem jut ki ez is :( (ha esetleg érdekel, részletek a naplómban)
727. szonihuni (válaszként erre: 726. - LauraJones)
2012. ápr. 24. 13:03

De izgi a hír bejelentés :D én nem tudtam addig várni :D

Na jó hogy csak ennyivel megúsztátok.

Ja eszem ágában nincs feladni, 4 hét alatt lement 5,1 kiló, ez tök jó.

Ma éhes és fejfájós vagyok, na meg a fogam, holnap reggel megyek fogorvoshoz :(

2012. ápr. 24. 09:47

Én nagyon kész voltam a hétvégén. Ne tudjátok meg. Szombaton nagytakarítottam itthon. A párom egy haverjánál volt, ott dolgoztak. Vasárnap ahogy felkeltünk, mind a ketten szarul voltunk, és délig feküdtünk a tv előtt punnyadva. Mondja a párom, hogy szerinte ő lázas, néztem a homlokát, szerintem meg nem. De mondom neki én is, hogy szerintem én lázas vagyok, nézte a homlokom, szerintem én nem. Aztán telt múlt az idő, hoztam egy lázmérőt, és én 37, 5 voltam, ő meg 38. :S

Na bakker. Egész nap hol jobban, hol kevésbé voltunk lázasok. Én szerencsére csak max 38-ig mentem, párom fölé is ment. Mindketten rosszul voltunk, enni sem bírtunk, szédültünk, fájt a fejünk, nagyon rémesek voltunk. Minden tagunk fájt a láztól :(

Aztán nekem estére el is múlott. Én este mindig jobban belázasodok, de estére meggyógyultam. A párom még egy napot ráhúzott hőemelkedéssel, de mára ő is meggyógyult. Semmink nem fájt: torkunk, vagy ilyenek. Semmi köhögés, orrfolyás. Csak láz. Nem is tudtuk hova tenni az egészet.


Egyébként hétvégén megyünk haza szüleimhez. És elmondjuk a nagy hírt, hogy lesz egy harmadik unokájuk is :D de ezúttal tőlünk :P Izgi!!!


És képzeljétek, fogytam :D

A mai mérlegelés szerint már csak 20 deka többlet van a teherbeesésemhez képest!

Egyúttal ma úgy döntöttem, hogy elkezdek tornázni. Korábban fontos volt az életemben a mozgás, amit a babó miatt teljesen elhanyagoltam. De a héten 14. hetes leszek, szóval valami lightosat vissza fogok vezetni az életembe.

2012. ápr. 24. 09:47
Szerintem sincs semmi ok az aggodalomra. Én is úgy számolom inkább, hogy legyen egy erős fél kiló hetente, mint egy rövid idő alatt leadott sok kiló, aztán meg semmi. Csalóka lehet, hogy hirtelen leadsz sokat, aztán meg semmi. Nem azt mondom, hogy nem normális. Hanem csak azt, hogy mi van akkor, ha épp a nem fogyok időszakban vagy. hogy emészti meg ezt a lelked? Itt nagyon erősnek kell lenni! Ne add fel! Az, hogy voltak/vannak sikereid, azt bizonyítja, hogy képes vagy rá! Csak akarat kérdése!!!
724. tamra86 (válaszként erre: 723. - Szonihuni)
2012. ápr. 23. 10:56
legutóbb 3 hét alatt fogytál 4,5 kg-ot, az már magában szép eredmény... Ne szomorkodj, menni fog az majd jobban is :)
2012. ápr. 23. 10:38
persze, csak havi 2 kilo elég kevés mondjuk.... majd kíváncsi leszek a 2. hónapra :D Az első mondjuk 5-5,5 kilo, de jó lenne a 2.ban is egy 3,5-4 kilo.... mert még 10 minimum hátra van...
722. tamra86
2012. ápr. 23. 09:56
Jut eszembe, a life.hu ma indul az ez zsír! alkalmazás, ami étrendet, mozgástervet, meg nagyon sok fontos értéket, adatot ad meg. Igaz én még nagyon nem tudom használni. De regisztráljatok, hátha nektek jobban fog menni :)
721. tamra86 (válaszként erre: 720. - Szonihuni)
2012. ápr. 23. 09:48

Ne szomorodj el, ez a 10-20 deka is elegendő, ha meg stagnálsz, akkor gondolj arra legalább hamar túl leszel a stagnálási időszakon. Az a lényeg, hogy bízzunk magunkban.

Szerdán és csütörtökön szinte semmit nem ettem, mert nem volt étvágyam, akkor 57,4kg-ot mutatott a mérleg. Ami kb heti 2 kg fogyás lett volna, ami nálam már nagyon sok. Utána péntek-szombat-vasárnap zabarohamot kaptam, ami elém került mindent megettem. És tegnap este tértem magamhoz, hogy ezt nem csinálhatom tovább, mert ha újra 80 kg felett leszek, akkor rosszul leszek. Annak örülök, hogy most 58,4 kg-ot mértem reggel, amivel nagyon is megvagyok elégedve. Engem sokszor az éltet, ha nem fogyok, hogy a plusz kilók sem pár nap alatt jöttek rám, akkor miért akarom rövid idő alatt elveszíteni. Sajnos nekem valahogy ez sikerült, mert míg mások 20-25 kilótól 1-2 éven belül szabadulnak meg, én úgy fél év alatt. Ami szintén nem valami jó, de már az első cél megvan: 58 kg. Csak most már telhetetlen vagyok, mert a cél 53-55 kg. Igaz most már nekem a legnagyobb parám az, hogy ha nem figyelek oda, hogy mit eszek, akkor rögtön vissza is fogom hízni. Én sem elsőnek fogyózok, igaz még sosem sikerült elérnem a célom, remélem ez már nagy változást hoz az életembe.

Ha már hetente fél-1 kg fogysz az már nagyon jó, a lényeg, hogy ne add fel, míg el nem éred az álmaidat. :)

2012. ápr. 22. 10:12
stagnálok, már most.... :( vagyis fogyok de marha lassan, kb 10-20 deka ment le kedd óta...
719. LauraJones (válaszként erre: 717. - Nagymacika)
2012. ápr. 19. 10:07

én is ilyen vagyok, egész nap el tudnék lenni, de este rám tör az éhség, és általában ilyenkor rontok mindent el. Egy vacsira lazán képes vagy 1000 kcalt is benyomni, ami rémes... :(

Sok folyadék az biztos, de ez nekem nem elég.

718. szonihuni (válaszként erre: 717. - Nagymacika)
2012. ápr. 19. 08:45

sajna nincs, most én varázsbogyival nyomom, így nem vagyok éhes, meg nekem nem volt gond a vacsoráról való lemondás.

Talán ha odafigyelsz hogy napi 5x egyél keveset, este se leszel annyira éhes.

2012. ápr. 17. 19:33
Sziasztok! Nincs valakinek éhségcsökkentő tippje. Sok folyadékot iszom,de mégis főleg esténként rámtör az éhség
716. tamra86 (válaszként erre: 715. - Szonihuni)
2012. ápr. 17. 18:40
Sajnos a szénhidráttal én is így állok. Imádom, és nem tudom megállni, hogy ne egyek belőle, ha még egy kicsit is, de eszek. Még jó, hogy nekem még nem kell főznöm senkire, csak hétvégén a páromra, mert úgy nagyon nehéz megállni, hogy ne egyek. Így hétköznap meg elvagyok a kis salimmal, meg a kapucsínómmal. Ha nagyon kívánod, akkor egyél belőle egy kicsit, a nap első szakában... Abból nagy baj nem lehet, ha nem ülős típus vagy, akkor estig le is mozgod :)
715. szonihuni (válaszként erre: 714. - Tamra86)
2012. ápr. 17. 16:54
Hát asszem ez az eleje a könnyebb, gyorsabban mennek a kilók le, és meg van még a lelkesedés, bár ma nagyon ki vagyok éhezve szénhidrátra :D
714. tamra86 (válaszként erre: 711. - Szonihuni)
2012. ápr. 17. 10:04
Hát ez nagyon szép eredmény! Nagy gratula Neked, szonihuni. Csak így tovább.
2012. ápr. 17. 08:22

fogalmam nincs, meg e gyengét szedem még mindig.

Isten igazából majd ha lemegy még 3 kiló, utána jón a fekete leves. Ha mennek le utána is a kilok, akkor a bogyó....


Tamra, ügyi vagy. Most nekem is az a célom hogy 60 alá kerüljek :D

712. LauraJones (válaszként erre: 711. - Szonihuni)
2012. ápr. 17. 08:10

juj de jó! Szívből gratulálok!!!

És mennyiben érzed azt, hogy a bogyónak is köszönhető ez a szám???


Tamra Neked is gratulálok!


Én is fogyózom :) Bár nem direkt. Csak számolom azért, hogy mennyit eszek egy nap, és tegnap pl 1600 körül jött ki. Egyáltalán nem éheztem egész nap, sőt, állandóan nagyon jól voltam lakva.

Örülök azért, hogy ennyit eszek. Mert valahol úgy olvastam, hogy nekem 2400 körül kellene ennem, az lenne a normális, viszont ezt csak sok édességgel tudnám bevinni, amit ugye nem akarok.

Boldog vagyok a szám miatt. Ha ezt tudnám tartani, akkor nem félnék úgy a plusz 30 kilótól... :)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook