Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyni vágyó anyukák! fórum

Fogyni vágyó anyukák! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯
1413. orsibigyu (válaszként erre: 1412. - Tsillatska)
2019. jan. 28. 07:35
Eleinte inkább alapanyagokban gondolkodtam: smoothiekat készítettem-mert könnyen kiszámoltam: 100g alma- 53 kalória, banán 89, és így könnyūnek tūnt. De tegnap vasárnapi ebédet evett a család- csirkepörkölt, tepsiben krumpli, tepsis répa, hordóskáposzta. És mindent kimértem magamnak. Férjem ki is kacagott, hogy minek ennyit fáradozni, hisz ugyanannyit tettem ki mint egy rendes adag. De tegnap csak délben ettem. Kicsit erre kezdek beállni, hogy szabályszerūen csináljam- mert Krista ezt javasolta, hogy egyszer délben együnk. De olvastam, hogy 12-6ig rendben van. Eddig voltak napok, mikor még féltem, hogy nem tudok éhen elaludni, hogy ettem 12kor, és 6kor. Krista azt mondta, jó, ha csak délben eszünk, mert minnél többet pihen az emésztõrendszer annál hatékonyabb a diéta- 16-16 óra lenne ideális. Azt veszi alapul, hogy a vallásos bõjt mennyire jól hat a szervezetre.
1412. tsillatska (válaszként erre: 1411. - Orsibigyu)
2019. jan. 28. 06:36

Nekem is hirtelen jött fel 2 kiló, ezért gondolom, hogy csak víz ment le. Plusz elég sok a stressz mostanában az életemben, úgyhogy ez a fogyásom annyira nem példaértékű. Viszont maga a diéta eddig tetszik.

Tegnap végre sikerült egy basic Péntek Enikő kardiót megcsinálnom. A nem-evős napon ez is kimerített eléggé. :)

Azt akartam már kérdezni Orsibigyu, hogy Te mit eszel az ilyen napokon?

1411. orsibigyu (válaszként erre: 1410. - Tsillatska)
2019. jan. 26. 14:12
De jó! Én csinálom, és nem csalok, de nekem nem olvadnak sem a kilók, sem a vizek ennyire. Nekem 85,2rol lassan 2 hete 83,5. Az csak 1,7. Mondjuk pajzsmirigyes vagyok, PCOs, ciklusom 40 napos. Meghízni 2 hónap alatt 10 kilót kaptam fel szülés után. Valahogy semmi nem normális nálam.
2019. jan. 26. 12:08

Sziasztok,

nem nagyon volt időm múlt héten, mert kisfiam belázasodott, és táppénzre meg nem tudtam elmenni, úgyhogy pár napig két életet éltem egyszerre. :D

Így a torna sem jött össze már 5 napja, de talán ma alszik délután, és akkor össze tudok hozni valamit.

Ami viszont jó, hogy a diétát tartom. Valaki írta itt is az every other day diet-et, de még nem olvastam vissza, hogy pontosan ki csinálja, bocsi. Nálam meghozta az eredményt.

1 hete 72 kiló voltam, ma 67.5. Tudom, hogy ennek nagy része víz, de én már annak is örülök, hogy eleflé mozdul a kiló és a centi is.

Kicsit legalább felpörgeti az anyagcserét. Eddig nem okoz nehézséget, de a nem evős napokon nem fogom szerintem erőltetni az intenzív tornát.

1409. orsibigyu
2019. jan. 25. 11:33

Ha kevés idõd van, és nem vagy elég edzett, ajánlom ext edzésnek:

[link]

Most csináltam meg. Tartalmaz néhány utált feladatot: burpee, fekvõtámasz, olyan plank, mikor kinyújtod a karod, majd vissza könyökre- úútálom-, meg ugráló kitörést, ugráló guggolást. De mindezt olyan rövid ideig, és váltogatva, hogy még én is tisztességesen végigcsináltam. Éhgyomorral. kB 300 kalóriát én a 84 kilómmal biztos égettem, és az is jobb mint a semmi. Csak ilyenkor aztán az az 500 semmi, és megéhezek. Na de valamit valamiért.

1408. orsibigyu
2019. jan. 24. 16:33
Ma próbáltam átlagosabban enni az evõs napomon is, nem zabálni, hogy valami értelme legyen.
1407. orsibigyu (válaszként erre: 1406. - Orsibigyu)
2019. jan. 24. 14:30
És, hogy ez jót tesz vagy árt, nem tudom. Nagyon nem, de adok ennek 6 hetet. Utána megmondom.
1406. orsibigyu
2019. jan. 24. 14:28

Ingadozik, mivel egyik nap 500at eszem és elég kevés szénhidrátot így a víz is kimegy, sokat iszom, meg mennyiségre is kevés az 500. Kb 200- 400g. És gondolom kicsit hozzányúl a tartalékokhoz is energiáért. Másnap biztos megeszem a 2500- 3000-et, szénhidrátos, sós, visszatér a víz, megtelik az emésztõrendszer. 1,5 kg kaját megeszem- egy leves 0,3, egy második 0,4, egy- egy gyümölcs napközben csak úgy nasinak,0,3- fél kiló, reggeli zabkása 250g. Ha belegondolsz megvan 1,5 kiló, és a víz, amit van mi megkössön.

Szerintem, ha abbahagynám valahol a 2 között állna be, kissé jobban közelítve a felsõ határhoz. Azaz, ha koplalás után 82,9, evõs után 84,5, akkor szerintem normálisan 83,8-9 lennék.Ezt tartom logikusnak.

2019. jan. 24. 13:38
Még annyit had' mondjak el, hogy elhagytam a 64-es tartományt is, reggel 63,5 kg voltam! Újra sínen vagyok, úgy érzem és még tart piroska is, szóval ez mindenféleképpen jó :). Nagyon akarom már a 60-as intervallum alját és hogy végre 5-tel kezdődjön a súlyom, amire már évek óta nem volt példa...
2019. jan. 24. 13:25

Sziasztok!


Orsi, olvasom a naplódat is, Neked így ingadozik egyik napról a másikra a súlyod? Én nem hétvégén engedem el magam, hanem bizonyos időnként... mondjuk tartom magam szerdától szombatig és vasárnaptól keddig meg nem. Mikor milyen a lelkiállapotom...


Picurri én is hasonló gondokkal küzdöttem, múlt héten csak 2x ment a sport, magamat sem értem, hogy miért...


Főnix, pedig hidd el, mert a combonkénti -1 cm az összesen csípőből -2 cm. Tehát pontosan méred! Nekem is így van, ha lemegy mindkét combból 1-1 cm, az összesen -2 cm a csípőmből ;).


Andi ügyes vagy!!! Nagyon sokat fogytál, mennyi van még hátra? Olyan ügyesen végigvitted eddig!


Csajok én most lebetegedtem, hétfőn HIIT volt, kedden pedig a szerdai futást akartam előre hozni, mert tudtam, hogy egész nap úton leszek, de délután már elég rosszul voltam, inkább nem mentem, mert jártam már így, hogy ráedzettem a betegségre és csak még rosszabb lett. Tegnap olyan szinten levett a lábamról, hogy alig tudtam ellátni a kicsiket, férjemet is bevitték készenlétbe, magamra maradtam... Összekaptam magam, nem lehet itt betegnek lenni kérem szépen :). A héten hétfőtől egyedül viszem a nagyobbik lányomat oviba a kicsivel együtt. Vicces: reggel kicsi kenguruba be, nagynak kezét fogom, le a negyedikről, kocsiba nagyot beszállítom, kicsit kenguruból ki, hordozóba be, beköt, utána nagyot is beköt, elindulunk, ovinál nagyot kiszállítom, de figyelem, hogy ott maradjon velem, kicsit kiveszem a hordozóból, kenguruba be, egyik kézben hordozó üresen, másikban a nagy, ölemben a kicsi, oviba be, kicsi kenguruból ki, hordozóba beköt, amíg beadom a nagyot. Most ez annyiban módosul, hogy babakocsival fogom csinálni ugyanezt, hogy ne kelljen a hordozót cipelni még külön. Egy álom :). Most ők is betegek, eddig nincs nagy vész, remélem megússzuk egy kis köhögéssel. Én már kezdek kijönni belőle, várom, hogy meggyógyuljanak ők is, a nagy menjen oviba, mert már olyan ügyes volt, én meg menjek edzeni. Nálunk most ez a nagy harci helyzet :).

1403. Andi.Bobi
2019. jan. 22. 10:58
Reggelre megint ment le a mérleg :) - 40 dkg. Tegnap nagyon jól ettem. Reggel ripsz ropsz szendvics, este is.. Ebéd natúr csirkemell volt, salátával. A böjt 15 órás volt. Reggel. Remélem most beindul rendesen megint. Most nem hagyom magam elcsábulni..
1402. Andi.Bobi (válaszként erre: 1401. - Főnix01)
2019. jan. 22. 10:54

Szia!

Igen rendben van a cukrom. Az szokott lenni, hogyha már nagyon éhes vagyok, akkor már rosszul érzem magam... Muszály ennem, annyira lemegy a cukor gondolom. Ezért is muszály még fogynom, a testvérem a párom is cukorbeteg :(( a nagypapám is az volt..

Nekem akárhányszor mértük mindig rendben van. A terhesség alatt is jó volt:))

1401. főnix01
2019. jan. 22. 07:57

Sziasztok!

Szuper, hogy mindenki halad!

Orsibigyu örülök, hogy ez a módszer bejön neked! Csak így tovább!

Anbi.Bobi a cukroddal minden rendben van? Vagy csak ez egyszeri eset volt?

Picurri jól csinálod!

Sziszi veled mi a helyzet?


Egy hete csinálom szigorúan megint a diétát. Mai mérlegelés szerint 72,4 kg vagyok (- 90 dkg a múlthéthez képest), a combom 64 (-1 cm), csípö 105,5 cm (-2 cm, amit nehezen hieszek el :D). Nagyon örülnöm kéne, de nem megy. Annyira éhes voltam egész héten! A falat kapartam édesség utáni vágyamban is :( Nem tudom, most ez miért van :(

1400. orsibigyu (válaszként erre: 1399. - Picurrri)
2019. jan. 22. 07:12
Most el sem akartam hinni, amit láttam: múlt hétfõn 85,2 voltam- anyukámnál voltunk vasárnap-8 fogás, 2 féle süti. Tehát kicsit csalóka. De nem ennyire. Ma 82,3 voltam. Oké ez az 500 kalóriás nap után. De a tendencies lefele mutat. Múlt héten volt olyan 500 kalóriás nap miután 84,4 voltam. Mindenképp eredmény. Nem tudom az anyagcserém hogy alakul, illetve, hogy nem leszek rosszul ettõl, de eddig tetszik ez a módszer.
1399. picurrri (válaszként erre: 1393. - Sziszi0528)
2019. jan. 22. 00:59

Milyen jól is hangzik :)).


Èn is haladgatok lassacskán. Múlt hèten a kaja rendben volt nagyjából, de sport csak 1 napon volt. Ezen kell most javítanom.


Ti hogy haladtok? :)

1398. orsibigyu (válaszként erre: 1397. - Andi.Bobi)
2019. jan. 21. 18:36
Az nagyon szép eredmény. Hú, ezt a vércukorleesést hogy csináltad? Én is féltem tõle, az 500 kalóriával. De távol vagyok tõle, igaz, még nem vagyok annyi kilón túl mint te. Én csak 5 kilót fogytam eddig, ebben a periódusában az életemnek. Vagyis az utolsó gyermekem után. Mert mindegyik után kellett- elsõ után 10 kilót, de ahogy kezdtem rendesebben kinézni jött a második, majd a második után 14 kilót, akkor nagyon jól néztem ki, mert konditerembe jártam, és izmos is voltam. Életem legjobb formájában voltam. Meg negyedmaratont futottam. Azt tartottam. Majd harmadik gyerek elõtt kezdtek felszaladni a kilók, kiderült a pajzsmirigy gondom. De azt hamar beállították. És jött a baba. És vele is híztam 10 kilót. De elõtte is volt egy 10es feleslegem. Így van most kB 15-20. Férjem nem szeret annyira soványan, amilyen én lenni szeretnék. Így csak 15 kg. Már 5 lement,így marad 10.
1397. Andi.Bobi
2019. jan. 21. 11:28
Nekem jól ment volna... Csak rosszul lettem, leesett a cukorszintem. 4,2 volt remegtem. Így az esti evés más lett, több.. De nem baj, figyelek ahogy tudok az evésre. Május 7-én kezdtem azóta 22 kilót fogytam. Október óta súlyt tartok. Sajnos van még mit leadni...
1396. orsibigyu
2019. jan. 21. 09:33
Mi újság? Kinek hogy megy a diéta? A hétvége? Én mindig elengedem magam hétvégén.
1395. orsibigyu (válaszként erre: 1393. - Sziszi0528)
2019. jan. 20. 17:01
Tegnap nem voltam már éhes egyáltalán. Nagyon jól megy, kezd látszani a mérlegen is. Ma pedigree szabad ember voltam. Olyan finomakat ettem. Nem tudom, ha nem hízok el, akkor ez egy nagyon tartható diéta számomra.
1394. Andi.Bobi (válaszként erre: 1393. - Sziszi0528)
2019. jan. 20. 14:14

Igen, nyáron is evvel fogytam :) tempós sétával a kicsivel..


8 napot volt idén bölcsiben, megint köhög, folyik az orra :(

Remélem hamar túl leszünk rajta..

2019. jan. 20. 12:52

Andi gyógyulást a kicsinek! Nagyon ügyes vagy, hogy fogytál, Neked jót tesz a séta!


Orsi, hogy bírod ezt a diétát, tudod tartani?


Picurri én is nagyon szeretek este enni, az ágyban :). Főleg ilyen tábla csokikat a kedvenc sorozatom közben :D. Te hogy haladsz?

1392. főnix01 (válaszként erre: 1391. - Andi.Bobi)
2019. jan. 20. 09:53

Szuper! Nagyon ügyes vagy!

Örülök, hogy jobban vagy!

Csak el kell kapni a fonalat ès simàn megy tovàbb 😘

1391. Andi.Bobi
2019. jan. 20. 08:38

A tegnapi napom jól sikerült. Semmi édesség nem volt. Kétszer ettem. 10-11 körül és este 6 kor. Elég is volt

Éjfélkor éreztem valami éhséget de elaludtam. Remélem most sikerül újra folytatni.

1390. Andi.Bobi
2019. jan. 19. 10:14

Sziasztok.


Ráálltam a mérlegre. Fogytam:)

Tegnap is volt másfél óra séta, itthon takarítás, ágy húzás, porszívózás... Az évesre is figyeltem..

Egy hét alatt kB másfél kiló minusz:)

1389. orsibigyu (válaszként erre: 1388. - Picurrri)
2019. jan. 18. 20:34
Ezelott en is ezzel probalkoztam, hogy este nem, de most kicsit gyorsabban szeretnek, mert utana neki szeretnenk allni az utolso babaprojektnek.
1388. picurrri (válaszként erre: 1387. - Orsibigyu)
2019. jan. 18. 19:42

Biztosan ügyes leszel es jól fog menni :D.


Nekem több mozgást kéne valahogyan beiktatni.

A vacsorát elhagytam, könnyebb nem enni este nekem, mint keveset. Mindig úgy szerettem este enni es jóllakottan lefeküdni.. meg is lett az eredmènye.

Arra viszont rájöttem, hogy tènyleg minden agyban dől el. Tervezgettem már egy ideje hogy kipróbálom ezt a módszer ès annyira rákèszültem, hogy már nem is hiányzik az esti evès..

1387. orsibigyu (válaszként erre: 1383. - Picurrri)
2019. jan. 18. 19:05
Nem olyan rossz mint kepzeltem. Birom. Elso este nehezen aludtam el, mert ehesen nem tudok aludni. Masodjara maskepp osztottam az eveseket, es eleg nagy adag maradt este 6 ra. Az jo volt! Nem voltam ehes. Reggel 10 korul volt a holtpont, ehes voltam. De akaraterom az van, csak neha a modszerrel bizonytalankodtam. Most eldontottem a modszert, ezert tudom mit akarok. Ma mikor szabad voltam, nem is ettem sokat, mert nem jart ezen az eszem. Persze ettem, 3 cikk csokit, meg sutottem gombat es feherkenyerrel ettem. De delben vegyeszoldseg levest ettem, meg uzsonnara kefirt. Nem tudom mennyit, de mondjuk eddig ettem 2000 kaloriat 2szer 2000=4000, most 2300at, de masnap 500at- igy 2800:2=1400, azzal en boven fogyok.Mindenkeppen kevesebbnek tunik. Nem tudom az anyagcserere milyen hatassal lesz. Ezt majd csak sokara tudom meg.
1386. orsibigyu (válaszként erre: 1382. - Sziszi0528)
2019. jan. 18. 18:53
Nekem is kis kulonbseg van a nagy fiaim kozott. Nem konnyu, de megeri.
1385. orsibigyu (válaszként erre: 1381. - Andi.Bobi)
2019. jan. 18. 18:51
Kis aldas! Biztos nagyon orultok neki.
1384. Andi.Bobi (válaszként erre: 1383. - Picurrri)
2019. jan. 18. 15:37

Úgy legyen:))


Mi most értünk haza, 2 re mentem a bölcsibe a fiamért. Bementünk a parkba sétálni, aztán Villamosoztunk, utánna haza sétáltunk. KB 400 kalóriát ettem idáig, most nagyon éhes vagyok.


Úgy néz ki én meggyógyultam a kicsinek meg folyik az orra:(

❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook