Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyni vágyó anyukák! fórum

Fogyni vágyó anyukák! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯
1533. Andi.Bobi
2019. febr. 10. 20:56
Jaj ne veszekedjetek!
1532. Icuska538 (válaszként erre: 1530. - Orsibigyu)
2019. febr. 10. 20:53
Nyugi kislány mennek de én Angliából nem tudok csak akkor amikor. Én alapból nem vagyok egy kötózkódős okoskodosde ezt a hangnemet kikérem magamnak . Én beszéltem veledigy? Ki vagy te ? A szuper anyuka gratulálok. Képzeld nem okoskodok nem azért jöttem el ehhez a csöppethez hogy okoskodjak. Én annál nyugodtabb vagyok minthogy utasításokat adják. Nem oktatók nem okoskodok kérdeztem vmit. Nem feltétlen tőled. Nem irigylem a családokat...téged pedig messzire elkerüllek sőt a fórumot is a te hangveteled miatt
1531. orsibigyu (válaszként erre: 1530. - Orsibigyu)
2019. febr. 10. 20:21
Most próbáld ki, hogy felkínálod neki, hogy semmivel ne foglalkozzon, mert te mindent megcsinálsz, neki csak az a dolga, hogy a babàval foglalkozzon és minden rendben lesz, és nyugi, mert beindul majd az a tej,és mindjárt minden rendben lesz. Ha erre nem vagy képes, be zavard. Menj haza!
1530. orsibigyu (válaszként erre: 1529. - Icuska538)
2019. febr. 10. 20:13
Bocs, de szerintem, menj haza, vagy városnézni, vagy csak fõzz és takaríts. Sajnos nekem is van egy ilyen anyósom, aki nem tudja mihez van köze és mihez nincs. Annyit bosszantott az ilyesmivel míg fel nem világosítottam, hogy azért nincs tejem, mert itt van és meg akarja mondani, hogy hogy csináljam. A tej akkor termelõdik, ha az anyuka sokat teszi mellre a gyerekek és nem stresszes. Te azért vagy ott, hogy tehermentesítsd az anyukát és nem azért, hogy stresszeld és hogy megmondd a tutit. Bocsánat, de nagyon rosszul állsz hozzá. Ez most nem rólad szól. Ha jót akarsz az unokádnak, hagyd békén az anyukáját. Ha õ küzd a tejéért azt jelenti, hogy egy szuper anyuka, aki nem adja fel, és a legjobbat akarja a gyermekének. Te szoptattál? Nem azért akarod, hogy tápszerezzen, hogy a saját lelkiismeretedet megnyugtasd, amiért te nem küzdöttél ennyit ezért?!
1529. Icuska538 (válaszként erre: 1528. - Icuska538)
2019. febr. 10. 18:05
Most kb egy orat aludt mint kiderült anya ölében ülve. Nem hiszem h normális dolog
1528. Icuska538 (válaszként erre: 1527. - Icuska538)
2019. febr. 10. 17:38
Helyesen látom ez mar nem szopi akkor kérem el.
1527. Icuska538
2019. febr. 10. 17:37

Sztem sok összetevő van itt

Vmi a kajával az biztos ha szopizik elvan erós háromnegyed órát de csak kezben vagykanapén. Utánna erőteljes követelőzès jön a cici elhuzodik az egyik masik feloraig kicsit tovabb .elkerem tőle mikor látom ez szopas és kezdődik elölről . Akarmi legyek ha ez jol van igy

1526. Icuska538 (válaszként erre: 1516. - Picurrri)
2019. febr. 10. 17:32

Lehet h nincs olyan h nem jo a tej...de sztem megis van.

..órankent mindket mellre rateszi letezhetetlen h ujra legyen ill azert teszi masikra mert első nem eleg. Ma dajkaltam letettema kanapera latott nezett gagyarászott stb de ha egy nyüszire felveszi es cici +kezben tartas akkor kalpalni rugni sem tud ...tartottam jatekot magyarazott neki..

De ha nem teszi agyra csak pihenőszek kicsit mert hosszan kb fel orat nem marad ott lenn kuabal sztem mar ó nézelódik ma vettem eszre fog . Kezben ez nehez. V felviszi este 7kor aludni reggel 9ig ő dem jön enni inni baba us a felhomalyban fekúdni ez mar neki sok

1525. Icuska538 (válaszként erre: 1515. - Főnix01)
2019. febr. 10. 17:23
Köszi. Felek h kiborul mert egyfolytaban nala a baba. Elzarkoznak a taptól mondtam néha elveinket fel kell adni s baba erdekeben. Tegnap reggelre aludt egyszer ebredt de kapott kifejt tejet +50 ml ezt este ...es a szülők nyugisabbak voltak vhol menyem lehet vevő a gondolataimra csaknem ertjük egymast
1524. Icuska538 (válaszként erre: 1514. - Andi.Bobi)
2019. febr. 10. 17:19

De kismenyemnek elvei vannak ő szoptat mert egy akkor snya ha szoptat...fiam is akaratos

...aztan nem tudom ki kit vezet . Mindt attól anya egy anya h nem szoptat. Holt biztos h nem jo a tej ....igaz hizik de milyen áron napi sok szopi

1523. orsibigyu
2019. febr. 10. 17:18
Ma -0,8.
1522. orsibigyu
2019. febr. 10. 17:17

Gratulálok az unokához. Nagyon jól csinálja az anyuka, és ez nagyon rendben van így. Sajnos régen az anyukák nem kaptam elég szabadságot szülés után, kellett bölcsibe vinni, nem szabadon felkapatni. Mostmár rájöttek, hogy kiegyensúlyozottabb az a baba, amelyik ebben a korai korban csünghet az anyukáján. Mindenben jobban fejlõdik késõbb, sõt végül önállóbb lesz. És biztos van teje, csak a babának pici a gyomra.


Másik kérdésre a válasz: ha eddig nem mozogtál minden jó. Ha fogyni akarsz hosszú ideig aerob mozgás, vagy rövidebb intervallumos, hiit, ha izmosabb szeretnél lenni, súlyokkal, vagy saját testsúllyal kell végezni.

Testtípustól függ az eredmény. A mezomorfokon 2 hónap csodát tesz. Az endomorf testen 1 év is kevés.

1521. picurrri (válaszként erre: 1520. - Felhasznalo1026)
2019. febr. 10. 17:10

Nekem a futás válik be a legjobban :).

Mára nekem -40 dkg, így összesen -17,2 kg. :)

2019. febr. 10. 12:13
Ki mennyit tornázik? Mennyi idő után látható eredmény? Mi a leghatékonyabb mozgásforma?
1519. Ancsa75
2019. febr. 10. 11:25
Nekem lement - 50 dkg. Hurrá! Ma van anyukám szülinapja, ebédre megyünk hozzá. Készítettem neki tortát, meg lesz süti is. Biztosan meg fogom kóstolni, de azt tervezem, hogy ebéd után már nem eszek semmit, nem vacsizom, így remélem ellensúlyozom valamennyire a bűnözést. Kellemes vasárnapot nektek!
1518. főnix01 (válaszként erre: 1517. - Andi.Bobi)
2019. febr. 10. 10:45
Biztos, hogy nem zsír. Holnapra majd lemegy :)
1517. Andi.Bobi (válaszként erre: 1512. - Andi.Bobi)
2019. febr. 10. 09:57
30 dkg plusz lett mára a tegnapi nap miatt. Ez lehet víz, bármi...ma folytatom tovabb:)
1516. picurrri (válaszként erre: 1513. - Icuska538)
2019. febr. 10. 09:11

Gratulálok az unokához :)!


Nem lètezik olyan, hogyaz anyuka teje nem jó a babája számára. A hosszú szopizások idővel majd egyre rövidebbek lesznek. Egyelőre a baba számára az anyuka a minden, a szopi biztonságot ad, megnyugtat, fájdalmat csillapít, altat stb. Ha a súlya szèpen nő ès a baba jókedvű, kiegyensúlyozott valószìnűleg nincs szüksèg pótlásra. Illetve ha elkezd tápszert adni cumiból, a tej mennyiség csökkenhet ès a baba cumizavaros lehet. Ebben tudna segíteni egy szoptatási tanácsadó. :)

1515. főnix01 (válaszként erre: 1513. - Icuska538)
2019. febr. 9. 22:49

Gratulàlok az unokàhoz! ❤

Teljesen rendben van, hogy csak kèzben nyugszik meg. Àllítòlag ez a 4. trimeszter a babàknak :) a szoptatàs nem csak evèszet, hanem a biztonsàg, èrzik anyukàjuk illatàt, bőrèt, hangjàt, èrintèsèt. Sok baba ilyenkor sokat van cicin. Ha negnyugszik a cicin ès nem sír (kivève ha fàj a pocija), szèpen növekszik a sùlya, akkor nem kell tàpszer neki.

Rengeteget olvastam, miutàn megszületett a kisbabàm ès ezt a tudàst gereblyèztem össze. Illetve nem tudom, hogy Angliàban van-e szoptatàsi tanàcsadò. Mèg az ő vèlemènyèt ki lehet kèrni, ha anyukàban vannak kètelyek.

1514. Andi.Bobi (válaszként erre: 1513. - Icuska538)
2019. febr. 9. 22:15

Szia!

Gratulálok az unokához!


Én is szoptattam plusz tápszert is kellett adnom pótlásnak.


Meg kell próbálni, amit javasol a védő nő, szerintem. Ha szopizás után elfogadja a tápszert akkor kevés a tej neki. De ez az én véleményem..

1513. Icuska538
2019. febr. 9. 21:37

Sziasztok. Egy parszor lehet irtam mar ide de most teljesen mas temaban jöttem

Legnagyobb örómömre megszületett unok

Kinn Londonban idegen kislánytól

Kinn vagyok es a kérdésem a baba táplálasról szólna. Aki tud kérem mondja el javaslatat. 8 hetes szopizik ..de nagyon nyügi csak anya cicijén nyugszik meg

Nem tűr igaz fejlődik valószinű felkapatott is sőt hát igen

Tápszerről nem akarnak hallani pedig védőnő is javasolta. Mert milyen anya aki nem szoptat? Állandóan kezben van sztem kb 15 hanem többször szoptat. Mindket ciciből ez nekem azt jelenti nem eleg a tej ill nem jó minőségű? Mit szóltok segitetek

?

1512. Andi.Bobi
2019. febr. 9. 19:50

Én ma nem tudtam figyelni az evésre. Sopronba mentünk át vásárolni, még úton vagyunk haza.

Olyan jó kis ruhákat vettem a kisfiamnak:) meg vettük sok finomságot T ban...Kaptam egy szép táskát a férjemtől.. Csirkemelles hamburgert ettem meg oroszkrém tortát :) nem baj ennyi kell😉

1511. Jasmine24 (válaszként erre: 1507. - Sziszi0528)
2019. febr. 8. 16:25
Latod mondtam en :)
1510. Andi.Bobi (válaszként erre: 1508. - Főnix01)
2019. febr. 8. 14:38

Dehogy állsz szarul, kicsit lazíts, és indulj tovább. Olyan régóta csinálod, próbálod,le a kalappal előtted!

Most süt a nap, hátha jobb kedved lesz.

Én most mosolygok, a parkban vagyunk a kisfiammal. Végre setálunk:) jaj de nem bírtam már a bezártságot....

1509. Andi.Bobi (válaszként erre: 1507. - Sziszi0528)
2019. febr. 8. 14:36
De jó, eléred lassan a célod!
1508. főnix01
2019. febr. 8. 14:21

Èn szarul àllok. Nem îrok àm mindent a kajanaplòmban... fosul vagyok lelkileg ès nen tudom mièrt. Megpròbàlom összevakarni magamat.

De örömmel làtom, hogy mindenki màs szèpen halad! Ügyesek vagytok!

2019. febr. 8. 14:10

Andi érdekes, hogy nem lehet műteni... Márminthogy nem lehet valahogyan megnyitni és "lefűrészelni" onnan (bütyköt is szoktak így). Persze nem értek hozzá, nem tudhatom. A fogyásoddal kapcsolatban pedig hatalmas gratula, nagyon-nagyon ügyes vagy!!! Nekem ezekkel a kuszkuszokkal az a bajom, hogy nem szeretem az apró szemű /pergős köretet, rizst is 2 alkalommal szoktam csinálni: a majorannás-hagymás májhoz borsósan és a rakott chilis bab alá a tepsibe. Én nem szeretem ezeket, inkább a héjában főtt krumplit preferálom, 100 g 77 kcal, semmi vész nincs benne. Én eszem mindent, csak délután-este figyelek oda, hogy mit, de pl. ma délben is juhtúrós sztrapacskát ebédeltem, meg még vagy 2 napig ezt fogom mert sikerült megint nem kis adagot csinálnom :D. Csak kimérem, hogy 20-25 dekánál nem szedhetek többet, a kcal miatt.


Ancsa köszönöm, most rájöttem, hogy a túl kevés kcal sem jó, mert éreztem is, hogy állandóan éhes vagyok, annyira belassult az anyagcserém, hogy napokig nem mentem wc-re... És elkezdtem hízni is, gondolom a szervezetem raktározott abból a kevésből is, amit csak bírt... Nem lehet, hogy Te is keveset eszel?


Főnix, Picurrri, hogy álltok, mi újság veletek?


Nálam ma is nagy volt az öröm, 61,9 kg!!! Elhagytam a 62-t is, igaz nem sokkal, de búcsúzóban van :). Megemeltem a napi keretem 1200 kcal-ról 1400 kcal-ra, ennyit eszem pihinapon, edzősnapon pedig annyival többet, amennyit el is égettem. Most ez így jó, pereg lefelé rendesen, ahhoz képest, hogy még hétfőn 63,9-et mértem...

1506. Andi.Bobi
2019. febr. 8. 07:55

Jó reggelt csajok!


Juhu! Megint lejjebb ment a mérleg. - 40 dkg:) tegnap ripsz ropsz szendvicset ettem reggel 3 db ot, délben egy adag kuszkuszt fél sült csirkecombbal. Este 7 kor egy adag kuszkuszt kicsi sertés pörkölttel, céklával. Éjjel olyan éhes voltam:( a kis ördög súgta folyton egyél egy kis gofrit nutellával:) de nem ettem semmit. Na ilyenkor szokott lemenni nekem. Sétálás is volt a fiammal, kis focizás.


Megvan amit a mérleg mutatott pár napja. Érdekes most is felvillant egy pillanatra egy 30 dkg val még kevesebb érték. A mérleg is motiválni akar😂🤣

1505. Andi.Bobi (válaszként erre: 1504. - Orsibigyu)
2019. febr. 8. 00:07
Biztos nekem is fog izleni.. Holnap majd főzök belőle. Tarjából csináltam lecsós pörköltet a kuszkuszal ettem. Jó jó de nem lesz a kedvencem. A bulgur jobban ízlett.
1504. orsibigyu
2019. febr. 7. 22:01
Nekem a köles a kedvencem, szép lesz tõle a hajad. A legjobb szaftos husikkal, vagy ha keményebb diétán vagy, zöldségekkel. Vagy gombapörkölttel.
❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook