Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyni vágyó anyukák! fórum

Fogyni vágyó anyukák! (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
ma 09:57

Sziasztok lanyok. Jo olvasni milyen ugyesek vagytok. Nekem ezek az utolso kilok nehezen mennek le (ugye en nem akarok cérnanô lenni stick woman 😂), igy mar nincs tul sok hatra. most gondolkozom egy hosszabb bojton, lehet ma vacsora utan belevagok. Nem is ertem miert "felek" tole, max par nap utan feladom :/

Majd vezetem naploban hogy haladok.

1193. Andi.Bobi (válaszként erre: 1191. - Sziszi0528)
tegnap 14:23

Szia!

Az a lényeg, hogy meggyógyultatok..

Nem baj egy kis szunet:)

Én is beteg voltam, aztán utána nem figyeltem úgy.. Most újra folytatom tovább.

tegnap 14:01

Főnix, azóta mi a helyzet veled?

csajszi, te is írj, olyan ügyi voltál!

Kőfaragó, belerázódtatok a mindennapokba? Vagy ebbe soha nem is lehet :)))?

Andi, nagy gratula, nagyon ügyesen nyomod, 21 kg mínusz hatalmas eredmény!!!

tegnap 13:59

Sziasztok csajok!

Én eltűntem mostanában, már nem vezetem a bázist... Az eleje fantasztikusan jó volt, keretet adott a napjaimnak, kontrollt, de egy idő után azt éreztem, hogy fojtogat... Egyszerűen hajamat tudtam volna tépni már a mérleg látványától is, hogy nem ehetek egy kanál/falat ételt sem grammolás nélkül (nem vagyok nasizós, meg falatka-bekapkodós konyhamalac :) egyébként). Szóval ezt most jegelem, amúgy is nagyjából érzem az adagon, illetve a gyomromon, hogy kb mennyit ehettem.

Múlt héten eldöntöttem, hogy heti 1 kg-nak, illetve csípőből 1 cm-nek kellene mennie... Múlt héten 65 kg voltam és 105 cm a csípőm, erre ma 66,5 kg és 106-os csípő...:). Mondjuk azt hozzá kell tennem, hogy a múlt héten egyet edzettem, mert beteg voltam és nem akartam ráedzeni, mert attól még betegebb leszek (tapasztalat) és nem akartam, hogy a gyerekek újra visszaessenek (tőlük kaptam el). Szóval nem akartam ide-oda fertőzni, így megcsináltam a kötelező dolgaimat és próbáltam pihizni.

Ma már jobban vagyok, elkezdem az edzést is, Réka valamelyik blokkjáról nyomok egy combot és futás a terv.

1190. Andi.Bobi (válaszként erre: 1189. - Főnix01)
okt. 13. 09:16

Szia:)

Én 21 kiló mínusznál tartok..

Beteg voltam a múlt héten :(

15 hányás, hasmenés... Két nap szinte csak feküdtem.. Na ez átlendített a stagnáláson. Most kicsit nem figyelek úgy, ezen a héten még lazítok.. Aztán újra kell a "kattanás"..

Szerencsére, hogy most szép idő van még sokat sétálunk a kicsivel.. Tegnap 8000 lépés volt, előtte 9000. Nekem ez jót tesz.. Még, hogy nem eszek zsömlét, kenyeret..

1189. főnix01
okt. 9. 11:13

Sziasztok.

Megkezdtem a 6. hetet. Tegnap Rebuild Zòna 6 volt (ez màr intervall edzès), ma pedig az 5-ös. Erre a hètre ès jövőhètre is 5-5 edzèst tervezek. Mire megyünk haza szeretnèk 75,5 lenni. Kaja pipa, mèg jò, hogy vezetem a kalòriabàzist, mert különben jòl elszàllnèk.

Ki hogy van? Hol tart?

1188. főnix01 (válaszként erre: 1187. - **csajszi**)
okt. 6. 08:07

A kontrollon vèrt vettek ès egy èv mùlva kell visszamenjek 😅 majd a hàziorvosom megkapja az eredmènyeket ès vele kell konzultàljak.

Most megmozdult a centi, pontosan fèl centit :D jò lassan megy, de beindult. A kajàt tegnap nem tartottam. Kisfiam bem teszi könnyebbè a napokat, most màr èjszaka is randalìrozik ès ezt lelkileg nehezen viselem ès pòtcselekvès gyanànt eszek 😔 e van, ma tartom ismèt. Most fogom leedzeni a harmadik edzèsemet.

Te hogy àllsz csajszi?

1187. **csajszi** (válaszként erre: 1186. - Főnix01)
okt. 3. 20:25
Szia Fonix, miota nem mozdulnak a kilok meg a centik? Mi volt kontrollon?
1186. főnix01
okt. 3. 10:46

Szép napot mindenkinek!

Még mindig 76,6 kg vagyok, centik sem mozdulnak. Viszont rendületlenük edzek, ma túl vagyok a heti második edzésemen. Nagyon fáj a sejhajom töle :D Rebuild Zóna 5 van ezen a héten terítéken. Kaja jó. Ma megyek kontrollra.

okt. 1. 23:28

Sziasztok lanyok. Nem voltam hoxan vagy masfel hónapig, vannak ilyen eltunos idoszakaim, szeretek egy magam lenni marmint virtualis vilag nelkul.

Dietat a Mo-i nyaralas kivetelevel tartottam / tartom, visszaolvasni meg nemtudtam de majd sort keritek ra :) orulok, h nem halt be a forum, majd jovok gyakrabban :)

1184. főnix01 (válaszként erre: 1182. - Sziszi0528)
okt. 1. 08:11

Nàlunk is elkezdtem a nagy őszi takarìtàst/rendrakàst. Utàlatos egy dolog 😄 most miket edzel?

Köszi, hogy kèrdezed 😊 voltam dokinàl, kaptam gyògyszert, amit azòta is szedek. Nem tudom, hogy ennek köszönhető-e, de màr nem fulladok, nem èrzem àllandòan ùgy magamat, mint akin àtment egy ùthenger. Pont holnap utàn megyek kontrollra. Azèrt bìzok benne, hogy magàtòl meggyògyul a pajzsmirigyem 😊

Ma kezdte az 5. hetemet. Rebuild Zòna 5 van terìtèken. Ez màr komoly kihívàs nekem. De azèrt vègigcsinàltam. Most megàllt a fogyàs ès remèlem csak a piros napok miatt kùszott vissza a mèrleg nyelve 50 dekàt.

Kőfaragò milyen suliba jàrsz?

szept. 26. 11:12

Sziasztok, én is olvaslak benneteket, de mióta elkezdődött a suli, nem érem utol magamat. Nálam rájöttem a legjobb fogyókúra az idegeskedés, a súlyom az istennek nem akart 67 alá menni, most meg 65,5 vagyok. Nem mondanám, hogy túlzottan sok mindent tettem érte, mert sportra is csak hétvégente jut időm.:-( Pedig a legtutibb módja lenne a stressz levezetésnek.

Főnix, ügyi vagy nagyon, csak így tovább!

szept. 24. 15:11

Szia!

Én vagyok, csak mostanában nagyon el voltam havazva, próbáltam magam utolérni a lakás lomtalanításában, illetve próbálgatom én is a zónázást, csak a takarításban :). Mindig olyan szépen megcsinálom a lakást, tényleg mindennek van helye, szépen szortírozva, felcímkézve, bedobozolva, ami nem kell, attól megválok időről-időre (kuka vagy adomány a rászorulóknak), de mindig marad 2 cipősdoboznyi lom, amit nem tudok se kidobni, se beszortírozni sehová (ilyenek, mint pl olyan Casio óra, amit férjem soha nem fog már felvenni, de kidobni sem hagyja...). Szóval ma úgy-ahogy utolértem magam a takkerban és a pakolásban.

Evésben nem remekeltem mostanában, elengedtem magam, nem is tudom minek köszönhető, különösebb indokom nem lett volna rá...

Nagy gratula a közel 2 kiló mínuszhoz!!! Emlékszem, hogy akármit ettél-mozogtál, makacsul stagnáltál! Azóta mi történt Veled e.ü-leg, úgy értem jól vagy, kell szedned valamilyen gyógyszert?

1181. főnix01
szept. 24. 10:43

Van itt még valaki? :(

Ma reggeli mérésem 76,3 kg! Vagyis -1,7 kg-nál járok! Nekem ez hatalmas dolog. Tudjátok, hogy mennyit szenvedtem vele. 1,5 hete ( a betegségen kívül) tartok diétát, nem eszek édességet-chipset, és a betegségem óta a normálnál kicsit kevesebbet eszek :)

Ma a 4. heti edzéstervet kezdtem. Igaz, múlthéten csak 2x tudtam edzeni. Ezen a héten a minimum a 3, de lehet, hogy beiktatok még kettöt, meglátom.

1180. főnix01
szept. 21. 10:08

Sziasztok!

Túl vagyok egy vírusos hasmenésen :/ Vasárnap kezdödött,hétfö estig tartott, de azért még diétáztam kedden is (ropi, pirítós), szerdán már normálisat ettem, csak keveset, tegnap már normál adagot ettem. De viszont így is összeszükült a gyomrom valamelyest. Amúgy kalóriakereten belül vagyok. Ma edzettem is végre: Rebuild Zóna 3. Ez már intervallos edzés, de a lightosabb fajta.

KI hogy áll?

1179. sziszi0528 (válaszként erre: 1178. - Főnix01)
szept. 15. 19:36

Szia!

Köszönöm szépen! Én most úgy vagyok vele, hogy a végcél 55 kg, de vannak részcélok, amikre koncentrálok, a legközelebbi az, hogy 5-össel kezdődjön :).

Ma van a kislányom névnapja, kapott tortát, főztem rakott chilis babos tepsis kaját, de nem ettem egyikből sem, annyira eltökélt vagyok. Nagyon akarom látni az 5-öst :))).

Nagyon ügyes vagy az edzéssel, írj majd hogy megy :)!

1178. főnix01 (válaszként erre: 1177. - Sziszi0528)
szept. 15. 11:46

Gratulàlok Szisz! Fantasztikus, hogy mennyit fejlődtèl/formàlodtàl 8 hònap alatt! Büszke lehetsz magadra! Csak ìgy tovàbb! Ezek utàn mi a következő kitűzött cèlod?

Most belekezdtem Takàcs-Karancsi Dorka : Rebuild Zòna 6 hetes edzèsprogramjàba. Minden hèten màsik edzèsvideò van, egyre nehezedik. A 6. hèt vègère elvileg elèrem a Basic àllapotot. Màsodik hèten tartok, 2 edzès kipipàlva plusz mèg egy bònusz volt ma ès szerdàn is. Holnap 3x-ra is megcsinàlom a heti videòt. Dièta megy ezen a hèten. Most hogy màr lendületben vagyok, gyakrabban ìrok :)

szept. 15. 08:30

Sziasztok!

Nagy a csend :). Én mostanában nagyon élvezem az edzést, nagyon odateszem magam, fókuszáltan és koncentráltan csinálom a tornát és a futást is, nem csak félgőzzel, ahogy eddig. Feszegetem a határaimat és ez nagyon jó érzés, izomlázam is van kb mindenhol :). Tegnap volt hosszú idő után az első olyan futásom, amit nagyon élveztem és szárnyaltam! Kaját is betartom szépen, ma reggel pedig 63,9-et mértem! Na most innen nincs megállás, tényleg elkapom a fonalat és nyomatom :)!

szept. 12. 08:26
Csajok tegnap olyan jóleső pozitív visszajelzéseket kaptam: 3 anyuka is (akikkel beszélgetni szoktam) egymástól függetlenül megjegyezte, hogy milyen kitartó vagyok 2 kicsi mellett is, hogy futok és hogy mennyit fogytam. Ugyanis úgy szoktak látni, hogy megyek futni (játszótér mellett futok el), aztán babakocsival sétálok a kisebbikkel, majd a naggyal megyek a játszóra :). Nagyon jól esett, mondtam nekik, hogy őszintén bevallom és nem kertelek, hogy sokszor vannak nekem is nagyon nehéz és fárasztó napjaim, de a mozgásból és különösen a futásból merítek energiát, hogy bírjam fizikailag-lelkileg-szellemileg. Engem ez tölt vissza, az a 20-40 perc csakis az enyém :).
1175. Andi.Bobi (válaszként erre: 1173. - Sziszi0528)
szept. 11. 11:00

Köszi:) te is:)

Előtte nem csináltam képet..

Még van sok hátra a kitűzött célig:)

1174. Andi.Bobi (válaszként erre: 1173. - Sziszi0528)
szept. 11. 10:57

A tegnapi edzésnek,evésnek meg lett az eredménye:)

Megint ment le..fél kiló.

Délután a kicsivel a parkban voltunk megint. Játszótér,focizás. Plusz úgy elszaladt két rolleros kislány után:( szaladhattam utána jó sokat:) Tudja ez a gyerek anya fogyózik😂😂

Aztán Kik be mentünk utánna boltba. Négy órát voltunk oda. Estére nagyon fáradt voltam...

Már ma is túl vagyok a reggeli edzésen a gépekkel:)

1173. sziszi0528 (válaszként erre: 1170. - Andi.Bobi)
szept. 11. 10:19
Nagyon ügyes vagy! 17 kiló mínusz az már nagyon komoly! Arról nem akarsz feltenni képeket, ilyen előtte-utána fotót ;)?
1172. sziszi0528 (válaszként erre: 1168. - Kofarago82)
szept. 11. 10:18
Én nagyjából fordítva voltam, még a sport meg is volt, de a kaja nem és én is stagnálok :). De most bekeményítettem, nem akarom már látni azt a fránya 6-ost, max második számjegyként :D.
1171. sziszi0528 (válaszként erre: 1167. - Jasmine24)
szept. 11. 10:16
Húha! Az igen! Feladtad most magadnak a leckét ;)!
1170. Andi.Bobi
szept. 10. 11:58

Reggel bevittem a kicsit a bölcsibe,aztán átsétáltam a hídon a Duna part másik oldalára edzeni:)

Vannak gépek kirakva,csinálva: elliptikus tréner,láb lóbálos/rá kell állni és előre hátra/ meg egy ülve/hátra dőlve tekerős gép. Jó volt. Több mint fél órát csináltam. Meg sétáltam. Nagyon szép idő van:)

Csináltam képeket:)

Azt hiszem et csinálom most minden reggel :))

1169. Andi.Bobi (válaszként erre: 1168. - Kofarago82)
szept. 10. 11:56

Szia!

Most nekem is az elmúlt hét nem úgy sikerült ahogy szerettem volna...

-17 kilónál tartok:)

szept. 10. 11:12

Sziasztok!

Én stagnálok, ami végülis ha azt veszem, hogy két hete nem sportoltam semmit egész jó.:-) De változtatni szeretnék mindenképp.

1167. Jasmine24 (válaszként erre: 1166. - Sziszi0528)
szept. 6. 12:00
Igen, de valljuk be egyszerre kerek es igy is jo. :) Igy valik az ember kiegyensulyozotta. Mozgas nelkul en el se tudnam kepzelni mar a mindennapjaim. Annyira kell! Stressz-levezetes, onmagammal valo foglalkozas es mert boldogsag hormonokat termel. :) Egyszoval szuper es kihagyhatatlan! Ezennel kijelentem itt is, hogy indulok a 2019-es aprilisi Brighton-i maratonon.....nagyon izgulok! 5 honapos kemeny felkeszulest fog ez jelelnteni, heti 5 futo edzest es sok sok km-t. Nem lesz konnyu, de hiszek magamban. Eljott az ido! :)
szept. 6. 08:34

Picurri, Jasmine, üdv újra!

Jasmine, én is azt figyeltem meg, hogy ha a mozgás ok, de a kaja nem stagnálok, vagy ha a kaja oké de nincs mozgás, akkor is stagnálok és akkor fogyok, ha mind a kettő rendben van. Mikor fiatalabb voltam, elég volt csak az egyiken szigorítani (vagy a kaját vettem picit vissza, vagy nem vettem vissza, de kicsit többet mozogtam) és ment is lefelé szépen, na ez ma már nem működik, a kettő egyszerre kell :).

szept. 4. 14:53

Sziasztok!

Sajnos én is visszaszedtem másfél kilót,és Persze hogy csak magamnak köszönhetemydr nagyon nehezen élem meg. Olyan jó volt már látni, amit majdnem szerettem volna.... Ahhhh

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook