Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyni vágyó anyukák! fórum

Fogyni vágyó anyukák! (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
dec. 14. 16:24
Ma van a havi pizzanap :D. Napok óta motoszkál bennem a kisangyal és a kisördög. Kisangyal: "egyél pizzát, de csak egy kicsit, ne vágd keresztbe a diétádat, sportolj is, hogy kitold a kereted, ne piálj, hiába ott a sör a hűtőben, az már nem jó a pizza mellé!". Kisördög: "ugyan, hagyd egy napra a diétát, egyél amennyi jólesik, ne menj futni, minek sportolsz ilyenkor, semmi értelme, inkább igyál meg egy sört, még a pizza mellé, ott van a hűtőben, érezd jól magad!". Szóval nagy dilemmában voltam, de győzött a kisangyal, egész nap odafigyeltem a kajára, még belefér 35 dkg pizza 20 g ketchuppal és még mindig kereten belül vagyok! Bodyrockoztam és voltam futni is, kitolva a keretet :D. Ja igen és még egy szupi dolog, bár tudom, hogy nem mérvadó, de futás után ruha nélkül ráálltam a mérlegre és 62,8 kg-ot mutatott :))).
dec. 13. 15:16

Andi, azért próbálj meg pihenni is! Én is ilyen voltam, hogy ha elvitte a kicsit a férjem, gyorsan mindent meg akartam csinálni, aztán rájöttem, hogy ezek az értékes percek pont jók arra, hogy pihizzek: kössek, horgoljak, olvassak, eddzek...

MoonFény, sok sikert, itt többen is IF-eztek!

Főnix, köszönöm! Most járok 15 kiló mínusznál, ha a valaha volt legkövérebb énemet nézzük, 78,6 kg volt a legtöbb és most vagyok 63,5 kg :). Még 8,5 kg mínusz. Nagyon szép eredményeket értél el, két hét alatt közel 2 kg és 2-2 centi iszonyatosan jó!!! Gondolom hogy várod a 70-et, hát majd még a 6-ost ;)!

1302. főnix01 (válaszként erre: 1299. - Sziszi0528)
dec. 13. 12:52

Szuper, hogy elérted ezt, hogy végre jól érezd magadat a börödben! :) Kevesebb, mint egy év alatt sikerült! Összesen mennyit is fogytál?

Nekem ma van a 15. napom. A két hét eredménye: -1,8 kg, comb -2 cm, csípö -2 cm. Szóval jónak könyvelhetem el. De miböl nönemü egyed vagyok, így nem annyira izgat a jelenleg elért sikerem, hanem azt várom, hogy 70 kg legyek :D legyen február vége a kitüzött cél. Úgyis le fog lassulni a fogyásom. Ma azért tornáztam, hiányzik. RR 20 perc önmagadért csípö-popsi és hasazás. Végigszenvedtem.

ANdi.Bobi fáj még a nyakad?

1301. MoonFény
dec. 12. 16:49

Most talaltak ide

Sziasztok

En is anyaga vagyok kb 8 kilò plusszal

Ma kezdtem az időszakos böjtölést egész jol megy remélem hamar leszaladnak a kilók

Sok sikert mindenkinek

1300. Andi.Bobi (válaszként erre: 1299. - Sziszi0528)
dec. 12. 16:31

Az jó, hogy jól érzed magad!szuper amit elértél!

Sajnos apa sokat dolgozik, ma pl itthon van. Ő ment érte a bölcsibe, voltak buszozni sétálni....én meg egész délelőtt takarítottam, konyhát pucoltam, aztán főztem, ettünk, mosogattam.. Hazajöttek azóta játszottunk birkóztunk az ágyon.. Mindjart jön a mosógép szerelő...

Ez megbízható cég, van olyan amit a dm ben is lehet kapni.. Megbízható márkák...

dec. 12. 16:05

Sziasztok!

Főnix, hogy haladsz?

Andim párod nem tudja kicsit átvenni a gyerkőcöd, hogy magadnak lehess picit? Nekem néha átveszi és vagy elmegyek boltba feltölteni a hűtőt (nekem most ez is kikapcsolódás) vagy edzem... Mennyi mindent vettél :)! De ezek megbízhatóak? Nemrég volt szó róla atv-ben, hogy sok az internetes átverés gyógyszerek és táplálékkiegészítők terén...

Csajok én most nagyon jól érzem magam, rájöttem, hogy nálam a 64 kg az olyan lélektani határ, ami alatt már tényleg csinosnak látom magam, bár tisztában vagyok a hibáimmal és azzal, hogy hol vannak még kritikus helyek, de már tényleg látom a változást. Furi, hogy mennyire meghatározza az ember hangulatát az, hogy hány kg, legalábbis nálam igen :).

1298. Andi.Bobi
dec. 11. 09:57

Kész a rendelésem.vettem mindenféle jót:)

Ganoderma gyógygombát, spirulinát, süngombát, vitaminokat, porcerősítőt:))

1297. Andi.Bobi
dec. 11. 09:12

Ismeritek a spirulina alga kapszulát?

Most fogok rendelni, meg a szokásos ganoderma gyógygombát is. /nekem ez sokat segített a fogyásban/

[link]

1296. Andi.Bobi
dec. 11. 09:05
Egyszerűen*
1295. Andi.Bobi (válaszként erre: 1293. - Főnix01)
dec. 11. 09:04

Te is jól csinálod!!! Nagyon nagy kitartásod van hónapok óta...

Köszönöm úgy ahogy jól vagyok. Én tartom a súlyom, ég, szeren nem megy most... Két hónapja itt állok, hol le hol fel megy egy kicsi. Igaz, sajnos nem figyelek úgy. Vagyis ugyanúgy eszek csak az édesség a baj😥

Tegnap is túrós rétest ettem.

De mellette meg épp hogy,és érdekes módon reggelre kevesebbet mutatott. Fáradt vagyok, ez is baj, nincs az a motiváció.. Pedig még sok van hátra. Egy jó nagy alvás, kikapcsolódás kellene....

Valahogy én úgy gondolom, hogy eltelnek az ünnepek, vigyázok ahogy tudok, de nem fogom azt csinálni, hogy valamiből nem eszek... Még most már jóval kevesebbet bírok enni, ami szuper!!!

1294. Andi.Bobi (válaszként erre: 1292. - Sziszi0528)
dec. 11. 08:56
Nagyon ügyes vagy!
1293. főnix01 (válaszként erre: 1292. - Sziszi0528)
dec. 11. 07:52

Szuper! Nagyon ügyes vagy!

Picurri és Sziszi jól álltok hozzá a karácsonyhoz. AZért élvezni is kell az életet és az étel is hozzátartozik :) Én sem fogok mindent összeenni, de egy kis szaloncukorka belefér :)

Ndi.Bobi hogy vagy?

Ma 74,5 kg voltam :) alig várom, hogy 6-ossal kezdödjön. Ha kezd belassulni a fogyás, akkor nekiállok edzeni. Addig csak héba-hóba sétálok babával.

1292. sziszi0528 (válaszként erre: 1291. - Picurrri)
dec. 11. 07:09

Szerintem abszolút nem hülyeség, nagyon is jó ötlet! Nem kell visszahízni az eddigi kemény munka eredményét, de nem is kell kőkeményen fogyózni az ünnepek alatt, ez a súlytartás pont az arany középút! Nincs lelkiismeret furdalásod, rosszkedved, nem vagy bágyadt, kedvetlen a túlzabálás miatt, de azért mégiscsak ettél a finomságokból és nem sóvárogva nézted... Én is így képzelem el valahogy, szedek a tányérra, de mérem (már megszokták a családban, hogy a kis zöld mérlegem nélkül egy falatot sem :D). Plusz én edzeni is akarok (többet lehet enni picivel) és sok vizet inni, hogy az is telítsen...

Képzeljétek, ma reggel 63,6 kg!!! 2014. áprilisában voltam ennyi utoljára :). Talán elhagytam végleg a 64-et is. Tegnap olyan gondolatok kísértettek, hogy enni kellene még este egy kis szendvicset szalámival, de megpróbáltam gyorsan elaludni és közben arra gondolni, hogy mekkora hülyeség ez, hiszen voltam futni, egész nap jól kajáltam és este a hálópólómban 64,5 kg-ot mértem, azt tapasztaltam, hogy az esti mérésből másnap reggelre általában 0,8-1 kg mínusz lesz, így ez is nagyon motivált és be is jött :)!

1291. picurrri
dec. 10. 20:47

Köszönöm szèpen nektek :)! Ùgy megörültem, hogy le is fènykèpeztem a mèrleget ès betettem a naplómba további motivációnak.

Ma elmentem futni egyet, bár elèg hideg van

Az a baj, fèlek hogy mi lesz az ünnepek alatt.. itthon betartom, nem gond, csak megyünk ide-oda, mindenhol finomabbnál finomabb kaják, aztán vendègek jönnek hozzánk is.

Arra gondoltam, ugyanúgy mèrek mindent, csak nem fogyásra koncentrálok 24-25.-èn ès 31-1.-èn hanem súlytartásra. Ez ìgy hülyesèg? Valamennyivel mègis több kalóriát ehetnèk :D. A kecske is jóllakna ès a káposzta is megmaradna :D. Szerintetek? :)

1290. főnix01 (válaszként erre: 1287. - Picurrri)
dec. 10. 17:53
Gratulàlok! Nagy ügyes vagy! Hatalmas kitartàsod van! 😊
1289. sziszi0528 (válaszként erre: 1287. - Picurrri)
dec. 10. 17:46
Nagy gratula!!! Gondolom milyen boldog lehettél, amikor megláttad a 6-ost! Iszonyat jó érzés lehetett, főleg ennyi idő után újra! Csak így tovább!
1288. Andi.Bobi (válaszként erre: 1287. - Picurrri)
dec. 10. 10:46
De jó!! Gratulálok!
1287. picurrri
dec. 10. 07:49

Csajok, ma nagy meglepetès èrt :D.

69,8 kg :D. Az elmúlt 9-10 èvben nem voltam ennyi, az biztos. Pontosan -15 kg.-nál tartok.

Most nagyon örülök :D.

dec. 9. 15:32

Főnix, ezen gondolkoztam én is, hogy még szerencse, hogy nem az ünnepeket kellett ott töltenünk... Nem is viszem már az idén sehova sem őket, az ovis beszoktatást is majd újrakezdjük januárban...

Andi, kegyetlen lehet ez a nyakfájás... Én még mindig azt mondom lehet érdemes lenne megpróbálnod a nadálytövet, olyan jó húzódásokra, ficamokra, gyulladásokra...

Csajok, ma reggel 63,9 kg-ot mértem, bár úgyis visszamegy ez még a 64-be, de legalább már az alján van és nem 65-ös intervallum, végre kimozdultam onnan :). Megtanultam egy fontos dolgot is a testemmel kapcsolatban az elmúlt napokban, mégpedig azt, hogy ne járjon az evésen folyamatosan az agyam, mindig kattogtam, hogy mikor lesz az ebéd, mennyit ehetek még, mikor ehetek legközelebb, most ennek vége és sokkal kevesebb kajával is ki lehet bírni a napokat...

1285. Andi.Bobi
dec. 9. 00:35
Megint alig mozog a nyakam és fáj:(most vettem be gyógyszert.
1284. Andi.Bobi (válaszként erre: 1283. - Főnix01)
dec. 8. 23:57
Van már villany, meg fűtés. Addig nyomkódja fel míg úgy maradt. Viszont ahogy a mosógépet visszakapcsolom újra levágja az automatát. Ott van a baj. Reggel ki kell emelnünk a konyhaszekrényből, nem tudjuk, hogy hosszabbítóban van e bedugva... Akkor az a baj. Másik kell.
1283. főnix01 (válaszként erre: 1280. - Andi.Bobi)
dec. 8. 21:53

Àtèrzem a helyzetedet :( ez egy ördögi kör. Teljesen megèrtelek, hogy nincs időd nem hogy tornàzni, de mèg magaddal foglalkozni sem .

Remèlem megoldòdik az àram :O reggelig baj lenne, ha nem menne a fűtès. :/

1282. Andi.Bobi (válaszként erre: 1281. - Felhasznalo1026)
dec. 8. 21:26

104 es felsőt, kabátot.. Nadrág 98 as, mert a dereka vékony..

Most sokat nőtt megint. KB 16 kiló lehet és több mint 100 cm. Májusi a Nikolas is:)

1281. felhasznalo1026 (válaszként erre: 1280. - Andi.Bobi)
dec. 8. 21:15
Ebben igazán együtt érzek veled, az én kislányom is 4 évesnek néz ki, és akkora ruhákat is hord. 18 kiló. Májusban lesz 3 éves.
1280. Andi.Bobi (válaszként erre: 1278. - Főnix01)
dec. 8. 21:13

Nem tudok pihenni igen. Szinte mindenem fáj, ki vagyok merülve. Ez a menopauza csinálhat mindent.. Meg a kicsi nagy, nehéz, akkora mint egy 4 éves közben pedig csak 2,5..

Csütörtökön takarítottam, ágyat, matracot, ágyrácsot emeltem, pakoltam, porszívóztam.. Estig a gyerekkel meg nem álltam. Főztem, mostam, mosogattam.. Mint minden nap..

Tornázni már nincs erőm :(

1279. Andi.Bobi
dec. 8. 21:09

Kicsit jobb, vettem be gyulladás csökkentő gyógyszert.

Képzeljétek nincs villany, meg fűtés. Hiába kapcsolom vissza az irat, le vágja valami. Egy órája sötétben vagyunk. A szerelő nem veszi fel a telefont. Apa fel 11 ig dolgozik.

1278. főnix01 (válaszként erre: 1277. - Sziszi0528)
dec. 8. 20:56

Szisz mielőbbi gyógyulàst nektek! Szerencse a szerencsétlensègben, hogy mèg karàcsony előtt àtestek ezen. Jobban vagytok? 😟

Andi.Bobi mi lehet a nyakaddal? Valamit jelezhet a tested? Nem tudsz eleget pihenni 🙁 nyakad jobban van?

dec. 8. 18:15

Sziasztok csajok!

Olvastalak titeket közben, csak nagyon ránkjárt a rúd mostanában: múlt héten temettük nagyimat, rotás lett mindkét kislányom, a nagyobbikkal mennem kellett a kórházba, mert úgy leromlott az állapota, hogy már kezdett kiszáradni és alig állt a lábán, 1,5 óra leforgása alatt, a kicsi itthon hányta össze magát Apának, úgyhogy vele ő szaladgált az ügyeletre, amíg én a nagyobbal bent voltam, utána elkaptam én is (már itthon), most pedig a férjemen a sor...

Főnix, nagyon örültem, mikor olvastam, hogy végre megindult! Meglett a gyümölcse a kitartásodnak és az elszántságodnak, hogy nem adtad fel és találtál egy olyan módszert, ami elindította a fogyást!

Picurri, az nem semmi! Én már futok egy ideje, de nem biztos, hogy menne a 10 km egyben, szuper ügyes vagy!

Andi, megértelek, hogy ki vagy merülve, mostanában én is későn fekszem és ahhoz képest korán kelek, kifáraszt... A nyakadra nem használna a fekete nadálytő krém? Nekem az nagyon szokott segíteni, nem próbáltad?

1276. Icuska538 (válaszként erre: 1275. - Andi.Bobi)
dec. 8. 17:41
Nincs valami izületi fájdalomcsillapitós kencéd?
1275. Andi.Bobi
dec. 8. 09:07
Annyira fáj a nyakam, alig bírom mozgatni, ki sugárzik a vállaimba is. Meg félre van szerintem az egyik oldal. Este még felfelé se tudtam nézni, az is fájt:( Este meg éjjel schüsler sót/pherrum phosphoricum / vettem be, 15 percenként. Kicsit jobb most reggel.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook