Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyni vágyó anyukák! fórum

Fogyni vágyó anyukák! (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1132. Jasmine24 (válaszként erre: 1131. - Sziszi0528)
tegnap 11:07

Igen valoban nagyon jo erzes, drukkolok nektek!

Nagyon ugyes vagy! Szep szam az a 63-as! :))

tegnap 06:49

Jasmine, örülök, hogy megoldódott a problémátok, olvastam a naplódban, biztos úgy érzitek most, hogy egy hatalmas kő esett le a szívetekről! Szerintem hasonlóan fogunk mi is érezni, ha nekünk is megoldódik a hasonló jellegű gondunk, bár az még 2 év kb.

Ma reggel: 63,9 :))). Már egyre több ruhám lóg rajtam :).

1130. Jasmine24
tegnapelőtt 11:35

Tegnap megoldodott egy hatalmas problema az eletunkben, igy orommel mentem futni. Nem vittem tulzasba, igy hetek kihagyasa utan, szoval 5km-t nyomtam es utana 20 perc seta levezetesnek. Nagyon jo volt es onfeledt boldogsagban tudtam futni! 8 honapos problema oldodott meg. :) Ezert uj celt allitottam fel, indulok az 58kg-ert. Nem sietem el, mert jovo ev Majusaig-Juniusaig szeretnem elerni, nem akarom gyorsan, mert kozben az izmosodas lesz a lenyeg.

Ferjem megigerte, ha ez a dolog megoldodik, meg az iden elvisz Tenerifere, szoval meg az is lehet, hogy az osszel utazunk, igy mindenkepp erdemes dietazni es edzeni, mert ott jol akarok kinezni! :D

1129. Andi.Bobi (válaszként erre: 1127. - Sziszi0528)
aug. 14. 20:37
Szuper:)
1128. Jasmine24 (válaszként erre: 1127. - Sziszi0528)
aug. 14. 14:14
Azta de ugyes vagy! Szerintem siman meglesz a 63 az elkovetkezo napokban, nem ketlem. :) Nalunk 21 fokok vannak most es eleg felhos is. Nem mondom, hogy banom, de fura hogy siman elfer a hosszu nadrag es pulcsi a dogleszto melegek utan. Mindenesetre a futashoz ez az idojaras jobban kevez, szoval orulnom kellene. :) Ma mar nincs menekves, menni fogok!
aug. 14. 13:35
Képzeljétek lányok, tegnap comboztam, futottam, nagyon betartom most a kcal-keretet, férjem hozott óriás rudit, de betettem a hűtőbe és nem ettem, mert egyszerűen nem fért bele (pedig majd' megvesztem érte), és ma reggel: 64,1 kg!!! Már felvillant egy picit a 3-as is, annyira szupi! És piroska is tart még, szóval lehet a végére befutok a 63-as tartományba :).
1126. sziszi0528 (válaszként erre: 1123. - Jasmine24)
aug. 14. 13:30
Gyorsan jött kiló gyorsan is megy ;). Drukkolok a futihoz, nálatok is meleg van még? Én itthon csak este tudok menni...
1125. sziszi0528 (válaszként erre: 1122. - Felhasznalo1026)
aug. 14. 13:29
Ilyen melegben izzadni még egy külön öröm :). Engem ilyenkor az lendít ki, hogy 1200-1300 kcal-át eszem pár napig, majd 1500-1600-at és megindul újra :).
1124. Jasmine24 (válaszként erre: 1109. - Csillus3)
aug. 13. 15:24
Csilla, udv koztunk. Az egyetlen megoldas erre, ha soha tobbet nem eszel mar ugy, mint a meghizas elott. Eletmodvaltas az egyetlen recept a kilok visszanyerese ellen.
1123. Jasmine24
aug. 13. 15:22

Sziasztok! Ando nagyon ugyes vagy, gratulalok! Sziszi latom Te is nagyon szepen haladsz es a kitartasod renduletlen!

Penteken voltam Insanity edzesen, amitol meg minid sajog mindenem. A szabadsagon felszedett plusz 2 kilobol, mar csak 1 maradt, bar most meg a piros napok kozelednek a het vege fele es erzem, hogy kajasabb vagyok a kelletenel. Mindenesetre figyelek a mennyisegekre.

A heten tervben van, hogy a futasra vissza allok, nem lehet akadalya. Kisfiam is a nagyszulokkel maradt otthon a sulikezdesig, igy most 1 honapig csak ferjemmel kettesben vagyunk.

aug. 13. 12:22

Sziasztok!

Nálam ez a 66,8 nagyon beállt,szóval úgy gondoltam,hogy tornázom egy picit, az utóbbi időben úgy is ellustustam.

Nagyon szeretem Katus Attila videóit, hát lányok, patakokban folyt rólam a víz, pedig végig sem tudtam csinálni.... :D

1121. sziszi0528 (válaszként erre: 1120. - Andi.Bobi)
aug. 12. 07:36

Nagy grat!!! De jó, hogy nálatok nincs már meleg, itt még tombol...

Képzeljétek 64,6 kg vagyok ma reggel, és meg is jött most, szóval ez nagyon jó! Érdekes, hogy nem voltak falási rohamaim, csak egy kis túlérzékenység meg egy icipici idegbaj, nem úgy, mint szokott :). Kajálás téren nekem bevált az is, hogy csak a legszükségesebb dolgok vannak a hűtőben: reggelinek/vacsinak való és főtt kaja. Nem halmozok már fel joghurtokat, túró rudikat, tejszeleteket, nem veszek csak nagyon ritkán kekszet (a gyereknek), és így nem is tudok olyan nagyon rosszat enni, mert van sonka, sajt, virsli, tojás, natúr joghurt, zöldségek, tej, zabpehely, fehérje, meg a főtt kajám (leves+vmilyen második) és slussz :D.

1120. Andi.Bobi
aug. 11. 12:11

-14,1 kiló:) szép lassan haladok. Ma lesz torna is,két nap szünetet tartottam,a meleg miatt,meg fáradt voltam. De most tele vagyok energiával,végre:))

Elment az a nagy meleg:) olyan jó levegő van. Délután megyünk sétálni a kicsivel:)

1119. Andi.Bobi (válaszként erre: 1118. - Sziszi0528)
aug. 11. 12:08

Gratulálok!!

A hajfestéshez nem tudok hozzá szólni,próbáld meg jól megmosni..

aug. 10. 09:45

Üdv a visszatérőknek, írjatok csajok :)!

Főnix, ügyes vagy én is várom, hogy vége legyen ennek a nagy melegnek, mert most két részletben edzem, ami plusz idő, de csak este tudok kimenni futni...

Meglett az eredménye, hogy odafigyelek a kcal-keretre: 64,6 kg ma reggel! Újra 64-es tartomány, most elkapom a fonalat!

Csajok, egy nem idevágó kérdés, de egy kis segítséget szeretnék kérni: fodrászt váltottam (kényelmi szempontból, meg voltam nagyon elégedve az előzővel, de anyósomék településén van, a mostani meg itt van a bérházunk alatt...) és második alkalommal járok úgy, hogy a sötétbarna festéktől allergiás lettem! Korábban is voltam sötétbarna, tinikoromban fekete, padlizsán, vörös, szőke, mindenféle, de nekem ilyen gondom soha nem volt! A múlt alkalommal teljesen "felégett" a fejbőröm, viszketett, nedvesedett, 2 hét alatt jött rendbe, nem is mentem 4 hónapig fodrász közelébe. Mostani alkalommal én vettem ammóniamentes hajfestéket, hát nincsenek olyan durva reakciók, mint az előző festésnél, de ugyanúgy viszketek és olyan, mintha lüktetne a fejem :(. Az előző fodrászom úgy mosta le a hajamról a festéket, hogy nagyon erősen dörzsölte a fejbőrömet mosás közben, ez a mostani fodrász meg éppenhogy lemossa... Lehet, hogy ez a baj, hogy marad némi festék a fejemen, vagy végérvényesen allergiás lettem a festékre? Sosem volt ilyen gondom eddig...

1117. Jasmine24
aug. 9. 15:10
Sziasztok csajook! Sajnos visszaolvasni meg nem volt lehetosegem, de azert bejelentkezem. Tegnap este ertunk vissza Angliaba, csodas napokat toltottunk otthon, nagyon jo volet es nem hagytam ott a jo falatokat sem. Nem vagyok ra buszke, de nem nagyon erdekel. Ennek ellenere 'csak' 2kg jot vissza, de ezt 1-2 het alatt siman korrigalom. Nem bantam meg egy fagyit sem! :DDD De most mar tudom hol a hatar es szepen allok vissza a jol bevalt dolgaimra. Remelem mindenki jol van es ugyeskedtetek az emult 2 hetben, mig nem voltam. :)
1116. Andi.Bobi (válaszként erre: 1114. - Főnix01)
aug. 8. 11:19

Ügyes vagy csak így tovább!!

Jobb lesz ha nem lesz ilyen meleg! Két nap most 35 fokot ír...

1115. Andi.Bobi (válaszként erre: 1112. - Picurrri)
aug. 8. 11:17

Köszi!

Meg lett a torna eredménye:)

13,7 kiló:) 30 deka mínusz mára:))

1114. főnix01
aug. 8. 11:17

Tegnapi edzès is megvolt: Fittmama: Intervall blokk. Kicsit könnyítettem rajta.

Mai adag is kèsz: light kardiò + hàt-popsi blokk.

Alig vàrom màr, hogy vèget èrjen ez a meleg.

1113. Andi.Bobi (válaszként erre: 1110. - Sziszi0528)
aug. 8. 11:16

Igen,evvel. 12 évvel ezelőtt...két hónap alatt 20 kilót.. reggel este torna géppel..easy shaper. Aztán egy nap egyszer Norbi torna. És szinte csak update1 et ettem.

Akkor még bírtam..33 évesen most 45.=)

1112. picurrri
aug. 8. 10:39

Sziasztok csajok!

Esküvők, szülinapok, nyaralás után újra jelentkezem :D.

3 és fèl hónap alatt -10,1 kg :). Moat gőzerővel folytatom tovább ès bár tudom, hogy a cèlomig mèg sok van, de már kicsit jobban èrzem magam a bőrömben.

Csillus3: üdv. köztünk :).

Andi: nagyon szèpen haladsz, grat neked :D.

Sziszi: olyan ügyes vagy, hogy a sok nehèzsèg ellenère ìgy kitartasz :). Biztos vagyok benne, hogy elèred a cèlod :).

Csajszi: Kellemes nyaralást! :)

1111. sziszi0528 (válaszként erre: 1109. - Csillus3)
aug. 8. 05:36

Szia!

Gyere csatlakozz! Mi nem egy konkrét diétát követünk, hanem életmódot váltunk a legtöbben. Szerintem így elkerülhető, hogy visszahízzon az ember. Mert teszem azt lefogysz salátával meg főtt tojással, utána ezt úgysem tudod tartani életed végéig és ezért visszahízol. Itt szinte mindenki használja a kalóriabázist, eszméletlen nagy segítség!!! Én ugyanúgy megeszem a rakott krumplit, rántott husit, de csak kora délutánig, és korlátozott mennyiségben, így nem lépem túl a napi kcal-keretem, de éhes sem maradok és nem is sóvárgok. Később ugyanígy megehetem ezeket az ételeket picit nagyobb mennyiségben, mivel már a súlytartás lesz a cél. És a sport is fontos, bár 70-80%-ban a kaján áll vagy bukik a dolog. De remek lehetőség, hogy az edzésidőben kikapcsoljunk, csak magunkra figyeljünk, töltődjünk!

Itt többen csinálják az időszakos böjtölést is, ha visszalapozol csajszi nagyon frankón leírta a lényeget, érdemes kipróbálni!

Írsz magadról, mik a céljaid, mivel próbáljoztál eddig stb?

1110. sziszi0528 (válaszként erre: 1108. - Andi.Bobi)
aug. 8. 05:27
Olyan jó, amikor az embernek ilyen céljai vannak és egyre közelebb és közelebb kerül ezekhez! Én is mindig kitűzök valamit magam elé, jobb köridőt fussak, intenzívebben csináljam a tornát, mint Réka, stb... Ezzel a dvd-vel fogytál régen, azért ezt csinálod most?
1109. Csillus3
aug. 7. 22:44
Sziasztok!Én is szeretnék fogyni,csak nem tudom,hogyan,mivel lehetne úgy lefogyni,hogy a kilók ne szaladjanak fel újra!!Nincs valakinek valami ötlete,jó tanácsa??
1108. Andi.Bobi (válaszként erre: 1107. - Sziszi0528)
aug. 7. 16:52

Köszi:)

Végre rá szántam magam:) meg csináltam a Norbi duci tréning tornát. Fél órás:)

Régen ezt csináltam. 12 évvel ezelőtt. Aztán már a 45 perces is ment. Ez a célom,újra...

aug. 7. 15:33

csajszi, szerintem ügyes leszel, a böjtnapokkal kompenzálhatsz szerintem.

Főnix köszönöm, olyan jó, amikor megért valaki, jólesik :). Kíváncsi vagyok, hogy a gyógyszerrel beáll-e majd vissza a rendes kerékvágásba a szervezeted, majd írd meg hogy alakul!

Felhasználó, nagyon ügyes vagy!!!

Andi ez szuper!!! Emlékszem, olyan nehezen indult meg neked, meg sokáig stagnáltál is, de látod megéri kitartani!!!

Én is csinálom a tornát, a futást (pedig iszonyat kánikula van), a kaját... Elvileg ma van utoljára férjem ilyen hosszan dolgozni, holnaptól vége ennek az eszement túlórázásnak. Arra gondoltam még az is más lenne, ha 7-re vagy 8-ra járna dolgozni, mert akkor a futást letudnám legalább reggel. De így is jó, hogy elmegy korán, de cserébe 1/2 3-ra itthon van. Fodrászhoz is megyek a héten, mert borzasztó már a fejem, meg sem tudom számolni hányféle árnyalatra szívta a nap, bár a mostanában oly' divatos balayage-ra hasonlít :))).

1106. kofarago82 (válaszként erre: 1104. - Főnix01)
aug. 7. 11:36
Nekem 2,9 és mindig egy alatt volt. Igen. Soha nem voltam hízékony és ugye egy év alatt felszaladt 10 kiló. Persze ráfogtam, hogy ülő munkám van blablabla, de amíg előtte könnyedén leperegtek rólam azok a plussz egy-kettők, most szenvedek. Aztán hullik a hajam, vizesedik sokszor a lábam vagyis püffed, tartja visza a vizet tisztességesen a szervezetem. Ilyenek. Tesómnak is alulműködik és a tüneteknél mondta menjek el vv-re. Inzulint is néztünk, mert ezek sokszor párban járnak és amiatt is nehéz fogyni, de az rendben volt.
1105. Andi.Bobi
aug. 7. 09:30

Sziasztok!

Mindenkinek gratulálok az elért eredményekhez. Aki nyaral,vagy nyaralni megy jó pihenést!

Végre megint megmozdult a mérleg! 13,4 kiló mínusz. Pont ma van,hogy három hónapja kezdtem..

1104. főnix01 (válaszként erre: 1103. - Kofarago82)
aug. 7. 08:15
6,5. Neked van valami tüneted?
1103. kofarago82 (válaszként erre: 1095. - Főnix01)
aug. 7. 07:58
Mennyi volt a TSH-d? Én aug. 30-án megyek dokihoz.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook