Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyni vágyó anyukák! fórum

Fogyni vágyó anyukák! (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1837. Andi.Bobi (válaszként erre: 1834. - Brigu07)
tegnap 10:09

Szia!

Nem tudom mi az:)

1836. Andi.Bobi (válaszként erre: 1835. - Főnix01)
tegnap 10:09

Szia:)

Kíváncsian várom, beindul e neked újra a fogyás. Nagyon kitartó vagy!!!

Hol vetted a tésztát? Nem ismerem..

Még két hétig kell hordanom a sint:( 25.én kell menni a házi orvoshoz, 29 én meg a Wgkk ba, ellenőrzésre orvoshoz..

Amúgy nem tudom mit csináljak, mehetnék újra suliba németet tanulni, 29 ére van időpontom az Ams be, meg beszélni.. Csak így, hogy beteg állományba vagyok nem lehet.. Ki kell íratni magam hamarabb.. Kicsit félek újra 3 hónap iskola, ami nagyon nehéz.. Egy éve jártam, azóta sok mindent elfelejtettem, csak itthon vagyok..

A fogyás nem megy most, torna nincs, csak séta a kicsivel.

1835. főnix01
tegnap 08:45

Sziasztok!

Remèlem èn leszek az egyik tag, aki egy kicsit felpörgeti a fòrumot. A több heti sikertelensèg utàn ùj mòdszert pròbàlok. Alacsony ch-tartalmù ètrendet követek. Termèszetesen kalòriàt is szàmolok, de inkàbb azèrt, hogy ne egyek tùl keveset.

Ràadàsul talàltam Shirataki nevezetű tèsztàt, amiben a tàpèrtèk 0, ès 10 deka 7 kalòriàt tartalmaz 😎 nem olcsò, de heti 1x vehetek belőle, kèt napra is elèg.

Mèg mindig nem jagytam el a 73-at, de ma lesz a harmadik napja, hogy az ùj mòdszer szerint kajàlok. Nem vàrok csodàt (amùgy de😁).

Ki hogy van? Andi.Bobi mennyi idő van mèg hàtra, mìg leszedik a sìnt?

Gyerekek, ide hètvègère 26 fokot mondanak!!! Nem örülök neki tùlzottan.

1834. Brigu07
ápr. 16. 06:23
Sziasztok! Használ vagy használt közületek valaki,aroma masszírozó harisnyát? 😁
ápr. 15. 10:30

Sziasztok!

Andi örülök, hogy jobb kedved van, 19 nap az még tényleg kicsit hosszú... Kitartást!

Orsi gratulálok, jó egészséget nektek!

Ittvagyokmegint gyere, ez egy nagyon szupi kis csapat, rengeteg ötlettel, motivációval és eredménnyel! Csak kezdd el! Ha valamiben kell segíteni, itt bárki szívesen segít!

Főnix nem tudom mi lehet nálad, pedig a keretedet is felvitted már és látom is a naplódban, hogy csinálod szépen, nem értem...

Én most hétvégén teljesen leeresztettem, de úgy kajakra, ilyen már nem is tudom mikor volt, hogy egymást követő 2 nap is... Most jól kicsesztem magammal, mert visszajött 1 kg, kezdhetek újra azon dolgozni, hogy elérjem az utolsó kis részcélomat, amit egyszer már amúgy elértem. Grrr, morci vagyok magamra...

1832. Andi.Bobi (válaszként erre: 1831. - Főnix01)
ápr. 15. 07:23

Köszi, igen jobb a kedvem. Még sokáig lesz fent a sin, 19 nap még.

Jókat írtál a végén :)

1831. főnix01
ápr. 15. 07:12

Szèp jò reggelt mindenkinek!

Nem gyakran jelentkezem. Nos, hat napja visszaàlltam ès szèpen tartom a diètàmat. Meg sem mozdul a mèrleg 😅 ugyanùgy 73.4 kg vagyok. Csinàlom szèpen tovàbb ès szerintem kèrek időpontot cukorterhelèsre, hàtha az inzulinommal van valami gond.

Mùlthèten kimaradt az edzès, de màtòl folytatom. Futàst tervezek.

Andi.Bobi jobb a kedved? Meddig lesz mèg fent a sìn?

Orsibigyu gratulàlok!!! Jelentkezz majd azèrt, szeretnènk tudni, hogy hogy vagy/vagytok! 😊

Nyàri làny te is szèpen haladsz! Csak ìgy tovàbb!

Itt vagyok.. üdv köztünk! 😊 motívàlni tudunk tèged, de elkezdeni ès mindennap betartani a diètàt csak te tudod! Tűzd ki magad elè, hogy most nyàron jòl fogod èrezni magadat a bőrödben ès àllj neki holnaptòl! Ma szèpen tervezd meg ès kèszülj elő rà!

ápr. 13. 16:41

Szervusztok.

41 éves vagyok.

- 10 kg a cél de nagyon nem megyen sajnos.

Akaratgyebge vagyok egyszerűen elcsabulok.

Ez a legnagyobb gondom.

Mindig holnap... Majd holnap... Aztán az a holnap ha eljön megint eszek és AZ A BIZONYOS holnap pedig sosem jön el.

1200 kcal próbálok tartani de 1600-1800 lesz belőle. Alapkaloria egetésem 1700 körül van. Jó is lenne ez így De mindig este jön rám a zabálhatnék így persze hogy nem megy le.

Elkezdtem szobabiciklizni napi 3x 5 perc (1 perc intenzív mindent bele 1 perc lassú tekerés) igaz még csak 5 napja csinálom.

Köszönöm ha itt lehetek, olvaslak majd vissza benneteket.

Sok sikert

1829. orsibigyu (válaszként erre: 1828. - Andi.Bobi)
ápr. 12. 19:33
Köszi! Fogok!
1828. Andi.Bobi (válaszként erre: 1827. - Orsibigyu)
ápr. 12. 14:24
Gratulálok! Minden jót kívánok neked!!!! Néha jelentkezz hogy vagytok:))
1827. orsibigyu
ápr. 12. 12:27

Gratulálok mindenkinek, akinek sikerült fogyni. Az olyanoknak, akik pedig kötözködnek csak a saját példámat tudom hozni: én 8 kilót híztam 1 hónap alatt pajzsmirigy miatt, úgy hogy például a terhességem alatt sikerült önuralommal annyit felszedni, amennyi a baba volt. Tehát szülés után egy grammal sem voltam több mint elõtte. Aki ilyesmit nem élt át nem hiheti. Mi a fenét tud az ember akkorát változtatni az életmódján, hogy 8 kiló felszaladjon? Na mindegy!

Nekem ennél boldogabb hírem van. Sikerült a tervem: március 8án abbahagytam a fogyókúrát és akkor volt az utolsó mensim. Ma 2 csíkos volt a tesztem. Nagyon örülök.

1826. Andi.Bobi (válaszként erre: 1825. - Sziszi0528)
ápr. 12. 12:12

Szuper vagy! Gratulálok!

Én elvesztem mostanában újra.. Fáj az ujjam, örülök ha elvégzem az itthoni dolgokat. Tornázni nem bírok, nem is próbáltam a gépen így.. Ez nagyon nem hiányzott most nekem. Nehéz most minden..

ápr. 12. 05:36

Sziasztok lányok!

Elértem az utolsó kis részcélomat: 57,4 kg voltam ma reggel!!! Ennyivel mentem férjhez 2011-ben, iszonyatosan régen láttam ezt a számot a mérlegen! A napi keretem már egy jó ideje 1850 kcal, nem akarom levinni 1400-ra csak ha nagyon muszáj lesz, ennyivel is kitűnően működik és jól érzem magam, nem vagyok éhes, nem sóvárgok semmi után! És tegnap is megettem egy tábla csokit, igaz délig... Innentől elkezdődik a véghajrá, célom az 55 kg!

ápr. 10. 10:45

Sziasztok!

Mostanában nem volt sok időm a gép előtt. Olyan sokat írtatok, hogy nem győzöm olvasni. Gratula annak aki fogyott. Nekem most nagyon megállt 70,7-71 kg között mozgok. Szerintem nem sportolok eleget.

1823. Jasmine24 (válaszként erre: 1820. - 3b56590b71)
ápr. 8. 17:45
Remek! Gratulalok! Tapsvihar!
1822. főnix01 (válaszként erre: 1820. - 3b56590b71)
ápr. 8. 08:18

Most neked mièrt jò idejönni ès kötözködni? Demotìvàlò vagy, nem illesz ebbe a csapatba. Kèrlek, ne ìrj többet.

Gyerekek, tegnap futottam (5x6 perc kocogàs, 2x perc sèta), majd beledöglöttem, de vègigcsinàltam! A kajàlàs is csillagos 5-ös lett, vègre. Piszok nehèz 1600 kcalt enni, de igyekszem tartani. Előre rettegek, hogy megyünk haza màjus elejèn egy hètre, ès ott nincsen dièta :( majd azèrt igyekszem.

1821. sziszi0528 (válaszként erre: 1820. - 3b56590b71)
ápr. 8. 08:14
Majd szépen visszaszeded...
1820. 3b56590b71 (válaszként erre: 1795. - Jasmine24)
ápr. 8. 07:27
Milyen sok idő eltelt és képzeld meggyogyultam és leadtam még 4 kilót nemfosással. Haha.
1819. Andi.Bobi
ápr. 7. 11:35
Most olvastam 125 ország, 42 ezer versenyző :)
1818. Andi.Bobi
ápr. 7. 11:34
Képzeljétek, itt futnak a ház előtt nagyon sokan. Ma van a Wien Maraton... Sok szurkoló is van, szól a zene, rendőrök. A fél város le van zárva..
1817. főnix01 (válaszként erre: 1816. - Andi.Bobi)
ápr. 7. 09:32

Örülök, hogy jobb az ujjad. Ez èrdekes, hogy ilyen levehető sínt adtak. Nekem igaz, 15 ève, de nem levehetős sìnem volt. Szerintem para, èn fèlnèk, hogy elmozdul😅

Kajàra figyelsz, ügyes vagy! Lejjebb fog menni a sùlyod ❤

Sziszi nagyon ügyes vagy! Mindennap olvasom a naplòdat ès olyan jò olvasni, hogy sikerèlmènyed van!

Nàlam tegnap vàratlanul beköszönt piroska.... no komment, kuka a tegnapi nap (testileg-lelkileg😅). Ma màr jò kislàny leszek. Takarìtok, megyek futni ès viszem a gyerkőcöt sètàlni ès jàtszòzni.

1816. Andi.Bobi (válaszként erre: 1815. - Sziszi0528)
ápr. 7. 09:05

Kicsit jobb, nincs már az a nagy fájdalom. Levehető a sin, ilyen műanyag "ujj". Most néztem, picit próbáltam mozgatni, mert azt mondták minden nap próbáljam.. Hát még nem lehet behajlítani. Idő kell. Úgy kell vigyáznom, hogy ne érjek semmihez vele, mert akkor fáj. A kisfiam mondja, hogy eltört anya ujja, meg, hogy ne félj anya.. Annyira édes:)

Mérlegre nem álltam, torna semmi nem volt már pár napja.. Evésre figyelek ahogy tudok.

Nagyon ügyes vagy, gratulálok!!

ápr. 7. 05:50

Andi jobban van már kicsit az ujjad?

Többiek hogy vagytok?

Képzeljétek ma reggel 58,1 kg vagyok :)! Pedig tegnap ettem palacsintát, pizzát, ittam egy kis koktélt és bort is. 2 dologra figyelek: szigorú grammolás, hogy kereten belül maradjak és délutánig letudom ezeket, nem vacsira eszem. És fogyok, nagyon szuper ez a módszer! Mást is ettem tegnap, mert reggeliztem és tízóraiztam is, így igaz, hogy csak 1 palacsinta és 1 nagyobb szelet pizza fért bele, a pia sem volt sok, mert 3 dl volt a koktél (gyenge 7%-os) és 2 dl a bor, de jól éreztem magam, mert nem ettem degeszre magam és a pia sem ütött meg egyáltalán, de jólesett! Tesómék majd' elpusztultak, annyit ettek-ittak, nekem pont jó volt így!

1814. picurrri (válaszként erre: 1807. - Andi.Bobi)
ápr. 5. 23:07
Jobbulást Andi! 😘
1813. Andi.Bobi (válaszként erre: 1812. - Sziszi0528)
ápr. 5. 20:38

Köszönöm!

Annyira fáj, el vagyok keseredve:( ha hozzá ér valami még jobban. Most fürdettem a kicsit, alig tudtam. Még jó, hogy a bal kezemen történt, a gyűrűs ujj.. És nem a jobb kezem. Ilyen balszerencsét😞

ápr. 5. 13:07

Andi nagyon sajnálom, mielőbbi gyógyulást kívánok Neked!

Szasza üdv köztünk, itt mindig találsz segítséget, jótanácsokat és motivációt bőven, gyere ;)!

Picurrri én 157 cm vagyok, picike :). De mikor 55 kg voltam, vékony voltam, a középső- és hüvelykujjammal körbeértem a derekamat, szóval nekem azért lenne jó az 55 kg, mert szerintem nagyobb a csontsűrűségem és az izomtömegem is (12 éves korom óta folyamatosan sportolok, biztos, hogy ez is számít). Csak azért írtam ezt le, mert ismerek hasonló magasságú lányokat, nekik az 50-52 kg szokott ideális lenni ilyen magasságnál, de nem sportosak/sportolnak.

1811. Andi.Bobi
ápr. 5. 13:06

Köszi mindenkinek:)

Csak a párom tud segíteni, ha nem dolgozik. Nem is tudom, hogy lesz. Jaj, úgy fáj, be van dagadva, lila már :(😭

1810. Brigu07 (válaszként erre: 1807. - Andi.Bobi)
ápr. 5. 12:16
Jobbulást😘
1809. főnix01 (válaszként erre: 1807. - Andi.Bobi)
ápr. 5. 12:08
Tud valaki otthon segìteni?
1808. főnix01 (válaszként erre: 1807. - Andi.Bobi)
ápr. 5. 11:31
Bakker! Sajnàlom 😢
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook