Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyni vágyó anyukák! fórum

Fogyni vágyó anyukák! (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1931. Macuka
jún. 20. 17:12

Végre ratalaltam a nekem megfelelőre. 😊

Sak ne unjam meg. Próbálok változatosan enni de egy alap meg van. És úgy néz ki bevalik 😊 1200 napi kalória néha mozgás. 😊

1930. LilixD
jún. 20. 10:04

Sziasztok! Csatlakozhatok?

Hat hetes a fiam, lassan elkezdhetem szerintem összetákolni magam. Apránként. Pajzsmirigy túlműködésbe csapott át szülés után az alulműködésem, plusz szoptatok, úgyhogy kilóra jól állok, csak ha rámnézünk, azt hinni mindjárt összeesik, semmi izma, lötyög mindene. Na ez ellen szeretnék tenni először sétákkal, aztán beiktatnám a szobabiciklit is, majd talán kocognék is. Hasizmozást még nem tudom mikorra időzítsem, császáros voltam.

Amúgy úgy nézett ki, hogy a 176 cm-emmel 76 kg-rol indult a terhesség. Végén meghaladtam a 92-t, talán volt az 96 is, nagyon durván vizesedtem toxémia miatt. Hazajövetelnél már 82 voltam és hetente 1 kg-t dobtam le a pajzsmirigy miatt, ami elég ijesztő volt. Most 76,5 vagyok, mondhatni kész, de ahogy lötyög és remeg mindenem az rettenet...

Egyelöre 20p séta sikerül, holnap megpróbálom 30-ra feltornázni.

Kis lépésekkel tervezek haladni, mert ismerem magam, ha tul nagyot kéne lépnem akkor inkább meghátrálnék és maradnék depisen a seggemen...

1929. Andi.Bobi (válaszként erre: 1928. - Andi.Bobi)
jún. 20. 03:31
7,8..ejjel számolni se tudok😂😂
1928. Andi.Bobi (válaszként erre: 1927. - Főnix01)
jún. 20. 03:29

Szia!

Örülök, hogy jól vagy:) a kitartásodnak meg lesz az eredménye!

A nagy melegben én nem nagyon tudok tornázni, tegnap előtt használtam a gépet, előtte egy hete kb. Sétálni megyünk a kicsivel a parkba, általában 2 órát vagyunk kint. Épp elég most ez.. Nem sok ment le egy hónap alatt, kb 2,2 kg. /ami áprilisban jött fel, amikor az ujjam eltört / szóval ugyan annyi vagyok mint októberben :(

18 nap múlva lesz a szülinapom, addigra akartam 10 kg ot leadni. 6,8 kg nem fog menni...

1927. főnix01
jún. 19. 07:17

Sziasztok!

Addig nem akartam jönni, míg össze nem vakarom magamat ès normàlisan nem csinàlom.

Szòval belevàgtam Pèntek Enikő 12 hetes edzèstervèbe. 3 hètnèl jàrok. A kajàra konkrètan 5. napja figyelek, ìrom a bàzist. Igyekszem 1100-1200 kcnàl maradni, a ch 100 alatti legyen, erre törekszem. 75.2-ről indultam, ma reggel (ès tegnap is) 74.6-ot mèrtem. Nem idegeskedem, karàcsonyig csak lemegy 😁 ès az ètrended ùgy àllìtom össze, hogy azèrt kis èdessèg, nasika belefèrjen. Pl 4 kocka csoki. Persze èsszel.

Az edzèsek nagyon kemènyek, kb mindegyiknèl az èletemèrt küzdök 😂

Kinek hogy telnek a napjai?

Sziszi visszatèrsz közènk? :) jò lenne, ha te is ìrnàl :)

1926. Brigu07 (válaszként erre: 1924. - Andi.Bobi)
jún. 14. 21:17
Szia! Sehogy sem haladok. Ebben a melegben komolyan mondom egyszerűen nincs energiám edzeni. A diètát tartom,de az edzès 2 napja kimarad.
1925. Andi.Bobi
jún. 14. 20:19

Voltunk a parkban 2 órát sétálni a kisfiammal.. Minden kútnál mosakodtunk:) jó volt sétálni, csak nagyon meleg volt, 31 fok.

Holnapra 35 fokot mondanak.

1924. Andi.Bobi (válaszként erre: 1923. - Brigu07)
jún. 14. 12:04

Szia!

Szerintem lehet, miért ne?

Hogy haladsz?

Én sehogy, nem tudom mi van, annyira fáradt vagyok mindig. Ez a meleg kikészit.. Sétálni se tudunk sokat menni bölcsi után, nem bírjuk.. A kicsim cipeltetné magát.. Általában boltba sétálunk, aztán haza, itthon jobb mint sétálni a napon.. Kicsi játszótér is szokott lenni, de nem nagyon akarja... Az évesre ahogy tudok figyelek, torna néha van. Valahogy nincs erőm. Alig alszok. Össze kell szedni magam, tavaly is volt nyár, akkor jól bírtam...

1923. Brigu07
jún. 9. 19:04
Sziasztok! Fogyókúra alatt lehet teljes kiörlèsű lisztet használni?
jún. 9. 12:58
Sajnos én 4 hónap alatt hiztam kb 2 kilót. Nagyon szeretnék kb 4-5 kilótól megszabadulni. Nálam a nasi a mumus. Én is tervezem,hogy elmegyek futni....
1921. Brigu07 (válaszként erre: 1920. - Andi.Bobi)
jún. 6. 20:04
Neked is sok sikert!!!
1920. Andi.Bobi (válaszként erre: 1919. - Brigu07)
jún. 6. 19:22

Ügyes vagy!

De jó, hátha sikert hoz neked az a módszer :)

Azt hiszem én is újra olvasom a könyveket, és úgy fogok enni..

Sok sikert neked!!!!

1919. Brigu07 (válaszként erre: 1918. - Andi.Bobi)
jún. 6. 19:02
Komolyan,csodálatra mèltó a kitartásod. Le a kalappal. Nem egyszerű betartani a diètát,meg a tornát,de azèrt igyekszem èn is. Nagyon elszánt vagyok. Nekem a terhessègek alatt jött föl kb 15 kg. Aztán 2015-ben meghalt anyukám,akkor lement 20 kg kb. Aztán ezt tartottam is 2 èvig. Tavaly szèpen lassan vissza kúsztak a kilók. Összesen kb 15 kg. Jelenleg 72 kg vagyok,160 cm magas. Január óta elhagytam a cukrot ès a fehèr kenyeret,a teljes kiőrlèsű kenyeret másfèl hete szintèn elhagytam. Csak az abonettet ès a pufi rizst eszem helyette. Január óta szobabiciklizek,hasazok ès futok. Ma kezdtem el a Norbi kódos diètát,illetve ma kezdtem a Norbi tornát is. Szeretnèk 12 kg-tól megszabadulni mèg.
1918. Andi.Bobi (válaszként erre: 1917. - Brigu07)
jún. 6. 17:40

Voltam :( aztán szépen lassan kusztak vissza... Megint lefogytam 13 kg, a Balatonon voltunk 1 hónapig. Sok úszás séta, figyeltem az evésre..

Aztán szépen vissza minden...

Újra lefogytam 25 kg, epe műtét előtt után. Aztán jött a kisfiam, 12 kg jött fel, szülés után pár héttel kevesebb voltam. Aztán ahogy a szoptatás abba hagytam közel 24 kg jött fel... Közben jöttek a hormon gondok, tej jött a szoptatás abbamaradása után jó pár hónappal.. Végül a diagnózis menopausa. 1,5 éve már biztos szenvedek vele. Borzasztó izzadás, idegesség,... Éjszakai nem alvás. Tavaly jól ment a fogyás, 23 kg lement 5-6 hónap alatt.. De most... Hol le megy fél kiló hol fel.. Ebben a melegben a vizet is tartom, plusz jobban izzadok.. Most erőm sincs úgy semmihez.

1917. Brigu07 (válaszként erre: 1916. - Andi.Bobi)
jún. 6. 16:07
Azta mindenit. Ügyes vagy😊
1916. Andi.Bobi (válaszként erre: 1915. - Brigu07)
jún. 6. 15:30
12 évvel ezelőtt, 25 kg-ot kicsit több mi t két hónap alatt. Reggel is tornáztam munka előtt, volt torna gépem /easy shaper/délután Norbi tornát csináltam DVD ről, este hasizmoztam a géppel. Fiatal voltam bírtam.. Keveset ettem.
1915. Brigu07 (válaszként erre: 1912. - Andi.Bobi)
jún. 6. 10:58
Szia! Megtaláltam a neten,amit mondtál,az ètelek 1,2,3-as besorolását. Köszönöm a tippet.🙂 Neki ugrik így is a diètának próba szerencse. Mennyi idő alatt, mennyit fogytál ezzel a módszerrel annó?
1914. Brigu07 (válaszként erre: 1913. - Andi.Bobi)
jún. 5. 21:23
Gratulálok! 😊
1913. Andi.Bobi
jún. 5. 18:21

Nálunk ma ünneplés van:) 20 éve vagyunk együtt a férjemmel💖

Ma finomakat eszek iszok:))

1912. Andi.Bobi (válaszként erre: 1911. - Brigu07)
jún. 5. 18:20

Én nem vettem Norbi dolgokat, csak a pudingot, meg a túró rudit...

Van egy kis könyvem amiben benne vannak az élelmiszererek kód besorolása.. Pl paradicsom 1,kenyér 3.

1911. Brigu07 (válaszként erre: 1910. - Andi.Bobi)
jún. 5. 17:55
Őszintèn szólva,èn drágának tartom őket. Nem az èn pènztárcámnak való 🤪
1910. Andi.Bobi (válaszként erre: 1909. - Brigu07)
jún. 5. 17:38

Szia!

Azt nem tudom..

Régen, 12 évvel ezelőtt a Norbi update módszerrel fogytam, plusz a duci tréninget is csináltam..

Volt update 1,2,3 as besorolása az ételeknek.. A könyveket is megvettem...

Lehet azt kellene megint csinálnom.. Szénhidrátot csak délig szabad.

Édességnek a Norbi pudingot ettem, és az 1 es kategória, mindig lehetett:))

Most megyünk vásárolni Sopronba, veszek :))

1909. Brigu07
jún. 5. 16:22
Sziasztok! Kipróbálnám az űrhajós diètát,viszont megmondom őszintén, hogy az update dolgok elèg drágák. Szerintetek helyettesíthetem?
1908. Andi.Bobi (válaszként erre: 1907. - Sziszi0528)
jún. 4. 00:39

Jó, hogy írtál:)

Biztos sikerül minden amit szeretnél:)

jún. 1. 06:14

Sziasztok!

Nagyon sűrűek voltak a napjaim, 3 hete munkába álltam, azt sem tudom merre állok arccal 🙄... El vagyok maradva mindennel, mostanra kezdem kialakítani a napjaimat, hogy mit mikor és hogyan csináljak. 9 órát kell bent lennem (pénteken így csak 6-ot) és további 1 óra, amíg hozom-viszem a kicsiket, tehát 10 óra kiesik a napomból és nagyon nehéz egyelőre megoldanom, hogy minden flottul menjen, a mosás, vasalás, főzés, takarítás, rendrakás, kicsikkel való foglalkozás, edzés... De hétről-hétre jobb, már most egyre több mindent meg tudok csinálni, igaz még nem mindent, de igyekszem fejlődni... Melóba főtt kaját viszek és ebédszünetben kimegyek a csajokkal a boltba egy kis apróságért, ugyanis az elején annyira le voltam merülve agyilag, hogy faltam a ch-ot, és lett egy kis következménye, amit most próbálok lefaragni, nem sok jött vissza, de visszajött. Megpróbálom az IF-et, melóban jólesik enni, de előtte-utána már itthon nem, sok dolgom is van, nincs is időm rá. Szóval dióhéjban ennyi, igyekszem mindenkit visszaolvasni 🙂!

1906. Andi.Bobi
máj. 31. 13:34

Sziasztok!

Ki hogy van, hogy halad?

Sziszi hogy vagy mi van veled? Nagyon rég írtál!

Reggelre - 30 dkg mínusz lett:)

Megy szép lassan.

Tegnap du 4 kor ettem, este egy fehérje turmix volt. Ma fel 12 kor ettem. Próbálom az If et tartani.

Végre süt a nap, nem esik, délután megyünk sétálni a kicsivel.

1905. Andi.Bobi
máj. 30. 14:46

[link]

Jó lehet!

1904. Andi.Bobi
máj. 30. 14:43
1903. Andi.Bobi (válaszként erre: 1899. - Andi.Bobi)
máj. 30. 14:40

Kipróbáltam, néhol fájt csak, nem vészes..

Ha az üveg felmelegszik nincs az a szívó erő.

Tekercselés elmaradt..

Segített a férjem csinálni, jó buli:))) 😂😂😂

Láttam van ilyen gép otthoni használatra biztos jó lehet, meg ilyen műanyagot is láttam amit csak még kell nyomni és rátenni a bőrre. Ez a melegítés gyertyával macerás kicsit. Most zsibog ahol csináltuk.

1902. Andi.Bobi (válaszként erre: 1901. - F.frezia)
máj. 30. 12:30

Dehogynem tudsz!

Igen, biztos fáj. Alig várom, hogy a kicsi elaludjon, és kipróbáljam:)

Sarkantyúm, most nem fáj szerencsére. Helyette fáj a hasam néha, kettő sérvem van, amit műteni kellene. Ezért is fontos még a fogyás, mert lehet egy úttal megcsinálnák, hogy logós lett a hasam a terhességtől. A kicsi születése előtt ekkora súllyal csak pici hasam volt... Most meg a sérvek is.. Ahogy tornázok a géppel, van változás a hasamon is, két oldalt főleg kemény izom van, a háj alatt is, még se tart..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook