Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyni vágyó anyukák! fórum

Fogyni vágyó anyukák! (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2145. Brigu07 (válaszként erre: 2144. - Andi.Bobi)
jún. 2. 19:48
Köszönöm 🙂
2144. Andi.Bobi (válaszként erre: 2143. - Brigu07)
jún. 2. 10:50
Szia! Én már kipróbáltam. Kapszulát is vettem. Nekem nem használt..
2143. Brigu07
jún. 2. 10:18
Próbálta valaki fogyókúra alatt az almaecetet? Van hatása?
2142. Brigu07
máj. 31. 22:35
Sziasztok! Helyzet változatlan. Egy ideig remèny ès hite vesztett voltam,így elengedtem a dièta meg edzès dolgot. 🙄 Viszont most 3 hete diètázom,mellette 7 napból 5-öt szobabiciklizek, napi 45-60 percet. Egyenlőre semmi változás. A súlyom: 75 kg🥺😴
2141. Andi.Bobi (válaszként erre: 2140. - Sziszi0528)
máj. 24. 15:21
Szuper vagy!!
máj. 24. 06:10

Sziasztok!

Most már be merek én is jelentkezni. Valami átkattant az agyamban és kőkeményen elhatároztam, hogy ledobom még a maradék pluszt is. Nem akarom, hogy ez a nyár is úgy teljen el, hogy elégedetlen vagyok... A módszerem továbbra is változatlan, eszek mindent, mindenfélét, csak grammolok és betartom a keretet. Volt egy pár nap, mikor az 1400 kalóriától (ennyi az alapanyagcserém) elkezdtem stagnálni és picit hízni, akkor felvittem az alapjárat kalóriámra a keretet (1800-ra) és újra elkezdtem fogyni, sőt már most kevesebb is vagyok. Beléptem az 56-os tartományba, boldog vagyok! Heti 4x edzek, mondjuk én tinikorom óta folyamatosan sportolok, ez a része egyáltalán nem esik nehezemre, nekem mindig a kajával volt gondom, mert imádok és bírok is enni.

Folyamatosan olvaslak titeket és nagyon ügyesek vagytok ti is, hajrá!!!

2139. főnix01
máj. 23. 11:08

Sziasztok csajok!

Mi a helyzet?

Èn tolom 1000-rel XD tegnap megjött,, de ìgy is ma reggel 76 kg vagyok, szòval szuper. Megvolt a hèten az 5 edzès is, szèpen tartom a kalòriàt. Vannak mèlypontok, pl ma XD mindent fel tudnèk falni (hormonok). De kitartok! 💪

2138. Channa* (válaszként erre: 2135. - Andi.Bobi)
máj. 20. 21:28
Andi! Gyere légy szíves az epeköves fórumomba, ha van időd. Írok neked kérdéseket, ha nem baj...
2137. LilixD
máj. 19. 07:45

Köszönöm, lányok! Tök jófejek vagytok.

Nekem ma hasizom és köredzés lesz. Ezeket alvás időre terveztem be. A 2 l vizemet és az edzőcucot bekészítettem. Jöhet a menet. Ma párom sem zavar be, mert ma de. nincs áram itthon, úgyhogy máshol dolgozik.

Néha bűntudatom van, hogy a szabad időmből (gyerek alvásideje) magamra költök, de aztán eszembe jut, hogy ez mekkora marhaság. Mert ha anya jól van, mindenki jól lesz :))

Szép napot, ügyesek legyünk!!

2136. főnix01 (válaszként erre: 2134. - LilixD)
máj. 19. 06:54

Gratulàlok! 🙂

Nem baj, màtòl szèpen csinàld tovább 😁 ki kell tartanod! Most ne add fel! Az edzèst is szèpen csinàlod! Ne vesszen el!

Andi Bobi kicsit megkèsve, de boldog szülinapot kìvánok a kisfiadnak! Durva, hogy megint elszaladt egy èv! De neked is nagyon szèpen megindult! Csak ìgy tovább!

Csajok, màr a nyàron jobban fogjuk èrezni magunkat!

Nekem az edzèstervben a 4. hetet kezdtem el, kalòriaszámlàlàsban a 3. hetet. Ma lesz a màsodik edzèsem. Ezen a hèten 3 sùlyzòs ès kettő intervall edzèsem lesz. A derekam kaksi, ki kellene masszìròzni, de edzès utàn mindig jobb. Ès ma pont core edzèsem lesz.

Igyekszem mindennap ìrni nektek. Szòval 2 heten eredmènye -2 kg. A kaja hm... kb 3-4 napon jòval tùllèptem a keretet, több is lemehetett volna. Na nem baj, hètfőre a cèlom 74.9 kg :) az ismèt -1 kg.

Ti hogy vagytok?

2135. Andi.Bobi (válaszként erre: 2134. - LilixD)
máj. 18. 14:43

Sok sok boldog éveket nektek!

Holnap újult erővel folytatod 🍀

Tegnap olyan jól csináltam mindent.. Erre éjjel jött haza a férjem és nekem is hozott enni. Wrappot. Olyan mint otthon a gyros /itt kebap/ csak tortillába van. Ennyit a tegnapi böjtről.

Nem baj, ma már jobb leszek én is... Nem lehet minden nap fogyni😂

2134. LilixD
máj. 18. 14:24

Sziasztok!

3 éve találkoztunk párommal először, úgyhogy tegnap este ittunk egy aperol sprizz-t. Aztán mivel 2018 nyara óta nem ittam alkoholt, meg is lett a böjtje. Úgy döntöttem, egy nappal eltolom az edzés hetet: kedden lesz hétfő stb... Ma pedig pihenek mert pocsékul vagyok. A súlyom szerintem így viszont pöpec 💩💩

4. hétre amúgy kimondottan elfogyott a lendületem. Próbálok belőletek új erőre kapni!!!

2133. Andi.Bobi (válaszként erre: 2132. - Főnix01)
máj. 17. 11:52

Szuper!

Nekem május 7 óta 2,5 kg minusz. Végre elkezdtem...jo érzés:)

Első tervem a szülinapomig, július 8 ig 10 kilot minimum leadni.

2132. főnix01
máj. 17. 11:40

Sziasztok!

Vagyok, csinàlom, ma van a 14. napom, edzèstervben a 3. hèt. Eddig 1.8 kg-ot fogytam. Làtom szèpen csinàljàtok ti is! Közben visszaolvasgatok 😁

2131. Andi.Bobi (válaszként erre: 2130. - LilixD)
máj. 17. 11:12

A tornától biztos nőnek az izmaid,formálódsz,ami szuper! Nekem is el kellene kezdeni rendesen tornázni..

Mára is minusz 30 deka:)

Ez visz előre,ezért bírom a If et,mert tudom másnapra lesz hatása.

Tegnap 2,5 órát voltunk a parkban. Feszített tempóban sétáltam a kisfiam után. Jó kis edzés ez is nekem.

2130. LilixD
máj. 16. 15:47

Szia! Csúcsszuper vagy!

Én csak vagyogatok. Holnap lesz a szokásos heti mérésem. Van egy olyan érzésem, hogy gyarapodok. Lehet bekavart az, hogy emeltünk a pajzsmirigy gyógyszerem adagján. A havim is 22 napra jött meg 28 helyett. Miafene? Na majd meglátjuk. Mindenesetre feszesebbnek érzem az idomaim. Még az is lehet az izmaim nehezednek xD

Nade szóval, holnap kiderül jó e az irány, vagy tényleg újítanom kell.

Főnix te merre bújkálsz? :))

2129. Andi.Bobi
máj. 16. 11:27

Szép napot csajok!

Megint mínusz 30 dkg:)

Este fél 7 kor ettem. Azóta nem. Most már kezdek éhes lenni😂

Persze én nagy súllyal indultam, így könnyebben megy lefelé...

Este fél órát tekertem a pedálos edzőgéppel. Ma séta lesz. Megyünk boltba, jön a kicsim a kis autóval, megyünk a parkba is..

Vigyázzatok zsírsejtek😂😂😂😂

Hogy vagytok csajok?

2128. Andi.Bobi (válaszként erre: 2126. - LilixD)
máj. 15. 18:09
Nem olyan nehéz, meg lehet szokni. Most nagyon bírom. Tudom, ha letelik az idő ehetek😃
2127. LilixD
máj. 15. 14:13
Utána olvastam kicsit. Erről sem hallottam egész eddig. Olyanokat tudok meg tőletek... :D
2126. LilixD
máj. 15. 14:12
Jujj, intermittent fasting? Az kemény :O Le a kalappal!
2125. Andi.Bobi
máj. 15. 13:56

Úgy érzem elindult ám újra az utamon végre. Tartom az IF et..

Tegnap ettem este fél 7 kor utoljára, és most eszek..

Egy bögre zab, egy bögre víz, gofri sütőben megsütöttem. Ez a szendvics alapom ma.

Mára is lement 30 deka. Pedig tegnap tortát is ettem.

Sétálni voltunk lent a kis autóval. Feszített tempóban sétáltam, futottam néha utánna.

Ez kell nekem, így ment le két éve is...

2124. LilixD (válaszként erre: 2119. - Andi.Bobi)
máj. 15. 13:53
Andi, mi az az IF? Buta vagyok, ne haragudj. Az az 1,6 nem mellesleg csoda szép!
2123. Andi.Bobi (válaszként erre: 2122. - LilixD)
máj. 15. 13:52

Ügyes vagy!

Igyál sok folyadékot!

Nálunk is rossz idő van, szakad az eső...

2122. LilixD
máj. 15. 13:50
Sikerült letudnom az eheti 4 edzést, ami jóóó. De az időjárástól olyan szinten nyomi vagyok... mint egy kókadt szomjas vitorlás virág. Nem hiszem el, hogy minden nap van valami front. Babóm meg ultraérzékeny mindre, úgyhogy a karjaim lassan leszakadnak, az idegeim pedig kikészülnek.
2121. LilixD (válaszként erre: 2120. - Andi.Bobi)
máj. 15. 13:42
Isten éltesse a kissrácot! :))
2120. Andi.Bobi
máj. 14. 09:38
Ma 4 éves a kisfiam,életem boldogsága! Tortázunk😊
2119. Andi.Bobi
máj. 14. 09:01

Juppi csajok!

1,6 kiló mínusz! 7.e óta:)

Gondolom sok víz kiment. Annyi,hogy nem eszek zsömlét,édességet. Tésztát ettem kétszer. Próbálom az IF et tartani. Este 7 után nem eszek.

Tegnap éjjel 2 ig nem -bírtam elaludni annyira éhes voltam...de nem ettem.

2118. Andi.Bobi (válaszként erre: 2117. - LilixD)
máj. 14. 08:59
Szuper!
2117. LilixD
máj. 12. 16:03

Ezzzazzz, a mai is megvolt!

Lányok, ti hogy vagytok? Mi a helyzet?

2116. LilixD
máj. 11. 12:01
Lenyomtam a mai edzést, juhúúú!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2020, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook