Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyni vágyó anyukák! fórum

Fogyni vágyó anyukák! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯
1353. főnix01 (válaszként erre: 1352. - Orsibigyu)
2019. jan. 15. 15:43

Engem az egyik fènykèpem ès a règi ruhàim motívàlnak. Na meg sokat szeretnèk kisfiammal strandolni a nyàron. Így nen akarok emberek előtt mutatkozni 😅

Eddig tartom a diètàt. Mèg uzsi van hàtra ès a vacsora.

1352. orsibigyu
2019. jan. 15. 13:01
En ma nagyon elszant vagyok. Kiprobalok egy dietat, amit eddig soha, de valahogy ugy erzem nekem valo. Ez ugy nez ki, hogy minden masnap dietazom csak, de akkor 500-600 kaloriat eszem. Mikor nem dietazom, ugyanugy eszem mint eddig- nem etkezunk kimondottan egeszsegtelenul. Allitolag ez nem lovi meg igy az anyagcseret. Es nem kell mindennap odafigyelnem. Mar keszitem a kinott ruhaimat.Sut a nap, na, pozitiv vagyok. Kit mi motival? Engem par szep ruha amit fel akarok venni.
1351. főnix01
2019. jan. 15. 11:54

Sziasztok! Igaz, még csak dél van, és itt szoktam elcsúszni, de egyenlöre nem akarok éhenhalni :D Ebéd majd csak 13-kor lesz.

Majd tornázok egy blokkot meg megyek sétálni, babának vennem kell dolgokat.

Ki hogy van ma?

Mérlegre majd csak 1 hét múlva állok.

1350. Jasmine24 (válaszként erre: 1345. - Sziszi0528)
2019. jan. 15. 11:43
Koszonom! Nekem sajnos tobb, mint 0.5kg. Ha az osz ota valo ellazulasomat nezem, akkor 4 kg jot vissza. Nagyon gaz mi? De most mar ujra kezdtem, igaz nagyon erosnek kell lennem, mert agyban gyengenek erzem magam... Onkontroll.
1349. orsibigyu (válaszként erre: 1348. - Főnix01)
2019. jan. 14. 15:19
Hajra. Gyertek, legyunk itt egymasnak.
1348. főnix01 (válaszként erre: 1347. - Sziszi0528)
2019. jan. 14. 15:16

Csak a szokásos anyámmal kapcsolatban... de már megszokhattam volna.

Igazad van! Én is szörnyen érzem magamat :( visszajött vagy 1-1,5 kg :( Gondolom víz is, de akkor is :( Na rendben, holnaptól start, mindennap jövök beszámolni.

A napokban elöhalásztam a Zónalight DVD-t, tegnap has-comb volt és izomláz van a hasamban :D muszáj lesz az edzéshez is jól enni, meg én is szeretnék sortot felvenni,és úgy, hogy a combjaim ne dörzsöljék ki egymást. Akkor holnaptól új lendületet veszek! Neked is sok sikert Sziszi!

ès a többieknek is!

1347. sziszi0528 (válaszként erre: 1346. - Főnix01)
2019. jan. 14. 14:27
Főnix, remélem azért nincs nagy baj! Gondolj arra, milyen klasszul haladtál, nem győztem olvasgatni a mosolygós fejes bejegyzéseidet, hogy megint kevesebb vagy, megint fogytál, megint ment le, megint, megint... Most ne engedd el, kis botlás belefér, nekem is volt, most engem a verseny motivál! Meg az, hogy farmersortot és szoknyát akarok, nem jövőre, nem 2 év múlva, nem majd egyszer, hanem pár hónap múlva!!! És ebből mostmár tényleg nem engedek, idén akarom, vissza akarom kapni a fiatalkori önmagam. És mindaddig, amíg a gondolataim nagyrészét ez köti le (a fogyás, az önmagammal valóvelégedetlenség), nem tudok teljes mértékben másra is flottul koncentrálni, úgyhogy véget kell vetni ennek minél hamarabb!
1346. főnix01 (válaszként erre: 1345. - Sziszi0528)
2019. jan. 14. 13:22

Kérhetek egy kis fenékbe billentést? Annyira motíválatlan vagyok :( még minidg nem tudunk elmenni sétálni. 2,5 hete! Kezdek befordulni.

Kérlek, osszatok ki :D

Holnaptól akarom csinálni rendesen, mert ez nem állapot! Lelkileg most családi dolog miatt megzuhantam, biztos az is visszatart. :(

2019. jan. 14. 08:47

Sziasztok csajok!


Jasmine, örülök, hogy újra itt vagy!


Üdv az újaknak is, gyertek!


Főnix, nekem is nehezebben megy mostanában, a naplómban le is írtam őszintén, hogy semmi nem ment, sem a kaja, sem a mozgás... Ma újra lendületet kaptam, reggel szembenéztem önmagammal és a mérleggel, tudtam, hogy muszáj ráállnom, ha tisztán akarok látni, de csak 0,5 kilót híztam, pedig 3000 kalóriákat ettem és csak 2x sportoltam a múlt héten. Na ennek vége, eldöntöttem, hogy indulok futóversenyen, így nem lehet hozzáállni!

1344. orsibigyu (válaszként erre: 1341. - Főnix01)
2019. jan. 12. 12:12
Én is az enyéimet, de ha beszorulunk a házba hosszú idõre, eléggé nehezen viselem a bezártságot. Ilyenkor ezzel bíztatom magam, elmúlik!
1343. tsillatska (válaszként erre: 1339. - Orsibigyu)
2019. jan. 11. 10:58

A kilókon már annyira nem görcsölök, formálódni szeretnék és feszesedni elsősorban.

Anno dietetikusként diplomáztam, fogytam 2x 30 kilót (szerencsére az utóbbi 2 évben már nem híztam vissza szinte semmit), úgyhogy nagy életmódváltás nálam már nem lesz. Az érzelmi evést kell kiiktatnom valahogy, mert az billent mindig ki.

A módszerem az, hogy tervezek és előre elkészítek mindent, amit lehet. Nekem az vált be, ha nagyjából látom előre a napomat és legalább heti 5x mozgok. November óta Péntek Enikő tornáit nyúzom, jelenleg a Basic van porondon.

1342. főnix01
2019. jan. 11. 09:37

Sziasztok!

Végre túl vagyok az elsö csalásmentes napon :D Viszont máshogy csalok. Ugye az étrend a lifetilt-röl van, kaptam bogyókat is. Még van egy félhavi adag, elkezdtem szedni. Van benne étvágycsökkentö is, az viszont nagyon jól jön az elsö pár napban. Majd ilyen csomagot tervezek még rendelni, ha az utolsó 5 kilótól akarok megszabadulni. Tegnap edzettem :D Zónalight kardiót csináltam meg :D még ebben is megizzadtam :D

Ki hogy halad?

Tsillatska milyen diétát szeretnél követni vagy milyen módszert?

1341. főnix01 (válaszként erre: 1340. - Orsibigyu)
2019. jan. 11. 09:33

Szia!

Imádom a kicsikémet :) majd jövöre megyünk szánkózni :)

1340. orsibigyu (válaszként erre: 1335. - Főnix01)
2019. jan. 10. 21:39
Sajnos ismerõs az ilyesmi. De kitartást, hamar elmúlik. Tudom most nehéz elhinni, de hamar felnõnek és akkor pedig ezt az idõszakot sírjuk vissza.
1339. orsibigyu (válaszként erre: 1337. - Tsillatska)
2019. jan. 10. 21:37

Nekem 3 van. Nagyon fiatalon lettél anyuka😀 Én 33 vagyok. Engem is fiatalnak tartanak. Mi a terved? Fogynod kell, vagy csak izmosodni szeretnél? Nekem sajnos 15 kilóm van, amitõl szeretnék lassan szabadulni. Most februárban megyek vissza dolgozni. Addig szeretnék fogyni vagy 3-4 kilót.

Ma többet ettem, de este tornáztam. Cindy Crawford tornáját csináltam meg. Régi, meg azóta vannak gyorsabb eredménythoozók, de én intervallumoztam, meg Hiit- eztem. Ezek mind olyan megterhelõek,hogy nem tudom magam ràvenni. Ez viszont profi és kíméletesebb.

1338. Jasmine24
2019. jan. 10. 14:28
Sziasztok! Én is itt vagyok még, nyomon követem az eseményeket, ahogy időm engedi. Feljött sajnos pár kiló az ünnepek alatt, most próbálok visszahangolódni a helyes életmódra újból. A mozgás számomra kötelező, mivel futom a második félmaratonom Február 24-én. Remélem addigra sikerül ettől a feleslegtől megszabadulni, majd koncentrálni a további célokra.
2019. jan. 10. 12:57

Sziasztok,

egy 4 éves gyerkőc 30 éves anyukája vagyok, és idén végre szeretném már élvezni a strandot úgy, hogy nem azon görcsölök, hogy hogy nézek ki.

Csatlakozhatok?

1336. Andi.Bobi (válaszként erre: 1335. - Főnix01)
2019. jan. 9. 16:50
Azok leszünk😘
1335. főnix01
2019. jan. 9. 14:45

Sziasztok!

Vagyok. Minden nap pròbàlkozom. Valahogy lelkileg nem vagyok most a toppon a mai nap eddig jòl megy.

Az se jò, hogy 1,5 hete nem tudok sehova menni a babàval, mert szakad a hò ès jàrhatatlanok a jàrdàk.


Hajrà lànyok!!! Idèn bomba anyukàk leszünk a strandon 😉

1334. orsibigyu
2019. jan. 9. 14:24
Köszi a befogadást! Nem akarok valami nagy diétát. Csak ésszel enni: ha éhes vagyok és csak addig amíg éhes vagyok. Semmi extrém. Ami kihívás az a sport, mert nem vagyok túl motivált.Az ünnepek alatt is mértékletes voltam, és nem híztam. Ez nagy dolog tõlem.
1333. Andi.Bobi
2019. jan. 8. 21:52

Sziasztok!


Én tegnap kezdtem el, vagyis kezdtem folytatni... Az ünnepek alatt kB 1,5 kg plusz lett. Reggelre lement 0,5 kg. Tudom víz, de mégis :) kicsit nehéz ellen állni a finomságoknak.. De szép lassan újra bele rázódok:)

2019. jan. 8. 18:55

Szia!


Én kitűztem egy célt, amit el is akarok érni, úgy érzem jól haladok... De tényleg nagyon csendeske lett a fórum, sajnos... Pedig olyan jó volt olvasgatni, biztatni egymást...

2019. jan. 8. 13:04

Lányok! Ki hogy áll?

Nagyon megült a fórum.....

1330. sziszi0528 (válaszként erre: 1329. - Főnix01)
2019. jan. 4. 09:55

Igen, nagyon durva! Van egy kezdő sorozat, ami segít "felkészíteni" én azt a 20 videót végigcsináltam, mert hiába edzettem erre évekkel ezelőtt, úgy éreztem azért több év kihagyás után jobb ezzel kezdeni. De aztán beindul :). Kétféle edzéstípus van, mikor melyik van soron éppen:


- time challenge: van mondjuk egy 4 gyakorlatból álló kör és meg kell csinálni 3 kört amilyen gyorsan csak tudod. Nyilván közte pihen pár mp-et az ember, mert lehetetlen lenyomni egymás után szusz nélkül :)

- AMRAP (as many reps as possible): van mondjuk itt is 4 gyakorlat, de egy gyakorlatra csak 40 mp-ed van, annyi ismétlést kell csinálnod a 40 mp alatt, amennyit csak bírsz, utána van 10 mp pihenő. Fújsz egy kicsit, mész a következő gyakorlatra, szintén 40/10. És ebből is meg kell csinálni mondjuk 3 kört.


Kemény :). Én nagyon szeretem és azért is tértem vissza ehhez az edzéshez, mert visszaolvastam évekkel ezelőtti hozzászólásaimat, mikor is szenvedtem, hogy nem tudok fogyni, de ahogy elkezdtem ezt, látványosan olvadtak le a centik és a kilók is. Remélem most is így lesz, ma tervezem a 3. tornát a keményebb szériából, az előző kettő is gyilkos volt :D.


Igen, úgy tényleg uncsi tud lenni, ha 2 hetente mindig ugyanaz... De látod, hogy milyen szép eredménye van, milyen gyorsan beindult az elején!

1329. főnix01 (válaszként erre: 1328. - Sziszi0528)
2019. jan. 3. 18:29

Ennyire intenzív ez a bodyrock? Nah majd ha 70 leszek, belekukkantok 😊

Ha ilyen kitartàssal csinàlod tovàbb, biztos meg lesz az eredmènye! Hamarosan lesz az èvfordulòd ès a többieknek is, igaz?

Mindenki büszke lehet magàra!😊



Egyhangù az ètrend, hogy 2 hetes van csak meg :( kèt hetente ugyanazt eszem. Majd helyettesìtem valahogy. A dèlutàni salàtàkat is kèptelen vagyok megenni :/ inkàbb eszek helyette 2 mandarint, vagy egy almàt :/ amùgy a mai nap is pipa☺

2019. jan. 3. 11:06
Csajok, nekem most az a tervem, hogy az elkövetkezendő 4 hétben 3 kilót leadok, utána 5 hét alatt 3 kilót, majd a következő 5 hét alatt a maradék 3-at. 9 kiló és 9 cm plusz (csípő) van rajtam. Ebbe az időbe belefér a stagnálás is, nem gyors de nem is lassú. Tehát a következő tervem január 27-ig megszerezni a 61 kg-ot :). A végső cél április 7. (55 kg és 95-ös csípő). Ez a Bodyrock iszonyatosan jó, tegnap lenyomtam 14 percet és elégetett 114 kcal-át ;)!
2019. jan. 2. 08:38

Sziasztok!


BUÉK Mindenkinek!


Főnix, mi a gond az ebéddel, egyhangú? Olyan jókat eszel, mindig olvasom :).


Rajtam is van most víz bőven, kerek 1 kg, ezt onnan tudom, hogy reggel 64,4 kg-ot mértem (nem voltam már csak 63,5 kg), de a centik nem változtak, és nem is járok annyit pisilni, amennyit kellene... Én szilveszter napján még futottam, tegnap pihinap volt, ma pedig Bodyrock a terv :).

1326. főnix01
2019. jan. 2. 07:11

Sziasztok!

Hàt, tegnap meg tegnapelőtt is zabàltam. De összeszedem magamat, màtòl folyt. köv.! Víz nèlkül 73 kg vagyok, januàr 31-ig el szeretnèn èrni a kerek 70-et 😍

Viszont a diètàmon majd alakìtok, mert kezdek besokallni😱 főleg az ebèddel vannak gondjaim😅

Kinek hogy teltek az ünnepek?

1325. picurrri
2019. jan. 1. 12:28
Boldog új èvet nektek! 😙
1324. Andi.Bobi
2019. jan. 1. 01:33
Boldog Új évet kívánok nektek!
❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook