Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt, együtt mindig sikeresebb! 2012.04.02-től fórum

Fogyjunk együtt, együtt mindig sikeresebb! 2012.04.02-től (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2012. jún. 20. 11:48
sziasztok lányok...már két este megpróbálkoztam a futással először 3kör sikeredett tegnap pedig 4kör..barátnőmmel járunk le a focipályára de tegnap párom is jött...
2012. jún. 20. 11:47

Barcsak en is a sulymegtartasnal tartanek...

gyakorlatilag itt jojozok 2-3 kiloval mar honapok ota,es nem tudom,mi a szoszt kellene csinalnom,h meginduljon.Semmivel sem eszem tobbet vagy masfelet,mint szoktam.Lehet beallt a szervezetem erre,szoval lehet be kellene iktatnom valami drasztikusat.Heti3szor jarok edzeni(na jo,probalok 3x eljutni edzeni),de ha nem is sikerul,sokat setalok,bicajjal megyek meloba...Szoval azert van extra mozgas.

Valakinek vmi otlet,h mit tegyek?Lebojt vagy vmi ilyesmi, almanap?Mi a velemenyetek?

Valaki probalta mar?

Jelenleg a farizom-lazzal kuzdok,szoval megyek is ki egy extra gyors setara(futni azert nem merek meg).Meg kinyujtottam mar vagy 5szor ma is, de meg semmi enyhules...mintha jol odavagtak volna,kb ugy erzem!

Na, jok legyetek, tartsatok ki mindannyian!Nem adhatjuk fel!


Ui.Lehet megprobalom megcsinalni a norbertes ducitornat,mintha vhol meglenne dvdn....velemeny?

581. magicmag25 (válaszként erre: 578. - Pici Manócska)
2012. jún. 20. 11:46
Nagyon ugyes vagy Manocska,gratulalok neked!
580. magicmag25 (válaszként erre: 579. - Vikucka)
2012. jún. 20. 11:41
Nagyon fajt az a tetko?~En is tervezem,de felek,h nagyon fog fajni!:(
579. vikucka
2012. jún. 17. 14:18

Sziasztok. A tetkóm már beforrt, nem fáj. holnap reggel 7-kor a barátnőmmel a kondiban kezdünk.

Dinnyét kellene vennem, hogy azzal méregtelenitsek. :))


A mensim is megjött, a zabarohamok elmúltak, szóval most már sokkal szebben látom a világot :)

2012. jún. 17. 13:48

sziasztok..

végre eljutottam arra a pillanatra mikor már nem görcsölök a kajálás és mérleg témán..

eszem ami jól esik és épp amit kívánok...

szoknyákat rövidgatyokat és már bikinit is nyugodt szível hordok...

tornázok sétálok kerti munkákat végzek szóval ha betartom az étkezések mennyiségét nem hízhatok vissza....

2012. jún. 17. 13:37

Sziasztok, orommel jelentem,hogy vegigtancoltam egy bulit kb fel12tol hajnal fel4ig....kicsit faj a labam,de nem veszesen.Megmertem magam, es fogytam 1 kilot a nagy tancikalasban.Kb evente egyszer megyek el vhova,de akkor tutin erzem magam!

Szepen folytatom az eletmodvaltast en is.Csak semmi nasi,es nuku krumpli,teszta.

Azt vallom egyebkent,hogy tulajdonkeppen mindenbol lehet egy keveset enni,mert a szervezetnek szuksege van ra, de szigoru merteket kell tartani.S tobbszor kevesebbet enni,hogy a vercukorszint ne csokkenjen le rohamosan,mert akkor bizony felfalom a hutot...

Olyan jol illatozik az erett barack a konyhabol, komolyan, idaig erzem....megyek is eszek egyet...meg ne romoljon itt nekem!

Tegnap reggel sajnos elvesztettem egy beteget, hiaba probaltam ujraeleszteni, nem sikerult, elegge magam alatt voltam, ezert is mentem ki a barataimmal bulizni, hogy levezessem a feszultseget.Jol esett nagyon...

Remelem ti jol vagytok es megy a helyes taplalkozas es mozgas!Tartsatok ki lanyok, erosek vagyunk mi, le a zsirparnakkal!:)

576. Lya2 (válaszként erre: 575. - Ibolya19710123)
2012. jún. 16. 13:26
Ez a beszéd :))
575. ibolya19710123 (válaszként erre: 572. - Vikucka)
2012. jún. 16. 12:18
Olyan jó olvasni, hogy pozitivan gondolkodsz, most attál egy löketet, egy balul sikerült hét után. Hajrá csajok!!!!
574. magicmag25 (válaszként erre: 570. - Ibolya19710123)
2012. jún. 16. 08:44
Arik vtok te is meg Manocska is...majd csak tulleszek mar ezen is....de talan nem volt a legjobb otlet ugyanabba az utcaba koltoznom ....:-/
573. magicmag25 (válaszként erre: 572. - Vikucka)
2012. jún. 16. 08:43

Ez az Viki,csak pozitivan!En is osszezabaltam mindent tegnap...:-/ de probalom ma konszolidalni magam....

Szep napot mindenkinek;sajna mennem kell dolgozni!Tartsatok ki...

572. vikucka
2012. jún. 16. 01:44

Hagyjuk ezt a hetemet. Se torna, ivászat, sokat ettem. Persze mensi sehol. Gyűlölöm a pajzsmirigy - betegséget, mert nem engedi, hogy az a vékonyabb lány legyek, aki pár éve voltam.

Persze holnaptól megint megpróbálok tornázni, a lábam begyógyult, normális kaját próbálok enni, és remélem a mensim is megjön és elmúlik ez az érzés.

Kitartást lányok. A fogyi, az életmód váltás az ilyen. Vannak hullámvölgyek, de a holnap mindig szebb lesz! Holnap jobb lesz, és ügyesek leszünk, mert meg tudjuk csinálni!!!

571. Pici Manócska (válaszként erre: 569. - Magicmag25)
2012. jún. 15. 21:47
:(
570. ibolya19710123 (válaszként erre: 569. - Magicmag25)
2012. jún. 15. 21:37
Sajnálom.....
2012. jún. 15. 20:37

Sziasztok, en sajna megzuhantamma kicsit, osszefutottam az exemmel, vagyis en lattam ot, de o nem vett eszre.Sajna egy utcaban lakunk, es eddig mindig sikerult ot elkerulnom,de ma sajnos feltunt a szinen...a buszmegallotol valo 30 metert hazabotladoztam vhogy...

es sajnos mint egy idiota elkezdtem zabalni...sajnos ez van, en is ilyen vagyok,ha boldogtalan vagyok,eszem...es hizom,szornyu.Akarmikor szakitottam vkivel,mindig hiztam,egyedul ezzel a hapsimmal volt az,h mikro szakitott velem, leadtam hirtelen egy honapban 8kilot,mert nem tudtam enni...

es most itt allok, zabalok,csak azert, mert keptelen vok tultenni magam azon,hogy elhagyott...milyen gaz...

Bocsi,de muszj volt kiontenem a lelkem...

2012. jún. 15. 15:26
90 dekát hiztam a héten!! No komment!!
567. Lya2 (válaszként erre: 566. - Pici Manócska)
2012. jún. 15. 14:47
Én is a futást választottam. Kora reggel torna és este (már mától) futás.
2012. jún. 15. 11:22

sziasztok lányok...nagyon szépen tartom a 68-69kilót és szépen tornázom is...

rá kell mennem a nyáron az erősítésre kicsit több időm lesz mostanában a tornára...mert végre jön a nyár és nyári szünet...

szóval talán még a futást is megpróbálom...

565. Lya2
2012. jún. 14. 19:43
Hú csajok én kész vagyok. Mindent megennék amin van egy kis csoki! Ma holnap mensizek...remélem holnapra elmúlik!
564. ibolya19710123 (válaszként erre: 561. - Lya2)
2012. jún. 14. 16:07

Sziasztok!

Kösz a biztatást. Nem volt rossz a kalóriaszámolásos módszer sem, csak rettentő sokat éheztem. Nagyon hamar összejött a napi 1200-1500 kalória.

Igy, hogy kevesebb szénhidrátot eszem, azért nem gázos, mert ehetek lelkiismeretfurdalás nélkül gyömölcsöt, zöldséget többször is.

Végül is a tészta, kenyér, liszt, stb nem is nagyon hiányzik. (még egyenlőre)

Majd pár hét mulva kiderül az eredmény.

2012. jún. 14. 12:18
Sziasztok!! Mára már 2kiloval kevesebb vagyok:))))11 nap alatt az nem olyan rossz nem?? Lya2 te is nagyon ügyes vagy,olyan jó látni a kitartásotokat!! Erőt ad nekem is!:)
562. Lya2 (válaszként erre: 556. - N.y.k.y.2)
2012. jún. 14. 06:23

Szia!

168 cm és 46-48 kg?


Én is a 2 szülés után döntöttem el hogy visszafogyok (65-re), amikor egy nyári képen megláttam a hájat a hátamon. Majdnem elbőgtem magam. 76,3 kg-ról indultam és tavaly nyáron voltam 58 kg is de akkor azt hitték hogy beteg vagyok :) Most 62-63 kg vagyok és gyúrok a 60-ra! Ja és 168 cm magas vagyok én is. :)) Én is a lisztes, cukros dolgok csökkentésével kezdtem és mentek le a kilók.


Szóval HAJRÁ!! Menni fog!

561. Lya2 (válaszként erre: 553. - Ibolya19710123)
2012. jún. 14. 06:12
Szerintem jól döntöttél ;) Lesz eredménye, meglátod!
2012. jún. 13. 22:49

szép estét...

68körül vagyok hála égnek napok óta...

most erősítek...és növelem a kalóriát mert még mindig fogyok pedig már nem szándékozom :D

559. vikucka
2012. jún. 13. 22:16

Most kb. 1 hete nem tornáztam, mert szigorlatra készültem + egy tetoválást csináltattam.


A vizsgának vége, a tetoválás gyógyul, szóval holnap megint torna, és odafigyelés.


87 kg-ről indultam, most 83 körül vagyok. A pajzsmirigyem alulműködik, igy a fogyás, nagyon sok torna mellett is, csak pár dekával megy lejjebb. Nagyjából ennyit rólam.

2012. jún. 13. 20:23
Mellőzöm a szénhidrátot, Sok zöldség,gyümölcs hússal,és nem vacsizok,csak turmixot iszok este. Tornázok,zumbázok. Csak most nem megy,mert beteg vagyok! :( És te?
557. vikucka
2012. jún. 13. 20:14

Szia n.y.k.y :)))


Mivel gondolod a fogyit?

Torna, kaja?

Van valami elképzelésed? Üdv amúgy a klubban. Remélem tudjuk bátoritani egymást :)

2012. jún. 13. 17:56

Gondoltam jó lenne beszélni valakivel/valakikkel, akik hasonló cipőben járnak,hátha erőt adunk egymásnak. Ne szóljatok meg, de csak leírom: Terhesség előtt 46-48 kg voltam(nem voltam sovány és csontos,jó alakom volt..)és 78 kiloval mentem szülni. Szóval... Hülye voltam,hogy nem figyeltem az evésre,iszonyú egészségtelen ennyit hízni,tudom.

Úgyhogy most indul a küzdelem,de meg fogom csinálni! Mindenkinek sok kitartást!

2012. jún. 13. 17:51
Szóval: Niki vagyok,21 leszek. Mindig is vékony voltam,aztán jött a terhességem, ami teljesen megváltoztatta a szervezetem(na meg a mértéktelen zabálás),és mivel sosem figyeltem oda sajnos egész életemben,hogy mit-mikor-mivel-hogyan eszen,így ezt várandósságom alatt sem tettem másképpen. Sajnos. Így rengeteg kiló jött fel rám.Szinte felfoghatatlan. Szülés után pár hónappal döbbentem rá, mit is csináltam,hiszen magától csak4 kg ment le,nem úgy történt,mint gondoltam. Most 2 éves a kislányom. Szülés óta számtalanszor próbáltam diétázni,egyszer bejött 8 kg-ot le is adtam,de annyiban maradt.Nem bírtam tovább. De akkor nem is mozogtam.Most egy hete viszont erős elhatározáshoz jutottam: nem mehet így tovább. Tényleg le kell adnom,mert nem érzem magam jól a bőrömben. 168 cm 66 kiloval kezdtem múlthét előtt vasárnap. Egy kilot fogytam azóta. Járok zumbára, és itthon tornázok Béres Alexandrára,és Rubint Rékára felváltva. Csak sajnos most szünetelek,mert megfáztam,lebetegedtem:S
2012. jún. 13. 17:33
Sziasztok! Új vagyok, és beszállnék! :)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook