Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt 2012. október 1-től fórum

Fogyjunk együtt 2012. október 1-től (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2500. SziReni
2013. okt. 29. 07:28
sziasztok. Eltelt egy év mióta a csoport fogyókúrázik. Egy kis felmérés ki hogy áll? Mennyire sikeres vagy nem sikeres? Én 108 ról 87 re fogytam le. Van még mit, de már sokkal jobban érzem magam. Persze ha azt nézem egyre évre lehet kevés az a 21 kg minusz. De a fotókon nagyon látszik a különbség. Tegyek fel képet? Van előtte meg utána képem, pont most találtam.
2499. SziReni
2013. szept. 2. 08:12
Hát nekem ma megjött illetve tegnap este. De megint kihagyott egy hónapot, viszont ettől független napra pontosan jött meg csak valahogy egy ciklus kimaradt. Nem értem esküszöm. Mondjuk már 2 hónapja újra kellene szednem a clostit. mert ugye 3 hó szünet van előírva, és és én 5 hónapja nem szedem. Előtte 3 hónapig szedtem. Végig szép 29 napos ciklusaim voltak. Nem értem amúgy. Most olyan sok az a 89 kg? Ne már. oké van rajtam még kb 15 kg felesleg.max 20 mert 70 alá már nem akarok menni akkor már sovány vagyok. De könyörgöm 15 kg plusszal más is teherbe esett már. Nekem meg mindig ezzel a hülye súllyal jönnek a dokik. Mert nem tudják mi a bajom, és kell valamire fogni. 1 év alatt fogytam le 108ról 89re és még mindig nem vagyok terhes. Kész vagyok. Ráadásul most meg csak ilyen cseppek vannak. Remélem ma beindul rendesen.
2498. Stephenie Queen (válaszként erre: 2496. - SziReni)
2013. aug. 27. 19:17

remélem sikerül költözni:)


én most más módon próbálok fogyni, mert a múltkor már kb koplaltam, és az nagyon nem volt oké....vissza is jött minden súly még pluszba is...


regiztem a kalóriabázisra, ott számolja nekem a rendszer a kalóriákat:) azóta 5 centit apadt a hasamból. 1-2 hónap és kiderül kilóban is megy e.


ami jó lenne mert marhára tetszik ez a módszer

2497. Stephenie Queen (válaszként erre: 2495. - SziReni)
2013. aug. 27. 19:14

én duphastobn tabi maradékát vettem be. anno ezt írta fel, és megmaradt 5 szem.


így hivatalosan 2 hónap maradt ki.

2496. SziReni
2013. aug. 27. 18:47
De legalább a fogyással szépen haladok. Hátha győrben találok valami jobb dokit. Képzeljátek most jutottunk el odáig hogy pénteken tutira megnézzük a lakást végre. És ha minden jó költözük. Igaz azt mondták egy szobás aminek nem örülök. De már 2 éve próbálkozunk a babával nem jön. Szerintem nem is most fog pont jönni. És akkor ha jön is van 9 hónap felkészülni plusz egy évig meg van velünk egy szobában, aztán majd gondolkodunk mi legyen akkor keresünk nagyobbat.Szóval szeritem 90% hogy költözünk. :)
2495. SziReni
2013. aug. 27. 18:46
norcolutot szedtél? Nekem se jött még meg. És nekem is 29 napos ciklusom volt napra pontosan 6 hónapja. :( Nem tudom most mi van. Már gondolkodtam másik teszten is. Hogy hátha csak hamar teszteltem.
2013. aug. 26. 12:47

végül is megjött ma. így nem maradt ki az augusztus. de csak azért jött meg, mert bevettem a maradék gyógyszert amit a doki még annó a vérzésem meghozására írt fel, és maradt belőle 5 szem. úgy tűnik ez is elég volt. annó hapi 3 szemet írt 5 napra. most egyet vettem be 1 nap, 5 napig, és hamarabb hatott. akkor 10 nap volt, most kb 3.


ha nem veszem be nem hiszem hogy magától megjött volna.

2493. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2492. - Stephenie Queen)
2013. aug. 25. 10:37
De nekem rendszeres a ciklusom, 28 max 30 nap és meg szokott jönni.
2013. aug. 24. 19:14
én már kezdek hozzászokni, hogy nem kell tampont venni...most már harmadik hónap ami kimaradt....mindjárt vége az augusztusnak.
2491. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2490. - SziReni)
2013. aug. 24. 14:39
Negatív nálam is a helyzet,mensi sehol, nem értem én ezt.
2490. SziReni
2013. aug. 24. 09:53
csillagom én használtam romed tesztet. Jó nekem amikor terhes voltam pozitív lett amikor meg kellett volna jönnie. Én is egy cipőben vagyok veled. Nekem is késik két hete, és egy hete teszteltem negatívat. Azóta nem tesztelek mert ha negatív az nekem az is szokott maradni. Holott amúgy hónapja 29 napos a ciklusom. nem értem én se. De ha negatív akkor szerintem nem vagyunk terhesek. Hogy miért késik? Hát foglamam sincs. Az én esetemben sem.
2013. aug. 23. 13:50
úgy volt, hogy szeptemberbe megyek dokihoz de a pénz illetve annak hiánya miatt október végére ccsúszik. még így se vészes. fél év helyett 7 hónap... nagy ügy:)
2488. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2487. - Stephenie Queen)
2013. aug. 23. 11:40

Én is váltanék,de a pénz....


Már 11 napja késik, Romed tesztet vettem, használta már valaki ? Jó? Nem jó? 25-ös csak

2013. aug. 22. 19:32

hm:( szegény kislány:(


Ilyen ez az ország. Nem törődnek az emberrel. Szerinted én miért váltottam magánorvosra?


én újabban a kalóriabázis oldalon garázdálkodok. 5 napja vezetem , számolok mit eszem, eddig csak 1x sikerült elérni az 1000 kalóriát. Nem azért mert nem akarom, hanem mert nem megy. Nem vagyok olyan gyakran éhes... nagyon kíváncsi leszek mennyire jön be:D

bár az az igazság, hogy kicsit csaltam is:) annyi kalóriaszükségletet ír ki nekem, ami a normál súlyomhoz kéne. 2000, de eddig még az 1200at se értem el:$ nem vagyok elég éhes....


nekem már 3 hónapja nem jön meg:P

2013. aug. 20. 12:08

Ami megy az egészségügybe, az felháborító :(


Kislányomnak minden vizsgálatot megcsináltattam maszek,mert különben CSAK Decemberben vették volna ki a csomót a nyakából, hogy elküldjék szövettanra :(

Könyörgöm, még csak most lesz 5 éves.... ha az ilyen beteg kisgyerekeknél nem hajtanak, hogy mihamarabb kiderüljön a betegsége és meggyógyuljon, akkor kiket akarnak ezek megmenteni????? :((((((


Szóval mindent megcsináltattam, igaz,pénzünk nem marad erre a hónapra semmi ,még kajára se, és így is majd csak Szeptember 12-re jegyezték elő a műtétet neki :(



Nekem meg a doki komplett orr-garat még teljes gége endoszkópiát akart csinálni.

Mondom neki, hogy jó,de én nem megyek bele a sima Lidocíinos érséstelenítésbe, mert semmilyen csövet se tudok lenyelni még Lidocain mellett se,annyira erős a garatreflexem sajna :(

Asszisztens beszél bele, hogy a beteg akkor bódításban kérné ezek miatt, hát az orvos meg mondja hogy szó se lehet róla, ők ezt csak így csinálják meg Lidocainnal.

Mondom nekik, hogy ne kamillázzanak,mert már utána érdeklődtem a fü-orr gégészeti osztályon és mivel ezeket a vizsgálatokat a műtőben végzik kizárólag, így van lehetőség bódításra.

Ennek ellenére elküldtek, hogy mondván nincs.


Jól van, szó nélkül kijöttem, gondoltam magamab ha nem megy szép szóval,akkor intézkedem...

Felmentem az 5. emeletre, a betegjogi képviselőhöz, mondom nekik, kérem a panaszlapot mert gondom van az orvos hozzá állásával,modorával, és félre tájékoztatja a beteget nem kicsit. Nekem meg ha már vonják a TB-ét, akkor meg jogom van az orvosi ellátásokra. De elküldenek csak azért mert nem hajlandóak megcsinálni 2 vizsgálatot ráadásúl egyben, sima egyszerű bódítással? Most azért mert ragaszkodom ehhez, akkor dögöljek meg mert a kórház spórol a bódító injekvióval??? HÁT NEM.


Azonnal bekísért a kórház igazgatójához, elmondtam neki hogy az orvos indokoltnak tartja mind a 2 vizsgálatot, én bele is egyezem, de nem Lidocainnal, mert csöveket nem tudok lenyelni és ez van. El kell fogadni hogy van ilyen beteg is a világon.Elmesélem neki a dolgot, mi a gond a szakorvossal, elolvasta a beutalómat, az indokot a vizsgálatokra,majd felhívta a szakorvost, hogy igenis csinálja meg nekem a 2 vizsgálatot, akkor altatásban,mivel ezt csak azzal lehet...


Ne tudjátok meg mikor lementem időpontot egyeztetni, úgy néztek rám mint a véres rongyra és tuti hogy direkt tették a műtététet is Október 17-re ,mert akkor van a szülinapom....


Ez az egészségügy egy nagy kalap szar, az orvosok nem gyógyítani akarnak, hanem spórolni a betegeken, és eszük ágában sincs meggyógyítani az embereket, pláne nem emberséges módon!

Az meg hogy még a kicsi gyerekek esetében se igyekeznek kideríteni mi a baj, mert perszne fingjuk sincs róla hogy mi az a gyerek nyakában, csak azt tudják, hogy nem odavaló.

7 orovos nézte meg a kislányomat, de egyik se tudta megmondani mi az a csomó a nyakában ami növekszik :( Vagy nem akarják....mert még az ultrahangos orvos se tudta megmondani, pedig magán vittem el a gyereket...


És akkor amikor idegileg így felhergelik az anyát, meg stressz alá teszik a tudatlanságukkal, és húzzák-halasszák a műtétet, akkor meg csodálkoznak hogy kibújik az emberből a vaddisznó és kapaszkodik minden lehetőségbe, bármi áron, csak tudja rendbe a gyerekét.

2013. aug. 20. 12:07

Lányok, 1 hete késik a mensim, ilyen még nem volt mióta szedem a metforalt és rendesen megjött minden hónapban 28 max 30 napra.

Szal ekkora eltolódások sose voltak még...1 hét...

Hátam,derekam szétszakad ,és amikor meg kellett volna jönnie,azokon a napokon essténként fájt,görcsölt is a hasam.

Azt hittem hogy majd másnap,de semmi.


Tegnap csináltam tesztet,de csak 25-öset, az nem mutatott semmit.

Most vegyek érzékenyebbet ? Hiába megyek el dokihoz, ha a teszt nem mutat semmit még,akkor ő se fog látni semmit.

2484. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2483. - SziReni)
2013. aug. 20. 12:06
Gratulálok! Nagyon szép eredmény.
2483. SziReni
2013. aug. 15. 18:54
csajok ma reggeli mérésem 89 kg. Mit szóltok? 108ról kezdtem. Haladok szépen. egyébként ki hogy áll? Mert nagyon behalt a fórum.
2482. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2481. - Stephenie Queen)
2013. aug. 12. 18:30
:)
2481. Stephenie Queen (válaszként erre: 2480. - ,,Csillagom")
2013. aug. 12. 13:48
én ott születtem:D
2480. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2478. - Stephenie Queen)
2013. aug. 11. 02:07
Jelenleg Tatabányán
2479. SziReni
2013. aug. 8. 15:41
az új élet kezdés nem rossz. ezért várom én is a költözést távol mindentől ami eddig volt.
2478. Stephenie Queen (válaszként erre: 2477. - ,,Csillagom")
2013. aug. 7. 19:45
Rosszul értelmezem vagy ti most Tatabányán laktok? csak mert azt írtad onnan nézted ki Kaposvárt
2477. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2476. - SziReni)
2013. júl. 30. 13:48

Sehogy.


Menni akarunk innen , mindenképpen. Jó messzire a rosszindulatú családtól és minden rossztól.

Új életet akarunk kezdeni, akár szegénységben,de békében élnénk.


Azért kérdeztem, mert innen Tatabányáról kinéztük magunknak Kaposvárt, tud-e valaki valamit róla?

2476. SziReni
2013. júl. 30. 09:32
csillagom hogy álltok most a lakás kérdéssel?
2013. júl. 28. 18:50
Van itt közületek valaki aki Somogy megyében lakik?
2474. SziReni
2013. júl. 6. 22:44
igen yorki. És köszönöm tényleg szép kutyus. kaptam nagyon szeretem. Nekem is beállt a vérzésem 5 hónapja rendes 29 napos ciklusaim vannak rendes vérzéssel peteéréssel a súlyom szuperül alakul mégse akar a baba jönni. Igaz nálunk most nem is kell, mert mamámék ápoása elég lesz hétfőtől.Meg a kert meg minden. Komoly meló lesz.
2473. f3000dc5ef (válaszként erre: 2472. - Stephenie Queen)
2013. júl. 4. 20:36
Te sem gondoltad komolyan ugye, hogy nevetek rajtad? szomorú voltam, hogy egy idétlen javaslat miatt, a te szervezeted károsodott.
2472. Stephenie Queen (válaszként erre: 2471. - F3000dc5ef)
2013. júl. 4. 15:58

És ettől most jobb neked? Hogy te megmondtad és nevethetsz rajtam?


Nekem sem tetszett a doki által javasolt diéta, de mivel nem én vagyok az orvos, hanem ő, nem fogok neki okoskodni! Ezért adtam egy esélyt neki, nem jött be. Most az én módszerem jön megint. ennyi

2471. f3000dc5ef (válaszként erre: 2469. - Stephenie Queen)
2013. júl. 3. 19:51

Most mondjam azt, hogy megmondtam? :(


A ketogén lenne neked a legjobb.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook