Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt, együtt mindig sikeresebb! 2012.04.02-től fórum

Fogyjunk együtt, együtt mindig sikeresebb! 2012.04.02-től (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
643. ibolya19710123 (válaszként erre: 641. - Vikucka)
2012. júl. 12. 13:21
79 kg vagyok és 172 cm magas
642. Pici Manócska (válaszként erre: 638. - Vikucka)
2012. júl. 11. 21:16

én 1300-1500kalóriával fogytam elég ütemesen napi 30-40perc tornával...

most 1600-1800körül eszek torna nagyjából ugyan annyi vagy séta és még mindig néha megy le de szépen tartom...


ha keveset eszek pl 800kalóriát belassul az anyagcsere a szervezet pánikba esik és elkezd tartalékolni vagyis megáll a fogyás...csak ezt sokan nem hiszik el..sajnos...


most ismét 67-et tartom..nagyon szépen néha kicsit feljebb megy mert imádom a sót és a fűszereket az meg imádja kötni a vizet...de egy kis csalán tea csodákat művel...

641. vikucka
2012. júl. 11. 21:12
hány kg vagy ibolya?
640. ibolya19710123 (válaszként erre: 639. - Vikucka)
2012. júl. 11. 20:51

Hello!

Én is kalóriát számolok, napi 1200-1500 kcal. Mellette futok minden másnap 8km-ert. Majd meglátjuk mi lesz.

Veletek mi van???

639. vikucka
2012. júl. 11. 19:59
hahó lányok, hol vagytok???
638. vikucka
2012. júl. 9. 09:41

Sziasztok. Nálam kiderült, hogy miért nem fogyok. Pajzsmirigy alulműködésem van, de most már szedek rá gyógyszert. Remélem hetek múlva már a fogyás is beindul. Kaptam rá gyógyszert, csak attól nem lehet fogyni, de csinálom mellé a diétát és akkor sikerülni fog.


Újra kcal-t fogok számolni, hogy lehetőleg a napi 1500 kcal-t ne lépjem túl.


Jó tanács: ha valaki kcal-t számol, akkor felejtse el az ilyen 800 kcal és 1200 kcalóriás diétát, mert egy pl. 85 kg-s nőnek a napi minimum kcal bevitele olyan 2200 kcal. Persze, ha valaki drasztikusan lecsökkenti 1200-ra, vagy 800-ra, akkor max ideig-óráig birja és utána kimerül a szervezet.

Hajrá lányok, csak ügyesen. Most már én is hiszek, hogy össze fog jönni.

637. ibolya19710123 (válaszként erre: 636. - Pici Manócska)
2012. júl. 8. 18:36
Gratula a szép eredményhez! Bárcsak én is ott tartanák!!!!
2012. júl. 6. 23:00

szép estét mindenkik..

hogy vagytok?? nálatok is tart még a nagy meleg..?? itt ma volt egy kis eső(Zala megye) de csak elviselhetetlenebb lett a meleg utána...

ma este elértem a 67kilót...ahhoz képest hogy már 70volt a vél és az alatt vagyok 3kilóval .)

635. Lya2 (válaszként erre: 634. - Ibolya19710123)
2012. júl. 5. 06:56
A sok víz szerintem. Tegnap este én is dinnyét ettem és utána olyan voltam mint aki szülni készül :))
634. ibolya19710123 (válaszként erre: 629. - Vikucka)
2012. júl. 4. 16:33

Szia! Képzeld én is ugy vagyok mint Te. Sok dinnyét eszem, de állandóan azt érzem hogy fel vagyok fujódva. Ezt a meleg teszi?

Van valakinek erre valami tippje hogy mi lehet ez, és mit lehetne tenni ellene??

633. ibolya19710123 (válaszként erre: 630. - Bibity)
2012. júl. 4. 16:31

Sziasztok!

A kaját visszatudom tartani ebbe a melegbe, amugy sincs étvágyam.

A sportról csak annyit, hogy vasárnap, hétfőn és kedden is lefutottam az 5o percet. Persze estefelé, de igy is sokkal nehezebb volt, mint egy átlag hőmérsékletű napon. Ma pihi van, kella szervezetnek is egy kis pihenés. aztán majd holnap megint futok.

Veletek mi van?

632. Lya2 (válaszként erre: 631. - Bibity)
2012. júl. 4. 15:22
Én már régóta korán kelek, általában 5-kor hogy még a gyerkőcök ébredése előtt végezzek a tornával. Most a kertben volt egy kis dolgom, ezért hoztam előrébb. Kaja: én nem eszem, nem tudok olyan korán enni. Embere válogatja kinek mi jön be. ;) Ha Te pl. amúgy is 10-kor kelsz akkor a korai kelés biztos nehezen menne...
631. bibity (válaszként erre: 628. - Lya2)
2012. júl. 4. 12:35
tényleg, elviselhető hajnalban? a korai kelés téged nem viselt meg? érdemes enni előtte? ha komolyan bejött, én kipróbálom!
630. bibity (válaszként erre: 629. - Vikucka)
2012. júl. 4. 12:34
Szia, teljesen hasonlóan reagál a szervezetem a melegre... Tegnap magamra erőltettem a tornát, de kár volt! Reggelig is alig tértem magamhoz, olyan fáradt lettem annyitól, ami máskor meg sem kottyan. Még híztam is, de mivel hiába ittam, nem jártam WC-re, szerintem tuti víz lehet. Kíváncsi lennék, kinek hogy megy a sport ebben az időben?
629. vikucka
2012. júl. 4. 12:15

Én mostanában nem tornáztam, egyszerűen alig élek. :)

Ma délután beterveztem egy kis tornát, de ahhoz be kell kapcsolnom a klimát. Ma is már 6-kor keltem. Ma volt a szakmunkásvizsgám, az elmúlt napokban erre is készültem. :)


Sajnos a meleg miatt nagyon fel vagyok fújódva, hiába eszem a dinnyét, nem hajtja ki a vizet. Pedig tényleg alig eszem. A három kg-t, amit lefogytam, most vissza is szedtem. Belehülyülök már :(

628. Lya2
2012. júl. 4. 07:23
Jó reggelt! Ez a meleg......ma is 4:30-kor keltem tornázni de még így is bekapcsoltam a ventillátort (pedig de utálom) így elviselhető a torna.
627. Pici Manócska (válaszként erre: 626. - Magicmag25)
2012. júl. 3. 18:11
nem finom hanem isteni volt...párom csinálta nekem azt mondta nincs olyan ember aki nem szereti a tököt csak nem tudja milyen íze van :)
626. magicmag25 (válaszként erre: 625. - Pici Manócska)
2012. júl. 3. 18:00

:) es finom volt legalabb?


En nagyon szeretnek enni egy jo kis hazai tokfozeleket, de ad egy,el sem tudom kesziteni es itt nem nagyon lattam olyan feher fozotokot...

2012. júl. 2. 21:12

szép estét csajok...ma tök fözit ettem kaprosan kis husival..és utána jutott eszembe nem is szeretem a tököt :D...

ma nem volt külön edzés csak kb 4km séta ebben a dög melegben meg öntözés...

ma esti súlyom 67.9...ami azt jeleni szépen tartom a súlyom...

624. magicmag25 (válaszként erre: 617. - Pici Manócska)
2012. júl. 2. 18:07

De jo neked,van kertetek, mit nem adnek egy kis kertert, meg ha nem is vetemenyezni(nem nagyon ertek hozza),hanem csak kiulni milyen jo lenne!De sajnos apartman hazban lakom,csak egy kis kikovezett udvar van,nehany viragladaval:S

Mellettunk kb 3 percre gyalog van egy focipalya viszont,plusz nemi fuves terulet, majd oda, ha jobb ido lesz, kimegyek napozni....talan ennyi ami a "kert"-bol megmaradt nekem...a nagyvarosban!

Remelem szo szerint eg rolad a zsir!!!!!:)

623. magicmag25 (válaszként erre: 620. - Ibolya19710123)
2012. júl. 2. 18:05

Koszi Ibi,mar javult a helyzet,de 2-3 napig elegge kinlodtam!

Nagyon ugyes vagy a futassal,meg jo,hogy tulelted es nem kaptal szivrohamot abban a melegben!Azert csak ovatosan!

2012. júl. 2. 18:03

Sziasztok!Kepzeljetek, a nem szteroid gyulladascsokkento hatasara (Diclac 75mg) es ibuprofen hatasara nagy mertekben enyhult a fajdalmam!Ez a dokim halali jo fej,mondja nekem,hogy nem baj,mehet nyugodtan dolgozni,gondolom uldogelni ugysem fog sokat(tudja,hogy hol dolgozom,es allo munkat vegzek,javareszt rohangalok egesz nap).Szoval eleg jo fej,de szerencsere ma nem volt gaz,mondjuk annyit leszamitva,h a fonokom leszidott...aaaa,nagyon szarul esett,es eppen csak lejart a probaidom!:S mindegy,csak egy rohadt szekrol volt szo,meg nemi ottfelejtett holmirol...aminek nem kellett volna ott maradnia...mindegy,nem eletbe vago problema.Bezzeg,amikor egyedul kellett hirtelen felelosseg teljes dontest hoznom...nah,azutan nem veregette meg a vallam...most meg egy ilyenert lehordott...eszem meg all!

mindegy,tulteszem magam rajta,nem kell nmindent a szivemre venni!

Probalom az agyam visszaallitani a fogyi uzemmodba!Ma tervezek egy kis setat,gondoltam elsetalok a Lidlbe,oda-vissza 40 perc,vennem kell ugyis tejet.

A fenekemben mar csak nagyon enyhen van jelen a fajdalom,amikor nem figyelek,h hogy ulok le,ha szepen,ovatosan,akkor nem veszes, viszont ilyen nah,levagom magam a szekre...na arrol szo sem lehet!

Manocska,akkor egy cipoben jarunk,szornyu ez az izuleti dolog,ez sosem fog megjavulni sajnos, ilyen szxr marad, csak annak orulhetunk,ha szinten tudjuk tartani,a fogyas nagy dolog ebben,hiszen kevesebb teher,suly van amit cipelunk.De mondani olyan konnyu,h fogyjunk le!:S

De te mar jo uton vagy,ugyes vagy,es nagyon jol tartod!

Gratula neked!

Nah,osszeszedem magam es elindulok tejert.

621. Pici Manócska (válaszként erre: 619. - Ibolya19710123)
2012. júl. 2. 08:30
ügyes voltál...
2012. júl. 1. 21:43
Magicmag25! Jobbulást!!!
619. ibolya19710123 (válaszként erre: 618. - Ibolya19710123)
2012. júl. 1. 21:42
Hát túléltem, de többször megkellet állnom mert elviselhetetlen volt a hőség még este fél kilenckor is. Mindegy az a lényeg hogy az 5o perc kocogás meg volt. Utána már csak dinnyét ettem, most pedig fekvés. További szép estét mindenkinek!!!
2012. júl. 1. 19:12

hello!

Nálunk ma 38 fok volt. Most megyek futni, ha tulélem majd jelentkezem....

617. Pici Manócska (válaszként erre: 616. - Magicmag25)
2012. júl. 1. 18:58

együtt érzek veled...21éves vagyok és minden bajom az az ízületeimmel a gerincemmel a szívemmel és minden szarra érzékeny a bőröm...

jobbulást neked...most én is kínlódok a térdeimmel...


mit ne adnék 24fokért még a szobában is üti a 30-at kint meg 38volt délután 3kor...

de ingyen szauna jó volt ilyen dög melegben 30percet tornázni...

és cukorborsot szedni meg ubit...

most meg irány öntözni lassan...és remélem szó szerint ég a zsír...

2012. júl. 1. 16:43

Sziasztok!

Manocska, ugyes vagy nagyon!

Nem tudom,hogy birjatok a nagy meleget otthon, de en itt ebben a kemeny 18-24 fokos "melegben" majdnem meggyulladok, olyan magas a paratartalma a levegonek,hogy neha meg levegot is nehez venni...

En elegge meg vagyok zuhanva, becsipodott az also szakaszon egy ideg,ami ulo-ideg gyulladast okozott, vagy allni tudok, vagy fekudni, ulesrol csak nagyon ovatosan lehet szo!

Itt vagyok 30 evesen,mindenem faj, a sarkam,Achilles-inam, a derekam, es allandoan valami kiutessel kinlodok,mert minden szxr-ra allergias vagyok.Olyan soha nincs,hogy na, akkor "most jo".

Viki,azt hiszem en is felkeresem a regi termeszetgyogyaszom, akihez meg otthon jartam,amig otthon laktam.En hiszek benne,hogy tud segiteni, ha nem is a fogyiban(2 het az nem sok ido),viszont abban fog tudni,hogy kicsit osszekapjam magam lelkileg.Sokat segitett, mikor hirtelen mindket szulomet elveszitettem egy het leforgasa alatt.Szoval fel fogom keresni.

Az elmult 3-4 napban sajnos a mozdulatlansagra iteles miatt felcsusszant 2-3 kilo...szornyen szenvedek miatta,ilyenkor ugy erzem,mind a hasamra megy,es fel vagyok fujodva!:(

Egesz heten dolgozok,egyszeruen nem mehetek tappenzre megint a derekammal,szoval csak nagyon ovatosan csinalok mindent es szedem a gyogyszereket husegesen+f.csillapitot.

Remelem ti jol haladtok es nemsokara mindannyian bombanocik leszunk,azert sem adom fel, van kiut ebbol a zsirbortonbol!

2012. jún. 30. 11:23

Szép hétvégét mindenkinek!

Pénteki mérlegelés: -2.7 kg. ennek nagyon örültem, bár ebben viz is volt. Megjött a mensim, és ilyenkor távozik az addig visszatartott viz a szervezetemből.

Holnaptól ismét intenziv futás. Kalóriákat próbálom 1300 alatt tartani.

Veletek mi van?

2012. jún. 30. 09:06

szép hétvégét lányok...

nagyon szépen tartom a 68körüli kilómat de pár nappal ezelőtt volt egy 67-tel kezdődő is..ami nagyon nagy öröm volt...

bár tegnap visszament kerek 68kilóra de sebaj jó ez...

ha tudok mozgok egész héten volt kis torna csak tegnap nem...

ma nagytakarítás lesz elég mozgás...

de nagyon nem bírom ezt a meleget...ti hogy vagytok??

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook