Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt, együtt mindig sikeresebb! 2012.04.02-től fórum

Fogyjunk együtt, együtt mindig sikeresebb! 2012.04.02-től (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2012. jún. 13. 16:29

Én is vagyok. Hétfő óta nem számolom a kalóriákat, kicsit felfüggesztettem. Helyette inkább a szénhidrátmentes vagy csökkentett tartalmu kajákat részesitem előnyben. Mozgásnak maradt a kocogás. Majd pár hét mulva kiderül melyik a jobb módszer. Ennek már most érzem egy előnyét, hogy nem vagyok állandóan éhes. A sok husi meg zöldség, elég jól telit.

Veletek mi van?

552. Lya2
2012. jún. 13. 15:29
Vagyok... :)
2012. jún. 12. 22:35
Hello....mindenki eltunt?:S
2012. jún. 10. 22:58

Ettem ma palacsintat, edesitoszerrel keszitve, de rendes lisztbol, es edesitoporos fahejjal izesitve...mintha mennyei mannat ettem volna...komolyan!:D

Setaltunk a baratnommel majdnem 1.5orat a szep napsutes oromere...

549. ibolya19710123 (válaszként erre: 545. - Pici Manócska)
2012. jún. 10. 18:46
Szia! remélem már jobban vagy!
548. vikucka
2012. jún. 10. 17:53

PMS-elek, a hétvéégn meglátogattam a barátnőmet, és ettem nem éppen diétás kajákat.

Menjenek le a vizsgáim, aztán tanulás. A mozgásban most 10 nap pihi a tetkó miatt :)

547. magicmag25 (válaszként erre: 545. - Pici Manócska)
2012. jún. 9. 19:29

Ohhh Manocska, mi a baj?Ha gondolod irj privit,meghallgatlak szivesen!

gondolok rad es kuldom a +energiat!

Pussz:Kata

546. ibolya19710123 (válaszként erre: 545. - Pici Manócska)
2012. jún. 9. 18:54
Fel a fejjel!!!
2012. jún. 9. 13:22

vagyok én is...

súlyban jól lelkileg megtörve...

nehéz hónapok elé nézve :(

544. ibolya19710123 (válaszként erre: 543. - Magicmag25)
2012. jún. 9. 13:12

Szia! Hát gyógyulást kívánok! (sarkad miatt)

Elgondolkodtam a kenyér dolgon, lehet hogy igazad van, most kipróbálom a jövő hetet kenyér nélkül. Meg persze több mozgást iktatok be. További szép hétvégét!

543. magicmag25 (válaszként erre: 542. - Ibolya19710123)
2012. jún. 8. 23:25

Szia,ne keseredj el,majd csak megy az lefele,eszel kenyeret vagy tesztafelet?

Ha igen, lehet azon kellene visszabb venned.

Sajnos en neha nem tudom megallni es eszek tesztat,de olyankor mindig vmi zoldseges ragu felet fozok melle.

Meg meggodolom az edzotermet,csutortokig van idom,majd megnezem meg mas helyen is.Hatha olcsobb lenne.

Ma dolgoztam 6 orat, sarkam ki van...:S jegelem eppen...

2012. jún. 8. 14:46

Hello mindenkinek!

Meg volt a heti mérés. Egy dekát sem fogytam. Tartom a 78.oo kg-ot. Az az igazság hogy a héten hanyagoltam a futást. (mindig közbe jött valami) A hétvégén és a jövő héten aktivabbnak kell lennem.

Veletek mi van? Magicmag25 neked hajrá! Majd az edzéseidről várunk kis rövid beszámolókat!

Mindenkinek kellemes hétvégét!

2012. jún. 8. 14:06

Meg valami,majdnem elfelejtettem,beiratkoztam a gymbe....vagyis edzoterembe fogok jarni,van uszoda is,es minden ugy nez ki,mint egy 5 csillagos szalloda....egy kicsit ijeszto,de kapok ezzel 6 szemelyes edzestervet,lemernek,kiszamitanak mindenfelet,es megtalaljak nekem a legmegfelelobb mozgasformat,edzest.Mivel az Achilles inam szar,futasrol,kocogasrol nagy volumenu mozgasrol szo sem lehet,viszont az uszodajuk felmelegitett-tisztitott tengerviz!Kiraly,mi?Mondta a csaj,hogy ott is vannak kulonbozo orak,es a tagsagommal mindent igenybe vehetek,szoval kiraly!Mondjuk jo meleyen a zsebembe kellett nyulnom,de leszarom, ha mar kifizetem,el is fogok jarni!

Velemeny ezzel kapcsolatban?Vikucka,te sokat aldozol erre,marmint anyagilag?Irj nekem privit,kivancsi vok, jo lenne osszehasonlitaskent.

540. magicmag25 (válaszként erre: 538. - Vikucka)
2012. jún. 8. 13:28

Szia!Az a baj,hogy ha megkivanok valamit,es nem tudom mit ennek....akkor bonbon ide vagy oda, bizony lecsuszik...Husegesen levittem a kukaba...:)

Nincs bonbon, nincs kisertes!

Mar 3napja szakad az eso es nem nagyon tudok mit kezdeni magammal.Tegnap viszont annyira meguntam a bezartsagot,hogy este negyed 9korul elmentem setalni a szakado esoben,amibol futottam vagz 5 percet,haha...nem merek futkarozni amugy,de olyan jol esett!Majdnem fel10re ertem haza,csuromvizesen,de olyan jol esett,hogy csak na!

Most pedig keszulodok meloba mindjart.

Reggelire organic muzli,felzsiros tejcsivel,zold tea,ebedre meg zoldsegragu durumtesztaval(kb egy felmaroknyi...)

Viszont...aaaaaa,nem mukodik a nagy dolog,vmi oknal fogva beragadt a musor!Kenytelen leszek bevenni vmi Sennat vagy nem tudom,ha ma sem lesz eredmeny...

:(

:(

:(

Kitartast nektek es ugyesek legyetek a fogyival!

Kata

2012. jún. 7. 09:11

Sziasztok!

Hát bonbon nálunk is van, de nem izgat annyira. Nem vagyok édesszáju.(hála isten).

A futás már két napja elmaradt, de ma mindenképpen bepótolom. Ragu levest főzök éppen csirkemellből rengeteg zöldséggel. Almás mákos rétest sütök a családnak, de lehet hogy megkóstolom. Talán nem olyan nagy baj.

Mindenkinek további szép napot!

538. vikucka
2012. jún. 7. 07:36

Tornáztam tegnap este is, de ma pihi, akármennyire szeretnék, mert a testnek szüksége van regenerációra. :))


Bonbon: van itthon három!!!! (1 konyakmeggy, karácsonyra kaptam, 1 milkás - szülinapomra (január) és egy Észtországos, az apóstól kaptam) A tábla csokit is megpróbálom egy hétre elosztani. :)))


Úgy gondolom, hogy néha belefér egy - egy kocka csoki, mert többszörösen lemozgom.

537. magicmag25 (válaszként erre: 536. - Ibolya19710123)
2012. jún. 6. 19:43

Nagyon szivesen Ibolya!Szerintem mindenki képes rá,csak fejben kell eldönteni.Most a hütőm tetején lévő bonbonról írnék.

Micsoda kisértés!Ma megállom,hogy egyek belőle, holnap meg leviszem a kukába...kövezzetek meg, de ha nincs, nics kisértés sem!

Ma reggelire herbalife milkshaket(protein shake) ittam, ebédre maroknyi barnarizs(meghaltam már majdnem az éhságtől mire megfőtt), plusz pulykasteak-et feldaraboltam kis csikokra,es megsütöttem leheletnyi olivaolajon,fokhagymás-csipőspaprikásan...nagyon finom lett.

Uzsonnára ettem kb 20 g cheddar sajtot és egy almát.

Már 2.5 liter lement,és nem számolom hozzá a liter zöldteámat...amit reggel-délben szoktam inni...

Ausztrál tévésorozatot názek éppen, imádom az akcentust....

536. ibolya19710123 (válaszként erre: 533. - Magicmag25)
2012. jún. 6. 14:40

Szia!

Örülök a sikerednek hogy ennyit fogytál és teljesen átragadt rám a lelkesedésed, ugyhogy köszi ezt a pár sort.

535. magicmag25 (válaszként erre: 529. - Pici Manócska)
2012. jún. 6. 12:19

Képes vagy rá Manócska, csak tarts ki, mindent a cél érdekében!Majd írj,hogy mi újság veled!

Visszamentem melózni....hát,a bokám ki volt 6 órát voltam még csak, mi lesz,majd ha 12 órát kell lenyomnom?:-(

534. magicmag25 (válaszként erre: 532. - Vikucka)
2012. jún. 6. 12:18
Én járok úszni, már ma is voltam, és délután még tornázni is fogok.A barátnőm gyógytornász-testnevelő-fittball oktató vagy mi az ördög :) és ő összeállított nekem egy sorozatot, amivel állítólag nagyon szépen lehet formálódni.Azokat csinálgatom, 2 naponta emelek az ismétlés számon.
2012. jún. 6. 12:16

Sziasztok csajok,igen elszánt lettem,már vagy 4 napja fantasztikusan tartom a diétám, vagyis totál egeészségesen étkezem, és semmi nass!Le is ment 2 kiló és a célom, hogy lemenjek 2 héten belül tartósan 90 alá...

Nagyon nehéz néha, de most valahogy nagyon motivált lettem hirtelen.

Vikucka, ügyesen, ne ess kísértésbe, tudom,milyen nehéz neked, csak a cél lebegjen a szemed előtt!

532. vikucka
2012. jún. 6. 08:25

Sziasztok lányok!


Hol vagytok? Merre jártok? Torna és a fogyi megy???


Én is PMS-elek ezerrel, de próbálom magam visszafogni, vagy csak gyümölcsöt és zöldséget nassolni. A tornát is tartom. A héten már 2x tornáztam, este megyek a 3.-ra. :)))

Kitartást lányok és ha valami nem megy, irjatok és beszélünk róla.

531. ibolya19710123 (válaszként erre: 528. - Bibity)
2012. jún. 3. 18:37

Szia!

Ma végre elkészitettem a zabpelyhes túrógombócot.

A pontos receptet megnéztem a Nosalty-n. Isteni finom lett, de amikor kivettem őket a vizből, kicsit szétesett. Ez persze nem vette el a kedvemet attól hogy máskor is készitsek. Nagyon finom, a lányomnak is nagyon izlett. Én nem forgattam bele sem buzadarába, sem pedig zsemlemorzsába, hanem édesitővel kikevert tejföllel locsoltam meg.

Mégegyszer köszi a receptet.

A hétvégém jól telt, kalóra rendben, mozgás megvolt. További szép napot!

530. vikucka
2012. jún. 3. 15:52

Sziasztok, sajnos egész hétvégén éhes vagyok, meglátszik hétközben semmit sem ettem. Próbáltam tegnap sem enni sokat, ma sem ettem. Mindjárt megyek valami gyümölcsöt és zöldséget venni.

Pénteken tornáztam, tegnap csak főztem, de attól is elfáradtam, ma pedig pihi.

Holnap reggel torna, aztán a hét többi napját meglátjuk. Muszáj rendszerességet vinni bele, nagyon keservesen indul be ez az egész fogyás dolog. Pedig, ha két hónap múlva költözünk szeretnék már sokkal vékonyabb lenni.

Szép hétvégét nektek. :)

2012. jún. 3. 11:39

sziasztok lányok...

mostanában nem nagyon vagyok...de figyelek ahogy tudok mozgók..az evésre figyelek...

tegnap este vissza ugrottam majdnem 69kilóra...

gondolom piri is benne van mert egy lufi a hasam...

528. bibity (válaszként erre: 527. - Ibolya19710123)
2012. jún. 1. 12:44

Remélem, ízleni fog! Kíváncsi leszek:) Innen vettük a receptet amúgy: [link]


Vikucka, ügyes vagy! Én most gyűjtöm a motivációt a mai tornához, itt tőletek a hoxán:)

527. ibolya19710123 (válaszként erre: 524. - Bibity)
2012. máj. 31. 21:37
Szia! Rendes tőled hogy igy vigasztalsz, remélem igazad van. Belenéztem a naplódba, nagyon megtetszett a diétás túrógombóc. Holnap ki is próbálom, Majd megirom az eredményt.
526. ibolya19710123 (válaszként erre: 525. - Vikucka)
2012. máj. 31. 21:33
ügyes vagy, nekem a mai torna más program miatt elmardt, de majd holnap pótolom.
525. vikucka
2012. máj. 31. 21:26

A mai torna is megvolt.


RR 2011-es dvd-jéről a popsi & fenék A verzió 20 perc

RR 2011-es dvd: comb: B verzió 20 perc

524. bibity (válaszként erre: 523. - Ibolya19710123)
2012. máj. 31. 17:54

Nekem is most fog megjönni, 1-2 napon belül, kitartás! :) Mondjuk én fordítva vagyok bekötve, ilyenkor tudok fogyni, máskor kevésbé. A PMS (idegesség stb.) tünetei miatt ilyenkor nem bírok enni :) Viszont mensi alatt kívánni fogom a cukros ételeket, olyankor tud velem elszaladni a ló, már ettől félek előre. Nálad viszont biztos víz az az 1.7 kg, legtöbb embernél úgy szokott lenni, ha megjön majd lemegy az :)


Magicmag, ismerem a kajarohamokat, nekem akkor jönnek, amikor megjön:( Nem olcsó, de nekem a turbbo diéta por vált be erre. Ilyenkor tízóraira, uzsira ezt iszok, fél adaggal. Legolcsóbb, ha van dm-ben 25%-os kedvezmény kuponom, az 50 pontos kuponfüzetből. Eltelít hosszabb időre.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook