Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt, együtt mindig sikeresebb! 2012.04.02-től fórum

Fogyjunk együtt, együtt mindig sikeresebb! 2012.04.02-től (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2012. máj. 31. 12:29

Sziasztok lányok!

Ugy látszik valami van a levegőben , mert én is hasonlóakkal küzdök mint ti. Menstruáció előtt állok, és egy hét alatt rámjött 1,7 kg. A kalóriát betartottam, 1200-1300-nál nem nagyon ettem többet, ja és rendszeresen futottam, sőt tegnap még futás után tornáztam is.

Egyszerüen nem értem ezt a felszedett 1,7 kg-ot.

Na ilyenkor megy el a kedvem az egésztől. Pedig már mult héten 77.6 kg voltam, most meg megint 79.3 kg közelitek a 80-hoz. mikor alig vártam hogy 80 alá menjek.

Mindenkit megértek aki hasonló helyzetben van, de azért kitartást!

Magicmag próbálj meg többször kevesebbet enni, hátha az beválik. Sajnos nekem is vannak ilyen falási rohamaim néha.

Vikucka, biztos meg lesz nyárra a hetvenvalahány, csak kitartás!


Kedves k6kr!

Látom te is szenvedsz mint én, nekem is elment mindentől a kedvem, mikor ráálltam reggel a mérlegre. Pedig én nem is nagyon bünöztem a héten, és mindennap voltam futni. Egyszerüen nem tudom hogy hogyan müködik az ember szervezete, de van hogy nagyon meglepődök. Hát neked is sok kitartást kivánok.

522. k6kr (válaszként erre: 520. - Magicmag25)
2012. máj. 31. 10:49
próbáld ki a króm tablettát. segít leküzdeni az édesség utáni vágyat, nem leszel annyira kívánós. én is most fogom elkezdeni szedni, régen nekem bevált. szomorú vagyok. híztam 1 hét alatt másfél kilót. pedig multhéten már 7-essel kezdődött. most meg 81, 5. de legaláb tudom hogy mitől híztam, tegnap is ettem chipset, meg volt hogy este ettem. . . . stb. tudom hol a hiba legalább. csak az a szörnyű hogy ha kicsit elengedem magam akkor rögtön ennyit hízok, pedig nem zabáltam, csak kicsit többet ettem
521. vikucka
2012. máj. 31. 08:02

Tegnap elkapott a hasmars, majd jó nagy fejfájás társult hozzá, igy nem tornáztam. Ma szeretnék, ha sikerülne, de majd csak este felé. Jó lenne, ha kibillenne a mérleg a 83 kg-ról és már nyárra hetven valahány lenne. Most ezért dolgozom, hajtok, hogy meglegyen.



Macimag!

Pms: nem igazán volt ebben a hónapban, de ez volt az első normális menzeszem a vetélés után, nálam sok minden megváltozott. Régebben nekem is nagy gondot okozott, hogy sokat ettem. Most a lassan felszivódó szénhidrátokat próbálom enni olyankor is. Ezzel is tehetnél egy kisérletet. (esetleg vegyél norbertes termékeket, a nagy zabaroham idejére.)

2012. máj. 30. 21:35

Sziasztok,ugyesek vagytok!

Sajnos nalam is bunozes volt par napig...PMS nagyon bekavart most, zabaltam ossze vissza sajnos, 2-3 kilo ilyenkor szepen felcsusszan,es ezzel a 2-3 kiloval kinlodok utana egesz honapban,es kezdodik minden elorol..

Valami otlet erre?Mar vagy 3 honapja szenvedek ettol, es ez a labmutetem elott is igy volt!

nincs erre vmi homeos bogyo?Kicsit vizesedek mensi elott...de nem ez a legnagyobb baj,hanem az,hogy kepes vagyok mindent ami elem kerul megenni,pukkadasig telienni magam...utana meg szepen tartom magam a kis jol bevalt receptjeimhez,sali,es natur kajak...Szoval ha van erre vmi jo tanacsotok,nagyon halas lennek erte!

Ja es meg vmi,ez csak egy honapban egyszer van,utana minden vissza a rendes kerekvagasba...

A labam ovatosan terhelem,aqua fit helyett uszni jarok es itthon tornazok,csak olyasmiket csinalok,hogy ne kelljen allnom.

Az Achilles inam mar sosem lesz a regi,dokker megmondta,h a futast vegleg felejtsem el,max bicikli,es seta,de futas kilove.:S

Bocs,h ilyen hosszu voltam!

Manocska,ugyes vagy es ilyen kitartassal,mint a tied, meg fog az lejebb is menni.ugyes vagy nagyon!Barcsak en is a70nel kinlodnek,nem a 90nel...:S na,de remelem hamarosan eljon az is...

519. Lya2 (válaszként erre: 518. - Vikucka)
2012. máj. 29. 15:31
Nagyon látványos a változás!! Ügyes vagy!!
518. vikucka (válaszként erre: 517. - Ibolya19710123)
2012. máj. 29. 14:16
ez kg-ban csak 4 kg kb. Nem sok, de a derekamon és a lábamon / vádli egyértelműen érzem / látszódik. Nagyon sokat teszek érte,, mégha a kajával el is bukom néha.De ennyi jár :))
2012. máj. 29. 12:23

Sziasztok lányok!

Vikucka, meg néztem a képeidet, hát nem semmi a különbség. Büszke lehetsz magadra, csak igy tovább!

Pici Manócska te is nagyon ügyes vagy! tudom hogy neked a 70 kg volt a cél, de szerintem ha ugyanugy étkezel mint eddig, és mozogsz is, akkor ez még kevesebb lehet. Nagyon irigyellek hogy már itt tartasz, de hát megérdemled, megdolgoztál érte.

Amugy a hétvége nekem is közepesen telt, voltak kisebb bünözések, de mától szigorú leszek magamhoz.

k6kr neked pedig kitartást!

516. k6kr
2012. máj. 29. 12:02
holnap lesz a heti mérlegelésem, de már előre félek tőle. ez a 3 napos hétvége betett nekem, ettem mindenfélét, és az a baj hogy most is egyfolytában éhes vagyok, hiába eszek. pedig ma már csak almát szeretnék enni.
515. Pici Manócska (válaszként erre: 513. - Lya2)
2012. máj. 29. 07:31

szia...

most egyenlőre nem szeretnék kevesebbet ha megy persze nem gond...de a 70kiló volt a célom...tegnap este 69.5kiló voltam... :)

514. vikucka
2012. máj. 29. 07:22

A diétás naplómban van ilyen before (2011. nov) és after (2012. május) kép. Felraktam, hogy honnan indultam és hova tartok. Ez még csak egy mérföldkő :))


Szerencsére a kajával nincs gondom, de most hétvégén becsúszott 1-1 pizzaszelet, csoki, süti. De ügyes leszek és a héten ilyen csúnyaságokat nem fogok enni... :))

kitartást lányok.

513. Lya2
2012. máj. 29. 06:30

Jó reggelt!!

Manócska: ügyes vagy, nagyon. Lesz ez még kevesebb is csak ne legyél türelmetlen!! ;)


Ibolya19710123: -80 dkg/hét az szuper!!!


Bibity: Sajnos nálam is lassan megy a fogyás, de a torna sokat segít nekünk a formálódásban! ;)


Magicmag25: Lábra vigyázni, inkább pihenj még vele!


Vikucka: Ha figyelsz a kajára és mellette folytatod a tornát akkor annak előbb utóbb eredménye is lesz!!!


HAJRÁ LÁNYOK!!!

512. Pici Manócska (válaszként erre: 509. - Magicmag25)
2012. máj. 25. 21:12
tartom még mindig 69.8...két hete vagyok 70körüli...elvileg ez volt a cél...de még kiderül...
2012. máj. 25. 19:48

Heti eredményem: -80 dkg. Nem rossz, örülök neki.

Mindenkinek gratulálok, aki fogyott. Kitartás!!

510. bibity
2012. máj. 25. 15:48

Sziasztok, gratulálok az ügyes fogyóknak:) Akiknek, (mint nekem is) lassan megy, meg kirtatás!

Ma 20 perces RR comb, és 20 perc has volt nekem, kajára is próbálok figyelni.

509. magicmag25 (válaszként erre: 501. - Pici Manócska)
2012. máj. 25. 00:33
Ügyes vagy Manócska csak így tovább!
508. magicmag25 (válaszként erre: 506. - Vikucka)
2012. máj. 25. 00:32
A férjeddel...aranyos lehet...:)
2012. máj. 25. 00:31

Sziasztok!Köszi a kedves szavakat...bárcsak azt mondhatnám,hogy fogytam...!még 3 hétig minimum járógipszes leszek, ma nagyon fájt a lábam, tegnap este elmentem aquafittre, gondoltam nem lesz gáz,hát jó kemény volt, inkább csak úszni fogok.

Szerencsére itt is jó meleg lett hirtelen,nem kivánom a kaját,csak a folyadékot.Hétvégén fogom megmárni magam!

Tartsatok ki fogyis társaim,sikerülni fog!Csak fejben kell topon lenni!

Jó éjt!

506. vikucka
2012. máj. 24. 21:03

Sziasztok lányok! Belustultunk?


Szóval hazajöttem ugye a nyarlásból, amit minusszal zártam. 83,2 kg, tegnap már 83,00 mértem.


Tegnap este a férjemmel tornáztunk 40 perc RR-t, és ma 75 percet tornáztam. Holnap kimarad a mozgás, mert Bp-re megyek. A kajára próbálok figyelni.


Ne adjátok fel lányok, higgyetek benne és sikerülni fog minden.

2012. máj. 21. 20:43

60perc tekerés volt ma kb 5km-ter séta...

súly: 69.9kg...

nekem megvan már a cél...már csak tartani kell....

ez is nehéz lesz...

504. ibolya19710123 (válaszként erre: 503. - Vikucka)
2012. máj. 21. 20:34
Az néha belefér!
503. vikucka (válaszként erre: 502. - Ibolya19710123)
2012. máj. 21. 20:23

én inkább csak súlyt tartok... :(( Bár a múlt héten 3 nap is edzettem, ebből kétszer a nyaralás alatt :))

De ma elrontottam, mert nagyon finom fehércsokit ettem... :((

2012. máj. 21. 18:55

Hát, ugy látom lányok itt mindenki nagyon ügyeskedik! (Pici Manócska, vikucka és Magicmag25)

gratulálok mindhármotoknak, jó lesz ha én is belehúzok!

501. Pici Manócska (válaszként erre: 500. - Vikucka)
2012. máj. 21. 17:48

te is nagyon ügyi vagy...

én se híztam...inkább picit 70alá mentem... :)

500. vikucka
2012. máj. 21. 16:38

sziasztok lányok. Hazajöttem a nyaralásból 6 nap, és nem hiztam semmit. Pedig csak kétszer tudtam elmenni mozogni :))


Olyan boldog voltam, hogy nem hiztam. Nálam ez nagy szó, mert lassú a pajzsmirigyem.


Macimag, nagyon örülök neki, hogy nem hiztál :)))

499. Pici Manócska (válaszként erre: 497. - Magicmag25)
2012. máj. 21. 16:24
nagyon ügyes vagy..gratulálok :)
498. ibolya19710123 (válaszként erre: 497. - Magicmag25)
2012. máj. 21. 16:23
Ügyes vagy, és gratulálok!
2012. máj. 21. 16:11

Sziasztok!Kemény odafigyeléssel be tudtam tartani a fogadalmam.Amíg rajtam volt a gipsz, nem híztam vissza semmit a leadott 13kgból.Ma reggel végre levették és megnézte a doki a bokám,és képzeljétek, járógipszet kaptam,ilyen levehtős!Kérdeztem,hogy úszni mehetek-e...és szabad utat kaptam...!!!!Végre!Be voltam már nagyon fásulva,a gipsszel rá se mertem állni a mérlegre...

Így ma amint hazaértem a dokitól,elsunnyogtam az usziba, a rehabilitációs órára, a mamikhoz először.Kicsit furán néztek rám, de nem izgat,a lényeg,hogy újra elkezdhessek edzeni és tovább fogyni...

496. ibolya19710123 (válaszként erre: 494. - Bibity)
2012. máj. 17. 09:05

Szia!

A " kalória számolással fogyózók beszélgessünk"

fórumon, olvassd el Noémi 23 "Le lehet fogyni, de nagyon kell akarni" cimű cikkét.

Engem átsegitett a holtponton, nagyon jó a cikk, próbáld meg szerintem neked is segit!

495. ibolya19710123 (válaszként erre: 494. - Bibity)
2012. máj. 16. 21:09
Hát jótanáccsal nem szolgálhatok, mivel abban a cipőben vagyok mint te, de remélem hogy hamarosan túl leszünk rajta, és folytatódik a fogyás. már nagyon várom, mert ilyenkor ha bekajálom, akkor utána lelkiismertfurdalásom is van. további kitartst kivánok neked, és atöbbi sorstársunknak is.
494. bibity (válaszként erre: 492. - Ibolya19710123)
2012. máj. 16. 21:05

Sajnos a napokban nekem is falási rohamaim vannak, fogyi szempontból nem vagyok túl jó passzban. Fura, hogy valamikor szinte magától megy, máskor (most éppen) meg kínkeserves.

Lelkesítő mondatok nekem is jól jönnek ilyenkor, meg aki tud, adjon tanácsot, hogyan lehet túllendülni az ilyen mélyponton.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook