Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt, együtt mindig sikeresebb! 2012.04.02-től fórum

Fogyjunk együtt, együtt mindig sikeresebb! 2012.04.02-től (beszélgetős fórum)


13. macs30
2012. ápr. 1. 17:49

sziasztok:-)

sok sikert kitartást nektek és magamnak is:-)

pont hétfőtől gondoltam én is a "keményebb diétát" ami nálam egyenlőre a kevesebb kaját és több mozgást jelenti,mert még szopizik a fiam:-)

12. Viki870808 (válaszként erre: 10. - Pici Manócska)
2012. ápr. 1. 17:49
Nagyon ügyes vagy és mennyit sikerült leadnod? a 90 napossal fogyózol ?
2012. ápr. 1. 17:47
Sziasztok ! Én most a Norbi tornát fogom csinálni napi 30 perc ezt már csináltam ezelőtt 6 évvel akkor nagyon szépen le is ment tőle .. diétát még nem választottam konkrétan, hanem úgy döntöttem hogy lényegesen vissza fogom az étkezéseimet. én szeretek csipegetni is és az a baj hogy ha rendesen eszek akkor is sokat :S és persze nem salátából :( De szeretnék nyárra minden képen úgy menni a kislányommal a strandra hogy én is jól érezzem magam a bőrömbe. én egy 10 -15 kg tól szeretnék meg szabadulni. persze ami SOS - :)
2012. ápr. 1. 17:43

én 71napja csinálom...

de ha nem gond itt leszek veletek is...

2012. ápr. 1. 17:42

Én már ma belevágtam.... nem eszem se csokit, se cukrot. Vagyis, ha nagyon szeretném, akkor csak vasárnap. A hét többi napján pedig zöldség, gyümölcs, egészséges ételek, csirke, hal.

Ha nagyon rámtör a nassolnék, akkor egy marék sótlan földimogyoró.


Mozgást, még nem tudom. Hetente 2x-3x konditerem és a maradék időben pedig RR dvd-kre fogok tornázni felváltva. Gondolkoztam még, hogy kicsit később el kezdem a futást is.

2012. ápr. 1. 17:39
Én 2 hónap alatt fogytam 8 kg-t.
2012. ápr. 1. 17:39
Én is csatlakoznék bár én már egy ideje csinálom.
2012. ápr. 1. 17:37
Helló! Én is pont azt terveztem, hogy holnaptól belevágok újra. Ki milyen módszerre gondolt?
2012. ápr. 1. 17:36

Szia, szívesen csatlakozom, bár egy ideje már próbálkozom a 'visszafogom a kaját, nemeszem sokat, életmódot váltok...' vagy hívjuk ahogy akarjuk :) eddig kisebb sikerrel, a mérleg még nem mozdult meg, de nem adom fel!

:)

2012. ápr. 1. 17:35
csatlakozom.... milyen módszerre gondoltál?
2012. ápr. 1. 17:34
Sok sikert kívánok!
2012. ápr. 1. 17:34
Sok sikert hozzá!
2012. ápr. 1. 17:31
Sziasztok ! Két éves múlt kislányom , a szülés után közvetlen elég sok hormon kezelést kaptam ennek következtében nagyon meg híztam sajnos :( :( :( azóta csak cipelem magammal.., de már nagyon unom hogy nem hordhatok azt amit szeretnék semmibe nem érzem jól magam csak a nagy bő ruhákban és a melegítőkben. Most eldöntöttem lefogyok. minden nap tornázni fogok és nagyon vissza fogom a kajcsit is. Csatlakozzatok ti is adjunk erőt és kitartást egymásnak :) Mindent bele csajok !!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook