Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy kedves szó a depresszió ellen fórum

Egy kedves szó a depresszió ellen (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egy kedves szó a depresszió ellen

❮❮ ... 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 ... ❯❯
355. Bosziii
2010. ápr. 4. 19:29
*e
354. Bosziii
2010. ápr. 4. 19:28
ecsúszott-ecsesztt nyufi :-D
353. Bosziii (válaszként erre: 335. - Barát1)
2010. ápr. 4. 19:28

magamnakmagamnakmagamnak!!!!!!!!!!! :-) MAKK-MAKK nyufi hopp nyufi hopp


() ()

. .

-

352. d9b15b1693 (válaszként erre: 350. - Mokate)
2010. ápr. 4. 19:20
Szia!Ilyet már én is tettem,hogy a test-komplexusom miatt azt hazudtam,hogy fáj a fejem szegény férjem egyedül ment a gyerekkel a fürdőbe.És nem kellettlevetkőznöm,ez mindennél többet ért.Engem párszor hülyének néztek,mert bevallottam hogy néha a gyerektől is képes vagyok bocsánatot kérni.Én is bőgve elbujtam amikor igazságtalan voltam,de rájöttem hogy a gyerek is (főleg)ember,és tudtam bocsit kérni.Pl.ha idegesen leteremtettem őt.Azt mondod,véletlenül kimondom,ami fáj.Miért kell vigyxázni.hogy ne mondjuk ki??A te környezeted mit tesz,ha véletlenül kimondod?Az enyém csak néz,mert nem ezt szokták meg tőlem.
2010. ápr. 4. 19:06
KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET!
350. Mokate
2010. ápr. 4. 19:01

Vissza olvasgattam a leveleket és sajnos találtam nem egybe hasonlóságot,ami rám is illik!

Mindenkinek megfelelni,senkit meg nem bántani ezzel én is így vagyok.Véletlenül kimondom ami fáj,akkor meg bőgve elbújok,hogy talán nem kellet volna mégse megmondanom a véleményem.Az orvos már nem egyszer mondta nekem,hogy nem kell mindig mindenkinek megfelelni!

A kórháztól én is nagyon félek,októberbe még lebeszéltem az orvost róla.Sajnos itt nincs olyan osztály már,ahol csak a depisek vannak!Minden féle betegek vannak bent,igen olyanok is.Tudom,hogy én sem vagyok olyan és éppen ezért nagyon félek is,de már ott tartok,hogy mindent megtennék azért,hogy jobban legyek.Sem a családomnak sem nekem nem tesznek jót a hirtelen hangulat váltásaim.Úgy volt,hogy ma megyünk az anyósomhoz és mondtam a páromnak,nem vagyok jól menjen egyedül.Pedig csak nem volt kedvem kimozdulni a lakásból,Ő meg szegény sietett haza.

2010. ápr. 4. 19:00
Meg fogja kérdezni:most hogyan segítsek?És akkor a szájába kell rágni.Én fogom elmondani neki,hogy mit kéne tenni.Hát akkor nem jobb halgatni?Tudom.hogy ez már durva,de ez van.Na akkor kitől várok meghalgatást?Az anyósom skizofrén lett változókorára.A párom egészséges,de látom,hogy megviseli,de ez is tabu.
348. Barát1 (válaszként erre: 347. - D9b15b1693)
2010. ápr. 4. 18:36
Miért rossz a lelkiismereted, semmit nem írtál ami rá nézve nagyon negatív lenne?! Mond el Neki, hogy miben segítsen. Több ötletem nincs.
2010. ápr. 4. 18:17
Rossz most a lelkiismeretem,hogy így kibeszéltem őt.Pedig Ő "megemeli,elveszi"a dolgokat,de mégsem úgy segít ahogy nekem kéne.Erős,rengeteget dolgozik a megélhetésért.Igen,kettősség van bennem.De ilyen korban már nem lehet az ember alapvető jellemét megváltoztatni.Amikor a "fiús"kamaszkori problémák jöttek,akkor is én,mintANYA kellett helytálljak,mert Ő a pénzt kereste./Most jól eltértem a témától/
2010. ápr. 4. 17:54
Kell hagyni egy teret magának,amiben Ő érvényesül,pl.autók.Abban én butus vagyok,kiszolgáltatott,mert nemigen értek hozzá.Vagy pl.gyümölcsfák:ugyanaz a helyzet.De amikor megkérdezi,hogy melyik polcon vannak az ünneplős pólók,és naponta ott nyulkál mellette?És a gyerek ellenőrzőjét ki írja alá 12 éven át?Hát az erős anya,aki mindent megold.Ha baj van,ott van anya,mert én az egzisztenciát teremtem éppen elő.Beleszakad,hogy meg tudjunk élni,na de milyen áron???
345. Barát1 (válaszként erre: 344. - D9b15b1693)
2010. ápr. 4. 17:33
Igen valóban szerencsés vagyok. Szerintem itt a problémád gyökere, azt írod,- hogy sok dologban érzed kiszolgáltatottnak........-. Nagy a kettősség benned. Furcsa érzésem van a mondataid miatt. Megbántani nem szeretnélek, de nem tudom másképp leírni, nem lehet az, hogy attól tartasz mégis erős és megoldja Te pedig ebben is gyengébbnek bizonyulsz? Miért lennél Te butus? Miért kellene egy nőnek mindent tudni, sőt, sok mindent minek, a pasik megoldják. A férjem sokat dolgozott külföldön és mindent Nekem kellett megoldani, de amikor hazajött végleg, örültem, hogy már nem így van, könnyebb így mindenkinek.
344. d9b15b1693 (válaszként erre: 343. - Barát1)
2010. ápr. 4. 17:21
Szerencsés vagy hogy csupa erős ember áll melletted.Nem véletlen,hogy te vagy a"segítő"mi pedig a rászorultak.Nálunk megoszlanak az erőviszonyok.A párom mellett sok dologban érzem magam kiszolgáltatottnak,gyengének,mondhatnám butusnak.Mindig toppon van,ha kell,de ahogy írod,ez így van rendjén,legyen ő az okosabb,stb.De ez a fórum a lelki dolgokról szól.NA,abban voltam én az erős ami sajnos már gyengül.
343. Barát1 (válaszként erre: 342. - D9b15b1693)
2010. ápr. 4. 16:45
Biztos igazad van, Te ismered Őt, én az igazi erős férfiakat ismerem ilyen a Fiam a Férjem és ilyen volt az Apukám is. Akkor vannak, voltak megsértődve ha valamit el akartunk intézni helyettük. Sok mindent el tudok intézni, de mégis jó érezni, hogy én egy "gyenge nő" vagyok, mert megemelik, elveszik stb. Te tudod, én örülök, hogy segítenek a fiúk örülnek, hogy segíthetnek így jó ez.
342. d9b15b1693 (válaszként erre: 336. - Barát1)
2010. ápr. 4. 16:14
Igazad van.És nem akarnám keresni az okokat mint az "egyszeri"hogy mit miért nem lehet.De a páromban is ott van a hajlam.Attól félek,hogy ha a gondolataimat elmondom neki,akkor összeomlik,mert hol van az erős NŐ,aki minden problémát megold.A férfiakat ismerve,tuti,hogy nem tud a probléma fölé kerülni.És akkor megint az jönne,hogy én ápolom az ő lelkét.És megint a hülye önzetlenségem...Jó lenne megtanulni az önös érdeket képviselni.De az nem én lennék,és lehet ez a baj.
341. Barát1 (válaszként erre: 324. - 32787c09c7)
2010. ápr. 4. 15:58
A kis "tökös" mindig szeretni fog, mert a gyerekek nem a cselekedeteid alapján ítélnek, Ők érzik, hogy szereted Őket és ezért szeretnek Téged. Figyeld meg egy teljesen idegen kisgyereknél, hogy ha tetszik Neked, mert aranyos, mosolygós integess Neki, mosolyogj rá és ha őszintén teszed, visszainteget és visszamosolyog Rád.
340. d9b15b1693 (válaszként erre: 331. - Bosziii)
2010. ápr. 4. 15:49
Szia!A biztatást kicsit érthetőbben és meghittebben szoktuk egymásnak küldeni.Kellemes husvétot!
339. Barát1 (válaszként erre: 314. - 32787c09c7)
2010. ápr. 4. 15:48
Majd jön judith.budapest és Ő többet tud segíteni, mert Ő kilábalt ebből illetve kezelni tudja a helyzetet. Én azt mondanám el amit leírtál, hogy hangulatváltozásaid vannak, sok a teher rajtad .....
338. d9b15b1693 (válaszként erre: 319. - 32787c09c7)
2010. ápr. 4. 15:46
Jaj,kicsikém,nagyon fiatal vagy,hogy ilyen sötét gondolataid legyenek.De ha gyerekkorodban kezdődött-ahogy írod-akkor nem csodálom,hogy felnőtt korodra "kész vagy".Azt írod,szerelmes vagy.Akkor erre koncentrálj,és neked még nem kell mások problémáin agyalni.Persze,lehet mások bajából is tanulni,biztos erre gondoltál.Az én párom sajnos (mint írtam)nem partner a "gödörbőlhúzásban",de a tiéd biztos fiatal,most kell segítsen,amíg feltétel nélkül szerelmes ő is.A pánikkal,és fura emberekkel én is úgy vagyok,ahogy te.Én is azt gondolom magamról,hogy "nem vagyok olyan".Ezért kérdezgettem Mokatét a korházról.Egy félelem az életem.
337. Barát1 (válaszként erre: 323. - Evawitch)
2010. ápr. 4. 15:43
Ez nagyon jó, bíztam benne, hogy ezt is írod egyszer, maradj nyugodt és foglalkozz a saját dolgaiddal. Az egyik problémád egyszerűen meg lehet oldani, a saját szobádba tárold azokat a dolgokat amiket nem kell hűtőbe rakni. A porszívót pedig vedd meg és nyugodtan mond meg, hogy közöset nem akartatok, a sajátom meg nem adom.
336. Barát1 (válaszként erre: 322. - D9b15b1693)
2010. ápr. 4. 15:39
Én úgy gondolom, hogy nem összeomlana a párod, hanem rájönne, hogy itt az idő, hogy Ő segítsen Neked. Biztos sokkal erősebb Ő mint Te gondolod. Meg kellene próbálni elmondani, hogy mi a helyzet.
335. Barát1 (válaszként erre: 331. - Bosziii)
2010. ápr. 4. 15:31
Üdv.jó, hogy itt vagy. Ezt kinek írtad? Legyen szép napod Neked is.
334. d9b15b1693 (válaszként erre: 323. - Evawitch)
2010. ápr. 4. 14:59

Végre valami jó....!!!!!!

Néhány éve vettem 1 porszívót a tescoban pár ezer forintért.El is neveztem GAGYINAK.Persze a márkát meg kell fizetni,de gagyinak még márkája sincs,ezért volt olcsó.Azóta kedvenc lett,és mindenki őt nyűvi.A drága "takarítógép"meg ott áll.Oda akarok kilyukadni,hogy lehet olcsón jót venni.És ragaszkodj hozzá hogy az a tiéd.Meg kell tanulni NEMET is mondani,mert kihasználnak.Az én lányom is élt albérletben és önzetlen volt,de nem szabad a végtelenségig.

2010. ápr. 4. 14:59
EZ AZ KÉRÜNK HATÁROZOTT BIZTATÓ SZAVAKAT EVAVITCH-NEK!!
332. 32787c09c7 (válaszként erre: 328. - D9b15b1693)
2010. ápr. 4. 14:57
köszönöm!! na tessék még ezen a nyugtató szavakon is könnyezem!! nem vagyok normális!! írni majd csak. szerdán tudok nagy valószínűséggel! hétfőn még ott leszünk anyáéknál! Kedden meg hivatalos ügyeket kell intéznünk a párommal!! na meg ha van szabad napja akkor nem ülök a gép előtt! hanem egymással foglalkozunk!:)
331. Bosziii
2010. ápr. 4. 14:55
szeddösszemagadb@mmeg!:-D
2010. ápr. 4. 14:54
Figy! Sztem húzz el onnan, kezd egy olyan sanda gyanúm lenni hogy ők kergetnek az őrületbe lassan!Túlságosan toleráns vagy velük szemben! nem szabadna!! nagyon a fejedre nőttek!!
2010. ápr. 4. 14:47

Na nem porszívóztam, csak minimálisan összesöpörtem, ami egyenlő a nullával.

Nekiálltam főzni, mert még nem is ebédeltem. Kinyitottam a szekrányt és láttam, hogy a vegetűm háromnegyede eltűnt!

Nem vagyok irigy, ha kell valakinek valami, ott van, nyugodtam használhatja, de szerintem nem kellene túlzásba vinni. Múltkor reggel a sajtot kerestem, az is eltűnt. Akkor volt az is, hogy egy másik lakótársam meg bezabálta az egész nagy doboz ketchupomat és majonézemet. Nem pofátlanság?!

328. d9b15b1693 (válaszként erre: 324. - 32787c09c7)
2010. ápr. 4. 14:46

Nagyon édes vagy!!!!!Az a picurka akkor is szeretni fog téged,ha ritkábban találkoztok.És nem lesz a haragosod,nyugi.Ő már "nagy fiú",megérti,hogy elköltöztél.A távolság a szeretetet még inkább erősíti.Az én fiam,aki nagyon "anyás" ,3ooo km-re tőlem dolgozott 5 évig.Felnőtt fejjel lehet hogy ciki a sírás ezért,de volt ilyen is.Nem baj ha néha picit pityeregtek,az természetes.Bízzál a "tökösben"szeretni fog téged továbbra is


,és holnap írd meg milyen volt a találkozás.

2010. ápr. 4. 14:37
Ok!! Akkor egyet értünk!! Köszi kezdek nyugodtabb lenni már csak 4 óra és itthon van a párom. Már a gondolattól is megnyugszom kicsit!! :)
326. Evawitch (válaszként erre: 325. - 32787c09c7)
2010. ápr. 4. 14:31

Nekem is ez a véleményem! :)


Neked meg nyugi, nem kell annyit idegeskedni! :)

❮❮ ... 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook