Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Körömápolás, körömgondok fórum

Körömápolás, körömgondok (beszélgetős fórum)


máj. 28. 09:45

Azt mondja a körmös valószínűleg a gyenge köröm elhajlik és a gél lakk nem tudja ezt a mozgást követni.Ezért pattan le a vége.

Ő is zselés körmöt ajánl.

Mennyire strapabíró a zselés köröm? Mennyire sérülékeny?

Sokat kell vízbe nyúlkálnom,illetve folyékony ragasztót is ki kell szedjek az ujjaimmal egy alkatrészből.

8. Ágio8405 (válaszként erre: 6. - Fincsi5)
máj. 26. 17:13
Gondolom amíg le nem nőtt a megreszelt felület. De akkor neked jó lassan nő, ha ez 6 hónap volt. Nekem 2 hónap alatt nő le a teljes hossza.
máj. 26. 17:11

Nekem is lepattog a gél lakk pedig amúgy erős a körmöm. ( én azt utálom hogy 2 naponta lakkozni kell) Senki nem tudja miért pattog le.🤷‍♀️ Több körmöst is próbáltam, több terméket, de mindig ez volt. A zselés mükörömmel nincs ilyen gond. Az alatt megnőne de ne úgy képzeld el hogy utána az meg is marad ha le szereted. Mivel a köröm

felület meg van reszelve előtte így a köröm gyengébb amíg az le nem nő. Utána ugyanolyan marad a körmöd mint előtte. Ha hosszabb körmöket szeretnél, és gyenge a saját, más nincs mint hogy legyen zselés mükörmöd. Anyukámnak azóta van mükörme amióta bejött Magyarországra. Kb30 éve. Semmi baja a körmének. Neki is mindig gyenge volt a saját körme.

máj. 26. 16:56

Ha nem egészséges a körmöd, még árthat neki a lakk, pláne a gél. Nekem 1x volt, erős körmeim vannak, de 6 hónap után jött rendbe.

Jár és Ultra mosogatót el kell flejteni, a körömlemezkéket is tönkreteszi.

5. LBO
máj. 26. 16:12

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Másik körmös lesz a megoldás.

Nekem szintén ilyen car körmeim vannak mint neked. Lassan két éve hogy körmöshöz járok, szintén géllakkal dolgozik, hibátlan minden alkalommal. Három-négy hetente járok, semmi baja a körmeimnek, pedig mosok, főzök, takarítok, kertimunkát is végzek.

máj. 26. 15:12

Köszi.

Én is erre gondoltam!

máj. 26. 11:21

Én másik körmöst keresnék.


Barátnőmnek is volt ilyen a körme, a régi körmöse szülni ment, elment egy másik "szakemberhez" akivel sorozatban pont így járt ahogy te, természetesen az a csaj is megmagyarázta, hogy barátnőm körme a gond. Keresett egy újabb körmöst, és lám csodát újra megfelelő lett a körme.

Ez már a 2.körmöm ami ilyen lett,az első 2 nap után lepattant a hüvelykujjamon amit helyrehozott a körmös,azt mondja beszakadt ott a körmöm alatta.

Ez a mostani lepattanás most 1 hetes körmömön.

Mit lehet ezekkel kezdeni,vagy miért ilyen?

Meg nem ütöttem egyiket se...🥺

Sajnos nagyon gyenge,behajlós a körmöm.Most egy erősített gél lakkot rakott fel nekem egy műkörmös,azonban ez is lepattog gondolom behajlik alatta a körmöm,szóval tanácstalan vagyok hogyan tovább.Műkörmöt tetessek fel? Az tartós lesz? Szeretném megnöveszteni a körmöm de így esélytelen...

Esetleg valami ötlet?

Ilyen most sajnos 😥

[link]


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook