Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy kedves szó a depresszió ellen fórum

Egy kedves szó a depresszió ellen (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egy kedves szó a depresszió ellen

❮❮ ... 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 ... ❯❯
415. d471cae0c3 (válaszként erre: 412. - Barát1)
2010. ápr. 7. 19:41
:)Kedves vagy, köszi:)
414. Mokate
2010. ápr. 7. 19:38

Sziasztok!

Köszönöm a kedves szavakat igazán jól esik!

Midig lesem esténként,mikor jutok én a géphez!:)

Kórházba a depim és a pánik rohamaim miatt kell menni.

B-KP neked sok boldogságot kívánok,anyu biztos nagyon boldog lesz,amikor látja ,hogy a lánya is ragyog a boldogságtól!:)

Legyen szép estétek!

413. d9b15b1693 (válaszként erre: 393. - Mokate)
2010. ápr. 7. 18:58
Szeretnélek biztatni,hogy túl leszel a korházon nemsokára és biztosan segítenek rajtad.Ha már elkerülhetetlen a kórház,csak erre kellene gondoljunk,én szorítok neked.Utána talán én vonulok be műtétre,jövő héten dől el.
412. Barát1 (válaszként erre: 403. - D471cae0c3)
2010. ápr. 7. 18:53
Üdv. itt, biztasd csak, gyere máskor is.
411. Barát1 (válaszként erre: 401. - 32787c09c7)
2010. ápr. 7. 18:51
Reméljük, hogy nem minden anya ilyen /ugye én nem???/, szerintem a Te Anyukád is örül vagy örülni fog, csak most nem tudja valahogy felfogni, vagy feldolgozni. Várd ki, biztos sírni fog a boldogságtól amikor kimondod az igent. Az is lehet, hogy nagyon fiatal és fiatalos az Anyukád és most kezdi érezni, hogy "öregszik", mert férjhez mész. Sok anyának okoz ez gondot. Sok boldogságot.
410. Barát1 (válaszként erre: 397. - A14deb9047)
2010. ápr. 7. 18:46
Sok boldogságot, megérdemled, Anyukád majd elfogadja később a helyzetet. Szerintem leírtad a legfontosabbat Te boldog vagy és Fiad szerint megérdemled, szerintem is. Anyával legkritikusabb mindig a fiú gyermek, ha Ő melletted áll, mi gondod lehet? Két pasi van melletted és mind a kettő szeret, hát kell ennél több egy nőnek?
2010. ápr. 7. 18:44
Ahogy így visszaolvasgatok,azt látom,hogy sokunk felnőtt gyereke szeretettel teli,segítőkész emberke.Talán az is közös lehet bennünk,hogy a sok megértést,(amit itt a fórumon is bizonyítunk)szeretetet,amit a gyerekeknek is adtunk,ma is viszonozzák,meghálálják.És nagyon örülök,hogy nemcsak ez enyém ilyen "gyerek",hanem a tiétek is.Azt hiszem szülőnek mindenképpen jók vagyunk.
408. Barát1 (válaszként erre: 391. - Változó)
2010. ápr. 7. 18:41
Az nagyon jó ha ritkán netezel, mert van más amivel elfoglalod magad, örülök, hogy hiányzunk, Te is nekünk.
407. Barát1 (válaszként erre: 393. - Mokate)
2010. ápr. 7. 18:37
Ez a gyógyszer biztos jó lesz és lehet, hogy akkor nem is kell kórházba menned, most gondolj erre. Ráérsz majd azon gondolkozni, hogy mi lesz ha..... akkor amikor bekövetkezik. Legyen szép napod, ha kertészkedtél akkor biztos jól érezted magad, most pedig fáradt vagy, ez természetes. Ma nincs nyűg, csak fáradtság és napsütés. /Besüt a nap az ablakomon./
2010. ápr. 7. 18:37

Ki fogom próbálni! ... igen, állj fejre naponta kétszer 5 percre. Egy hét után nem fogod elhinni az eredményt. Ha növeled az agyad vérellátását, ezzel együtt az oxigént is, csodákra leszel képes. Nem viccelek.


Ps: Ha magas a vérnyomásod, ne is próbáld!!

Én, amikor a vizsgáimra mentem az egyetemen, előtte 10 percig álltam fejre, és tiszta kitűnővel végeztem. Amikor letettem az utolsó vizsgát is, a prof. megjegyezte az egész osztály előtt, hogy ;" ha mindenki a feje tetején kezdte volna a reggelt a világon, akkor most nem volna írástudatlan ember a világon " . . .


Ha nem sikerül, ne tessék reklamálni! :-)

405. Barát1 (válaszként erre: 389. - Évi-)
2010. ápr. 7. 18:28
Örülök, hogy benéztél, ne legyen lelkiismeret furdalásod, kerülöd a vitát ennyi. Túl vagy rajta, szépen süt a nap kint, ma biztos jobban ráérsz, ne rágódj azon, hogy mi volt. Foglalkozz a mával.
404. Változó (válaszként erre: 403. - D471cae0c3)
2010. ápr. 7. 17:32
ez kedves :)
2010. ápr. 7. 17:31
fel a fejjel!
402. d9b15b1693 (válaszként erre: 401. - 32787c09c7)
2010. ápr. 7. 17:27
Ez a beszéd!!A döntésed a tiéd,és ez egy életre szól.Ha te úgy érzed ne hagyd magad befolyásolni ebben a kérdésben.Az édesanyád továbbra is szeretni fog,de úgy sejtem a szülőknek is fel kell dolgozni(pozitív értelemben)ha a gyerek házasodik.Nekem még szülőként nem volt benne részem,de hamarosan talán eljön.Az idő annyira rohan hogy nincs időnk követni már az eseményeket.Talán anyudnak is kell egy kis idő,hogy kimutassa őszinte örömét
401. 32787c09c7 (válaszként erre: 397. - A14deb9047)
2010. ápr. 7. 14:51

Így van a boldogságot mindenki megérdemli!! De tenni is kell érte... hogy elérje, meg hogy megérdemelje. Igaza van a fiadnak!! Ő nagyon szeret téged!! Az biztos! Az anyák meg ilyenek én kezdek rájönni! Addig amíg csak beszéltünk róla hogy egyszer mmmaaaaaaajd férjhez megyek csak mosolygott meg azt mondta hogy jajj csak bár ott tartanánk már! Aztán az eljegyzésünkkor meg csak hitetlenkedett meg húzta a száját...!

Szeretem az anyukámat feltétel nélkül! De van sok nézet eltérésünk! De meg kell értenie és fel kell fognia! Ha tetszik neki ha nem... férjhez megyek. Nem velük fogom leélni az életem. Ez az Ő legnagyobb gondjuk!

400. Változó (válaszként erre: 397. - A14deb9047)
2010. ápr. 7. 14:49

Biztos, hogy megérdemled! :) Már mint a boldogságot :)


És szerintem anyud is el fogja fogadni, mert biztos szeret téged, és az a fontos, hogy "biztonságban" tudjon... már pedig, ha a lelked boldog, akkor biztonságban vagy, mert minden más másodlagos! :)

399. Változó (válaszként erre: 398. - 32787c09c7)
2010. ápr. 7. 14:47

Gratulálok :)


Elintézem a napsütést :D


Hidd el, addigra bőven megbékél :)))

398. 32787c09c7 (válaszként erre: 396. - Változó)
2010. ápr. 7. 14:43

Köszönöm szépen!! Május 22-én lesz az esküvő!

Mondtam anyának, hogy ha kiakartuk volna hagyni őket akkor nem is tudtak volna róla.

397. a14deb9047 (válaszként erre: 395. - 32787c09c7)
2010. ápr. 7. 14:23
Ezek szerint nem vagyok egyedül ezzel a helyzettel: közel 25 évig éltem egyedül a fiammal; ő elrepült jó három évvel ezelőtt, másfél éve találkoztam valakivel, megkérte a kezem. Amikor szenteste délután bejelentettem édesanyámnak, (78. éves), hogy megkérték a kezem, az volt az első kérdése, hogy "mi az iskolai végzettsége". Én közöltem, hogy Zeneakadémia. Erre azt válaszolta, hogy ő nem akar vele találkozni, mert kisebbségi érzése van... Ha lesz esküvő, csak mi ketten, a két tanú és pap... Utána majd gondolkodom, hogy megmondjam-e... Azóta nem nem beszélünk róla, ahelyett, hogy örülne, hogy boldog vagyok. Előtte azon siránkozott, hogy mi lesz velem, ha ők elmennek... Az élet megy tovább, eddig is megéltem... A fiam viszont örül, hogy boldog vagyok. Szerinte megérdemlem.
396. Változó (válaszként erre: 395. - 32787c09c7)
2010. ápr. 7. 14:14

Hümmm.

Szerintem nem gondolja anyud komolyan!?


Az aranyos, hogy a "pillangók repdesnek a gyomrodban" :) ez tetszik...

De végül is ez a lényeg :)))


Anyud megbékél, különben sosem bocsátja meg magának! Most kicsit duzzogni akar, hogy éreztesse veled, nem tetszett neki, hogy 'kirekesztettnek' érezte magát, de te tudod, hogy ez így nem igaz, és erre majd ő is rájön...


Örülök, hogy boldog vagy! Anyud miatt meg ne bánkódj, megbékél.

Mikor lesz az esküvő?

395. 32787c09c7 (válaszként erre: 328. - D9b15b1693)
2010. ápr. 7. 13:57

Sziasztok! Megjöttem. a kis tökös miatt már nem izgulok! játszottunk beszélgettünk!! Nem nyavalygott és nem kért számon!! Inkább élmény beszámolót tartott a vasárnapii Dinó kiállításról!

Anyukám viszont elszomorított kicsit! Mivel egyszerű esküvőnk lesz a párommal, hogy másra tudjuk felhasználni a felajánlott pénzt.....

Anyukám már annyira egyszerűnek akarja, hogy azt mondta hogy neki felesleges is eljönnie!! :(

Mert különben is kizártuk őket ebből.....mert nem szóltunk nekik hanem előbb bejelentkeztünk a házasságkötésre aztán jelentettük be nekik...

De ők amúgy is "tény emberek" amíg nem látják nem hiszik.. Gondoltuk így tutira vehetik... na meg azért is csináltuk így mert nem nagyon szerették korábban a páromat és nem tudtuk, hogy hogyan reagálnának a szándékunkra.Ha tiltottak volna akkor tényleg csak két tanúval mentünk volna. Aztán ők meg majd békélnek!!

Mindegy!! nagyon fájt, hogy anya azt mondta, hogy ő nem jön el a szertartásra... na meg neki semmi kedve most vásárolgatni meg új ruha meg stb stb.... Végül is igen erről szól a lányunk esküvője.... nem arról, hogy boldog és kezd kiegyensúlyozott lenni... és mikor haza megy egy hét után anyuhoz meg apuhoz akkor nem azt hiszik hogy jacko támadt fel mert olyan ramaty állapotban van....áááááá!! ugyan is korábban akár mikor haza mentem kicsit,azonnal nekem ugrott, hogy jajj kislányom de rosszul nézel ki stb stb..beesett lefeketedett szemek sápadt voltam kedvtelen stb.. Most egyfolytában mosolygok és kezdem jól érzeni magam a bőrömben...mert van egy férfi aki oda van értem még egy év után is mint a tinik olyanok vagyunk.ha hozzám ér megremeg a térdem és a pillangók egész nap repdesnek a gyomromban.

Szóval ezt kell mondani ilyenkor mikor egy ember boldog...hogy "én nem is megyek. Minek mennyek oda"? KÖSZI ANYU!! Tudtam, hogy számíthatok RÁD!!! Mérges vagyok rá....megbántott..:(

394. Változó (válaszként erre: 393. - Mokate)
2010. ápr. 7. 12:41

Pontosan mi is az, ami miatt menned kell? A depresszió? Vagy pánik betegség? Vagy valami más?


Drukkolok, hogy az új gyógyszered valóban segítség legyen és beválljon!

Legyen szép napod!

:)

393. Mokate
2010. ápr. 7. 12:19

Sziasztok!

Nem mondhatom,hogy jól vagyok,inkább azt mondanám,hogy el vagyok.

Szeretnék a kórházon túl lenni.Kicsit kapirgáltam a kertbe,de úgy elfáradtam ,mint aki hegyet hordott.Ma elkezdtem egy új gyógyszert szedni,kíváncsi leszek milyen lesz!

Bár én inkább már dolgozni mennék,nem kórházba!

A betegségemet is nyűgnek érzem!Ma még jövök!

392. Változó (válaszként erre: 391. - Változó)
2010. ápr. 7. 10:36

hiihhihhii


akarom mondani "szürkecsacsi" :D

2010. ápr. 7. 10:35

Sziasztok!


Puszi mindenkinek, csak jelzem, nem lett belőlem szürkecsacsai :)

Bár a 'hoxapályafutásom' alatt akár ez is lehetne a nevem :)))

Elég ritkán tudok netezni, de már nagyon hiányoztatok! Jól vagyok, lelkileg legalább is most erősnek érzem magam, talán a napsütés is hozzá tette a maga 'boldogsághormonját' :)

Szép napot nektek, ma még jövök...

puszi

390. Évi-
2010. ápr. 7. 09:34
Szép napot ma mindenki jól érzi magát?
389. Évi-
2010. ápr. 6. 22:04

Sziasztok! Csak visszaolvasgattam, rengeteg elfoglaltságom volt az ünnepekben, feltöltődtem lelkiismeretfurdalással is bőven, időm, az sajnos egy perc sem jutott arra, hogy ideüljek. Még az is lehet, hogy rosszul osztottam be az időm? :( Vagy már megint nem is igazán én osztottam be, csak jobbnak láttam nem veszekedni???

Puszi! Majd jövök.

388. Mokate
2010. ápr. 6. 21:38

Igazán örülök annak,hogy a fiam elérte amit akart!2 diplomával az Oxfordi BMW-be dolgozik!Viszont nagyon messze van és mindig lesem a leveleit a gépen és várom a hívásait!Egy évbe 2x haza jön,olyankor igyekszek minden percet vele tölteni.

Most is Ő az aki meg hallgat a leveleimbe!Mindig azt mondja:anya tudod,hogy nekem leírhatod a gondjaidat!Próbál ő is erőt adni a leveleiben,nagyon sokat segít lelkileg!

Orvosom szabira ment,csak jövő héten tudjuk meg beszélni mikor kell befeküdni.:(

Jó éjt mindenkinek!

387. a14deb9047 (válaszként erre: 378. - D9b15b1693)
2010. ápr. 6. 19:33
Köszi!! Inkább legyen az ember 5 kilóval több, de lelkileg egészséges és tudjon örülni az életnek. Egy kis boldogsághormon fehércsoki, rafallo képében még mindig jobb (Uram' bocsá egy szerető férfi karjaiban...).
386. Lolita63 (válaszként erre: 384. - D9b15b1693)
2010. ápr. 6. 19:27

Bizony,nagy dolog mikor a gyerek külföldön van...

Az én lányom fél évet volt Franciaországban,a LYONI egyetemen tanult.Aztán Cipruson 2 hónapos gyakorlat egy ügyvédi irodában.Tudom mit jelent megölelni...

❮❮ ... 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook