Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Túl érzékenyen fogom fel? fórum

Túl érzékenyen fogom fel? (beszélgetős fórum)


máj. 26. 15:53
Köszönöm mindenkinek a hozzaszólását, nagyban elősegítéttetek, hogy lenyugodjak. Igazatok van, nem várhatom el, hogy miattam mondjon le egy kedvelt programot. Kiderült, hogy olyan régi barátok is ott voltak, akik évek óta nem találkoztak egymással. Meg kell becsülni az ilyet. Ettől még a kapcsolatunk nem romlott, sőt. Talán túl fáradt is voltam tegnap. Viszont, nem rinyáltam, csak érdekelt más nők szemszöge is. Még egyszer, köszönöm, Lányok! :)
23. asztanaviszta (válaszként erre: 14. - Teráz)
máj. 26. 10:19

A fórumindító megjegyzéséből. "A munkám nem teszi lehetővé, hogy minden hétvégén találkozzunk, és sok időt töltsünk felszabadultan."

A korukból adódóan vélhetőleg már vannak gyerekeik, akikkel szintén egyeztetni kell a kapcsolatukat.

22. csemár (válaszként erre: 21. - Charlize)
máj. 26. 09:56

Nincs igazad.

(Nagyon nem mindegy, hogy hogy beszélgetünk, milyen szavakat használunk.)

21. Charlize (válaszként erre: 20. - Jucika33)
máj. 26. 09:25
Ez a “ha nincs probléma, csináljunk!” kategória.
20. jucika33 (válaszként erre: 18. - Charlize)
máj. 26. 07:55
Ez sértő kommunikáció és nem visz előre. Az emberek nem "rinyálnak". Valódi belső bizonytalanságuk van, amit igenis ér érezniük. Feltesznek kérdést, amikre olyanok válaszolnak, akik hasonló helyzetben vannak, voltak. Senki nem akar úgy élni egy kapcsolatban, hogy a másikat idegenként kezeli, az jöhet- mehet az életében ki-be. Érteni szeretnénk egymást, jót akarunk a másiknak, de közben úgy, hogy a saját jogainkat, vágyainkat is érvényesítjük.
19. jucika33 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 26. 07:52
Ez helyzet, ember és kapcsolatfüggő. Ha először fordul elő, lehet, hogy én sem szólnék, csak jelezném, hogy jólesne, ha maradna. De ha, nem hát nem. Ha ismered, hogy állandóan mintha tojáshéjon lépkednél, semmiért nem szabad szólni, az már egy mélyebb probléma. Utolsó hosszabb kapcsolatomban ugyanilyeneket nyeltem le. Kb. egy éve voltunk együtt, amikor egy hasonló szituációban finoman, kedvesen mondtam neki, hogy ez nem esik jól, legközelebb szóljon, hogy milyen programja van. Azóta nem láttam a fiatalembert. Már másnap úgy gondolta, hogy akkor ő ebből kiszáll. Egy év után egy messenger üzenettel távozott. Ha a kérdés felmerült így benned, lehet, hogy hasonló kapcsolatban vagy.
18. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 25. 23:04

Olvasom, olvasom, gondolom: na, 20 évesek nagy problémái. Erre bumm: 56 és 49.


Ne már, hogy ezen rinyálsz ennyi idősen egy fórumban! Van élete, miért baj ez? Most így jött ki. Kibírod! Neki sem kényelmes, amikor a munkád miatt uncsiznia kell.

17. Ágio8405 (válaszként erre: 11. - Teráz)
máj. 25. 22:33
Hogy viselik ezt az aktuális párjaid?
máj. 25. 20:20

Igen, túl érzékenyen fogod fel.

Feltehetően ő már előre kiszámolta, hogy nem érsz rá ma este, és hozzá igazítva így szervezték a bográcsozást is.

15. Anyagi
máj. 25. 19:41

"Pedig olyan jó lett volna... Annyira megörültem, hogy együtt tölthetjük az estét! Sajnálom...

De érezd jól magad! És számítok rá, hogy ezt az estét hamarosan duplán is bepótolhatjuk!!!"

14. Teráz (válaszként erre: 12. - Asztanaviszta)
máj. 25. 19:19
Megvan 😅 ... éppen azért , még lángoló szerelemnek kell lennie . "Viszonylag laza" kapcsolatot honnan vetted❔️ 🤪😂
máj. 25. 17:22

Igen, a masik oldalrol nezve delben szoltal; h rugjon fel mindent, mert te raérsz.


Vszinu direkt ugy szervezték mára a bogracsozast, mert tudta, h te ugyis dolgozol.

12. asztanaviszta (válaszként erre: 11. - Teráz)
máj. 25. 17:12
Azért ugye az megvan, hogy ez egy 5 hónapja tartó, viszonylag laza kapcsolat, 2 érett felnőtt között?
11. Teráz (válaszként erre: 10. - Asztanaviszta)
máj. 25. 17:00
Azért , mert mindig a szerelme az első‼️
10. asztanaviszta (válaszként erre: 4. - Teráz)
máj. 25. 14:44
Mi az, hogy az utolsó pillanatban lemond egy előre megbeszélt programot? Miért kellene azonnal ugrania?
máj. 25. 14:43

Teljesen normálisan reagált. Már megbeszélt egy programot, az utolsó percben miért is kellene lemondania.

Mindketten már érett személyiségek vagytok, kialakult szokásokkal.

8. Oliva2023 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 25. 13:47
Szerintem ne vedd magadra. Elnézést kért, pedig nem az ő hibája, ez bőven elegendő. Ha amúgy könnyű vele programot szervezni, nem érzed úgy, hogy mindig a 2-ik, 3-ik, 26-ik helyen vagy nála, akkor nem látok ebben semmi problémát. Ráadásul 5 hónap úgy, hogy nem minden hétvégén találkoztok, nem túl sok. Én nem látok okot az aggodalomra. Ha amúgy minden oké, élvezzétek egymás társaságát, amikor lehet, aztán majd meglátod, mi lesz később.Egy szó, mint száz: én nem szólnék emiatt, mert szerintem ez egy súlytalan apróság. Mindent elviselni nem kell természetesen, de ez nem az a kategória, ami kiütné nálam a biztosítékot.
7. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 25. 13:42
Te szóltál utólag, későn, már elígérkezett. Szerintem normális, hogy nem mondja le. Nincs ebben semmi rossz. Csinálj te is programot a barátnőddel.
máj. 25. 13:37
Kérj tőle egy pót alkalmat. Szabadítsd fel az egyik estédet, készíts vacsit vagy hívd meg valahova, - és ha van már egy másik fix időpont (amit el is fogad) - akkor ezt a mostani fiaskót el is lehet felejteni.
máj. 25. 13:24
Az semmiképp nem opció, hogy vele megyek, csak a haveri kör lesz ott, nem akarok én oldalkocsi lenni. És az sem, hogy eljön onnan hozzám este, hiszen iszogatnak is, ilyenkor ott alszanak.
4. Teráz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 25. 13:09
Én biztos , hogy nagyon kiakadtam volna . Mi az , hogy inkább a barátokkal bográcsozik . Ha pedig mégis , engem miért nem visz magával !?
3. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 25. 13:08
Nézd, ha ebéd közben kérted esti maradásra, az ő ígérete pedig jóval korábbi, érthető az elutasítása. Elkísérni a bográcsozásra lehetne jó megoldás. Együtt tölthetnétek a délutánt. Utána hazavihet, és még lehetne pár intim perc.
máj. 25. 13:00

Nem venném magamra.

Miért nem nyitod ki a szád, ha valami rosszul esik?

máj. 25. 12:53
5 hónapja vagyunk kapcsolatban a barátommal. Nagyon jól működik minden, úgy gondolom, egy hullámhossz, stb. A munkám nem teszi lehetővé, hogy minden hétvégén találkozzunk, és sok időt töltsünk felszabadultan. Úgy adódott, hogy ma este nem kell dolgoznom. Nálam ebédelt, mondtam neki, töltsük együtt az estét. Azt mondta, már elígérkezett egy bográcsozásra a haverjaival, ne haragudjak, de nem mondja vissza. Rosszul esett, de nem mutattam ki ezt. Mi a véleményetek, ti hogy reagálnátok ezt le, akár magatokban, akár őfelé? Nem akarom tönkretenni az egészet, "sárkánykodással", viszont olyan "mindent elviselő" sem szeretnék lenni. Hogyan legyek okos? Még annyit, ha ez számít, ő 56, én 49 éves vagyok. Köszönöm, ha leírjatok a gondolataitokat, hogy bennetek mi játszódna le egy ilyen helyzetben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook