Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy kedves szó a depresszió ellen fórum

Egy kedves szó a depresszió ellen (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egy kedves szó a depresszió ellen

❮❮ ... 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... ❯❯
445. d9b15b1693 (válaszként erre: 424. - 32787c09c7)
2010. ápr. 9. 18:23
Biztos meg van az okod, hogy a barátnőket miért nem hívtad az esküvőre.Abban igazad van ,hogy hülyén jönne ki,ha most őket hívnád ruhapróbára.De most az jutott eszembe,hogy lehet,az anyud fájdalmát enyhítené,ha őt hívnád magaddal.Te ragaszkodj a döntéseidhez,de tudasd vele,hogy most szükséged van a tanácsaira,segítségére,mint pl.a ruha kiválasztás.Lehet,előbb megenyhülne felétek.Nagyon képtelen ötlet????
444. d9b15b1693 (válaszként erre: 433. - Mokate)
2010. ápr. 9. 18:09
Ha úgy érzed,hogy az alvás átsegít,akkor csak aludj.Nagyon rendes családod lehet,és ez igen nagy érték ilyenkor(is).Úgy látom,a növényeket nagyon szereted biztos fel is vidítanak kicsit.
443. d9b15b1693 (válaszként erre: 434. - Változó)
2010. ápr. 9. 17:54
Most már bízzál a dokidban,mert a gyógyulás útjára léptél,megtalálta a helyes gyógymódot.De azt nem értem,miért kell egy ilyenfajta betegségre szteroidot szedni.Biztos én vagyok a bugyuta.De ha ez segít,akkor be kell vállalni.Az én dokim alig akar beutalókat adni az embereknek.A szívritmus zavarom pl.úgy állapította meg,hogy fel sem állt a székéből.Amikor kértem,hogy csináljunk 1 EKG-t,azt mondta,hogy most úgyis jó lenne,mert nem vagyok most rosszul.Az ultrahang helyett meg felírt valami gyógyszert,amit ezek után be se merek szedni.Így megértem az aggodalmad,és most már csak a gyógyulásra gondolj ,az a fő.
442. Változó (válaszként erre: 441. - Évi-)
2010. ápr. 9. 15:13

Nálam anno a mély (doki szava szerint markáns :O) depresszióm vele járója volt, és tul.kép a lakásból ki sem dugtam az orromat. Csak annyit ettem és ittam, ami az életbenmaradás alapfeltétele volt, ez hónapokig ment :(((


Szerintem te szinte jól vagy :) már mint ahhoz, hogy próbálj meg lefáradni... talán napközben kis torna, séta, vagy valami :)

Ez sem jön be?

441. Évi- (válaszként erre: 440. - Változó)
2010. ápr. 9. 15:06

Nem csak a függés, mert az antiepileptikumoktól is függök (az is ott mellékhat ahol nem kéne), de nem tudok aludni.

És nekem sincs ötletem.

Mindenesetre köszönöm.

440. Változó (válaszként erre: 439. - Évi-)
2010. ápr. 9. 14:51

Én spec most jövök le a szerről -xanax- :( tudom, milyen függőnek lenni...

Ez az utolsó egy évem állapota...

2007ben viszont nagyon más volt a helyzet, az akkori állapotom sokkal rosszabb volt :( És végül a homeopátia segített!

...akkor jelenleg nincs jobb ötletem :(


Én, amikor nálam volt ez a helyzet, még azt is kipróbáltam, hogy (gondoltam, majd ééééén jóóól megmutatom magamnak:))) nem feküdtem le két napig, direkt (egyfolytában hoxáztam, volt, hogy éjjel csak ketten voltunk az egész portálon:))) és hogy majd így beájulok az ágyba és juszt is szét alszom magam! Na. Ez sem jött be :(


Úgy hogy ötlettelen vagyok :(

439. Évi- (válaszként erre: 438. - Változó)
2010. ápr. 9. 14:36

Szia!

Dejóám!

Vagy este nem tudok elaludni, vagy ha mégis akkor éjszaka nézelődöm. Utána már csak azért sincs nagy sikerélményem az alvással, mert felspanolom magam, a másnapi kialvatlanság miatt.

A legközelebbi homeopatológus kb. 40 km. Most valami eccerűbbet kellene találnom, de jobbat mint a xanax.

438. Változó (válaszként erre: 437. - Évi-)
2010. ápr. 9. 13:51

:)


szia!


Pl fekve? :D

Jóvannna, tudom, hogy amúgy komoly kérdés ez :(

Nem tudom... sajna nekem egy idő után kellett segítség, mert volt, hogy egy hét alatt összesen aludtam 4-5 órát!!! Gyógyszer kellett, mert anélkül nem ment :(((

Viszont jó ötletnek tűnik, és ez lehet (szoszó) gyors segítség! Homeopátia! Nekem ez bevállt, olyan szinten, hogy a gyógyszereket is el tudtam hagyni...

próbáld meg, egy homeopátiástól kérj készítményt, ez nem gyógyszer, nincs függőség, sem összeférhetetlenség más gyógyszerrel, nekem bevállt!

:)

437. Évi-
2010. ápr. 9. 13:44

Szép napot mindenkinek!

Nincs valakinek jó tippje, hogy lehet éjszaka aludni? Hiába, nem megy.

436. Változó (válaszként erre: 424. - 32787c09c7)
2010. ápr. 9. 13:38

Nem egyszerű :(

És egyik sem állt annyira közel hozzád, hogy meghívd? Pedig ez a ruhaválasztás annyira izgi és szép és fontos, ezt nem lenne szabad egyedül végig járnod! Annyira csajoscsacsogós, nevetős, szép napok, és a fontossága főleg!!!

Ki lesz a tanud?

435. Változó (válaszként erre: 433. - Mokate)
2010. ápr. 9. 13:29

Nem egy normális állapot, viszont hasznos!

Ha úgy érzed, aludnod kell, tedd meg!!!

Ha megteheted, akkor igen is dőlj le, és pihenj! Nem véletlen jelzi a szervezeted, a tudatalattid kiabál, mert erre van szüksége...

Nekem is volt ilyen periódusom :/ én anno (akkor) 24órából 20-t aludtam :O

Aztán jött ez fordítva is :( 24órából semmit :( de a szervezetünk küldi a jeleket, oda kell figyelni rá, szerintem ne aggódj! Vedd fel a legszebbik mosolyod, és irány az ágy :)))


Kívánom, hogy a hangulatod azért javuljon, de az alvás miatt ne legyen lelkiismeret furdalásod!

Puszi :)

2010. ápr. 9. 13:22

Sziasztok :)


Szóval voltam dokinál...

Gááááz, hogy mindig igazam van :/

Én többször mondtam neki, hogy szerintem valami szövődnény, és lehet, hogy karácsonykor egy influenzának köszönhetően ez maradt, vagy valami, de csak kísérletezgetett velem tovább! Na végre tegnap komolyan vett, mert mostmár hallani is lehet, hogy zörgök, sípolok meg ilyesmi, és végre ki is jelentette, hogy feltehetően egy lábon (már mint nem 1 lábon:))) kihordott tüdőgyulladás következménye...

Írt is fel gyógyszert, amitől padlót fogtam :O szteroid hormon :X

Hümmmm.

Elolvastam, mert ez azéééé kíváncsivá tett, de kár volt! Nem vagyok egy hipohonder típus, de most belém állt a frász! Nagyon ütős!!!! Medrol.

Hát mindegy, bátor vagyok, szedem, mert muszáj, aztán majd meglátjuk :)

Legfeljebb elérem, hogy lesz bajszom és szakállam, hátha fiatalítani fog :D

Mindenesetre tegnap már vettem be belőle, és úgy néz ki, használ!

Igaz még mindig borzasztóan köhögök és fulladok, (najóóóó, hiszen még csak az elején vagyok a gyógyszernek) de ma úgy ébredtem, hogy nem fáj a vállam :)))

Hihetetlen :))) hónapok óta fájt, most meg nem :)))

Aztán ha két hét múlva már vállam sincs, akkor ráérek aggódni :)))


Szép napot, szép hétvégét mindenkinek :)

433. Mokate (válaszként erre: 431. - D84c41cda5)
2010. ápr. 9. 06:01

Sajnos sokat aludtam tegnap.Agyalni sem volt időm.

felkeltem elmentem a postára,biciklivel fél óra oda-vissza.Úgy kimerültem,hogy lefeküdtem és el is aludtam.A párom fél 11 körül felhívott,hogy vagyok?

Mondtam most ébredtem föl,letettem a telefont és aludtam fél 1-ig.Akkor megfőztem a bablevest,de már a palacsintát nem volt erőm kisütni,a fiam csinálta meg.Három óra felé újra elaludtam,fél 5 körül ébredtem és kimentem a kertbe egy kis friss levegőt szívni,gondoltam jobb lesz!Meg locsoltam,kicsit bogarásztam,de erőm nem nagyon volt.Inkább csak próbáltam erőt venni magamon.Hatóra után már a párom is haza ért ,vacsizott fürödtünk és nyolc óra felé megint ágyban voltam.Nem hiszem,hogy ennyi alvás normális lenne!:(

432. a14deb9047 (válaszként erre: 427. - Mokate)
2010. ápr. 8. 22:10

Nem baj! A lényeg az, hogy jól érezd megad!!

AZ ÁLMOK FONTOSAK, KERGESSÜK ŐKET!!

431. d84c41cda5 (válaszként erre: 427. - Mokate)
2010. ápr. 8. 21:33
Működött a takarózás? Pihentél is vagy csak fekve agyaltál?
430. d84c41cda5 (válaszként erre: 424. - 32787c09c7)
2010. ápr. 8. 21:31
Munkatárs, régi barátnő /még meghívhatsz utólag egy embert, vagy egy párt nem?/nincs esetleg?
429. d84c41cda5 (válaszként erre: 423. - 32787c09c7)
2010. ápr. 8. 21:30
Én azért még bízom benne, hogy az a május 22. Neki is nagy nap lesz és ha nem fog sírni, akkor is meghatódik, nem biztos, hogy úgy van ahogy gondolod. Tudod Nekem is mondták már a gyerekeim, hogy az egyiket jobban szeretem a másiknál, de nem így van, már értik, a lányomat másképpen féltem, mint a fiamat. A fiamnak többet engedtem meg, mint a lányomnak, mert egy életre való pasit akartam nevelni /sikerült/, lehet, hogy nálatok is valami ilyesmi van, nem?! Szerintem olyan ruhád legyen amilyet szeretnél, ne engedd, hogy bárki befolyásoljon, mert ez a Ti napotok és csak a Tiétek, megbánod, ha engedsz a rábeszélésnek.
428. d84c41cda5 (válaszként erre: 417. - Változó)
2010. ápr. 8. 21:21
Jobbulást, mert ezt rossz még olvasni is, átélni pedig szörnyű lehet.
427. Mokate (válaszként erre: 420. - A14deb9047)
2010. ápr. 8. 17:58

Akkor most egy egész cukrászdát kéne fel falnom! :)

Ma semmi sem megy úgy,ahogy kéne.

426. Mokate (válaszként erre: 421. - 32787c09c7)
2010. ápr. 8. 17:57

Szia!

Meg próbálják a gyógyszereket beállítani és pihenés.Komolyabbat nem csinálnak,kicsit az a lényege,hogy kiszakadni a minden napokból.Legalább is régen így volt.Majd megírom mi volt,ha túl leszek rajta.

2010. ápr. 8. 16:45
ja igen.. két napot megint nem leszek!Sok lesz a dolgunk a picimmel ééés esküvő kiállításra is megyünk :) SŐŐŐT utána is asszem legközelebb csak este tudok jönni! éjszakás lesz a pici párom! Szóval vasárnap este "talizunk"!! Addig pedig szép és nyugodt, békés napokat, kellemes hétvégét kívánok mindenkinek!!
2010. ápr. 8. 16:40
Egyébként minél többet sétálgatok és csinálom a dolgom..és minél közelebb van a nagy nap!! Sajnos arra kell rájönnöm, hogy nincs egy olyan barátnőm se akivel elmehetnék és menyasszonyi ruhát keresgélhetnék egész nap. A vőlegénnyel még sem mehetek..nekem most ő a legjobb barátnőm is... kicsit elszomorít ez a dolog! vannak lányok akikkel jóban vagyok! De egyiket sem hívtam meg! akkor most hogy hívjam el ruhákat próbálni! Vagy nemes egyszerűséggel járjak el egyedül találjam meg egyedül a megfelelőt? Hogy csináljam? :(
423. 32787c09c7 (válaszként erre: 411. - D84c41cda5)
2010. ápr. 8. 16:23
A "kisfia" már megnősült! Akkor sem sírt pedig neki a mindene a bátyám!! Mindig is ő volt az első! Nem hiszem, hogy öröm könnyet hullatna miattam!! Képtelenségnek tartom! le is akar beszélni, hogy szép fehér ruhám legyen! Pedig szerintem még ha kis esküvőnk is lesz emléknek nagyon jó lesz és azt a "fehér" ruhát többet nem vehetem fel úgy. Azt akarja rám beszélni hogy kosztümöt vegyek aztán ha fényképészkedni akarunk akkor meg béreljek arra egy menyasszonyi ruhát! Most ha már kis esküvőnk lesz kevés pénzből...minek két ruha:)? nem értem anyumat komolyan mondom!összetud zavarni nagyon de ha valami nem úgy van ahogy ő akarja akkor meg nagyon megtud ám sértődni!! Azt sem akarom... VÁÁÁÁÁÁÁÁÁ az idegeimre megy...biztos emiatt fáj a fejem már két napja alig birok mozdulni is! De épp ezért megjutalmaztam ma magam egy mandulás magnum jégkrémmel meg egy pizzával..:) Már napok óta éheztem rá!
422. 32787c09c7 (válaszként erre: 417. - Változó)
2010. ápr. 8. 16:15
Jobbulást....aztán írj, hogy mi volt a dokinál!! Várjuk!
421. 32787c09c7 (válaszként erre: 414. - Mokate)
2010. ápr. 8. 16:13

Köszönöm szépen! Remélem te is jobban vagy már...

Kérdésem lenne hozzád! Nekem is voltak már pánik rohamaim. Ájulásig.... voltak olyanok is amit már meg tudtam fékezni kaptam rá gyógyszert a házi orvostól... ha nem gond megkérdezném, hogy

mi történik egy kórházban amikor ezzel kezelnek?

2010. ápr. 8. 15:54
Aludd ki magad, holnap reggel vegyél egy illatos fürdőt és aztán irány a nap meg egy jó fagyi, vagy finom szelet torta! Az édesség boldogsághormont - szerotonint - tartalmaz! Ez a lényeg!! De egy jó gyümölcssaláta is megteszi...
419. Mokate (válaszként erre: 417. - Változó)
2010. ápr. 8. 14:52

Szia!

Bízunk benne,csak kiderül végre mi a baj!Vigyázz magadra!

418. Mokate
2010. ápr. 8. 14:51

Sziasztok!

Nem vagyok valami jó,passzba!

Egész nap csak aludnék.

Lehet,hogy az új gyógyszertől vagyok ilyen aluszékony!?Na mindegy!Most valahogy az sem dob fel,hogy kint gyönyörűen süt a nap.Megyek és magamra húzom a takarómat.:(

Mindenkinek szép napot kívánok!

2010. ápr. 8. 09:15

Sziasztok! :)


Szép napot mindenkinek!


Ma csak nagyon keveset tudok itt lenni :(

Egyrészt főnök közelben leszek... másrészt délben el szeretnék menni... főnököm még nem tudja.

El kell mennem dokihoz, mert fizikailag nem vagyok toppon. Karácsony óta fájok, a vállam, a fejem, és köhögök. Már voltam vele orvosnál, többször is :( egyelőre az orvos sem tudja, hogy mi lehet velem?! Mindenesetre hónapok óta fájdalomcsillapítón élek, holott életemben nem szedtem annyi gyógyszert, mint mostanában :(

A tüdőm állítólag tiszta, nem 'onnan' köhögök, de nagyon fájok :(

Ma reggel sírva ébredtem, mert a vállam annyira fájt, az egész jobb oldalam külön életet él :O közben aszmatikusan fulladtam, még a levegő vétel is fájdalmas :(

Szóval nem vagyok jól, megyek, hátha ma okosabb leszek, és kapok egy negyedik, vagy ötödik féle gyógyszert :X


Küldök egy nagy ölelést nektek :)

szép napot!

416. a14deb9047 (válaszként erre: 410. - D84c41cda5)
2010. ápr. 7. 19:44
Nem! Azt mondtam egyszer, hogy a szívem egyik fele a fiamé, másik a szerelmemé. Erre az volt a kérdés, hogy akkor nekem mi marad?? Azt válaszoltam, hogy semmi... Rendezzük az életünket.
❮❮ ... 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook