Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy kedves szó a depresszió ellen fórum

Egy kedves szó a depresszió ellen (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egy kedves szó a depresszió ellen

❮❮ ... 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 ... ❯❯
535. Lolita63 (válaszként erre: 533. - D9b15b1693)
2010. ápr. 14. 19:54

Szia!

Az a lényeg jobban vagy.Látom valami nyomaszt,milyen műtétről van szó?

534. Lolita63 (válaszként erre: 526. - Mokate)
2010. ápr. 14. 19:52

Örülök,hogy elfogadtad a kórházat.

a fiuk miatt ne aggódj ellátják magukat.Most az a fontos,hogy pihenj!!

Ne foglalkozz senkivel,semmivel.

Várunk vissza! Puszi

533. d9b15b1693 (válaszként erre: 531. - D84c41cda5)
2010. ápr. 14. 19:12

Szia!

Köszi,egy hangyányival jobban éreztem ma magam,mint az elmúlt hetekben.Mivel a lakásomon ,a munkahelyemen és a közte lévő útszakaszon élem szinte az életem,észre sem vettem hogy milyen színes tavasz lett.Tegnap döbbentem rá,amikor (egy kicsit messzebb)az anyósomhoz mentem.A labor eredményem is ma kézhez kaptam és egyrészt megnyugtatott.Viszont egy műtétet hónapok óta

halasztgatok és ez nagyon nyomaszt.

532. d9b15b1693 (válaszként erre: 528. - Évi-)
2010. ápr. 14. 18:57

Szia!

Az a kislány biztos el volt keseredve,hogy bekukkantott ide,de a tanácsokat nemigen fogadta el.Talán elég volt az is neki,hogy kiírta magából a gondjait.Te hogy vagy?

531. d84c41cda5 (válaszként erre: 530. - D9b15b1693)
2010. ápr. 14. 18:55
Hogy vagy, mesélj.
530. d9b15b1693 (válaszként erre: 526. - Mokate)
2010. ápr. 14. 18:51

Szia!

Kitartás a korházban!Mi várunk ide vissza,ha felépültél.

529. d84c41cda5 (válaszként erre: 528. - Évi-)
2010. ápr. 14. 18:35
Jól vagy? Mi újság körülötted? Evawitch biztos jól van, indított három fórumot.
528. Évi-
2010. ápr. 14. 10:10

Szép napot mindenkinek!

Várom, hogy kisüssön a nap, és megteszek mindent, hogy jó kedvem legyen.

Szerintetek Evawitch jól van, vagy csak megúnt minket?

527. d84c41cda5 (válaszként erre: 526. - Mokate)
2010. ápr. 13. 21:59
Természetesen az lesz Neked a legjobb, ha bevonulsz a kórházba, ott biztos nem fogsz agyalni, mert a fiúk megoldanak mindent, Téged pedig gondolom, nyugtatni, altatni fognak. Gyógyulj, ne törődj mással. Várunk vissza, mi itt leszünk.
526. Mokate
2010. ápr. 13. 21:36

Sziasztok Lányok!

Hát nem vagyok túl rózsás kedvembe!

Csütörtökön megyek a kórházba,de vagyok olyan hülye,hogy megint azon agyalok,hogy mi lesz itthon a fiúkkal.

A párom főzni tud.A fiam is ellátja magát,ha kell!

Bár csak újra rendet tudnék tenni a lelkembe!

A gyógyszerektől tompának érzem magam!

Á,már nem is tudom mi lenne nekem a legjobb!:(

525. d84c41cda5 (válaszként erre: 524. - D9b15b1693)
2010. ápr. 13. 19:32

Örülök, hogy picit segíthettem, de én csak picit vagyok ebben benne, mert Neked kell megcsinálni.

Ismered, kibicnek semmi sem drága!

524. d9b15b1693 (válaszként erre: 522. - D84c41cda5)
2010. ápr. 13. 19:29

Hát igen.Ma éppen azt tettem volna,amit te javasoltál(persze nem ilyen tudatosan,ahogy leírtad)Logikailag jónak tűnik a tanácsod,mert ugye aki hagyja azt ki is használják.De ma fordult a kocka valamelyest:reggel a kisfőnök rászólt,hogy szedje össze magát,mert már a nagyfőnök is tud a szakmai tudatlanságáról és lazaságáról.Egész délelőtt kérte tőlem a tanácsokat,kicsit legyőzte a büszkeségét.Mellesleg én 29 éve csinálom azt,amit ő pár éve.Azért érzi lovon magát,mert ha leépítés lesz én repülök ő marad (NYELVtudás)De addig nem ártana beletanulnia,mert naponta 3o ember függ a kettőnk munkájától.Be fogom tartani a tanácsod,mert megnyugtatott,hogy már ő is tett 1 lépést előre ma.Nekem már nem kell bizonyítanom a munkámban,mert maximális elismerést kapok hálistennek, és muszály nekem MINDENKIN SEGÍTENI???

Most egy kicsit meg is nyugodtam,hogy megerősítettél.

A jobbulást köszönjük szépen.

523. 32787c09c7 (válaszként erre: 520. - D84c41cda5)
2010. ápr. 12. 23:04

Hát igazából szerintem ott csak az ügyvédek fognak dönteni! Nincsenek beszélő viszonyban tesójával.. aki igazából a féltestvére!

Szeretném az álomkonyhát meg a többit csak már türelmetlen vagyok! Ha most összeházasodnánk akkor minden sokkal hamarabb meg lenne oldva!!Jutna is és maradna is pénz! áh! Azt sem tudom már én sem, hogy mit akarok! A Párom is gondban van! Nem is tud aludni!! Jó lenne már túl lenni azon a találkozón és megbeszélni hogy mi legyen lakás kifizetésével! Hogyha olyan lehetőség állna előttetek, hogy kapjatok egy 3-4 millát érő nyaralót vagy 3,7 millát. Melyiket választanátok??

Az ötleteket köszönöm! nagy esküvő esetén lenne is kivel mennem!! Bár itt van a párom hűséges jó barátja és fodrásza is egyben. Ő felajánlott valami kapcsolata révén egy fantasztikus ruhát.. bár még nem láttam....de kíváncsi vagyok rá! De amikor csak meg említem a kölcsönzőket A Picim dühös lesz, hogy még nem is láttam meg mit húzom a számat stb....Pedig nem húztam a számat...csak furcsán jön ki a dolog ennyi! Várom, hogy megnézzem a ruhát! De most ő inkább mással foglalja le gondolatait amíg nem beszéltünk az tesójával meg az ügyvédjével... egyfolytában kocsik!! KOCSIK.... imádja őket van is egy szép autója és most azt is akarja alakítgatni!! Ő így bújik el egy kicsit a gondok elöl! Ki van vonva a forgalomból az autó és most a nagy visszatérését találja ki! :) Új motor bele új kárpit új ez új az! átalakítania mittom én mijét! Szóval most ez megy! Úgy mond kampány csend ami az esküvőt és lakásfelújítást illeti! Elszomorít kicsit! De holnap kirándulunk kicsit! Megnézzük a nyaralóját azt akarja oda adni a lakás kifizetése -képp.

522. d84c41cda5 (válaszként erre: 521. - D9b15b1693)
2010. ápr. 12. 20:59

Jó, hogy megint írsz egy kicsit magadról, próbáld meg azt, hogy /amit én is csak 1-2 éve tudok megcsinálni és nem mindig sikerül/ csak akkor segíts ha megkérnek rá, könnyebb lesz az életed és nem kapsz a segítségeddel kapcsolatos negatív élményt mint most, hanem csak köszönetet.

Természetesen ez nem mindenkire vonatkozik csak majdnem. A gyerekeimnél megvárom amíg megkérnek és csak azt kérik ami nem megy Nekik, vagy nagyon nem fér bele az idejükbe. Sikerélmény van mindig valakinek, ha megoldják Nekik, ha megkérnek akkor Nekem. Anyósod jobban van, tehát Neki és Neked is van pozitív a mai napban. Jobbulást kívánok Neki.

2010. ápr. 12. 19:55

Sziasztok,remélem szép napotok volt!Én ma a munkahelyen megint más gondját vettem a nyakamba és azon örlődtem.Én mindent megtettem,hogy segítsek a kis kollégának a munkában,de ma rájöttem,hogy feje a homokban és még lusta is.Mások is már észrevették korábban,csak én vagyok még mindig jóhiszemű.De ma eldöntöttem:feladom,csináljon amit akar. A bibi ott van hogy én szoktam az ő hiányosságait pótolni.Ráadásul az eső is esett ma.De délután meglátogattam az anyósom a korházban műtétje után,és jobb lett a kedvem,mert jól érzi magát.

Ez a nap is jól kiszívta minden energiám.

520. d84c41cda5 (válaszként erre: 518. - 32787c09c7)
2010. ápr. 12. 18:26
Próbálj meg nem bosszankodni a dolgon /tudom, hogy nehéz/és várd ki a fejleményeket, addig meg gondolkozz a szép dolgokon, találd ki, hogy ki menjen Veled ruhát próbálgatni /ötleteket már adtunk/. Gondold végig, hogy ha nagy esküvő lesz akkor, hogy legyen, ha kisebb akkor milyen. A szép dolgokkal foglalkozz gondolatban, a párod és a tesója majd eldöntik, úgyis az Ő dolguk, nem érdemes beleszólni, mert csak vitát okoz. A párod biztos megkérdezi a véleményedet, ha szüksége lesz rá. Tervezd el az álomkonyhát és fürdőszobát és találd ki milyen ágyat szeretnél, ha lesz rá pénzetek, akkor már csak meg kell beszélni a pároddal.
519. Mokate (válaszként erre: 511. - D9b15b1693)
2010. ápr. 12. 06:09

Hidd el az csak neked is jót tesz ,ha kiírod magadból a fájdalmaidat,gondjaidat.

Figyeld meg,egyre jobban fogod magad érezni,ha kimondod a gondjaidat!

Vigyázz magadra!

518. 32787c09c7 (válaszként erre: 430. - D84c41cda5)
2010. ápr. 11. 22:34
Igen úgy néz ki, hogy lesz lehetőség több embert hívni!! Most ezen is bosszankodok! A párom és a testvére a lakáson osztoznak! várjuk a fejleményeket, hogy kinek mennyit kell fizetni! Ha marad pénzünk akkor elhalasztjuk és nagy esküvőt tartunk!! Valamilyen szinten elszomorít mert én már annyira vártam a máj 22-őt. És ha most már nem is olyan lesz ahogy én elterveztem egy csomó mindent! az esküvőre szánt pénzből inkább lakást újítottam volna.....egy álomkonyhát meg fürdőszobát. Ránk férne már egy új ágy is!!Ugyan is a párom gyerekkori ágyán alszunk. Két fotel ágy összetolva állandóan szétcsúsznak a különböző elemei és iszonyat kemény! bosszankodva kelek és fekszek az ágynemű miatt is..kisebb a takaró mint a huzat az is nagyanyám korabeli takaró! az asztmámnak sem tesz túl jót, és állandóan kicsúszik a huzatból...!! VÁÁÁ!!!! ha ezt még elhúzzuk pár hónappal én megzavarodom... aszem!! Sajnos hiába mondom neki hogy mire költsünk inkább... Ő így szeretné!! :(valahogy csak közös nevezőre kell jutnunk!! Végülis erről fog szólni a az elkövetkezendő közös életünk!
517. 32787c09c7 (válaszként erre: 426. - Mokate)
2010. ápr. 11. 22:20
Köszönöm szépen a válaszod!! Remélem minden rendben megy nálad!
516. d84c41cda5 (válaszként erre: 515. - D9b15b1693)
2010. ápr. 11. 21:10
Igen ezért ajánlottam, sokan elgondolkozhatnak rajta.
515. d9b15b1693 (válaszként erre: 513. - D84c41cda5)
2010. ápr. 11. 19:42
Köszi,Lolita és Barát!Most olvastam el és még mindig libabőrös vagyok!Megdöbbentő,hogy akár rólam is szólhatna.
514. Lolita63 (válaszként erre: 513. - D84c41cda5)
2010. ápr. 11. 19:14
Nagyon szépen rávilágít a dolgokra!Érdemes átgondolni.
2010. ápr. 11. 18:52
A 492. hsz- ban ajánlottam egy fórumot Nektek, olvastátok? tetszett?
512. d84c41cda5 (válaszként erre: 511. - D9b15b1693)
2010. ápr. 11. 18:51
Én örülök, hogy fájdalmasan őszinte vagy, most kezdelek megérteni. Köszi, hogy jónak találod az ötletem, de ez akkor lesz igazán jó vagy nem jó ha megszervezed és beválik. A természetet szoktam ajánlani, mert nekünk az vált be, mivel mindenkinek más az érdeklődése, de ott semmi nincs amit csinálhatnál, tehát nézelődsz/feltöltődsz/ és beszélgetsz.
511. d9b15b1693 (válaszként erre: 505. - D84c41cda5)
2010. ápr. 11. 18:45
Jó ötlet!Remélem a nyáron lesz erőm egy családi pecázást megszervezni(amire a férjemnek már nincs ideje,mert csak hajt a megélhetésért,és hogy a gyerekeket segíteni tudjuk)Nem lesz könnyű,mert az egyik gyerek nagyon messze van,a másik kettő szerencsére még itt,a közelemben.Fiam ötletére kb.negyed évente elmegy a család csavarogni,plázázni,de az sem az együttlétről szól hanem mindenkinek másról:a lányoknak butikolásról,nekem hogy nem kellfőzni,mert ott bekapunk valamit,a páromnak a céltalan mendegélésről,egyedül a fiam toboroz minket olyan céllal szegénykém,hogy na majd ma együtt lesz a család.Pfffú most megint fájdalmasan őszinte voltam veletek,de nem bánom.
510. d84c41cda5 (válaszként erre: 508. - Mokate)
2010. ápr. 11. 18:39
Próbálj meg valamilyen rendszert vinni ebbe a felüdítő programba pl. 2 havonta egyszer menjetek el. Azért lenne jó a rendszer, mert várhatnád az időpontot, hogy ekkor és ekkor újra lesz egy jó napod és feltöltődsz. Lehet ritkább is, attól függ, hogy hogy telik rá, de beszéljétek meg előre a következő dátumot.
2010. ápr. 11. 18:35

Évi- kakaóóó!

Szerintem, ha megkérdezi, hogy mi a bajod, mi fáj mond el két mondatba és tedd hozzá, hogy csináld már meg ezt vagy azt. Értené, hogy nem vagy jól és segítene valamit. Gondolom jó érzés lenne Neki is, hogy segíthet és nem panaszkodásnak fogná fel a dolgot.

508. Mokate (válaszként erre: 503. - Lolita63)
2010. ápr. 11. 16:51

Igen testileg lelkileg ,teljesen felüdített a tegnapi program.

Olyan nagyon szeretem a vizet,hogy minden alkalmat megragadok,hogy pacsálhasak.

Tudom kicsit mosolyogni fogsz,de pl.nem tudok úgy locsolni a kertbe,hogy ne legyek nyakig vizes.

A víz szeretete valószínű abból adódik,hogy stégünk volt egy vízparton és szüleimmel szinte minden szabad időnket ott töltöttük.Hétvégeken ott aludtunk.Kár,hogy az a hely már nincs meg.

507. Mokate (válaszként erre: 498. - D9b15b1693)
2010. ápr. 11. 16:42

Tudom,hogy igazad van abban,hogy saját magam legyek most már a fontos!

Nekem is mindig a gyerekek az építkezés,tovább tanulás stb.voltak a fontosak.Az a baj,hogy már jól érezni magamat,lassan azt is bűnnek tartom.Ilyenkor lelki ismeret furdalásom van,hogy 1000 másik helye is lett volna,annak a pénznek!Tavaly már nyaralni sem jutottunk el.Pedig,ha józan ésszel át gondolom 1 hétre 2 embernek nem sok a 30.000Ft.

506. Évi- (válaszként erre: 502. - D9b15b1693)
2010. ápr. 11. 16:35
Ez is ismerős. Ezt a bizonyos "semmi"-t nem tudja azt gondolom kezelni az én férjem a mai napra már. Egy idő után ugyanis a hallgatásomra kiabálás lett a reakciója, az enyém pedig azok a bizonyos tekintetek. Nem jól van ez így. Tudom én, de most tettem le a telefont és megint hibáztam. Csak néhány cinikus mondat. Néhány év félelem után..:((
❮❮ ... 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook