Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Drága örökösök - beszéljünk róla fórum

Drága örökösök - beszéljünk róla (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1491. Hangyászsün (válaszként erre: 1486. - D1zsúlika)
2020. szept. 26. 09:40
Az "értékes" szobrok valójában sorozatban gyártott bazári giccsek. Én úgy értelmeztem, hogy Kálmán a bemutatott 3 tétel kivételével eladta "mesés" gyűjteményét, a vételár egy részét letétbe helyezte (örökség!), a maradékból beindította a sültkrumpli-bizniszt.
1490. syria
2020. szept. 26. 08:44
Azt hittem elpusztulok Icuka beszólásán: leokádó krémes kenyeret kért az egyik leányzó. 🤣 Szerencse, hogy felvételről néztem, különben jó pár perc kimaradt volna. Még most is fuldokolva röhögök, ha eszembe jut. 😁
1489. D1zsúlika (válaszként erre: 1488. - Banános Zselé)
2020. szept. 24. 18:10

Tomcsics Tamaráról annyit tudok, hogy Jolika nevelte, Tamás pedig oda volt érte.

Amikor Mónika megtudta, szólt Tamás apjának, hogy szerinte Tamara is ügynök.

Kasztner Nándor, Tamás édesapja a belső elhárítás tisztje "eltüntette" Tamarát a fia életéből.

(Mellesleg kinyomozta, hogy Tamara drogcsempész, később egy mexikói drogbáró felesége.)


Most pedig Gitta nem adott egyértelmű választ Laurának, hogy Tamara kinek az embere. Szerintem.

2020. szept. 24. 13:46
Tamara is a Gitta embere volt?
1487. Piroska52 (válaszként erre: 1486. - D1zsúlika)
2020. szept. 23. 19:58
Szerintem, a szerb háborúban van a helyzet kulcsa, mert ugye Szláven, Gorán, meg a nem jut eszembe, mészáros, mind a háborút emlegeti.
1486. D1zsúlika (válaszként erre: 1483. - Piroska52)
2020. szept. 23. 19:45

Igen, Jolika Kálmán papa jobb keze lehetett. De az a kérdés, hogy most, honnan, mi- és kiáltal olyan jól értesült, hogy úgy írányít, mint egy vasuti tiszt a pályudvaron?! (Remélem ki fog derülni?)


A hatalmas örökség, nem hiszem, hogy az öreg " krumplisütődéjéből" származik, melyre rá is kérdezett Gittácskától a kocsiban. Aki ugye bőszen integetett, hogy jól működik az üzlet.

De el nem tudom képzelni, hogy abban a ökörfos nevű eldugott falucskában, hogy tudott Kalmi bácsi birka-, vagy ökörásztorként, a fővárosban így érvényesülni?! Vagy ilyen értékes szobrokhoz jutni, mikor ki sem mozdult onnan, ez számomra rejtély!

1485. D1zsúlika (válaszként erre: 1483. - Piroska52)
2020. szept. 23. 19:44

Ja, és én azt hittem, hogy egy egész szobor arzenálja van az öregnek, de végül egy pár szobrocskát dugdostak, csavargattak a pappal, illetve adtak át a szerb államnak is.


Olgácska eltűnt hála jóistennek! De az sincs kizárva, hogy az Ő emberei vették át Gittáéktól az árut???!!!

(Ezért bazsalygott olyan nagyon, mint a negyven fogát kivillantva a buszon?!)


Renátó cuki volt az elején, azonban degradálták karakterét, hogy "fehér nővel" hozták össze és hülyét csináltak vele a karattyolással. Szerintem.


Ja, és azt nem értem, hogy Kálmán papa miért nem az egyenes utat választotta?! Miért nem hívta össze a családját és miért nem mondta el a családjának, hogy mi történt, honnan a pénz?! Mi a feladat és punktum. És akkor nem szaladgálna az öreg "halottként", mint egy tojó galamb erra-arra a faluban.

Értem én! Akkor nem lehetne ennyi évaddal húzni az időt, a témát, nem igaz?!:DD

1484. Kicsi Fecske (válaszként erre: 1482. - Banános Zselé)
2020. szept. 23. 19:19

Igen, Józsi szerepére jelentkezett.


( Azt azonban csak kevesen tudják, hogy milyen mélyszegénységből érkezett. Nem volt könnyű gyermekkora. A nevelőszülők azonban, az öt testvérével együtt, mind a hatukat felnevelték. A sok viszontagság mellett, egy komoly betegséggel kellett szembenéznie. Az izomsorvadás ritka fajtájában szenved. Ami nem is szenvedés, inkább talán szépséghiba. Csak spiccbe nem tudja hajlítani a lábfejét, emiatt kissé furcsa a járása. A DÖ-ben, mint lovászfiú, szinte állandóan gumicsizma van a lábán, de így is észrevehető a hibás járása.)


Renátó szerepében a kedvencem lett, már az elején, a "szállodai asszisztens" Icukával együtt. Sajnos, ahogy összehozták őt Olgával, leamortizálták a vicces karakterét is. Szerintem.


Egyébként a Karinthy Színházban hatalmas sikerrel játsszák Scherer Péter rendezésében " A Piszkos " c. darabot (Rejtő Jenő: Piszkos tizenkettő), melyben nagy sikere van a mi "Renátónknak is"

1483. Piroska52 (válaszként erre: 1481. - D1zsúlika)
2020. szept. 23. 18:43

Hát, Jolika Kálmán bátyánk titkos barátnője volt,így hát mindent tud.

Nade engem az jobban izgat,honnan az a hatalmas örökség?

Remélem Olgácska eltűnik,de nincs nekünk ilyen szerencsénk.

Renátó agyát helyre rázhatnák már,mert ez a vinnyogás nem áll jól neki.

Ennyit így hirtelenjében.

2020. szept. 23. 18:35
Renátó eredetileg Józsi szerepére jelentkezett
2020. szept. 21. 22:10

A mai első részről az alábbiakat gondolom:


A kedvencemmel Icukával, a"szállodai szak-asszisztensel" indult a műsor. Addig-addig ette a fene, hogy csak meglátta, hogy Józsika "feltöltötte a radiátort!" Maunikáánál! Muhahhaa!


Kálmán bácsi él! De ezt mi jobban tudjuk a forgiknál!

Az öreg kérte, hogy vigyázzanak Katára az unokájára Budapesten Gittáék. Ezek szerint nem jön vissza a faluba, jóvanna, ennek örülök. Katát nem kedveltem.


Az ááámerikásnő lelépett, Goránnal, azaz a +munkás-paraszt-építő-Jenővel+ együtt% Ebből még baj lesz!

Arra még a 4. évadban sem jöttem rá, hogy a paraszt kendős, hat elemit végzett, idős öregasszony Jolika, honnan a búbánatos ferde-fészkes fenéből tud mindenről, amiről csak Gittáéknak van tudomása??!!


Ráadásul, úgy instruálja a beijedt nagy kommandós Szlávent, mintha ő lenne a "szupertitkos-kémfőnök-Golán fennsík nagyasszonya"?! Milyen összeköttetése lehet a külvilággal, a vasalózsinórján kivül?! :DD


A romatábor alszik, Dodi papa nyugtalan, nagy dillemája, hogy Renike elhálta-e a nászéjszakát, vagy sem?!

Nekem az a lényeg, hogy eltűnt Olgácska piros ruhácskájában. :DD

( De Olga célját elérte, Renikét felejtve, már rég robog a műkincsek után, az ölébe hullott állampolgárság reményével, sajnos!)

1480. Piroska52 (válaszként erre: 1479. - D1zsúlika)
2020. szept. 21. 19:32
Hát ha megvan még szegény.
1479. D1zsúlika (válaszként erre: 1478. - Piroska52)
2020. szept. 21. 19:03

Lááátod, tudtam drága, hogy várod!:D

Azért kiabáltam! :DDD

(Nem kell majd idegeskedni! Majd itt kimorogjuk magunkat és nem lesz semmi baj!)

Bulikázunk mi is, mint mint a kecskeapátiak, ökörfalván!

Apropó kecske! Remélem Vanesszát sem hagyják ki a buliból?! :DDDDDDDDDDDDD)

1478. Piroska52 (válaszként erre: 1477. - D1zsúlika)
2020. szept. 21. 18:53
Sokszor felidegesített, de már várom.
2020. szept. 21. 18:52

Az RTL Klub 20.00 DÖ 4. évad!

(Apaaaa, kezdődiiiik........! :DD)


Ugyan nem emlékszem nagyon a DÖ utolsó képsoraira. Cssak egy " nagy piros köd" van előttem! :D

Ami nem lehet más, mint Olgácska (valami fertelmes, óborzalmas) piros ruhája! Amelyről sem Renátó, de a jóisten sem tudta lebeszélni.

A kocsmában ment a bulikázás, és közben eltűnt a nagy becsben tartott szobor. No, meg vele együtt a kárászi pap is. Persze senki nem szaladt utána, mert a kocsmában pont feltűnt Gorán. És lett nagy zűrzavar.

Remélem innen folytatják a sorozatot, hogy világos legyen a szobor eltűnése, és Gorán megjelenése?!

(Jó szórakozást annak aki nézi!

1476. michelle.r (válaszként erre: 1470. - Roxa)
2020. szept. 20. 15:16
A sorozatbaráton egy hete fent van a 4/1.
1475. bulikázós (válaszként erre: 1470. - Roxa)
2020. szept. 20. 13:31
Lehetlesz😃😃😃😃????
1474. Piroska52 (válaszként erre: 1472. - Banános Zselé)
2020. szept. 20. 12:22
igazad van.elirtam.
1473. Banános Zselé (válaszként erre: 1470. - Roxa)
2020. szept. 20. 11:53
csak +on, de hétfőtől lesz az RTL KLUBon minden hétköznap 20: 00 órától
1472. Banános Zselé (válaszként erre: 1471. - Piroska52)
2020. szept. 20. 11:52
ötödik évad nincs is, és nem is lesz
1471. Piroska52 (válaszként erre: 1470. - Roxa)
2020. szept. 20. 08:13
Azt mondták,hogy már az ötödiket,
1470. Roxa
2020. szept. 20. 01:09
Sziasztok. A draga orokosok 4.evadat lehetlesz nèzni az rtlmoston vagy csak az rtlmost+on. Most lakat van az 1. reszen😐
2020. ápr. 26. 08:32
érdekes hogy Jolika nem szerepelt az évadzáró epizódban, Franciskára kiváncsi vagyok, lehet akkor nem is apát keres a lányának vagy lehet hogy még is beleszeretett Tomiba, meg kérdés hogy tényleg Benedeknek mi a foglalkozása mert nem csak rendőr
1468. papája (válaszként erre: 1467. - Banános Zselé)
2020. ápr. 25. 09:20

...na igen. Talán ez a jövő zenéje, hogy megtudjuk.

Nekem is feltűnt, amit írtál.

2020. ápr. 25. 08:27
de a fényképről nem ismerték föl Gorant? érdekes hogy Gitta magázta a férjét
1466. Szasza4 (válaszként erre: 1454. - D1zsúlika)
2020. ápr. 24. 22:02

" ha az derül majd ki, a munkás-paraszt Rába Jenő építésvezetőről, hogy ő a Gorán ( a műkincsgyűjtő, Kálmán bácsi régi barátja, Bogdan ellensége, Mónika apja, aki Szappanosné Zsuzsannával együtt, Amerikába szökött), akkor dobok egy hátast! :D "


És igen! Jenő= Gorán! :D

Dobtam egy hátast is, de úgy maradtam! :DDDD


A következő évadot nem hiszem, hogy nézni fogom, ezért elköszönök. Jó volt itt lenni, megosztani a gondolatainkat.

További jó fórumozást kívánom Mindenkinek!

(Most különösen vigyázzatok magatokra és másokra is!)

2020. ápr. 24. 09:15
Dzsubin Ibolya is játszott benne
2020. ápr. 24. 09:10

Naház... micsoda "meglepetés", hogy Kálmán él...

A sztori már kezd nagyon túl sok lenni a hülye szobor miatt... sajnos tényleg csak az első évad volt igazán jó és vicces... már csak nagyon hébe-hóba nézek bele, nevetni meg már nem lehet rajta, szinte egyáltalán :-(

2020. ápr. 22. 10:35
Dorotthy nem tudja hogy 21. sz. van?
1462. shanta1 (válaszként erre: 1459. - Regin_a)
2020. ápr. 21. 14:56

Amikor mondta,hangosan felröhögtem.:D:D

De még most is.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook