Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Drága örökösök - beszéljünk róla fórum

Drága örökösök - beszéljünk róla (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
1112. Piroska52
nov. 8. 21:40
Na,ebben aztán semmi logika nem volt.
1111. Regin_a (válaszként erre: 1108. - Kicsi Fecske)
nov. 8. 21:23

A harmadik évad Ramona miatt"

Keveset keres bizonyára. Jó volt a BK-ban, de ennyi. Maradjon az Xfaktorban

1110. Regin_a
nov. 8. 21:22
Semmi fantáziájuk volt a végére
1109. Piroska52 (válaszként erre: 1108. - Kicsi Fecske)
nov. 8. 18:02

én se birom Ramónát,de ugyan igy nem birom,Hajdút se meg Németh Kristófot se,na meg Stefikét se,eggyel több vagy kevesebb már mindegy,

Tibi még a ráadás barom,tőle meg kiver a viz,mikor üvöltözik mintegy elmebeteg,

1108. Kicsi Fecske (válaszként erre: 1107. - Piroska52)
nov. 8. 17:32

Igen, így már sokkal aggasztóbb, hogy a " jugó beteg" megijedt a Marosi - Kálmán bácsi- Marosi tanúja hármastól a képen és gyilkost kiálltott. 

Vajon mi lehet a folytatás?! Csak az jut eszembe - amit úgyis sejtünk -, hogy a sok pénz, és körülötte a sok hűhó műkincs lopásból van. És benne van Kálmán papa, Marosi, Olga, Szláven és még fenetudja hányan?!

No, de majd kiderül estére minden?!

(Köszönöm, hogy visszanézted!)

(A harmadik évad Ramona miatt, részemről már úgyis tárgytalan !)

Ja, és borzasztó gusztustalannak tartom amit a két csatorna művel ma a nézettség érdekében! Inkább ma adnak két adást a főzős műsorból, hogy  minél kevesebben nézzék a másikon a DÖ és a Nypáros befejezését?!

1107. Piroska52 (válaszként erre: 1105. - Kicsi Fecske)
nov. 8. 16:10

na megkukkoltam,tényleg azt kiabálja,

,,segitég gyilkos,értem jöttek,,,

,,meg akarnak ölni,,

és a képen,a Szappanos papa,az ügyvédnő,egy nagydarab pasi,meg egy nő van,

1106. Piroska52 (válaszként erre: 1105. - Kicsi Fecske)
nov. 8. 15:57

amikor meglátta az esküvői fotót,azt kiabálta,

,,,segitség gyilkos,értem jöttek,,,

de mindjárt visszanézem,aztán megirom,

1105. Kicsi Fecske (válaszként erre: 1102. - Piroska52)
nov. 8. 15:37

Nekem nem tűnt fel semmi Piroska! :D

Mert én egyfolytában a Tiborunk degenerált fejét néztem!

Lefagytam az ordításától. És ebből állt a tegnapi rész.

És a négy hülyéből, akik a fekete öltönyükben - amit csak nagymisére viseltek - végig mentek ökörfos főutcáján.

Szerintem a beteg jugó is csak az ordító sakált látta Tiborunkban, meg a nagy fejét! :D Szerintem.

És egyfolytában azon rugózott az agyam, hogy ez a diplomás Kata lánya elkísérte a jó édesapukáját a múzeumba, a kórházba és nem kapott miatta szívrohamot. Nem szégyellte az állattá vált apujákát?!

És csak annyit tudott mondani mindig, hogy " de apukám..... gyere már .... de apukám hagyjad már.... de apukám jujjjjj, de untam!

Ezért vált ez a Tiborunk ilyenné mert Vali meg Kata csak gazsulált neki, ennek a herének állandóan! Szerintem.

1104. e18f2d4ad1 (válaszként erre: 1099. - Szasza4)
nov. 8. 15:05

Na, ezzel el is ment az összes kedvem ettől a sorozattól... 😭

Az első évad számomra pörgős volt, tele hatalmas poénokkal, színes karakterekkel. Feldobta az estéimet.

A második évad egy csalódás. Lapos, tele szakállas poénokkal, kiszámítható helyzetekkel. Ráadásul minden karakterből ostoba, hisztis idióta, balek lett.

Most még a harmadikban ez a nő... 😤😤😤

A BK-ben is gyenge volt. Kevésbé ismert színészek ezerszer jobbak nála szerintem kevesebb gázsiért.

Zuhan a színvonal. 😭

nov. 8. 14:31
Még kiderülhet esetleg (később), hogy a Szláven és Éva féle műkincs rablás és Szappanos papa vagyona valahogy összefügg??? Esetleg Szlávenék voltak a végrehajtók, és a nagypapa a felvásárló, aki utána jó pénzért adta tovább. Ez adna magyarázatot, honnét, miből van a hatalmas örökség.
1102. Piroska52 (válaszként erre: 1097. - Kicsi Fecske)
nov. 8. 13:23

nekem az tünt fel,amikor a kórházban, a ,,,jugónak,,,megmutatták a képet,az frászt kapott,na most kitől,?

a ,,,talpig becsületes,Szappanos papától,,,?

vagy az ügyvédnőtől,?

vagy az esküvői tanúktól,

1101. Banános Zselé (válaszként erre: 1095. - Napsugár8)
nov. 8. 12:56
mert Stefi ott él a faluban, Katáék meg Budapesten éltek
1100. arany52 (válaszként erre: 1097. - Kicsi Fecske)
nov. 8. 10:43
Ez a variáció érdekes lenne. Kíváncsi vagyok forg.könyvírók mit tudnak kitalàlni.
1099. Szasza4 (válaszként erre: 1097. - Kicsi Fecske)
nov. 8. 10:28

[link]

(Most már biztos, hogy nem nézem!)

1098. Napsugár8 (válaszként erre: 1097. - Kicsi Fecske)
nov. 8. 10:14

Hogy Tibi nem Szappanos, ez még eszembe sem jutott, szép kis kavar lenne belőle, az biztos.

De szerintem ma azzal ér véget, hogy a Maónika által szemétkosárba dobott megcímzett borítékokat a DNS vizsgálat eredményéről, valaki túlbuzgó alkalmazott mégiscsak postára adja és kiderül Maónika kavarása.

Egyébként én Mónikát és a volt férjét látom olyan nagyon hasonlónak.

nov. 8. 09:57

Az eddig történtek alapján, én azt bírnám, ha egy Szappanos sem örökölne valamiért?! :D

Ha Tibi nem lenne Szappanos, akkor nem örökölne ő sem, Stefike sem, Kata sem. Kristófról azt gondolták, hogy elcserélték születésénél, meg különben is látszatra is kilóg a többiek közül. Mónika meg eleve nem illik a sorba, mert túl okos, különc, külön világ a többiekhez képest. Ezért Tomika ölébe sem pottyanna semmi.

Ha tényleg van örökség, akkor az  a falu egyletére szállna. Akkor pedig lenne pénze Anikónak, aki megleckéztethetné kicsi lányát. Zsóka pedig átadná a pénzt fiának Daninak. Dani pedig annak adna belőle, akinek akarna.Vagy, kielégítené vele a pénzéhes Szappanos családot, vagy nem?!

Mindenesetre várom, hogy milyen nagy durranás lesz ma este?! Vajon, Marosi ma  mivel fog  előállni a Szappanos családnál Ökörapátiban?! Lehet, hogy fülönfogja Szappanos papát és elviszi magával a családhoz?! :D

Persze ez az egész csak fikció részemről! :D

Történjen bármi is, az tuti, hogy ma nem fogunk választ kapni a sok-sok bedobott és válasz nélkül hagyott sztorira.És ha ez így lesz, ha nem találnak ki a kreatívok valami tényleg ütős dolgot, akkor nem hiszem, hogy jövőre érdekelne a harmadik évad?! 

1096. Napsugár8 (válaszként erre: 1093. - Banános Zselé)
nov. 8. 09:20

Én még arra a csattanásra várok, amikor kiderül, hogy Stefi nem is Tibi lánya, hanem akkortájt Anikó is félrekavart ezzel a Krisztiánnal, vagy minek hívják. Annyiszor elmondta, hogy ő úgy néz Stefire, mintha saját lánya lenne.

Egyrészt ebből lenne egy újabb botrány, másrészt akkorra Stefi jócskán "felvásárolja" a fél falut a jogtalan felvett örökségből... :))

1095. Napsugár8 (válaszként erre: 1093. - Banános Zselé)
nov. 8. 09:17
Azért azt nem értem, ha Stefi megkaphatta úgy az örökségét minden feltétel nélkül, akkor Tibi másik lánya, Kata miért nem kapta meg???
1094. syria (válaszként erre: 1088. - Piroska52)
nov. 8. 09:14
Pl. az, hogy Szappanosné félrelépett, s Tibi nem édesgyereke Szappanos papának. :)
1093. Banános Zselé (válaszként erre: 1092. - Regin_a)
nov. 8. 06:49
mi, Tibi felesége Vali, Tibi és Vali közös lánya Kata, Tibi és Anikó közös lánya Stefi
1092. Regin_a (válaszként erre: 1091. - Regin_a)
nov. 8. 00:14

Ha Stefi már megkapta az örökségét akkor szerintem Tibi "helye biztos" az öröklésben

Kiváncsi leszek ki lesz a szüleje Katának, Kristófnak és a többinek

Ami nem tiszta nekem

Vali nem az anyja Katának?

1091. Regin_a
nov. 8. 00:08
Tibi jól "lecsapott" a muzeológus kezére amikor a certifikátot el akarta venni :)
1090. Hangyászsün (válaszként erre: 1085. - Napsugár8)
nov. 7. 16:51
Nem lesz családi összejövetel, mert Móni megszerezte Tibor és Kristóf aláírását.
1089. Hangyászsün (válaszként erre: 1085. - Napsugár8)
nov. 7. 16:49
Én azt ajánlottam, hogy érdemes beleolvasni abba a fórumba IS.
1088. Piroska52 (válaszként erre: 1087. - Syria)
nov. 7. 13:09
ugyan mi a búbánat derülhet még ki,ha ekkora körités van hozzá,
1087. syria (válaszként erre: 1080. - Napsugár8)
nov. 7. 11:13

Nem Naórika, hanem Maunika. :D

Ez nem bürokrácia, hanem jogos szabályrendszer. Ami mellesleg alkalmat ad Maunikának, hogy aláírásokat hamisítson. Elég izzadtságszagú módon szerezte meg a testvérei aláírását.

1086. syria
nov. 6. 14:00
Szerintem az alkotók már rájöttek, hogy nem kéne ezt a történetet sokáig ajnározni.
1085. Napsugár8 (válaszként erre: 1083. - Hangyászsün)
nov. 6. 13:43
Ha ennyire "bennfentes" vagy, és már 11 ezren tudják, akkor az már úgyis nyílt titok, ide is leírhatod!!
1084. Piroska52
nov. 6. 13:33

az már tuti,hogy a ,,,talpig becsületes Szappanos papa,,,nem halt meg,

valami nagyon súlyos dologban vannak benne,

az is biztos,hogy Mónikának kell nyomozni az ügyben,gondolom Nándival együtt,

ekkora vagyonra,tisztességesen nem lehet szert tenni,

a műkincsekben viszont óriási pénzek vannak,

na,erre kiváncsi leszek,

1083. Hangyászsün (válaszként erre: 1080. - Napsugár8)
nov. 6. 11:49
Kell egy újabb családi összejövetel, a tárgyban ajánlom a privátban megadott linket, lassan 11000 hozzászólással.
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2020, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook