Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Keresztanyu - sorozat, beszéljünk róla fórum

Keresztanyu - sorozat, beszéljünk róla (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7
198. tumbo2 (válaszként erre: 197. - Papája)
szept. 16. 12:55
ja,hogy szórakoztat.
197. papája (válaszként erre: 195. - Feruska)
szept. 16. 09:38
Óh, ez igaz, de mint tudjuk, ettől még gurul az a csempészvonat. Sok minden nem stimmel itt, de kis ügy. Mulassunk jól, rajtuk, ez a lényeg.
196. tumbo2 (válaszként erre: 195. - Feruska)
szept. 15. 09:02
van még egypár.drágakőnek nevezni a borostyánt,enyhe túlzás.megkövesedett gyanta.attól még,szép,értékes lehet,mint az én gyűrűm,volt benne apró valami.
195. Feruska
szept. 14. 19:03
Ismét indul egy ujabb akció..Sukorov, a mester szervezi a nagy vonatrablást..Ukrajnából indul, aztán a határon átjön és eltűnik..apró technikai malőr, amivel az iró nem számolt azzal,hogy eltérő a két ország vasútjainak nyomtávja..Ukrajnában a régi szovjet érából eredően 1524 mm,hazánkban 1435 mm..ha átjön egy szerelvény > mozdonyt kell cserélni.. a vagonokat átpakolni, vagy kerekeket cserélni alattuk..Pityke ezt is megoldja...
194. tumbo2 (válaszként erre: 192. - Papája)
aug. 15. 08:11
hát nem tudom,nem talpas rendőr,elüldögélhet az irodában.
193. Piroska52 (válaszként erre: 192. - Papája)
aug. 14. 20:03
Csak arra jó,hogy néha nevetünk egy kicsit.
192. papája (válaszként erre: 191. - D1zsúlika)
aug. 14. 19:25

Azt is hozzátehetnénk a rend kedvéért, hogy ilyen vén rendőr már nem is dolgozhat a testületben, de nem gond, hiszem paródia az egész.

Részemről nézhető, amég szórakoztató és nincs benne folyamatosan és állandóan "az élettel összeegyezhetetlen tünet"

aug. 13. 23:03

Sziasztok!

Jobb híján, bekapcsolódtam most ebbe a műsorba, illetve a második évadba. (Hirtelen leveszik a másik csatornán a Szerencsekerék és Doktor Balaton c. műsorokat, mert nem volt megfelelő nézettség?! ) De úgy látom, itt sincs sok érdeklődés?! Egyelőre figyelgetek. :)

( Néha-néha azért láttam a sorozat első évadából is jeleneteket, csak nem folyamatában. Tehát azért némi elképzelésem már van a műsorról.)

Az eddig látottak alapján, sem a karakterekkel, sem a színészekkel nincs különösebb bajom. De majd kiderül a továbbiakban. (Egyenlőre ezen a "Pityke gyereken" jól elszórakozom! :)) A főbb szereplők közül Gálvölgyi János az utóbbi években vesztett nálam a "népszerűségéből" Sokat romlott a beszéde, sokszor alig lehet érteni mit motyog?! Az egyenruha pedig borzalmasan áll rajta! Akárcsak ma a nadrág! Olyan trottyos volt rajta, hogy muszáj volt röhögnöm- Meg azon is, hogy egyáltalán találtak megfelelő sapkát a fejére. A másik szereplő Molnár Piroska. Tudom sokan imádják, de ugye nem vagyunk egyformák. Már a kaposvár időszakában is próbáltam kedvelni, de nem jött össze. Azóta sem. Talán túl sok magán beszélgetős műsort láttam vele, róla?!

Úgy látom Barbi asszony, itt is - akárcsak a Drága örökösök-ben - kicsit sem néz utána a dolgoknak. Nem konzultál szakmai vezetőkkel semelyik területen. A "koedukált fogda" láttán, dobtam egy hátast! A rendőrök is mind hülyék. Node az egész "szakasz"??!! Csak Márkban és a "Bögyöskében" hagytak egy kis észt. De mindegy is, mert Tivadar a főnök az ész, a többieknek úgyis "kuss van!"( Egyébként ha egy fegyveres testület szervezeti felépítését nézzük, Sótonyi, mint Budapesti főkapitány, a budapesti kerületek kapitányainak a vezetője. A magasabb szervezeti egység az ORFK. Aki alá tartoznak a megyék. Tehát a Sótonyi ebbéli beosztásában, nem mehet le elvileg paranccsal a határmenti faluba "dirigálni." Ennyit a rend kedvéért! :) Ez annyira nonszensz, hogy már nem is illik a helyzetre a polgárpukkasztó jelző! Persze ha Barbara asszony megteheti és nem ütnek a fejére, miért ne? Nem igaz?!) No, csak a rend kedvéért. :)

Vajon a sorozatban ennek a Pálinkás Gyurkának biztos, hogy van ikertestvére?! Róza mama ugyan nem ismerte fel, de lehet, hogy mégis a Gyurka, a Gyurka??!! De Róza mama annyira biztos volt a dolgában, hogy nem a volt férjét látja, hogy egy rahedli pénzt fizet inkább az ügyvédnek, hogy utána járjon az ikertestvérnek?!

Vajon, miért nem tetszik neki az unokája "mentési akciója" sem?!

190. tumbo2 (válaszként erre: 185. - Piroska52)
aug. 13. 10:11
most,hogy átszerelték erre a szörnyűségre,két távirányító kell hozzá,ha véletlenül a sötétben rosszat nyomok meg.fölkelek,addig piszkálom,míg nem sikerül.a hangot el tudtam tüntetni,mert mondtam,inkább sosem nézem.
189. Hangyászsün (válaszként erre: 188. - Papája)
aug. 13. 09:59
Egyelőre Gina és Mirella talonban van (+ a kisebbik Tatarenko fiú). A napok óta önkényesen fogva tartás irreális volta nyilvánvalóan a folyó cselekmény fontos eleme.
188. papája
aug. 10. 08:47
Elkezdődött a második évad szokás szerint "ismétléssel". Kicsit visszanyúlnak az előző eseményekhez, illetve a röplapok alapján felidézik mi volt, kinek mi a sara és látjuk sorban a szereplőket is. Tetszik ez az indítás, az új nézőknek is megkönnyíti az eseményekbe való bekapcsolódást.
187. Piroska52 (válaszként erre: 186. - Semleges)
márc. 27. 14:11
Igen megy.
márc. 27. 14:07
Ez a sorozat még megy?
185. Piroska52 (válaszként erre: 184. - Tumbo2)
márc. 27. 14:07
Gőzöm sincs,minden tv-én másképp.
184. tumbo2 (válaszként erre: 183. - Piroska52)
márc. 27. 14:00
hogy lehet végképp kikapcsolni?
183. Piroska52 (válaszként erre: 182. - Tumbo2)
márc. 18. 16:20
Ja, olyan nekem is van, csak ki van kapcsolva.
182. tumbo2 (válaszként erre: 181. - Piroska52)
márc. 18. 15:59
nálam van,de a húgomnál sincs.megtaláltam a menüben,de állandóan visszaugrott,állítólag kötelező.most talán eltűnt,de inkább nem nézem,olyan idegesítő.
181. Piroska52 (válaszként erre: 179. - Tumbo2)
márc. 17. 13:23
Te miről beszélsz,hol van alámondás?
márc. 17. 09:52
Szeretem Pitykét meg Vikikét.
179. tumbo2
márc. 17. 09:44
ki volt az a nagy marha,aki kitalálta az alámondást,hogy ki mit csinál.na,egy nézővel kevesebb.
178. Piroska52 (válaszként erre: 175. - Regin_a)
márc. 13. 14:12
Azért akad még egy kettő, de tényleg jól játssza a lököttet.
177. Piroska52 (válaszként erre: 176. - Tumbo2)
márc. 13. 14:10
Én meg tőle kapok sikitófrászt.
176. tumbo2
márc. 13. 13:54
nekem a Timike tetszik
175. Regin_a (válaszként erre: 174. - Piroska52)
márc. 12. 21:39

Nem nem!

Huba kiemelkedik a többi közül. Figyeld meg az arcjátékát és a testbeszédét. A többiek ezt nem tudják

174. Piroska52 (válaszként erre: 173. - Regin_a)
márc. 12. 21:08
Elférnek a többi bohóc között.
173. Regin_a
márc. 12. 21:03

Megmozitom ezt a topikot

Nem látjátok hogy Huba a legjobb fej? Óriási az arc és a test mimikája

Nagy Feró meg öreg már bohócnak, ugyanúgy Ganxta is

Semmi szerepük értelmes nincs, bohócok

172. tumbo2 (válaszként erre: 171. - Piroska52)
febr. 18. 09:16
az apám zászlós volt.a mostani is rendes.ő húzkodta ki a szomszéd garázsából az autókat,egy képviselővel,amit én jelentettem be,hogy dől a füst.rá már csak a régi öregek emlékeznek,de azt mondták ilyen rendes körzeti megbízottja nem volt a falunak.mikor pl. építkeztünk,valaki leborított egy kocsi sódert,felszedette vele.
171. Piroska52 (válaszként erre: 170. - Tumbo2)
febr. 17. 18:54
Nekem is az jutott eszembe,hogy remélem az igazi rendőrök azért nem ennyire hülyék.
170. tumbo2 (válaszként erre: 169. - Piroska52)
febr. 17. 18:22
törököt sosem néztem,kivéve a szultánát,de azt hipp-hopp abbahagyták.a keresztanyut nézem,én bírom a timikét.vagy jól írták a szerepet,vagy jól játszik.de ilyen hülye rendőrök a világon nincsenek.
169. Piroska52 (válaszként erre: 168. - 7a4dd4f719)
febr. 17. 08:14

Beleállok a kőzáporba én is,

Pitykét meg Zsigát imádom,meg a két öreglányt. És inkább ez mint valami török vagy akármilyen sorozat,

Van akitől a hideg ráz benne,annyira ripacs,de ez van.

Akinek meg nem tetszik,hát ne nézze, ennyi.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2021, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook