Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Keresztanyu - sorozat, beszéljünk róla fórum

Keresztanyu - sorozat, beszéljünk róla (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2022. júl. 12. 21:44

Ma esti Fókuszban volt, hogy minden várakozásnál korábban indul a Keresztanyu 4. évada! Július 25-én!

Bejelentették továbbá, hogy immáron két kismama is van a sorozat 4. évadában.

- Harangozó Laura (Tóth Angelika)

(Csak emlékeztetőül, Harangozó Laura, Lajos és Mariann lánya, Petra és Ildi testvére. Rúdtáncos, pultus a fogadóban. Anatolij-nak is dolgozott titokban. Egy időre átállt Anatolij csapatába, ahol Mikola volt a kiképzője. Zozo menyasszonya volt, de összeveszett vele.)

Tóth Angelika már februárban bejelentette, hogy babát vár, tehát nem volt meglepetés. A 30 éves színésznő augusztus 02-ára várja kislányát. Kíváncsi vagyok, hogyan alakul a babát váró Laura története?!


- Kenderes Csaba és Goda Kata is babát vár! Három éve alkottak egy párt. Tavaly júliusban összeházasodtak.

Emlékeztetőül:

(Kalános János "Jani" (Kenderes Csaba)autószerelő, Zsiga fia. Szerelmes Harangozó Petrába. Budapestre ment, hogy rendőr legyen. Sótonyi, Makkosszállásra helyezte.

Sukorov Viki (Gonda Kata) ukrán határőr. Pityke és Szergej társa. Mira és Mikola lánya, Anatolij unokája, csapatának tagja. Sótonyi embere. Timike és Gina unokahúga. Tatjana és Zozo unokatestvére.)

Kata elmondta, hogy az akciós jeleneteknél nagyon vigyáznak rá kollégái.

Kellemes szórakozást kívánok a sorozat nézőinek!

2022. jan. 3. 17:20
Én a múltkori sorozat végét nem igazán néztem, a polgármester úr (Gézuka) hülye vigyorával lett tele a hócipőm. Most ahogy nézem az előzetest, no akkor ismét elkezdem, majd látom, meddig lesz kitartásom.
200. tumbo2 (válaszként erre: 199. - Napsugár8)
2022. jan. 3. 16:35
nekem tetszik.kedvencem a Timike,meg a vörös rendőr-
2022. jan. 3. 16:27
Indul a bakterház. Akarom mondani az új évad. Ma este az RTL-en. Ott a helyünk.
198. tumbo2 (válaszként erre: 197. - Papája)
2021. szept. 16. 12:55
ja,hogy szórakoztat.
197. papája (válaszként erre: 195. - Feruska)
2021. szept. 16. 09:38
Óh, ez igaz, de mint tudjuk, ettől még gurul az a csempészvonat. Sok minden nem stimmel itt, de kis ügy. Mulassunk jól, rajtuk, ez a lényeg.
196. tumbo2 (válaszként erre: 195. - Feruska)
2021. szept. 15. 09:02
van még egypár.drágakőnek nevezni a borostyánt,enyhe túlzás.megkövesedett gyanta.attól még,szép,értékes lehet,mint az én gyűrűm,volt benne apró valami.
195. Feruska
2021. szept. 14. 19:03
Ismét indul egy ujabb akció..Sukorov, a mester szervezi a nagy vonatrablást..Ukrajnából indul, aztán a határon átjön és eltűnik..apró technikai malőr, amivel az iró nem számolt azzal,hogy eltérő a két ország vasútjainak nyomtávja..Ukrajnában a régi szovjet érából eredően 1524 mm,hazánkban 1435 mm..ha átjön egy szerelvény > mozdonyt kell cserélni.. a vagonokat átpakolni, vagy kerekeket cserélni alattuk..Pityke ezt is megoldja...
194. tumbo2 (válaszként erre: 192. - Papája)
2021. aug. 15. 08:11
hát nem tudom,nem talpas rendőr,elüldögélhet az irodában.
193. Piroska52 (válaszként erre: 192. - Papája)
2021. aug. 14. 20:03
Csak arra jó,hogy néha nevetünk egy kicsit.
192. papája (válaszként erre: 191. - D1zsúlika)
2021. aug. 14. 19:25

Azt is hozzátehetnénk a rend kedvéért, hogy ilyen vén rendőr már nem is dolgozhat a testületben, de nem gond, hiszem paródia az egész.

Részemről nézhető, amég szórakoztató és nincs benne folyamatosan és állandóan "az élettel összeegyezhetetlen tünet"

2021. aug. 13. 23:03

Sziasztok!

Jobb híján, bekapcsolódtam most ebbe a műsorba, illetve a második évadba. (Hirtelen leveszik a másik csatornán a Szerencsekerék és Doktor Balaton c. műsorokat, mert nem volt megfelelő nézettség?! ) De úgy látom, itt sincs sok érdeklődés?! Egyelőre figyelgetek. :)

( Néha-néha azért láttam a sorozat első évadából is jeleneteket, csak nem folyamatában. Tehát azért némi elképzelésem már van a műsorról.)

Az eddig látottak alapján, sem a karakterekkel, sem a színészekkel nincs különösebb bajom. De majd kiderül a továbbiakban. (Egyenlőre ezen a "Pityke gyereken" jól elszórakozom! :)) A főbb szereplők közül Gálvölgyi János az utóbbi években vesztett nálam a "népszerűségéből" Sokat romlott a beszéde, sokszor alig lehet érteni mit motyog?! Az egyenruha pedig borzalmasan áll rajta! Akárcsak ma a nadrág! Olyan trottyos volt rajta, hogy muszáj volt röhögnöm- Meg azon is, hogy egyáltalán találtak megfelelő sapkát a fejére. A másik szereplő Molnár Piroska. Tudom sokan imádják, de ugye nem vagyunk egyformák. Már a kaposvár időszakában is próbáltam kedvelni, de nem jött össze. Azóta sem. Talán túl sok magán beszélgetős műsort láttam vele, róla?!


Úgy látom Barbi asszony, itt is - akárcsak a Drága örökösök-ben - kicsit sem néz utána a dolgoknak. Nem konzultál szakmai vezetőkkel semelyik területen. A "koedukált fogda" láttán, dobtam egy hátast! A rendőrök is mind hülyék. Node az egész "szakasz"??!! Csak Márkban és a "Bögyöskében" hagytak egy kis észt. De mindegy is, mert Tivadar a főnök az ész, a többieknek úgyis "kuss van!"( Egyébként ha egy fegyveres testület szervezeti felépítését nézzük, Sótonyi, mint Budapesti főkapitány, a budapesti kerületek kapitányainak a vezetője. A magasabb szervezeti egység az ORFK. Aki alá tartoznak a megyék. Tehát a Sótonyi ebbéli beosztásában, nem mehet le elvileg paranccsal a határmenti faluba "dirigálni." Ennyit a rend kedvéért! :) Ez annyira nonszensz, hogy már nem is illik a helyzetre a polgárpukkasztó jelző! Persze ha Barbara asszony megteheti és nem ütnek a fejére, miért ne? Nem igaz?!) No, csak a rend kedvéért. :)

Vajon a sorozatban ennek a Pálinkás Gyurkának biztos, hogy van ikertestvére?! Róza mama ugyan nem ismerte fel, de lehet, hogy mégis a Gyurka, a Gyurka??!! De Róza mama annyira biztos volt a dolgában, hogy nem a volt férjét látja, hogy egy rahedli pénzt fizet inkább az ügyvédnek, hogy utána járjon az ikertestvérnek?!

Vajon, miért nem tetszik neki az unokája "mentési akciója" sem?!

190. tumbo2 (válaszként erre: 185. - Piroska52)
2021. aug. 13. 10:11
most,hogy átszerelték erre a szörnyűségre,két távirányító kell hozzá,ha véletlenül a sötétben rosszat nyomok meg.fölkelek,addig piszkálom,míg nem sikerül.a hangot el tudtam tüntetni,mert mondtam,inkább sosem nézem.
189. Hangyászsün (válaszként erre: 188. - Papája)
2021. aug. 13. 09:59
Egyelőre Gina és Mirella talonban van (+ a kisebbik Tatarenko fiú). A napok óta önkényesen fogva tartás irreális volta nyilvánvalóan a folyó cselekmény fontos eleme.
188. papája
2021. aug. 10. 08:47
Elkezdődött a második évad szokás szerint "ismétléssel". Kicsit visszanyúlnak az előző eseményekhez, illetve a röplapok alapján felidézik mi volt, kinek mi a sara és látjuk sorban a szereplőket is. Tetszik ez az indítás, az új nézőknek is megkönnyíti az eseményekbe való bekapcsolódást.
187. Piroska52 (válaszként erre: 186. - Semleges)
2021. márc. 27. 14:11
Igen megy.
2021. márc. 27. 14:07
Ez a sorozat még megy?
185. Piroska52 (válaszként erre: 184. - Tumbo2)
2021. márc. 27. 14:07
Gőzöm sincs,minden tv-én másképp.
184. tumbo2 (válaszként erre: 183. - Piroska52)
2021. márc. 27. 14:00
hogy lehet végképp kikapcsolni?
183. Piroska52 (válaszként erre: 182. - Tumbo2)
2021. márc. 18. 16:20
Ja, olyan nekem is van, csak ki van kapcsolva.
182. tumbo2 (válaszként erre: 181. - Piroska52)
2021. márc. 18. 15:59
nálam van,de a húgomnál sincs.megtaláltam a menüben,de állandóan visszaugrott,állítólag kötelező.most talán eltűnt,de inkább nem nézem,olyan idegesítő.
181. Piroska52 (válaszként erre: 179. - Tumbo2)
2021. márc. 17. 13:23
Te miről beszélsz,hol van alámondás?
2021. márc. 17. 09:52
Szeretem Pitykét meg Vikikét.
179. tumbo2
2021. márc. 17. 09:44
ki volt az a nagy marha,aki kitalálta az alámondást,hogy ki mit csinál.na,egy nézővel kevesebb.
178. Piroska52 (válaszként erre: 175. - Regin_a)
2021. márc. 13. 14:12
Azért akad még egy kettő, de tényleg jól játssza a lököttet.
177. Piroska52 (válaszként erre: 176. - Tumbo2)
2021. márc. 13. 14:10
Én meg tőle kapok sikitófrászt.
176. tumbo2
2021. márc. 13. 13:54
nekem a Timike tetszik
175. Regin_a (válaszként erre: 174. - Piroska52)
2021. márc. 12. 21:39

Nem nem!

Huba kiemelkedik a többi közül. Figyeld meg az arcjátékát és a testbeszédét. A többiek ezt nem tudják

174. Piroska52 (válaszként erre: 173. - Regin_a)
2021. márc. 12. 21:08
Elférnek a többi bohóc között.
173. Regin_a
2021. márc. 12. 21:03

Megmozitom ezt a topikot

Nem látjátok hogy Huba a legjobb fej? Óriási az arc és a test mimikája


Nagy Feró meg öreg már bohócnak, ugyanúgy Ganxta is

Semmi szerepük értelmes nincs, bohócok

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook