Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Drága örökösök - beszéljünk róla fórum

Drága örökösök - beszéljünk róla (beszélgetős fórum)


21. Pasionella (válaszként erre: 20. - Piroska52)
2019. febr. 13. 14:47

Passz. Hajdúra írod ezt?

Egyébként a legtöbb magyar sorozat színész túl sok, Barátok Közt-ben szinte mindenki sok és ezáltal nem hitelesek.

20. Piroska52 (válaszként erre: 18. - Pasionella)
2019. febr. 13. 14:34

Azt nemértem, ha valakinek az a szakmája, hogy színészkedjen, akkor mért ripacskodik?

Nehez lenne jól játszani?

2019. febr. 13. 13:30
Én csak az első 2-3 részt láttam most. Tibinek és Móninak jó beszólásai vannak:)
18. Pasionella (válaszként erre: 16. - 33365fefd9)
2019. febr. 13. 13:20

Németh Kristófnak én sem örülök, én Hajdú Steve munkásságát annyira nem ismertem de sokszor én is soknak érzem, viszont olyankor Mihály kicsit mindig helyre teszi :-D legalábbis úgy érzem :-)

Nekem Tibi a favorit :-) tegnap mosolygott egy pillanatra és meglepődtem, jéééé, olyat is tud Tiborunk? :-)

Mónika engem volt sógornőmre emlékeztet akivel nem voltunk túl jóba szóval nem rajongok érte :-)

Bereczki se kellett volna bele, mondjuk szerencsére nem sokat látható.

17. Pasionella (válaszként erre: 15. - NeKoAn)
2019. febr. 13. 13:17

Jaja, Szlávent én is bírom :-D

Nekem az jutott róla eszembe biztos valami elbocsájtott brutális katona vagy bérgyilkos vagy valami ilyesmi :-)

2019. febr. 13. 13:14

jól megírt, fordulatos epizódokból álló sorozat.

Kezdettől nézem.

Az irodalom minden műfaja megtalálható benne.

Romantika, cselszövések, krimi, vígjáték, gagyi,dráma,szerelem.

Na meg a két sokperces reklámszünet, ami bosszantó.


A szereplőgárda előnye, hogy viszonylag ismeretlen arcok játsszák, ami nem zárja ki, hogy remek színészek. Különösen Mónika és Tibi alakít kimagaslóan érdekes figurákat.


Egy ismert arc erősen rontja az illúziót, hogy ez a történet,akár igaz is lehetne.


Hajdú István szerepeltetése rendezői melléfogás.

Rossz színész, celebként már lejáratta magát különböző gagyi show műsorokban. A szerepét túljátssza - szakmailag elripizi - Hiteltelen.

Nem örülök, hogy mellette új szereplőként feltűnik Németh Kristóf, aki minden sorozatban már unos- untalan benne volt. Semmiképpen nem emeli a színvonalat, inkább erősen lehúzza.

15. NeKoAn
2019. febr. 13. 12:28

Jó kis sorozat ☺

Szláven a kedvencem ☺ oltári figura és sejtésem szerint valami maffia tag lehetett, mielőtt Ökörapáti a lakhelye lett 😆

2019. febr. 13. 10:33

A falu egyébként kicsit vicces, hogy viszonylag tök jó házak igaz nagyon egyformák de csak köves út van mindenhol. Én szeretem nézegetni a hibákat is, Mihályéknál pl a bejárati ajtót is sima beltéri ajtóból oldották meg :-D


A vicces még az volt mikor vihar volt és Kata meg Robi kint ragadt az erdőbe ahol naaaaagyon durva szél fújt... faluba meg semmi :-D

13. Pasionella (válaszként erre: 10. - Banános Zselé)
2019. febr. 13. 08:47
A csaj beszede volt fura a tobbiekhez kepest. Tibi meg szerintem inkabb budos bunko mint egyszeru :-)
12. Pasionella (válaszként erre: 9. - Dd9dec5381)
2019. febr. 13. 08:46

Lyukasarcu? :-) most hogy mondod :-)

Nekem nala csak a haja fura hogy allandoan be van bondoritve, tudom ez mennyi idot vesz igenybe ha valaki maganak csinalja...tehat nem eletszeru a kinezete hiszen minden nap nem jarhat fodraszhoz :-)

11. dd9dec5381 (válaszként erre: 10. - Banános Zselé)
2019. febr. 13. 08:41
Nem is az egyszerűségük, hanem hogy egyik-másik kifejezetten proli.
10. Banános Zselé (válaszként erre: 8. - Pasionella)
2019. febr. 13. 08:39
ott azért más is egyszerű, pl.: Tibi, meg a falusiak között is
9. dd9dec5381 (válaszként erre: 8. - Pasionella)
2019. febr. 13. 08:39

A cselekményről lemaradtam, szóval Pestre ment. :)

Azért az a másik szószke is furi, az a lyukasarcú leányzó.

8. Pasionella (válaszként erre: 6. - Dd9dec5381)
2019. febr. 13. 08:38
Ezen én is elgondolkodtam, hogy Ő az egyedüli aki ennyire egyszerű, lehet igazából is... :-D de most elment Pestre, egy ideje nem látni, lehet dámaként tér majd vissza :-D
7. Banános Zselé (válaszként erre: 6. - Dd9dec5381)
2019. febr. 13. 08:34
Dóri? az már nem szerepel
2019. febr. 13. 08:33
Évek óta nem nézek kereskedelmi csatornákat, ebbe azért kukkantottam bele mert egyesek azt vélték, hogy a mi környékünkön vették föl (azóta utánanéztem, épített díszlet), nem rossz, csak van pl. az a boltos lány, hát annak a kapa kilóg a szájából, az szándékos? Kissé erőltetett és kínos...
2019. febr. 13. 08:32
a bolt elég érdekes, meg a Szappanos család is
2019. febr. 13. 08:28
És ti mit gondoltok? szerintem Kálmán él és csak össze akarja őket boronálni... mondjuk csak kapott Koltai egy kicsit nagyobb szerepet mint a videó :-)
2019. febr. 13. 08:23
nem rossz sorozat, érdekes szálak vannak benne főleg Anikó és Stefi esete
2. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Pasionella)
2019. febr. 13. 08:18

Nálam hatterzajnak megy,

Nekem az egyedüli aki szimpatikus az Vali,meg az öreglány,

2019. febr. 13. 08:07

Engem személy szerint leköt és helyenként nagyon jókat vigyorgok rajtuk. Azt mondjuk remélem, hogy Németh Kristóffal nem költöztetik át az egész Barátok Közt brigádot.


Nektek ki a kedven karakteretek? Én Tibort bírom a legjobban, az állandó kiborulásai szerintem viccesek :-)


Nem vagyok nagy magyar sorozat párti de pár hibától eltekintve egészen emészthető kis sorozat jó poénokkal.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook