Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Családfelállítás, avagy a Hellinger-módszerről fórum

Családfelállítás, avagy a Hellinger-módszerről (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Családfelállítás, avagy a hellinger-módszerről

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2010. nov. 9. 19:26
JAAAAAAAAAAA:)
538. Klimpírozi (válaszként erre: 537. - Ec78bc2bf8)
2010. nov. 9. 19:23

nem én vagyok a terapeuta!

:)

537. ec78bc2bf8 (válaszként erre: 536. - Klimpírozi)
2010. nov. 9. 19:18

Óóóóóó, az borzalmasan messze van nekem...:(

Sajnálom, pedig kivártam volna...

Illetve az nem probléma, hogy "képben vagy"? Mivel olvasod a naplómat:)

536. Klimpírozi (válaszként erre: 532. - Ec78bc2bf8)
2010. nov. 9. 08:41
november 20.-án nálam, Szolnokon.
2010. nov. 8. 22:32
Köszi:)
534. HajduM (válaszként erre: 532. - Ec78bc2bf8)
2010. nov. 8. 21:10
Bocsánat vasárnap lesz, nem szombaton. Elírtam.
533. HajduM (válaszként erre: 532. - Ec78bc2bf8)
2010. nov. 8. 21:08

Lesz. Szombaton.

privátban küldök infót.

2010. nov. 8. 20:58

Mostanában lesz valahol családállítás?

Írjon, aki tud róla.

531. Hoxa (válaszként erre: 526. - Skar)
2010. nov. 4. 16:31

A jelküldés javascriptes megoldású, nem generál oldalletöltést.

Másrész a reklámok főként kattintásra fizetnek, de még a havidíjasok sem oldalletöltés után fizetnek.

A jelküldést a felhasználók örömére találtuk ki, aki nem akarja, ne használja!

530. Klimpírozi (válaszként erre: 525. - Skar)
2010. nov. 3. 20:03
Skari cica, te örök elégedetlen... november 20.-án Szolnok, HétHoldHáz a Lövölde tér közelében pedig hetente Budapesten, a többit levélben.
529. Skar (válaszként erre: 528. - HajduM)
2010. nov. 3. 19:36
Tudja hát. Fizetséget kapni tőled, és jutalékot a gyógyszergyártótól. Bezzeg az otthonszülést kriminalizálják.
528. HajduM (válaszként erre: 527. - Skar)
2010. nov. 3. 18:27

Na ha már a lógusokról, meg az iáterekről szóltál, pont itt volt egy reklám a téma fölött nekem.


"Pszichiáter magánrendelés

Dr. Balatoni Krisztián Pszichoterápia, gyógyszeres terápia"


Hogy amikor gyógyszeres terápiáról beszél, akkor tudja-e egyáltalán az ilyen, hogy mit is akar csinálni tulajdonképpen? Jó, hogy nem írta mellé, hogy komplikáció esetén elektrosokk :DDD

527. Skar (válaszként erre: 496. - Verseau)
2010. nov. 3. 18:16

Szia, Verseau!

Hogy időben körülhatárolja, azt értem - ketyeg a taxióra, gondolom, Pálmainál én is láttam durván futószalagolt állításokat, ez nyilván a felkapottabb állítók átka, de azt hogy érted, hogy kiforrásában? Kaptafák? :)

Arc, persze, ezek szerint néha bejön, mert Agócsról nagyjából azt sugallta nekem a képe, hogy iskolás és erélytelen, és a ti válaszaitokból is ezt szűröm le, de ha végignézem a fényképeket és hogy mennyire igényes weboldalakkal állnak ki, valószínűleg soha nem mennék állításra, miközben nekem sincsen egy bizalomgerjesztő ábrázatom, attól még értem a dolgomat. ;)

Egyébként lógusokkal-iáterekkel kapcsolatosan nekem is van némi utóítéletem, egyszerűen nem találkoztam még értelmes, éplelkű pszichológia szakossal, merevségben pedig csúcstartók.

526. Skar (válaszként erre: 523. - HajduM)
2010. nov. 3. 17:55
Több oldalletöltés = több pénz Hoxának a hirdetőktől. Nem kell velük foglalkozni =)
525. Skar (válaszként erre: 520. - Klimpírozi)
2010. nov. 3. 17:53

Róz, dobj már egy mélt erről a magad köré szervezetről, bitte. ár ha Peter Orban családállítónak is olyan, mint asztrológusnak...

Galamblelkű aztán igazán nem vagyok, nem szeretem a nyálasokat, asszem, épp ezért ajánlották Angstert - viszont épp ezért azt sem szeretem, ha meg akarják mondani a véleményemet, vagy magas lóról kommunikáln(án)ak velem, ő pedig némelyek szerint hajlamos erre. Persze benne van a pakliban, hogy ezek a némelyek esetleg galamblelkűek.

524. 60dc903c1a (válaszként erre: 523. - HajduM)
2010. okt. 29. 06:59
fogadd őket szeretettel... :)) más dolog nincs velük :)
523. HajduM
2010. okt. 28. 22:11

Azt megmondaná nekem valaki, hogy ezek a jelek mire valók?

Küldözget nekem boldog-boldogtalan, csak nem tudom mit kezdjek velük?

522. HajduM (válaszként erre: 521. - Klimpírozi)
2010. okt. 28. 22:10

Csináltunk mi is duplán fedett állításokat.

Senki nem tudott semmit, még mi se, vagyis én és az állítás vezető (Száraz Ildikó) Angster Mária tanítványa is volt, többek között.


Elképesztő eredmények jöttek létre.

521. Klimpírozi (válaszként erre: 509. - HajduM)
2010. okt. 28. 21:33

jó dolog a rendszreállítás is, munkára, munkacsopoportra,minden egyes résztvevőre, projektre, érdekre, motivációra, hozzáállásra, minden témában kérdéses vonatkozásra..


még egy érdekes dolog.az alant említett hölgynek volt több teljesen új állítási tematikája,az egyik legérdekesebben adott állító nem tudta eldönteni - sok egyéb családi problémája mellett - 4 lehetséges országból hol éljenek..országokat állítottunk úgy, hogy senki sem tudta kit, mit, milyen országot képvisel a mezőben..a végén gyönyörűen összeállt a kép.

520. Klimpírozi (válaszként erre: 496. - Verseau)
2010. okt. 28. 21:16
valahogy így..Angster Mari egy durvább, drasztikusabb út,madárlelkű állító ne vele kezdje, nem folytatja utána..Agócs Gabi egy kedves, lágy nő, valami hiányát azonban éreztem az állításainak, talán sokan maradtunk állva,egyirányba nézve.. értsd ahogy írom...Mattyasovszy első állításra szerelem, ha valaki megtalálja őt, érdekes, érdemes..most egy Peter Orbannal végzett állítót szervezek magam köré, szeretem a röppenő személyiségét, a jó arányérzékét, a különös, ámde célravezető módszerét, stílusát..asztrológus a hölgy, ha valakit mozgat a kiléte, az állításai,Szolnokon és Budapesten van elérésem.
519. HajduM (válaszként erre: 518. - Verseau)
2010. okt. 28. 19:14
Így van bármi lehet, az állítás célja. Én is járok rendszeresen, bár én nem vezetek állításokat, de együttműködök egy hölggyel, aki az állításokat vezeti, ő a Rendszerakadémián végzett, de hamarosan én is elkezdem a kurzust.
518. Verseau
2010. okt. 28. 18:52
Rendszer állításnak sok mindent nevezhetünk, felállíthatjuk egy cég egy baráti társaság vagy egy egész ország rendszerét.De felállíthatjuk a saját rendszerünket is úgy mint a bennünk lévő szeretetet, félelmet fájdalmat....stb Nagyon érdekes ránézni erre a rendszerre a saját rendszerünkre. Ha van konkrét kérdésetek a család, vagy rendszerfelállításról szívesen válaszolok. Hat éve, havi rendszerességgel járok állításokra, két éve vezetek állításokat.
517. HajduM (válaszként erre: 516. - HajduM)
2010. okt. 26. 22:47
Na a megállapításom kétszer került bele. Kár , hogy nem lehet szerkeszteni a hozzászólást, így sajnos benne marad duplán, a figyelmetlenségemnek köszönhetően.
516. HajduM (válaszként erre: 512. - Csillagpaszuj)
2010. okt. 26. 22:43

Most vasárnap fogunk egy kísérletet csinálni ezzel kapcsolatban, és majd nekem is lesz ilyen jellegű állításom, mert vannak itthon ilyen jellegű érzéseim, kérdéseim.


De én erre következtetek, mindamellett, hogy kétségkívül más is okozhat rossz érzéseket egy lakásban, de én mégis inkább ilyesmire gondolok.


... Az éber tudat, az igazi okokat nem fogja TUDNI. Ezért szükséges a lelkek vizsgálata.

Egy érdekesség fogalmazódott meg bennem a napokban, a saját fórumomra le is írtam, de átmásolom ide is...


A megállapításom a következő: Minden entitás, minden entitásnak létezik archetípusa, amelyhez viszonyítva lehet észrevenni, hogy az individuum, milyen közel, vagy távol áll az ideális állapottól.


A családi viszonyok ideálistól való eltéréseit könnyen felfedezhetjük, ha a család archetípusához viszonyítjuk, vagyis a családot, mint a tagjait magába foglaló önálló entitást szemléljük. A fizikai jelenségekből, következtethetünk a családszerkezet torzultságának milyenségére, vagyis a család, mint individuum lelkiállapotára.


Ez a látásmód persze merőben más a közgondolkodásban előfordulótól, de az hiszem, hogy ha ebbe az irányba fordítjuk figyelmünket, akkor megláthatjuk az emberi léttel kapcsolatos igazságot.

Ami ennél is szebb, hogy a biblia de más szent iratok is ezt tökéletesen alátámasztják...


Ezen tovább menve


A családállítás elnevezés tulajdonképpen egy önkorlátozó elnevezés, talán azért maradt meg ez, mert mindenkinek a legalapvetőbb létszüksége, hogy a nemző családjának a családi lelke rendben legyen.


Egyébként pedig ez az eljárás, minden emberi, és nem csak emberi lelki környezet analizálására alkalmas.


A megállapításom a következő. Minden entitás, és minden entitásnak létezik archetípusa, amelyhez viszonyítva lehet észrevenni, hogy az individuum, milyen közel, vagy távol áll az ideális állapottól.


Ha tehát minden entitás, tehát önálló tudattal, akaratlagossággal és célokkal rendelkező individuum, akkor a családfelállítás módszerével, megszemélyesíthető, lelki aspektusa megismerhetőek.


Ilyen individuum, lehet egy város, egy nemzet akár, vagy a kedvenc kocsmád törzsvendégeinek közösségi lelke. De tovább megyek, minden érzés, és gondolat is egy egy ilyen individuum, vagyis megszemélyesíthető.


Itt az életben, ebből eredően kiderül, hogy nincsenek halott dolgok, vagyis az életben nincs halál.

515. Drotyka (válaszként erre: 514. - Csillagpaszuj)
2010. okt. 26. 21:33
De-de hidd el! Én jobban hiszek benne mint ebben a mesterségesen előállított mandalában! Csak keresnem kellene egy párat :) Talán még van a fák alatt ha jól körbenézek :)
514. csillagpaszuj (válaszként erre: 513. - Drotyka)
2010. okt. 26. 21:30
A vadgesztenyék nem hiszem,hogy segíteni fognak.
513. Drotyka (válaszként erre: 511. - Csillagpaszuj)
2010. okt. 26. 21:27
"Kűri" (nem tudom hogyan kell helyesen írni), Hartmann vízerek, ezek mind okozhatnak "rossz érzés" állapotot. Nekem kimérték van mandalám is ami eltérítí őket, mégsem tudok mostanság jól aludni és mikor felébredek keresztben fekszem az ágyon. Szerintem valami nem jól sikerült a méricskélésnél :) Azt hallottam hogy 3 db vadgesztenye az ágy alatt is segít a sugarak eltérítésére.
512. csillagpaszuj (válaszként erre: 509. - HajduM)
2010. okt. 26. 21:24
Rendszer-állításon még nem voltam, el sem tudom képzelni, hogyan működik. Majd utánaolvasok.
511. csillagpaszuj (válaszként erre: 507. - HajduM)
2010. okt. 26. 21:22
A lakásban pl a Hartmann-csomópontok is zavarhatnak.
510. ec78bc2bf8 (válaszként erre: 509. - HajduM)
2010. okt. 26. 21:09
:)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook