Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » BPD 100 fölött! Természetes szülés vagy császár? fórum

BPD 100 fölött! Természetes szülés vagy császár? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
91. katie_rose (válaszként erre: 90. - Sara1986)
2012. nov. 15. 17:27
Jaa, azt tudom. Nálam az volt a baj,hogy rövid volt és,mint egy póráz visszatartotta Benit. Egyszerűen nem tudott beékelődni sem a feje rendesen.
2012. nov. 15. 14:57
csak azért, mert a gyerekek 90%-nak rajta van és ez önmagban nem okoz problémát, csak egy ürügy a császárra
89. katie_rose (válaszként erre: 88. - Sara1986)
2012. nov. 15. 14:55
Na, ezt nem kérdeztem :/
2012. nov. 15. 13:19
és hányszor volt a nyakán a kzsinór?
87. katie_rose (válaszként erre: 86. - Sara1986)
2012. nov. 15. 12:07
Végül a köldökzsinór volt a nyakán... de a császár miatt nem lett gond belőle. Nem óriási, mondjuk nem is kicsi :) Kb., mint egy szem borsó :D
2012. nov. 15. 06:03

Gratulálunk!

Mégsem lett óriásbébi :)

Jó egészséget!

2012. nov. 14. 22:08
A baba nov. 9-én megszületett. 3800 gramm, 56 centi és császár. :)
2012. nov. 9. 09:46

link lemaradt:

[link]

2012. nov. 9. 09:45
ez egy kicsit más helyzet, de azért jól bemutatja, hogy az utolsó utáni pillanatban is érdemes váltani orvost!!!
82. panini (válaszként erre: 1. - Katie_rose)
2012. nov. 8. 23:03

Szia!

Az én kislányomnak is 100 feletti BPD-je volt már a 37. héten. 4,5 kg-val, 57 cm-rel született végül. Elolvasva a dolgokat a kórházról/dokikról, hidd el jobban jársz a császárral. Nekem a dokim erőltette a természetes szülést, de nem háborítatlanul, hanem oxival, rákönyökléssel, aztán jött volna a vákum meg a fogó is. Hálát adok, amiért nem lett baj. Én repedtem mindenhol ahol csak lehetett, rengeteg vért vesztettem. Most a 2. babavárásomnál szinte minden éjjel rémálmaim vannak, hogy újból végig kell csinálni. A felépülésem sem volt rövidebb, mint egy császárosnak.

Drukkolok, hogy minden úgy alakuljon, hogy mindkettőtöknek a legjobb legyen! :)

81. katie_rose (válaszként erre: 80. - Zebra25)
2012. nov. 8. 22:47

Majd a holnapi uh lesz a mérvadó.

Meglátjuk. Most megyek próbálok aludni,mert holnap hosszú nap lesz... ugyebár sehová nincs időpontom...

Szerintem lesz vagy 3-4 óra végigvárni a sort mindenhol.


Jó éjt! :)

2012. nov. 8. 22:39

Nem sajnos, ilyenkor nem hagynak már pihenni, sőt van akit be is fektetnek:(

És nem mondanak a szülésről semmitt, hogy mi lesz akkor? hagynak vajúdni?

79. katie_rose (válaszként erre: 78. - Zebra25)
2012. nov. 8. 22:32

Az elmúlt 1 hónapban ez lesz a 3. ultrahangom. :D

A héten pedig harmadszor megyek ctg-re.

holnaptól minden nap ctg amíg meg nem születik a baba. Azt hittem a vége felé pihenni kell és nem a kórházban sátorozni. :D

2012. nov. 8. 22:26

biztosan a méhlepény akarják megnézni, keringést meg ilyenek

kitartás tényleg, mostmár csak pár nap

77. katie_rose (válaszként erre: 76. - Zebra25)
2012. nov. 8. 22:24

Nem tudom mire mennek. :/

Én lassan tönkre...

annyira rá tudják hozni a frászt az emberre. Holnap uh-on majd megint megkapom,hogy biztos cukros vagyok vagy valami. mint ha tehetnék arról,hogy egy kis vasgyúró fejlődött bennem. hát istenem, ilyen a genetikánk. :)

Én is baromi nagy voltam, apum is, a párom családjában is vannak nagy babák.

Nah, próbálok nyugodtabb lenni,de nem igazán megy eddig :)

2012. nov. 8. 22:21
Nem tudom, ha tényleg ennyire a császárra mennek akkor lehet, hogy nem is mennek bele a 7végébe. Vagy nem tudom.
75. katie_rose (válaszként erre: 74. - Zebra25)
2012. nov. 8. 22:05
Szerintem napok lesznek belőle,de majd kiderül holnap (legalábbis nagyon remélem) :)
2012. nov. 8. 21:49

akármi lehet ebből még szerintem az éjszaka is

ne kenődj el, mostmár csak napok vannak hátra

de lehet csak órák:)

2012. nov. 8. 19:23

C2000 lett C3000ről, ezt leszámítva semmi változás.

holnap mennem kell soron kívül UH-ra és CTG-re. Biztos örülni fognak nekem,mert értelem szerűen időpontom az nincs. :/

Utána az eredmények alapján dönt a doki a "sorsunkról".

Csalódott vagyok. Reméltem,hogy ma este már valami konkrétabbat is fogok tudni.

Ja, megpróbálta kézzel kinyitni a méhszájat,de nem tudta,mert túl magasan van .:/

72. katie_rose (válaszként erre: 71. - Zebra25)
2012. nov. 8. 10:32

Délután lesz a vizsgálat és utána a párommal elmegyek dolgozni,mert egyedül nem merek már haza jönni BKV-val. (1,5 óra úgy az út kb.)

De utána beszámolok!

Ha nem jövök akkor bent tartottak! :D

2012. nov. 8. 10:20
juj, majd írj ha hazaértetek és lesz időd. Nagyon nagyon drukkolunk ám:)
70. katie_rose (válaszként erre: 69. - Zebra25)
2012. nov. 8. 07:53
Nagyon izgulok a mai nap miatt. Remélem valami olyat ' talál ki ' a dokim amivel én is tudok azonosulni.
2012. nov. 7. 23:59

Naná, ez természetes. Nem hiszem, hogy lesz olyan, hogy visszarakatnád. Legalább is Nálam még eddig nem volt.

Az hiányzik, hogy érezzem a pocimban, és nem tagadom, izgalmas időszak volt az. Uh-ra járni, ctg-re járni, várni, hogy milyen lesz a szülés? vajon milyen lesz Ő. Szép időszak volt.

De természetesen emlékszem arra, hogy mennyire fájt a hátam és mennyire nehéz volt már a nagy popóját cipelni...hihihihi

És természetesen legfőképp az, hogy már szerettem volna látni:)

68. katie_rose (válaszként erre: 66. - Zebra25)
2012. nov. 7. 23:10
Szeretném már végre megismerni. :) Biztos lesz olyan,hogy legszívesebben visszaraknám valahogy! :)
2012. nov. 7. 23:04
Persze azért tudom, hogy az ember ilyenkor már nagyon várja, hogy a karjaimban tarthassa a gyermekét.
2012. nov. 7. 23:02

Pont Én is azt olvastam a régi naplómba, hogy szilveszter délutánján írtam, hogy ez nem a Mi napunk lesz és jan.1.én éjfél után elfolyt a víz.

Drukk, hogy Neked is beinduljon.

De azért élvezd ki ezt a pár napot. Ha lehetek őszinte Nekem nagyon hiányzik az az időszak. Várni, hogy megszülessen. Jó lesz újra pocakosnak lenni:)

65. katie_rose (válaszként erre: 64. - Zebra25)
2012. nov. 7. 22:54

Igen, a vonalzó stimmel! :)

Holnap megyek a dokihoz. Azt mondta legutóbb,hogy nem engedi túlhordani a babát. holnap kiderül,hogy ha magától nem indul meg akkor mikor és hogyan szülök.

szerintem maximum hétfőig kap a kis Buddhám haladékot.

Ma délutántól elég sokat keményedik a hasam,de olyan fájdalmasnak mondható fájásom nincs. Szerintem ez sem a mi napunk :)

2012. nov. 7. 22:49

Na mi a helyzet? érzel valamit? láttam még egyben vagytok:)

Én is ennyi idős várandósan mentem szülni mint amennyi most vagy Te?) persze ha az adatlapodon lévő vonalzót nézem:)

63. fda026287f (válaszként erre: 45. - Be749d73f9)
2012. okt. 30. 22:15
Én se voltam rosszul csak egyszerűen annyira lefoglalt az hogy mélyeket szívjak hogy hasson fájdalomcsillapítás gyanánt hogy már azt nem bírtam hogy nem bírok odafigyelni a fájásokra..így nem szívtam tovább letettem.
62. katie_rose (válaszként erre: 61. - Nirvi)
2012. okt. 30. 19:49

Ez a kórházasdi viszonylag új szabály...

Eddig a szabad orvosválasztás miatt szabad kórházválasztás volt. most csak akkor mehetsz más kórházba ha végig magánrendelésre jársz, fizetsz külön a vizsgálatokért és végül "sürgősséggel" szülsz éppen ott,ahol a dokid egyébként dolgozik.


Most már én is úgy vagyok vele,hogy mindegy mi lesz csak legyen már valami :)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook