Új munkahely (beszélgetés)
De,lehet most kiabáltam el. 🙂
A munkámat nagyon szeretem,de ha kapok egy jobb lehetőséget,élni fogok vele.
A pénzre szükségem van.
Nem kezdtek ki még itt engem.
A kolléganődet hoztam fel példának..
Nem kötekszem senkivel és alkalmazkodok is.
De,hidd el van akikkel nem lehet megtalálni a hangot..illetve van akin érzem a rosszindulatot és akivel nem szimpatizálok is normális vagyok..de azokkal nem akarok jó pofizni.
Köszönöm a jó a kívánságot!
Te vagy az új,neked kell alkalmazkodni. Nyilván nem behódolni minden áron,de a közös
hangot meg kell találnod velük.
Ahol én dolgozom van egy csajszi, szó szerint ki kezdték a kollégài.
( Nem egy munka körben dolgozunk)
Rengeteget sírt és tűrt. Nem adta fel. Szüksége volt/van/ a pénzre. Mára már minden rendben. A többiek megtörtek, feladták a piszkálódást.
Elfogadták, jól érzi magát.
Hasonló jót kívánok neked is.
Kicsit fura egy társaság ez itt.
Más munkahelyen más az első naptól kezdve könnyen beilleszkedtem.
Itt mintha lehetetlen volna.
És igen,valahogy nem érzem jól magam itt. Máskor meg mintha "nem is olyan rossz".
De,annyira más itt a társaság..
Nem érzed jól magad köztük,nem akarsz beilleszkedni..
Ha te nem akarod,akkor ők hogy fogadjanak be?
Gondolod ők nem veszik észre rajtad,hogy semmi kedved hozzájuk? Nyilván fölösleges erőlködésnek tartják mert eleve elutasító vagy.
Te lehet nem veszed magadon észre,de ők igen.
Nem is tudom.
Nem hiszem,hogy valaha befogadnak.
Szeretem nagyon.
Nem bántanak.
2 hónapja dolgozom egy cégnél.
Elvagyok ott néhány emberrel..de valahogy olyan ott számomra a társaság mint akikhez lehetetlen volna beilleszkedni. De,ha őszinte vagyok magamhoz,valójában nem akarok abba a társaságba beilleszkedni.
Nem érzem jól magam köztük.
A munkámat nagyon szeretem,de..
További ajánlott fórumok:
- Mitől függ, hogy hecceli egymást egy férfi meg egy nő a munkahelyen?
- Teherbe estem, viszont nemrég kezdtem új munkahelyen. Rosszul viselem a terhességet, se táppénz se GYED?
- Hogyan tarthatnám titokban, hogy ne kerüljön a munkahelyembe?
- Örülnétek, ha a munkahelyetekre egy csokor rózsát küldene nektek valaki?
- Más munkahely is ilyen lehúzós mint a CBA?
- Hány órát dolgoztál ma? (a munkahelyeden)