Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Új munkahely fórum

Új munkahely (beszélgetés)


22. semleges (válaszként erre: 20. - Vadmeggy)
máj. 16. 08:17
Sok sikert és kitartást neked is.
21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Vadmeggy)
máj. 15. 21:11
Kitartást neked is!
máj. 15. 18:23
Most ért véget a féléves próbaidőm. Egylégterű irodában vagyok. Van egy három fős csapat, akik valahogy egy hullámhosszon vannak. Egy aki szereti elmesélni az életét, és én aki csöndben harcoltam magamban. Sajnos még elég kivülálló vagyok, de majd idővel. Kell a pénz szóval meglátjuk.
máj. 15. 13:23

De,lehet most kiabáltam el. 🙂


A munkámat nagyon szeretem,de ha kapok egy jobb lehetőséget,élni fogok vele.

A pénzre szükségem van.

18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Gigi>)
máj. 15. 13:20

Nem kezdtek ki még itt engem.

A kolléganődet hoztam fel példának..

17. gigi> (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 15. 09:29
Akkor lépj ki onnan. Nincs értelme tönkre tenni magad mások szemétsége miatt. Sok sikert,egy új munkahely felé!
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Gigi>)
máj. 15. 08:05
Én biztos nem szívesen engedném magamhoz közel azokat akik kikezdtek.. Mint a kollégádat.
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Gigi>)
máj. 15. 07:34

Nem kötekszem senkivel és alkalmazkodok is.

De,hidd el van akikkel nem lehet megtalálni a hangot..illetve van akin érzem a rosszindulatot és akivel nem szimpatizálok is normális vagyok..de azokkal nem akarok jó pofizni.


Köszönöm a jó a kívánságot!

14. gigi> (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 15. 04:09

Te vagy az új,neked kell alkalmazkodni. Nyilván nem behódolni minden áron,de a közös

hangot meg kell találnod velük.

Ahol én dolgozom van egy csajszi, szó szerint ki kezdték a kollégài.

( Nem egy munka körben dolgozunk)

Rengeteget sírt és tűrt. Nem adta fel. Szüksége volt/van/ a pénzre. Mára már minden rendben. A többiek megtörtek, feladták a piszkálódást.

Elfogadták, jól érzi magát.

Hasonló jót kívánok neked is.

13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Gigi>)
máj. 14. 22:00

Kicsit fura egy társaság ez itt.

Más munkahelyen más az első naptól kezdve könnyen beilleszkedtem.

Itt mintha lehetetlen volna.

És igen,valahogy nem érzem jól magam itt. Máskor meg mintha "nem is olyan rossz".

De,annyira más itt a társaság..

12. gigi>
máj. 14. 21:36

Nem érzed jól magad köztük,nem akarsz beilleszkedni..

Ha te nem akarod,akkor ők hogy fogadjanak be?

Gondolod ők nem veszik észre rajtad,hogy semmi kedved hozzájuk? Nyilván fölösleges erőlködésnek tartják mert eleve elutasító vagy.

Te lehet nem veszed magadon észre,de ők igen.

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Birebora)
máj. 14. 15:58

Nem is tudom.

Nem hiszem,hogy valaha befogadnak.

10. birebora (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 14. 14:44
Én azt gondolom igen. A próbaidő legalábbis nálunk 4 hónap. Még a fele ment le. Ha majd 4-6-8 hónap múlva is így érzel lépj. De mi a garancia, hogy az új hely jobb lesz. Dolgozz szorgalmasan és meglásd megkedvelnek. A munkahelyre dolgozni járunk ha szeretnek az csak plusz jó érzés.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Globus)
máj. 14. 09:40

Szeretem nagyon.

Nem bántanak.

8. globus (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 14. 09:34
Mit nevezel beilleszkedésnek? Munkatársak nem barátaink. Munkád tetszik. Bántanak?
máj. 14. 09:28
Akkor ne illeszkedj be. Munkahelyre elsősorban dolgozni járunk, ha nem kifejezetten ellenségesek, akkor ezt így bármeddig lehet csinálni. 🤷‍♀️
máj. 14. 08:27
mindenkit nem szerethet az ember egy munkahelyen.legy turelmes es nyitott ha vki kozeledik feled beszelgetessel.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Birebora)
máj. 14. 08:25
2 hó kevés?
máj. 14. 08:12
Több szint van..akikkel most voltam. Velük nem érzem azt,hogy beakarnék illeszkedni.
3. andi6020 (válaszként erre: 2. - Birebora)
máj. 14. 07:51
Hát de ő nem akar beilleszkedni
máj. 14. 06:21
2 hónap még rövid idő. Legyél türelmes. Végezd a dolgod. Ha látják, hogy szorgalmas, tisztességes vagy nyitni fognak feléd.
máj. 13. 22:29

2 hónapja dolgozom egy cégnél.

Elvagyok ott néhány emberrel..de valahogy olyan ott számomra a társaság mint akikhez lehetetlen volna beilleszkedni. De,ha őszinte vagyok magamhoz,valójában nem akarok abba a társaságba beilleszkedni.


Nem érzem jól magam köztük.

A munkámat nagyon szeretem,de..

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook