Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Valaki szült már császár után természetesen a Jahn Ferenc kórházban? Ha igen, mennyi idő telt el a két szülés közt? fórum

Valaki szült már császár után természetesen a Jahn Ferenc kórházban? Ha igen, mennyi idő telt el a két szülés közt? (tudásbázis kérdés)


9. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 8. - Dorcika2013)
2016. márc. 2. 08:51
Ertem.
8. Dorcika2013 (válaszként erre: 5. - Valakivagyok1984)
2016. márc. 1. 19:27

Persze akinek van lehetősége jó hogy más kórhàzat választ

Sajnos nekem nincs. Csak olyan ismerősöm van aki szintén a Jahn Ferenchez tartozik most meg sajnos nincs 150ezer Forintom, hogy vàlasztott orvosnál más kórházba mennyek

7. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 6. - Dorcika2013)
2016. márc. 1. 19:26
Ez nem a kórház véleménye, hanem inkább a "józan paraszti ész" logikája.
6. Dorcika2013 (válaszként erre: 4. - Valakivagyok1984)
2016. márc. 1. 19:21
Felteszem másként. A kérdés a köbetkező: Jahn Ferenc kórházban volt császármetszése valakinek aki utána újra a Jahn Ferenc kórházban szült,de természetes úton? Ha volt ilyen mennyi idő telt el a két szüléy közt? Azt tudom más korházban kb. 2 évet mondanak, de mint tudjuk minden kórház más.
2016. márc. 1. 17:51

En 18ban lakom egyebkent es sajnos oda tartozok en is..

Ennek ellenere amikor megtudtam terhes vagyok inteztem magamnak egy 14.keruleti ideiglenes cimet,h az Uzsokiban szulhessek.En a Del Pestiben semmi szín alatt nem szülnék.

Gusztustalan,nem magyar embereknek való kórház.

Kerülöm ahogy tudom..

2016. márc. 1. 17:47

Neharagudj de szerintem is furcsan tetted fel a kerdest..meg masodjara is..

Helyesen fogalmazva:

Császármetszest követően mennyi idővel lehetsegés termeszetes uton ujra szulni?

Jahn Ferenc kórházban termeszetes szulesrol tapasztalatok erdekelnenek..

Ezt 1 mondtaban,1kerdesben feltenni olyannyira ertelmetlen h ezert se irnak..

En annyiban tudok valaszolni ha ez segit:

3 ismerosom szult ott 2termeszetesen 1csaszarral..

1iket kiveve(aki nehezmenyezte h 4nem iden barnultal volt 1 szobaba)mindegyik elegedett volt.

3. Dorcika2013 (válaszként erre: 2. - 5c54c8b1c1)
2016. febr. 29. 17:28
Nem az a kérdés eset e valaki teherbe a kórház jóvoltából. Hanem császár metszés után a következő babát természetes úton szülte a kórházban. Volt e ilyen.
2016. febr. 29. 12:22
A kórháznak nem volt semmi köze a teherbeesésekhez.
2016. febr. 29. 09:38
Valaki szült már császár után természetesen a Jahn Ferenc kórházban? Ha igenh mennyi idő telt el a két szülés közt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook