Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Facebook posztok beállítása fórum

Facebook posztok beállítása (tudásbázis)

25. gigi> (válaszként erre: 15. - Globus)
máj. 14. 21:51
😅😅
24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Amaunet)
máj. 12. 09:42
Ühüm, köszi a tippet.
23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Anyagi)
máj. 12. 09:29
Hogyan jutottál erre a következtetésre és vajon miből?
máj. 12. 09:28
Mert eddig azt gondoltam, hogy jó viszonyban vagyunk.....
máj. 12. 06:54

Ha jelölöd ÉS ő visszaigazolja, akkor láthatod a nyilvános bejegyzéseit, az "ismerősök láthatják" bj-it és HA listára tett akkor azokat, amelyeket a listán szereplőkkel megoszt. Azt, hogy te bekerültél-e egy listájába, csak akkor láthatod, ha nem tette privátba a listái láthatóságát.

AMÚGY, miért olyan fontos az neked, hogy csellel kiderítsd listán vagy-e?

20. Anyagi (válaszként erre: 17. - Regin_a)
máj. 11. 19:44

De rájött az automata, hogy Te nem vagy ember!!!!

Úgy látta a fejformádból!!!! 🤣

19. Anyagi (válaszként erre: 15. - Globus)
máj. 11. 19:42

Ha-ha-ha!!!!

Csodálkozva próbálom értelmezni a helyzetet, de csak odáig jutottam, hogy a kérdést itt feltevő féltékeny!!!

18. Anyagi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 11. 19:36

De szerencsés vagyok, hogy én ebből nem értek egy szót sem!

Ennek nagyon örülök!!!

máj. 11. 17:18

Engedjetek egy OFF kérdést

NAGY NEHEZEN RÁVETTEK HOGY FÉSZBUK, MAJD IGY HASZNÁlHATJUK A Messenger progoi, merthogy onnan telefont is lehet hívni

Kitötltöttem e reget.

Azt kérdezi a flész hogy ember vagyok-e. Igen

Kamera ellenőrzés. Nyilak mutatták merre forgassam a fejem. Már ez nem tetszett mert nem hallottam ilyen kontrolt a Fészen

OK vége, kiiírja hogy majd mindjárt ellenörzi a friss fiókomat

Jött is az emiles üzenet hogy felfüggesztetteék a fiókamat, 150 napig fellebezhetek, maj ré vagy 5 percre hogy véglegesen zárolták a fellebezés lehetősége nélkül

Mi van??

Egy szót-mondTOT SEM KOMMENTELTEM

16. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 11. 16:45

"mert attól tartok, hogy saját listára tett"


Meg kell tőle kérdezni.

15. globus
máj. 11. 16:24
Dombon ülő vadászkutya legyen a nevem, ha érteném ezt a feladványt.
máj. 11. 14:52
Buli van!
máj. 11. 14:18
Nem láthatóak a profilján az új ismerősök, sőt az ismerősök közül is csak a közösek. Arra viszont kevés esélyt látok, hogy mi ismerősök lennénk, és ezen a listán megjelennél. :)
máj. 11. 14:16

Mi a baj ezzel? Igen, itt...mivel itt beszélgetünk.

Ha nálad az jellemtelenség, hogy szeretném megtudni, hogy valóban az van-e a háttérben, hogy bizonyos posztokat az egyik ismerősöm rejteget előlem, akkor legyen.

11. Kedvesenfanyar (válaszként erre: 8. - Andi6020)
máj. 11. 14:15
Amint frissen visszaigazol, ott leszek a listáján, mint ismerőse...gondolom én.
máj. 11. 14:13

Még mindig jobban esik a zúzámnak, ha a helyesírásom javítják, mintha a jellemtelenség lenne a hiba nálam.

Kérdésedre a magyarázat: "Amennyiben igen, ugyanitt szeretnék megkérni valakit, hogy egy ismerősömet jelölje be"

Nem ott a Facebook oldalon, UGYANITT, tehát itt a fórumon, szeretnél valakit megkérni.

9. andi6020 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 11. 14:12
Mondd a nevet, bejelölöm
8. andi6020 (válaszként erre: 4. - Kedvesenfanyar)
máj. 11. 14:11
Csak az ismerősnek derül ki a neve, akit be kell jelölni.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Andi6020)
máj. 11. 13:56
Inkább nem, de azért köszi a bölcs tanácsot!
máj. 11. 13:50
Miért kellene másnak felfednie magát? Nem értem a logikádat? (A nick-kel 2 k, kac-kac)
máj. 11. 13:49
Mivel fűt-fát elfogad, megvan az esélye.
máj. 11. 13:20

Tudod, elég furcsán gondolkodsz.

Te anonim kiírsz egy fórumot, még a nickel sem felvállalva önmagad, majd itt valaki fedje fel magát a hivatalos nevével. Kac-kac. Elég sunyi dolog ez, mással kukkoltatni valakit.

máj. 11. 12:31
Pl. bejelölöm az ismerősödet, mint számára ismeretlent, gondolod el is fogad?
máj. 11. 12:27
Köttesd ki a netet. Sokkal kevesebb gondod lesz. Vagy csak lépj ki Facebookról
máj. 11. 11:54

Sziasztok!


Ha valakit bejelölök ismerősnek, akkor annak minden posztját látni fogom? Az egyéni listás beállításút is? (Nyilván addig, amíg be nem tesz egy listába engem.) Amennyiben igen, ugyanitt szeretnék megkérni valakit, hogy egy ismerősömet jelölje be, mert attól tartok, hogy saját listára tett, de nem tudom bizonyítani.

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook