Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Az első császár a második természetes szülés, a hasammal van a gond. fórum

Az első császár a második természetes szülés, a hasammal van a gond. (beszélgetős fórum)


7. Gyöngyöcske anyuci (válaszként erre: 6. - Arrahne)
2011. aug. 2. 23:30

Gratulálok a gyerekekhez:) tényleg sok az 50 kg en csak 15 es 18 kg híztam. Most megint ugyanannyi vagyok mint mikor teherbe estem csak egy hassal több. Mivel nagyon vékony a testalkatom ezért zavar annyira a hasam.

Köszi az infókat, legalább tudom hol kezdjem megmutatni magam.:)

Ha van kedved leírhatod milyen volt a beavatkozás és a lábadozás no meg az eredmény, engem nagyon érdekel.

Sok egészséget, minden jót!

2011. aug. 1. 21:17
3 gyerköcöm van 11 éves ő simán 24 órás vajúdással született, a két kicsi 3,5 és 2,5 éves, ők császárral születtek az utolsó császár után várni kell 2,5-3 évet és nagy fogyást kell produkálni én 22 kg fogytam a terhes súlyomhoz képest pedig 50 kg, ebből adódóan gondolhatod, milyen állapotban van a hasam és hasizmom! Elmentem a Honvéd Kórház plasztikai sebészetére egy konzultációra, ott mindent el mondtak, ezt betartottam és így most 4-én megyek műtét időpontért, hónapvégére már be vagyok tervezve, de még nem tudom a dátumot! 1. beutaló háziorvostól, hasi ultrahang az estleges problémák kiszűrésére, műtét előtti szokásos vizsgálatok!
2011. aug. 1. 15:31
Mekkora a picid? Hova mentél először? Volt egyéb panaszod?
2011. aug. 1. 13:03
Nem, tb támogatott műtétre! A Honvédba :)
3. Gyöngyöcske anyuci (válaszként erre: 2. - Arrahne)
2011. júl. 31. 22:14
Magándokihoz mész?
2011. júl. 31. 15:23
Én ezért megyek augusztusban has plasztikára mert az 1. simán lett utána 2 császár rövid időn belül, az erősítés a császárok miatt kilőve, de nekem nagyon megnyúlt a bőr is azt most kivágják és rekonstruálják a hasfalamat, mert a tartószalagok olyan mértékben nem tartanak, hogy ha eszek vagy iszok akkor egyből kidudorodik a gyomrom, így én sok hónapos terhesnek nézek ki, nekem érzéketlen a császár nem is fájt csak a műtét utáni 2 hétben!
2011. júl. 31. 15:10
A császár után pici köldöksérvem lett, de a hasam szépen visszahúzódott. Másodszorra sikerült természetesen megszülnöm a babót, a sérvem megmaradt és a hasam nem akar visszahúzódni úgy, mint először. Reggel egészen lapos, de ha felkelek és eszem valamit, akkor elkezd nőni, na nem nagyon csak nagyobb lesz. Van amikor estére úgynézek ki, mint egy 3 hónapos:( 10 hónap telt el a szülés óta és nem akar jobb lenni. Ráadául a bőröm is megnyúlt és hiába próbálok erősíteni picit, tényleg kíméletesen, a császár vágásánál egy ponton megfájdul egy idő után. Ez a fájdalom elmúlik ha nem erőltetem, egyébkén egy szúró érzés. Mikor az első babámmal hazajöttünk a kórházból már akkortól megvolt. Valakinek hasonló?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook