Egy vita.. (beszélgetés)
Nem tudom,nem bántalmaztak ..
De:
Első szülöttként,túl sokat várt el tőlem az Anyám.
Volt benne egy érzelmi manipuláció is.
Nem tudtam a felnőtté válás folyamatát kezelni (Anyám nem "engedte",túlzott szeretet ,majd némi elutasítás)
Plusz egy nagyon erős szorongás és szuper érzékenység.
Ezek közül az érzékenység ami ellen semmit nem tudok tenni.
Nincs emögött valami gyerekkori trauma?
Az én szüleim nagyon sokat veszekedtek, sőt néha verekedtek is. Van egy emlékképem, hogy a fotel mögött bujkálok és befogom a fülem. Felnőttként sem tudom a hangos szóváltást elviselni.
Nem ,ez nem idegesség.
Inkább szuper érzékenység.
Elhiszem, hogy egy kötekedő szomszéd esetében ez beválik, de ha a saját anyád forgatja benned a kést, nem olyan egyszerű mosolyogni. Mondjuk én nem is megyek bele ilyen játszmákba, mással sem.
Én is mindig erre gondoltam, milyen jó lesz, ha vége lesz, de ezt a csomagot sosem fogja tudni igazán letenni az ember. Visszük a sírba magunkkal…
Nem tudok mit kezdeni a helyzettel.
Heves szívdobogás, légszomj.
Bepisilés érzése.
Sírás határán és/vagy sírás.
Menekülés.
Nem tudom honnan kapartak össze a szüleim 🥺
Hát láttam már sok balhét életem során! 🌆🌃
Annak idején abból tanultak a 'nyomoroncok' hogy kést🔪 vágtak beléjük, vagy kifektették🥊💫 őket a parkolóban, betonon, szétfejelték, szétütötték az orrukat hogy ömlött belőle a vér🩸🩸👃🩸🩸, akkor elnémultak🤐 az ilyen "kedves😊" gesztusoktól...
Azóta mondom viccesen: "Az erőszak👹 mindent megold👍!" 😂😂
De ha megnézed, az Élet is páhol rendesen! Aki nem viselkedik jól, arra rászakasztja⚡⚡⚡ az Eget🟥 is hogy beledöglik🪦!
Nincs PC finomkodás!
Én nem türtőztettem magam. A végén kiabáltam, fájdalmamban. Kár volt, élvezte 🙂
Most már csak egy dolog maradt, a semmi…
Igazából egy nagy darab nőt erős hanggal képzeljetek el. Ahogy leakarta torkolni a másikat.
De,nem jött ki belőle jól.
Azóta úgy látom nem köt bele az illetőbe.
Valami olyasmit igen, hogy ne hagyd magad. Meg azzal beszélnek így-úgy, akivel megtehetik.
De nem okvetlenül hangerővel lehet leszerelni.
Minden tiszteletem annak az illetőnek, aki nem vette fel azt a stílust.
Amúgy, sosem hallottam még ezt: "egy vitában neked legyen a legnagyobb szád"...
😉
A másik utánna odébb is állt.
Aztán folytatta a munkát mintha misenm történt volna.
Pedig amiben indulattal beszélt..azt gondoltam folytatja.
Egyébként nem is volt igaza.
További ajánlott fórumok:
- Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!)
- Hajhosszabbítás saját tapasztalatok (Nem szakmai vitafórum!)
- Mik a tapasztalataitok a dr. Lenkei-féle vitaminokkal kapcsolatban?
- Penny Vitateam matrica
- Magzatvédő vitamin: Elevit vagy Gravida? Szerinted melyik?
- Segítenétek Eldönteni egy vitát? Felrobbanok a dühtől