Endokrinológust és / vagy nőgyógyászt keresek (beszélgetés)
Én ebben az időszakban hallottam néhány nagyon pozitív történetet a klímax megéléséről. Nem is gondoltam előtte, hogy ezt gond és tünet nélkül is meg lehet élni.
Lényeg, hogy nem féltem a rám váró időszaktól, sőt nem is gondoltam rá, legfeljebb úgy, hogy ezt én is tünet nélkül élem meg.
Azután eljött az én időm is. 53-54 éves koromban volt néhány hőhullámom és ennyi. Ennyivel megúsztam.
Javaslom, légy pozitív. Ne gondolj előre a rosszra, egyáltalán semmire. Élj úgy mint eddig és talán nem vonzod be.
Beszéltem tünetmentes nőkkel. Kiderült, ők sem foglalkoztak azzal, hogy mi lesz.
Sziasztok,
Győr Vas Zala megye területén keresek jó endokrinológust.
Menopauza előtt vagyok lassan s szeretnék rá ahogyan lehet készülni, olyan endokrinológust És /vagy nőgyógyászt keresek aki tud segíteni és ért a témához.
Tudtok ilyet ajánlani?
További ajánlott fórumok:
- Mit csináljak ha se a nőgyógyász, se az endokrinológus nem tudott segíteni?
- Tud valaki Bp-en a 11.ker jó endokrinológust aki nőgyógyász is?
- Tudtok nekem ajánlani Kaposváron jó endokrinológust vagy nőgyógyászt?
- Dr. Molvarec Attila nőgyógyász endokrinológus vélemény
- PCOS miatt keresek endokrinológust, nőgyógyászt. Mens Mentis tapasztalatok
- Pécsett illetve Mohácson keresek új endokrinológus - nőgyógyászt