Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Beszélgetés, ismerkedés fórum

Beszélgetés, ismerkedés (beszélgetős fórum)


2008. jún. 4. 09:21
Ahhhhogy kimondtam már szakad!ablakok ki ,eső illat be!
2008. jún. 4. 09:20

Edina!!bátraké a szerencse!!mellesleg nem Taft-hajlakkot használsz?tudod,az minden időjáráskor jó!!:-)))London-eső,stb..

Én is majd indulhatok..lehet,hogy ma nem lesz szerencsénk,és megázunk4!jujj!!

306. 7a319416e1 (válaszként erre: 300. - F1c20677ee)
2008. jún. 4. 09:20
Nahát az irígység az mindenhol van,ez egy magyaros szokás sajnos!Mit nem hallok,kígyóóóóó?várjál mert sikítoznom kell egy kicsit...Nem mondod hogy olyanok vannak arrafelé.Na akkor hozzátok nem megyünk bulizni,de ugye nem veszélyes fajta?Felháborító ez a kevés gyes,én is akarok menni dolgozni ,már most ősszel beadhatom a kicsit bölcsibe.Nekünk is ott a lakás a kocsi hitel,a párom alig győzi.Bizony a panel nagyon felmelegszik itt is elviselhetetlen nyáron,pedig földszint,előttünk a kertben fa van,és semmit nem ér szinte.Megy a ventillátor sokat olyankor.A bíróságra a volt férjem miatt kell mennem,mert nem fizeti a gyrektartást sajnos,és nagyon kellene az a pénz is.Még itt nem esik,nem tudom milyen idő lesz.Megnézem a neten mit mondanak róla.
305. csibebaba07 (válaszként erre: 299. - 486341e386)
2008. jún. 4. 09:07
Igen, nagyon jól működik, jó, hogy beszereztem egy ilyet.:) Most az enyém is töltőn van, játszik.
304. csibebaba07 (válaszként erre: 301. - F1c20677ee)
2008. jún. 4. 09:05

Nem, nem te vagy!

Egyébként én sem álltam le vele vitatkozni, csak olvastam a hozzászólásait.

2008. jún. 4. 09:04
Csajok!nem merek elindulni itthonról!Félek hogy leázik a séróm!Most mi lesz?talán ebéd után?Be van itt is borulvaaaaa!
302. 486341e386 (válaszként erre: 300. - F1c20677ee)
2008. jún. 4. 09:01

Szia!

üdv itt,bár a csajok már üdvözöltek,csak én maradtam ki.Én is családi házban lakom,és ma reggel 26,8 fok volt bent..gondolhatod...

301. f1c20677ee (válaszként erre: 298. - Csibebaba07)
2008. jún. 4. 09:01
Remélem nem én vagyok az, mert amikor kaptam, azért adtam is. Nehezen tűröm az ig.talan csesztetést, meg hogy szinte semmi okoskodót nem írtam, csak hogy én hogy jártam adott dologgal és egyből lehülyéztek.
2008. jún. 4. 08:58
Szasztok! Szép hely csak az emberek olyan furik, irigyek akkor is ha mondjuk nem vagyok munkanélküli. Amikor dolgozunk ugye csak aludni járunk haza, olyankor jó eljönni a városból. Nekem meg most jó bemenni néha a városba. Egy rét van mellettünk. Szép, csak sok a kígyó.2009 okt-ben megyek vissza dolgozni. Ha a gyes nem 23000 lenne, nem mennék. Ezeket az őrült fokokat panelból írjátok? Mi családiban lakunk,de van egy galériánk, ahol a nagylányom "él". Na ott hűthetetlen az idő, mobilklímát szeretnék oda tenni. Érdekel nagyon hogy mi lesz a bíróságon Edina!
299. 486341e386 (válaszként erre: 298. - Csibebaba07)
2008. jún. 4. 08:51

Neked is van kis szirénád??:-)))

Az enyém most "töltődik"..hát ez az,aki tapasztalatból,vagy tudásból tud segíteni az tegye..de fikázni,meg trágárkodni szerintem mindenki tud...nem?

2008. jún. 4. 08:40

Sziasztok!


Én is örülök neked Adrienn. Már én is abba akartam hagyni a "Hoxázást", de aztán mégis meggondoltam magam. Nekem személy szerint van egy kis kedvencem, aki nagyon okosnak gondolja magát...Egyszerűen nem értem, hogy miért kell igy viselkedni egyeseknek. Szerintem ez az oldal azért jött létre, hogy segítsünk egymáson, kultúráltan, nem pedig azért, hogy mondván "úgyse tudja ki vagyok" mindenkit le...zunk.


Egy kicsit lehült a levegő! 20 °C van az udvaron.

Mennem kell, szól a sziréna, sziasztok!

2008. jún. 4. 08:28

Reggelt!


Igen szép,esős reggelre ébredhettünk!!Hát majdnem meghaltam magam a vasalás közben..Mi már érdemrendet érdemelnénk,ennyi szenvedés után,nem?hjajj!!Mi is ma megyünk védőnőhöz,utána akkor mehet a buli!:-)

Viszek epret,meg pár szem cserkót,majd beosztjátok valahogy!Edina!én már kiváncsi vagyok arra a nagy titkolózásrodra!!!!

Jaja,én is láttam pár topicban IQ-tronic embereket..nem lehet mindenki olyan intelligens,és kultúrált,mint mi itt..:-))))pusszancs nektek!!

2008. jún. 4. 08:07

Szép reggelt! Puszi mindenkinek! Milyen éjszakátok volt? Nekünk szuper, tök lehűlt a levegő, csak 27 fok van.:))

Én is meglepődtem, nem gondoltam, hogy ilyen béna fórumok is vannak, amin mocskolódás megy. Én is jártam már úgy, hogy valamihez inkább hozzá sem szóltam, pedig volt véleményem! Meg vannak olyanok, akiknek a nevét minden téma hozzászólásában megtalálom, hiszen "mindenhez értenek"! Nekem is volt összetűzésem egy másik fórumon, de végül elsimult Nem szeretem a nagyon okos embereket!!! :) Csak az ilyen szupi csajokat, mint ezen a fórumon a csajok! :D (szerény vagyok)


Jégkrém, jegestea, limonádé fogadásra kész, jöhettek, és...! Még vasalnivalóm is van nektek! Milyen meglepő! Kis ventillátort hozzatok a fejetek fölé, ha nem bírjátok a szaunát. Majd még próbálok jönni! Csááááá!

2008. jún. 4. 07:40
Jó reggelt mindenkinek!Ma délelőtt viszem vissza a papírokat a bíróságra aztán jövök!Mindenkinek tessék írni,nincs lazsálás,aztamindenit!
294. 7a319416e1 (válaszként erre: 293. - F1c20677ee)
2008. jún. 4. 07:38
Jó reggelt!De jó hogy nem törölted magad látod?Eszedbe ne jusson!Nem is gondoltam hogy más topikban így beszélgetnek egymással.Csak azt nem értem hogy mi értelme annak.Annyi problémája van mindenkinek,azt megértem de egymással nem kellene úgy beszélni.Mindenkinek lehet saját véleménye,azt inkább tiszteletben kellene tartani,senki nem egyforma,szerencsére.Biztos szép helyen laksz,még nem hallottam róla!Aranyosak a gyerekek,helyesek vagytok!Ha van vmi jó téma,jó ötlet akkor dobd fel!Nyaralás valahova mentek?Mikor akarsz visszamenni dolgozni?puszi
2008. jún. 4. 07:08

Sziasztok!

Tettem fel képeket

Hírlapot kaptam erről a honlapról így néztem körül, és maradtam. Mielőtt benneteket megtaláltalak éppen törölni akartam magam, mert egyéb topikokban csak a mocskolódás megy. Ha hozzászóltam valamihez, gyorsan kaptam szép jelzőket.Baranya m-ben Szigetvártól 14 km-re lakom egy kis faluban.

Ja! Betettem a kedvencek közé.

2008. jún. 3. 22:30
Ja és tedd be a kedvencek közé ezt a topikot hogy máskor is egyből ide találj!Ennyi
291. 7a319416e1 (válaszként erre: 289. - F1c20677ee)
2008. jún. 3. 22:26
Ja,és nagyon könnyű képeket feltenni at adatlapodon a képletöltés adja magát!Menni fog!
290. 7a319416e1 (válaszként erre: 289. - F1c20677ee)
2008. jún. 3. 22:25
Sziaaaaa!!!Téged is üdvözöllek,de jóóó!Látom neked is két gyermeked van,és az eü-ben dolgozol?Akkor már két szakértőnk is lesz az orvosi dolgokban.Te hol laksz?És vki ajánlotta neked a hoxát,vagy pedig csak véletlenül?Egy kicsit késő van,de holnap dumcsizunk okszi?Én lépek!Mindenkinek nyugis,sírás mentes jó éjszakát kívánok!Puszi lányok
289. f1c20677ee (válaszként erre: 288. - Rosa)
2008. jún. 3. 22:10

Szia!

Szívesen tennék de ide nem tudom hogy kell!

288. Rosa (válaszként erre: 286. - F1c20677ee)
2008. jún. 3. 21:56

Szia!

Üdv. a csapatban!Én is nem rég csatlakoztam.

Nincsenek képeid,teszel majd fel?

2008. jún. 3. 21:22

Sziasztok! Egy gyors lejelentkezés! Keveset voltam ma itthon, azért nem írtam. Üdvözlök minden újonnan bakapcsolódót! Szeretettel vártunk benneteket! Itt tényleg nincs marakodás, nagyon jót dumcsizunk, a csajok aranyosak, és tényleg mindenről lehet trécselni! Ugye, lányok??? :)


Edina, fel a fejjel, győzni fogsz! Amúgy érzelmileg is nagyon megvisel, vagy csak a kiscsaj miatt?


Holnap igyekszem többet lenni, bár nem ígérem! Pusszantás! Vera

2008. jún. 3. 21:06
Sziasztok! Jöhetek közétek? Végre egy hely ahol nem marakodás megy,és mégis lehet gyerkőcökről is dumcsizni. 31 vagyok, van egy 8 éves lányom és egy 8 hónapos fiam. Adrienn
285. Rosa
2008. jún. 3. 20:32
oké,pus
2008. jún. 3. 20:13
Úgylátszik ma lazítás van mindenkinek!Tündi holnap folytassuk hátha kapcsolódnak a többiek is,és akkor újra bulizunk!Puszi
283. Rosa (válaszként erre: 281. - Csibebaba07)
2008. jún. 3. 19:47

Szia!

Igen,a két kicsit ősszel kereszteltettük,anyukám és én a keresztszülőkkel együtt reformátusok vagyunk.

A nagylányom nincs megkeresztelve.

Nálatok ünnepség is lesz?Nekünk is volt családi vacsora.

2008. jún. 3. 19:33

Sziasztok!

Megjöttem... :o)

2008. jún. 3. 19:24

Szia Tündi!


Sajnos nem nyaralni mentem, egész nap ruhákat válogattam, teljesen átpakoltam Zsóka szekrényét.


Ti megkereszteltettétek(tetitek) a gyerkőceiteket? Nekünk 2 hét múlva lesz a keresztelő.

280. Rosa (válaszként erre: 279. - Rosa)
2008. jún. 3. 15:03
Én meg lefektettem a lányomat.Megyek kertészkedni,estefele még jövök,pus
279. Rosa (válaszként erre: 278. - 7a319416e1)
2008. jún. 3. 15:01
Láttam,hahaha

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook