Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Beszélgetés, ismerkedés fórum

Beszélgetés, ismerkedés (beszélgetős fórum)


8. 7a319416e1 (válaszként erre: 6. - Csibebaba07)
2008. ápr. 8. 12:42
Szia,.éppen most láttam meg hogy írtál.Persze én örülök mindenkinek aki társaságot keres,velem bármiről ellehet beszélgetni.Nekem egy 7 éves és egy 15 hónapos kiscsajom van,szóval itthon vagyok sokat egyedül.Miért vagy sokat egyedül?Az én párom vendéglátóban dolgozik és én azért.Üdv.Edina
7. 7a319416e1 (válaszként erre: 5. - 9bbb5bd983)
2008. ápr. 8. 12:34
hello!az iskoláimat ott végeztem,általános és vendéglátóipari,azután 19 évesen feljöttem dolgozni.Akkoriban nem volt semmilyen kedvező állásajánlat amiből meg lehetett volna élni.Anyukám a Dózsa Gy úton a rendőrségtől 3 percre lakik.Ritkán járunk le,mert a párom nagyon sokat dolgozik,viszont klassz most a fürdő,imádom.A nyáron voltunk utóljára szanazugban egy pár napot.És Te régóta vagy az oldalon?Keresgéltem itt ott nézelődtem de nem sokan érnek rá cseverészni,ki töröltem magam 3 barát kereső oldalról.Most ez lesz és a hotdog.Nem néztem meg igazán,egy babád van ?és Ti merre laktok?Edina
2008. ápr. 8. 12:23

Sziasztok!

Örülök,hogy nem csak én érzem egyedül magam, azt hittem csak én vagyok ilyen ...!

Én is szívesen csatlakozom.

Az én kislányom 4 hónapos.

2008. ápr. 8. 11:29
Igen, békéscsabai vagyok. Így sajna találkozni nehézkes lenne. Nekem holnap lesz 3 hónapos Luca lányom, szívesen beszélgetek veled, nem csak gyerekekről. Hiszen pont az a jó ebben, hogy felnőtt emberekkel lehet dumcsizni, és nem csak pelusokról, büfizésről, gagyogásról, stb. Anyukád hol lakik?(kb.) Meddig éltél itt?
4. 7a319416e1 (válaszként erre: 1. - 7a319416e1)
2008. ápr. 8. 10:56
Most látom Békéscsabán laksz?Én is odavalósi vok,anyukám ott lakik.Üdv.Edina
2008. ápr. 8. 10:54
Szia!persze itt is beszélgethetünk,csak én most léptem be erre az oldalra,nem ismertem ezt.Arra az oldalra pedig csináltam egy klubbot már és gondoltam keresek kismamákat akiket érdekel.Nekem van egy 7 éves és egy 15 hónapos kislányom,itthon vagyok sokat egyedül,jó ha vkivel társalogni lehet.Akár közös program is szóba jöhet ,amennyiben Pesten élsz.Üdv.Edina
2008. ápr. 8. 10:43
Miért nem itt beszélgetünk?
2008. ápr. 8. 10:21
Sziasztok!Sokan vagyunk úgy hogy nincs kivel megosztani kérdéseinket,problémáinkat és egyedül vagyunk otthon.Hiányzik a társaság,akár a közös program.Ismerkednénk,de nem tudjuk kivel,hogyan.A hotdog csevegő oldalán alapítottam egy klubot neve:mama-baba.Ha szeretnél anyukákkal megismerkedni,regisztrálj a hotdog oldalra és keresd a klubbot.Remélem sokan leszünk!Üdv.Nagy Edina

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook