Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Beszélgetés, ismerkedés fórum

Beszélgetés, ismerkedés (beszélgetős fórum)


2008. máj. 30. 09:02

csak kipihent vagy!:)))

az egyik eb egy kék csau-csau,a másik a németék juhásza..előbbinek van egy batár szőre,azt nem viszem ki napközben messzire.a másik az bírja.Ő kész professzor.Hát voltak ilyen terveim,hogy amíg én terítek,meg összepancsolom a koktélt,Ti sebtiben kivasaltatok volna..de miután rájöttél,hála gyors következtetőképességednek,így meghiúsult eme szép tervem..:-)))akkor nekem is van járókám.majd belecsimpaszkodik a kiscsajszim a kutyába,az meg arra megy,amerre mondom neki.nah!..hehe.mai program?egy laza vasalás nálam?hm??kaptok frissítőt is,na!rendes vagyok ám!!?pussz

2008. máj. 29. 18:38
Na csak várjál maj megyünk!:))))De nem ma mert a végén ott akarnál tartani vasalni,aztat meg nem szeressük.A járóka naggggyon hasznos találmány,kell az a kis nyugi,pl.mikor vasalsz akkor nem akarod hogy a gyerek a zsinórt rángassa,vagy mikor kiviszed a szemetet nem akarod hogy utánad rohanjon,vagy amikor főzöl és csap az olaj nem jó ha oda somfordál stb.Na akkor kell vagy nem?Naná hogy mert igen!Te az a kutya is fut?Milyen kutya is agár fajta?Mer akkor rohanhatsz!!!!!:))))De aztán sötétedés előtt!Nem azért mert ijesztgetni akarlak!:)))))milyen hülyeségek jutnak a fejembe.Pussszzzziiii
2008. máj. 29. 16:54

nah,mikor jöttök?pia van,kaját szerzünk,hozz a salátából,a többit megoldjuk!!:-)))én ma mostam,így holnap kell majd vasalnom.az a helyzet,hogy nappal fent van a kisasszony,és unatkozik,így ki kell vennem,szórakoztatnom kell napközben.éjjel alcsikázik.nem tudom,hogy lesz-e járókánk..Nektek mi a véleményetek róla?

kifejezetten imádok negyven fokban vasalni,amikor már az ájulás kerülget,akkor jön az extázis-közeli érzés...:)))kirááááááály!!

jó kis programot vezettél fel,Edina!jó idő lesz hozzá.Mi sétáltunk,igazából a kutyámat vittem ki már.majd este megyünk egy nagyobb kanyart.futni nem nagyon jó melegben,múltkor is majdnem meghaltam magam ott...

2008. máj. 29. 14:48
Ja,vmi jó kis békéscsabai sütit azért hozzál!
214. 7a319416e1 (válaszként erre: 213. - 9bbb5bd983)
2008. máj. 29. 14:47
Hali!egy 93cm/93cm-es hálós, fehér színű,rózsaszín mintákkal,két kapaszkodóval,nem összecsukható,fix,nem gurulós,nem tudom milyen márkájú,és baba boltban vettem a járókát.Magad elé tudod képzelni,annyira jó leírást adtam róla?:)))8 ezerért viszik el azok akik a babakocsit is elvitték tőlünk,emlékeztek a számomra.Én is jól kivasaltam ám,2 kemény óra volt az 50 fokban:))))De megcsináltam!!!Na nem mondtad hogy Te is jössz a buliba!Juhéjjj,akkor jó nagy mulatozást csapunk!Puszi
2008. máj. 29. 12:04

Szia Csajok!

Én most fejeztem be a vasalást. Nem volt álom, de kibírtam. Ha nem csinálom, csak halmozódik és utálok vasalni!

Nekünk van járókánk, Luca el van benne egy darabig. Én is azért tartom jónak, mert pl. később, ha majd nagyon forog, és nekem valami dolgom van , ott tudom biztonsággal hagyni. Vagy a kiságyában. De szokott a hordozóban is ücsükélni. A napokban viszont egyre többet követeli, hogy vele foglalkozzam, ültetem, és úgy játszik. És persze közben ömlik a nyála...!

Edina, mennyiért és milyen járókát adtál el?

Vátlak benneteket a bulival!

2008. máj. 29. 11:52
ma kérlek szépen,megyek át hozzád bulizni...Na jó csak vicc volt.Szóval,ma megcsináltam itt délelőtt amíg a kicsi alszik a kis edzésemet,főztem Béres Alexandra féle tésztát,sütöttem tönköly(bio)kenyeret,délután vasalni kéne,de ebben a melegben nem igazán tudom rászánni magam,séta is lesz babussal,4re megyek a sulihoz,azután jön a párom,viszem a lányom edzésre,szóval hamar eltelik a nap.Gondolom Te a baba miatt eléggé kötött vagy,de még most sokat alszik,akkor tudsz otthon vmit csinálni.Használd ki ezt az első pár hónapot mert még fogsz szaladgálni utána rendesen.Ügyes vagyok?Eladtam a járókát,vasárnap jönnek érte.Te fogod benne tartani a gyereket,mert van olyan aki nem hajlandó.De szerintem kell,mert egyébként nem tudtam volna tőle megcsinálni egy csomó mindent.Puszi
2008. máj. 29. 10:57
huhh.az gáz!mi asszem három hétre kaptunk időpontot,és tíz percet vártunk csak.Legalább volt értelme ott dolgoznom,ilyenkor rájövök..ennyi előny kijár nekünk...pusssz!mit csinálsz ma?
210. 7a319416e1 (válaszként erre: 209. - 486341e386)
2008. máj. 29. 10:48
Helló!Mi is voltunk azon az uh-n annak idején,itt is mindenkinek ajánlja védőnő,és gyerekorvos is.Itt ha azonnal mész akkor fizetni kell érte,de ha feliratkozol,akkor kb 2 hónap várakozás.Úgyhogy szinte születése után már feliratkoztam rá.Így is időre mentünk,de fél órát vártunk.Pusssszzzz
2008. máj. 29. 10:10

Erőt,egészséget!


Hát tudom,hogy ez az uh csak a jelenlegi állapotot tükrözi,de akkor is megnyugtató azért,mert a komolyabb bajokat már azért látni sejtetné a vizsgálat.De szerencsére nincs baj.Nem tudom,miért kellett,a gyerekorvos kérte meg,lehet csak egészségügyi dolgozói mivoltam végett,nem tudom,de azért némileg megnyugtatott,na!huhh.

Itt is fúj a szél,de nem vészes.Háát,ma sem lesz hideg,azt már leolvastam a hőmérőről.Tegnap mi is kipróbáltuk a klímát,és azért hát na hát na,jó volt utána:))).Biztosan jól lazultok majd a hűvös szobába!

olcsó,diétás vacsi??gondolkodom..a zsíros -kenyér paradicsommal nem az??olcsónak olcsó..:-))

pusszancs!

2008. máj. 29. 09:04
Sziasztoooook!remélem mindenki jól van!Én egy kicsit megfáztam,azt hiszem elkaptam a gyerekektől,mind a kettőnek folyik az orra.Zsu az az uh szerintem csak formaság,de biztos ami biztos itt bizonyosodik meg az ember leginkább arról,hogy egy fantasztikusan tökéletes kis babcsija van.:))))Vera,biztos nem bánjátok meg ha beszerelik,legalább a nagy melegben lesz egy pár kellemesen hűs órátok.Csibe szerintem nagyon ki van fáradva,én is az első pár hónapban állandóan fáradtnak és bágyadtnak éreztem magam.Nem baj csak pihenjen többet,aztán ahogy nő a pici,elmúlik az is.Vera nem szeded ki belőlem hogy mi lesz a titok,de lehet olyasmi mint amire gondolsz.Írjatok!Puszi!Ja ,csináltam egy új fórumot,mert azt hittem hogy sokak fogyóznak.Címe:Olcsó,diétás esti vacsorák.Hát eddig szinte senki nem reagált,ha van jó könnyű vacsi receptetek akkor írjatok oda is.
2008. máj. 29. 08:47

Mikor lesz már jövő szerda, ugye Edina? Én szurkolok, azt hiszem, sejtem, miről van szó.

Itt nagyon kellemes kis szél fúj. kíváncsi vagyok, mennyire lesz ma meleg. Tegnap volt a pasas, belevágunk a klímába.

Koponya Uh miért volt Laurának?

Csibe, meggyógyultál?

2008. máj. 29. 08:24
én itt vagyok....nem volt semmi az uh-on hála égnek..ma már nincs olyan meleg.huh..
2008. máj. 28. 19:54
Eltűntetek lányok!Jóéjt mindenkinek!
2008. máj. 28. 10:05
igen,kíváncsi vagyok!!majd kitanulom a vegyipari szakmát!ja,nemsokára mehetünk az uh-ra,semmi kedvem ilyen melegben cingabangálni a kislányt!no,majd jelentkezek még!!pussz
203. 7a319416e1 (válaszként erre: 202. - 486341e386)
2008. máj. 28. 09:08
ja bocs,mert akkor én értelmeztem félre,úgy írtad hogy megjelent a cikkem..és azután egyből a vegy.zöldségekről írtál,azt hittem hogy az a cikk.:))))))De a lényeg megvan!Köszi,kíváncsi vagy ugye?Az én kis titkomra?Számolj visszafelé jövőhét szerdán este mindenre fény derül!Remélem nem kell sokat várnotok a melegben az ultrahangon!Puszi
2008. máj. 28. 08:40

sziasztok!uuu!ma is döglesztő meleg lesz.vegysszermentes zöldségekről cikkem????nem írtam én ilyet!:-)dobjak össze egyet,vagy mi?nem vagyok én biokertész,vagy vegyszermérnök!de még lehetek,mi?

ma megyünk Laurával hasi,-koponya uh-ra..

Edina,remélem összejön amit szeretnétek,ugyan nagy a rejtély akörül,amit írtál,de szívből kívánom,hogy legyen úgy,ahogy szeretnétek!!!!a napon vigyázzatok,mert marha erős a sugárzás!!pusszancs nektek!

2008. máj. 28. 08:17
Sziasztok,mindenkinek nagyon kellemes napot kívánok!Zsu,hol a másik cikked a vegyszermentes zöldségekről?Nem találom.Remélem ott nem kell ölre menni senkivel!:))))))Hallod Vera!:))))))Lányok,jövőhéten szerdán fog vmi eldőlni velünk kapcsolatban,annyit elárulok,hogy megváltozna az életünk tőle.Drukkoljatok hogy sikerüljön!Nem mondok még semmit,csak ha összejött,vagy ha nem ,akkor is elmondom mi volt.Puszi
2008. máj. 27. 21:34

Ma elég húzós napunk volt. Valami nem tetszett a kisasszonynak, talán a meleg. Rengeteget ivott!

Csibe, gyógyulj meg!

Mindenkinek puszi!

199. 7a319416e1 (válaszként erre: 195. - Csibebaba07)
2008. máj. 27. 19:06
Pedig azt hittem hogy lehet veled viccelődni,nem csak a komoly hétköznapok!Na mindeggy!Jobbulást!Lehet többet kellene pihenned,és aludni is napközben,nem vagy kimerült?
2008. máj. 27. 16:52
Próbálnék, csak ugye nem könnyű egy baba mellett, de pont ezt írtad te is az előbb. De majd helyre jövök.
197. 486341e386 (válaszként erre: 196. - Csibebaba07)
2008. máj. 27. 16:49
sajnálom.próbálj pihenni,és jobbulást neked.Érdekes tünetegyüttes..hm
196. csibebaba07 (válaszként erre: 193. - 486341e386)
2008. máj. 27. 16:48
Gyengének érzem magam, fáj a fejem és a derekam.
195. csibebaba07 (válaszként erre: 192. - 7a319416e1)
2008. máj. 27. 16:46
Nem értem?!
2008. máj. 27. 16:41
na,kifeküdtem a jóelőbb tíz kemény percre "napozni",de a kutyám azt hitte valami bajom van,és a kezemnél fogva próbált elhúzkodni,meg szórakozott..utána a kis hölgy adta a tudtomra,hogy már bizony ennie kéne...ennyit a nagy pihenésről.)))
2008. máj. 27. 16:38

hello!


köszi csibebaba!

a mosogatógép jó dolog,és a nagyobb,kézzel nehezen kimosható poharakat kristálytisztára mossa,tényleg nagy segítség,főleg ha sok a cucc(pl.vendégség).ugyan mi ritkán használjuk,kézzel gyorsabban elmosogatom azt a pár dolgot.

csibebaba,mi a baj?az mit jelent,hogy nem vagy túl jól?a meleg miatt?remélem mihamarabb jobban leszel!!!!

192. 7a319416e1 (válaszként erre: 191. - Csibebaba07)
2008. máj. 27. 16:37
Jajmár Csibe,most nem fog összedőlni a világ hogy nektek van otthon mosogatógépetek!:))))))
2008. máj. 27. 16:14

Sziasztok!


Egy kicsit el vagyok ma veszve, nem érzem magam túl jól.


Zsu! Ne törődj az ilyenekkel! A többi fórumokon is találkoztam már ilyen nagyon okos emberekkel, azt hiszik ők a világ közepe.


Vera! Én sem szerettem volna mosogatógépet, ezt is a párom kapta a szüleitől. Attól függetlenül, hogy van, szoktunk kézzel is mosogatni. Tényleg sokkal tisztábbak lesznek, főleg az üveg dolgok.

190. 7a319416e1 (válaszként erre: 189. - Zsike500)
2008. máj. 27. 15:07
Szia nagymama!megtaláltál?Puszi
2008. máj. 27. 15:03
sziasztok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook