Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Beszélgetés, ismerkedés fórum

Beszélgetés, ismerkedés (beszélgetős fórum)


248. 486341e386 (válaszként erre: 245. - 7a319416e1)
2008. jún. 2. 09:48
phú...nem irigyellek..az ilyen dolgok mindig utálatosak!szegény Te!!hát én kifejezetten örülök,hogy vasalhatok ma.Igen,ma megyünk,és szét fogom csókolgatni a kis drágámat!:))Sok sikert Neked,vigyázz a melegre!!(mármint magadra vigyázz a melegben)pussz
247. 7a319416e1 (válaszként erre: 244. - Df1077de8f)
2008. jún. 2. 09:48
Na mi meg csak csajok nekem 2 darab van,egy 18 hónapos és egy 7 éves.Akkor lesz sok udvarló!Sajna mennem kell,maj jövök vissza!Puszi
2008. jún. 2. 09:46
Három kissrác..milyen idősek?
245. 7a319416e1 (válaszként erre: 238. - 486341e386)
2008. jún. 2. 09:46
Helló!tényleg mentek ma szurikára?Azt én senem bírtam sose.Ne nézz oda aztán utána csókolgasd szét azt a kis drágaságot.Ki ne ejtsd a vasalást mert elrontod a hangulatot!Délután megyek gyámügy ,bíróság,feljelentem volt férjet,sajnos muszály mert már 100 ezer fölött járunk a tartozással.Lesz ma dolog.Na menek maj írok!Pusz
2008. jún. 2. 09:42
Tatabányán lakom.3 gyermekem van (mind fiú),35 éves vagyok.
2008. jún. 2. 09:42
látod!profin nyomatjuk itten!
242. 7a319416e1 (válaszként erre: 240. - 486341e386)
2008. jún. 2. 09:41
Na de egy időben egy helyen?!
241. 7a319416e1 (válaszként erre: 239. - Df1077de8f)
2008. jún. 2. 09:40
Szia!Üdvözöllek a mi kis társaságunkban.Jól tetted hogy erre jártál,kapcsolódj hozzánk,nem bánod meg mert mi itt bulizunk ám ezerrel.Írjál magadról egy pár sort,család ,gyerekek?Puszi Edina
2008. jún. 2. 09:37

szia!

jó helyre jöttél!akkor egységes kánikula van!!Melyik részén laksz az országnak?

2008. jún. 2. 09:32

Sziasztok!

Jöttem ismerkedni.Betti vagyok és szeretek barátokat gyüjteni.

Amúgy nálunk jó idő van hét ágra süt a nap,bár fújdogál a szél. :o)

2008. jún. 2. 09:30

Mit ténykedsz Edina estnek ilyen késő időpontjában?

nálunk 26 fok van bent..nem túl hűs..de jó,hogy nem most vagyok mondjuk a kilencedik hónapban..uhh..az gyilkos lenne..

eper..annyira nem vagyok érte odáig.a cserkó az jobb!a szép nagy ropogós...jól felfújja a beleket..:))nekem is kéne este loholni menni,de lehet nem kapnék levegőt ebben a kánikulában.Ma megyünk oltásra,és már most sajnálom ezt a csöpp lánykát..pusszancs!átjöttök vasalódélutánra?

237. 7a319416e1 (válaszként erre: 236. - 9bbb5bd983)
2008. jún. 1. 21:49
Micsodaaaa?epres gyümölcskrémeeeees?A kedvenc sütim!Érdekes itt Pesten sehol nem csinálnak ilyet!Pedig milyen jó!Nálunk 27 fok van,nem sokkal kevesebb sajnos!Nyűglődik is szegény babácska,nehezen tud elaludni.Nekem meg ebben a melegben is nyomnom kell az edzésemet.De jól bekapcsolom a ventillátort,aztán hátha jobb.Meggyógyult a torkom hurrá!Mondtam én hogy jó rá a sok eper.Mostmár van cseresznye is az meg jó vízhajtó hatású,azt lehet enni Verácskának is!Csak azért nézzetek bele mert a fiúst ki kell hajintani,nehogy bekapjátok!Mikor szerelik be a légkondit hozzátok?Jó éjt mindenkinek!
2008. jún. 1. 21:22

Tőlem nem kell félni, meghagyom nektek az eper-részemet, mert sajna ALLERGIÁS vagyok rá... Pedig imádom. A héten is kellet kétszer ennem epres gyümikrémest, nem lehet kihagyni! Vakarózok is, mint aki bolhás! Ja, meg banánt sem ehetek, meg kiwit, szóját, földimogyorót. Ez van. Mondanám, hogy én vállalom a gyümölcssalit, és viszek a buliba, én majd legfeljebb nem eszem belőle.


Nálunk már 28,5 fok van a lakásban. Lassan elfolyok. Hogy bírjátok? Ja, aki pancsizik folyton... :D

2008. jún. 1. 18:12
hát,ja,van itt minden,mint a búcsúban!!van pálma is,nem kell..cikász,datolya,-kókusz,.legyező.- és banán is..na?épp elég volt cipelni őket...nem sok eperkét ettem még...de megyek is,mert ha jöttök,leennétek mindet..:)))
234. 7a319416e1 (válaszként erre: 233. - 486341e386)
2008. jún. 1. 14:47
Na akkor faljátok azt az epret egész évben,hát hiába valakinek van ekkora mázlija-folyton érő epeeeer-Hmmmmmmmm.Látom akkor nálatok állandóan pancsi fürdi,még a növények is fürdenek nem csak a kutyák.Az igen!Jóvilág van arra felé!A pálmákat a medence mellé légyszi,mert a mediterrán hangulat az igazi.Majd viszek jó salsa zenét,megtanítok mindenkit egy pár lépésre,hogy jó legyen a hangulat.Puszi
2008. jún. 1. 14:21
értettük gyümölcsszakértő kisasszony!:-))van a kertben folytontermő eperkénk,és igazi szamócaíze van.Én ma egész végig takarítottam,babát rendeztem,növényeket zuhanyoztattam,stb..van egy rakattal belőlük..huh..holnap meg már megint hétfő..pussz
2008. jún. 1. 12:09
Helló csajok,egy kicsit eltűntem,mert tegnap kirándulgattunk.És ellenáltam a bográcsgulyásnak,ehhez mit szóltok!nem szabad nekem ilyeneket enni mert diétázom,tudjátok.Úgyhogy a bulira is nekem külön tessék készülni mert válogatós vagyok,nem eszek meg akármit!Zsíros húsok,kenyerek...Eperszezon van aki teheti egyen ,mert nemsokára vége,baktériumölő,és tisztító hatású,tele vitaminnal.Mindenkinek csóóóók
2008. máj. 31. 12:40

Sziasztok!!

a vasalósoknak kitartást,a vendégváróknak türelmet,a jégkrémmel hűsölőknek pedig jó pihenést!!:-))

nah..most végeztem,kicsit kiszélesítettem,mélyítettem a medencénket,így mindenki befér a békalábbal,oxipalackkal,és az úszóövekkel is!nem volt egyszerű!akkor mák,hogy a gyerkőcöknek lesz medence,így azt külön nem kell ásnom!lenyúltam pár koi pontyot a szomszédból,úgyhogy lesz mit nézegetni...növénynek meg bedobáltam pár uborkát(tengeri uborka gyanánt),és pár fej szép salit,meg ilyeneket..)))

jó meleg van,az biztos.Hozzánk is átjönnek a szomszédok,egy kis dumapartira..Itassátok azokat a gyermekeket!!biztos látta Luca,hogy valaki a családból éjszaka iszogat suttyonban..(talán az anyukája??)hehe!Launál 25 fok van,de az is elég meleg..szegénykék...

jó múlatást mindenkinek!élen a vasaló-hölggyel!átszaladok viszem az én cuccaimat is,úgyis nagyon belefeledkezel majd..:-))

230. csibebaba07 (válaszként erre: 229. - 9bbb5bd983)
2008. máj. 31. 11:19

Sziasztok!


Vera! Engem is érdekelne, de nem akarok erőszakoskodni!


Zsóka most kapott a nagyszülőktől egy jó kis pancsolót, majd azt viszem én! (aranyos gomba formájú, árnyékot ad, készségfejlesztős, szerintem jó lesz a gyerkőcöknek)


Most megyek, mert vendégség lesz nálunk, készülni kell... Jók legyetek, pihenjetek sokat!

2008. máj. 31. 10:57

Mozdulnánk mi, ha nem lenne kint 50 fok! Na jó, csak 32. volt . Én már nem bírom. Sajna, vagy nem sajna, ivott Luca éjszaka most először. Amikor picit fölébredt, megitattam, gondoltam, biztos szomjas. Benyakalt egy csomó vizet. 27,5 fok volt nála éjjel...


Ügyi voltam, már megfőztem, mostam, teregettem, nem hiszitek el, mit kell... Hát persze! Vasalni!! Átveszitek? Ha most ennyi fok van bent, mire kivasalok... Bele se merek gondolni.


De kacsaúsztató is kellene a picurok miatt, hogy ők is pancsolhassanak! Asszem Luca élvezné, fürcsizni is szeret, csak hajat mosni utál, azt nem lehet ültetve ugyanis... A kutyasampon nekünk jó léesz, már mindegy...


Zsu, majd leírom, mi volt MR-en, lehet, priviben, mert nem akarom a többieket fárasztani a bajommal.


Cső csajok, nem vigyétek túlzásba a munkát, gyerekeket elaltatni, jégkrém a kézbe, hűsölés!!!!! (itthon lehet is!:() :DDD

2008. máj. 30. 16:45
Na nekem van búvárvizsgám,de akkor valami színes halakat,meg korallokat is telepítsé már lécci!Pocsolyába még nem búvárkodtam!De várjál már ha 2 méteres és felveszem a békauszonyt akkor már nem is fértem bele.Ássá még hozzá egy -két métert,talán elég lesz egy karcsapásra.De a kutyákat ne engedd bele mer nem kutyaúsztató!azé kell a kutyasampon mi?Bundáskiflit főztem a családnak,én meg nem ehetek!Na maradok paradicsom,mozzarella vacsoránál.Jó hétvégét a családoknak!Mozduljatok ki!Pusza
2008. máj. 30. 16:09

nem nagy a medence,kiástam egy darabot a kertből,két méter mély,igazából búvárkodni lehet jót....:))fél éve ültem a pacikán utoljára,és nagyon örült nekem.cukorkát nem tettem az arcába,mert rongálja a kis fogacskáit,amivel a füvecskét harapdálja..

ne panaszkodj,tiszta jó lehetett mászkálni ilyen jó időben..legalább combosodik majd a karod,olyan leszel,mint a mocsári szúnyog!!szappany nem kell,van itt elfekvőben egy kis kutyasampon,ha az megfelelne...pussz

226. 7a319416e1 (válaszként erre: 225. - 486341e386)
2008. máj. 30. 15:29
Hali!nekem mondod,most túráztam a gyerekekkel,szét ment az agyam ettől a hőségtől.Bankba kellett menni,a közértbe is,mire hazaértem kész voltam,emelgetni a babakocsit a járdaszegélyeknél,nagggyon kellemes élmény volt.Ahhhhaaaa szóval lovagoltál,és nem is mondtad!Jól van ezt megjegyeztem.Lovacska megismert?Nyerített nagyokat vagymi?Teljesen megbokrosodott amikor meglátott?Ajándék kockacukor ment neki bele a szájába?És mit jelent hogy hülyének néztek?Ezt részletesen légyszíves!Micsoda,medence,hát ott a helyem.Pancsoló fürdőruhát vigyünk vagy úszódreszt?Megyünk akkor habparty lesz.Viszem a szappanyt!Puszi
2008. máj. 30. 15:15

hello!!

nah,már a medencét is felhúztam,gyertek,gyertek!kutyák a helyükön,kaptak enni,úgyhogy az életben maradási esélyek egyre jobbak!:))

ajacska!mi volt az MR-en?engem érdekel!!mi az a pici,amit találtak?

senkit nem hagyunk ki a buliból!!

el is felejtettem mondani,hogy múlthét szombaton voltam lovagolni,és elmondani nem tudom,milyen jó volt már!!tuti,hülyének néztek,de nekem ez volt az életem eddig!

nagyon meleg van,basszus!

2008. máj. 30. 11:52

Sziasztok!

Aranyosak vagytok!!!

Megfáztam, nagyon vacakul voltam, de már sokkal jobban érzem magam!

2008. máj. 30. 11:28
Szia csibe?Már kezdtem volna összeszedni a lányokat hogy menjünk el megkeresni aztán most tessék itt is vagy!Mi volta baj?Mi nagyon sok energiát tudunk adni virtuálisan ha velünk vagy.Megy ám itt a bulizás ezerrel itt már keverem a koktélokat a Verának akkor MOjitót csinálok mert abban van rum,nektek egy kis gyümölcsöset,PinaColada,Sex and the Beach,lesz itt minden!Te Zsu azokat a kutyákat jó lenne bezárni vhova mert nem szeretnék a fenekemen fognyomokkal haza botorkálni.Kihajint az uram!Vera a jó hírre hogy nincs semmi baj akkor iszunk!Nanááá!Puszi
2008. máj. 30. 10:35

Sziasztok! Helló, Csibe, jól vagy már? Hiányoztál! Igen, mi itt ezerrel bulizunk, közben szurkolunk Edinának, sikerüljön, amit szeretnének. Meg kutyázunk. Vagyis Zsu. Én már jégbe hűtöttem a Bacardit (az egyetlen pia, amit megiszok évente egyszer), és várlak benneteket! Ha megbocsátjátok, sütni nem fogok, mert k... meleg van a lakásban. De már nem sokáig!


Nekem tegnap egy óriási kő esett le, az MR után, tiszta minden. Kicsi baj van, majd kezelik, hosszú, nem fárasztalak vele titeket, ha valakit nem érdekel!


Na puszi, jön a barátnőm trécselni!! Csőőőőő!

2008. máj. 30. 09:58

Sziasztok!


Persze! Amint beteg lettem, egyből buliztok, mi?

2008. máj. 30. 09:40
Na belódult másik fórumom!Már oda se győzök írni lassan!juhhhéééé.Basszus az edzésektől úgy felpörögtem,alig bírom magam utólérni!Holllárihóóóóó
2008. máj. 30. 09:38
Hallllihhhhóóóóó!Micsoda ?vasalás,nem is hallottam még ilyet!Én ma takarítok hogy csilivili legyen minden!Konfetti,brillanti!Mennyi kuttyantó úristen,hogy bírod?Etetni,bolházni őket...:))))Megyek mer 1 kor elhozom csajomat suliból aztán addigra mindennel kész kell lennem!Jó házimunkát,kutyákat az ólba!pusssszzzziiiii

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook