Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Béres Alexandra: Súlykontroll program fórum

Béres Alexandra: Súlykontroll program (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
2010. júl. 22. 13:06
Persze, de 160 cm mellett már nem hangzik olyan jól az 58 kg.:) Te magas vagy, neked tényleg a 70 kg az ideális. Akkor neked a mozgás is megvan, kézizel, biztos ugrálnak majd le rólad a kilók:) Naplót én is kezdek, majd belekukkantok a tiedbe is.
3423. ancika22
2010. júl. 22. 12:48

uhúristenn.. 58 vagy és még ebből szeretnél fogyni?! :D

én orulnék, ha 68 lennék. én 58 kg-san már anorexiásnak néznék ki :) mondjuk én 178 cm vagyok, de sajnos erős testalkatú, ez ellen pedig nem tudok sajnos mit tenni. kézizek, és ezáltal szedtem fel izmot, hájat, mindent :D

én már írogatom ki a recepteket a 2. szakaszra. szupi lesz.alig várom :D de addig is jó ez. lényeg, hogy van tej, amit imádok. meg tejtermékek, amiket szintén imádok..

3422. bdd9493fc7 (válaszként erre: 3420. - Ancika22)
2010. júl. 22. 12:30
Örülök, tudjuk bíztatni egymást, meg tippeket adni hogy mit együnk.. A második szakasz abból jobb, hogy úgy emlékszem ott már lehet barna kenyeret enni...:)De 9 nap nem sok, ki kell bírnom..Én most 58 kg vagyok, 52 az álom, annyi voltam még év elején, fél év alatt sikerült összahoznom 6kg-t:( De mondjuk nem csodálom, nagyon elengedtem magam! Szerintem is célozd meg a 70 alát, és ha még több lemegy az még plusz öröm lesz:)A kukorica 2. szakaszos, nemsokára már szabad neked.
3421. ancika22
2010. júl. 22. 11:32
főtt kukoricát lehet enni?! a kukoricát semelyik szakaszban sem láttam. vagy csak vak vagyok?! -.-
3420. ancika22 (válaszként erre: 3419. - Bdd9493fc7)
2010. júl. 22. 11:25
szia!!óó, én kedden kezdtem. de hát végülis, én is benne leszek még akkor az 1. szakaszban, szóval pár napig 'együtt eszünk'.. :) utána végülis nem sokkal változik, csak én picivel finibb kajcsikat ehetek. de majd én is írom a naplómba meg te is és akkor csekkoljuk egymást ;) én most vagyok 75, vagyis kedden annyi voltam, örülnék, ha lemennék 70 alá. ez nem nagy terv sztem. elvileg 65 szeretnék, de ez sztem túl nagy kitűzés. nem sietem el, ráérek. és ez tényleg jó diéta, igazából nem is az. mert végülis mindent ehetek. csak meg van szabva, hogy mennyit. még az sincs, hogy mikor.. nagyon jó, egészséges táplálkozás.
2010. júl. 22. 11:14

Sziasztok!

Hétfőn kezdem én is a súlykontroll diétát! Egyszer már sikerült lefogynom vele, most 6 kg kellene leadnom. Szerintem ennél jobb diéta nincs. Valaki nem kezdi esetleg hétfőn? Ahogy időm engedi írom majd a napi menüket és hogy hogy haladok...:)

3418. ancika22
2010. júl. 22. 09:35
szerintetek az gáz, hogy én imádom az almát és mondjuk nem 1et hanem kettőt eszek meg belőle?! ártani csak nem árthat. vagy dE?
3417. 17e4cf390a (válaszként erre: 3416. - Ancika22)
2010. júl. 20. 19:00
Korpés kekszet ehetsz, és azt nem is kell beleszámolni a megevett ételek közé. Sőt, én korpás extrudált kenyeret is szoktam enni 1. szakaszban. Tök jó kis vacsik kerekednek. Korpás keksz, kefir, sonka, 21-es kódú trappista sajt, 1,5-ös tej, paradicsom, paprika, uborka stb. Szóval van mit enni, én úgy szoktam összefoglalni a szandi módszerét, hogy zsírszegény húsok és tejtermékek, sok zöldség és gyümölcs, vagyis egészséges életmód. Nyaralás után belevágok én is. :)
3416. ancika22 (válaszként erre: 3415. - Ageeca)
2010. júl. 20. 08:22

háát, akkor úgy látom egyedül kell nekifognom :) nembaj, ez a 9 nap igazán semmi. és végulis szinte csomó mindent lehet enni. egyedul azt bánom, hogy olyan, mint barnakenyér nemszerepel a listán. csak legalább a 9 nap alatt egyszer lenne :) az jó lenne. de nincs és így nem is eszek. viszont utána láttam, hogy már wasa kenyeret lehet enniiii.. nembaj, addig salátákon élek :) kecskévé válok :D végulis nemcink, mert szeretem az ilyen kajákat.

köszi szépen egyébként,aranyosak vagytok, ha majd véghalálomon leszek, akkor jövök erőt gyűjteni, de remélem erre nem kerül sor. 9 nap nem olyan sok..utána meg kezdődnek az edzések, akkor már mozgok is. most nagyon fáj a derekam, sztem megfázott, mert a hétvégén sátorozni voltunk, vagy nem tudom, de jelenleg iszony fáj, így inkább nem futkorászok.. :( pedig már jó lenne..v agyis inkább muszáj.. :)

na akkor hajrá!!

3415. Ageeca
2010. júl. 19. 22:18

Szép estét kívánok mindenkinek!


Úgy döntöttem, hogy még várok pár napot, de elkezdem! Még letöltöm a 30 és az alatti dolgokat, tanulmányozom, bizonyos laza kajákat megpróbálok összeállítani. Mível még a szüleimmel élek, és nincs saját keresetem, nem vásárolhatok csak úgy össze minden félét. Tudom hogy az első rész "csak" 7 napig tart, de azt is hogy rendesen egyél, és rendesen előre megadott értékeket, vásárolni kell, az adagokat is ki kell számolni.

Ennek szépen holnap neki állok :)

Amint kész lesz, írom a naplómba, és kezdem! Év végére szeretnék szép vékony lenni, már 1 év alatt leadtam 20 kilót, aminek nagyon örülök. Persze voltak és lesznek még bőven hullám hegyek és völgyek.


Most még a fejem után megyek, több zöldséggel, és kevesebb ch-val :)


Puszilok mindenkit!


Ageeca

2010. júl. 19. 19:54

sziasztok! Ancika, Ageeca! Sok sikert és kitartást nektek, ha bármiben tudunk segíteni, kérdezzetek bátran, mindig lesz valaki, aki válaszol. Jelenleg nekem is szünetel a diétám: nyaralunk, eszünk, iszunk, mulatunk. :) Lesz ennek még böjtje. :)

Nekem, mikor legelőször csináltam, minden mozgás nélkül ment le, ami lement. Persze ezt nem követendő példának írtam, de így volt. Üdv még egyszer. Noémi

2010. júl. 19. 14:06

Ageeca, ancika sok sikert.

Én most még pihentetem, de mivel a doki diétát írt elő, majd ezt fogom csinálni,c sak lelkileg még készülök.Én egyébként bringázok, sztepperezek, Alexandra tornáira tornázok.

3412. ancika22
2010. júl. 19. 12:10
énisénisénisénis csinálom mától. hétfő, új remények, új lehetőségek. célom a 70 kg - egyenlőre. mindennapos futással.. ez a 4-5 kg, sztem nem nagy cél. későbbi célom a 65. de először ezt a 'csak' 4-5 kg-t sikerüljön lezuhintanom magamról végrevalahára már...
3411. lilla301 (válaszként erre: 3410. - Ageeca)
2010. júl. 19. 11:11

Ami neked testhez álló, mindenkinél más jön be, én pl. futok, gyaloglom vagy ellipszis trainerezek, de pl. lásd Noémit Ő görkorizik.Olyan sportot válassz, amiben örömödet leled, mert ha csak a kényszer visz rá a sportra soha nem az életmód váltásod része.

Sok sikert!

3410. Ageeca
2010. júl. 17. 19:11

Sziasztok!


Utána olvastam ennek a programnak, tetszik.... Hétfőn szerintem el is kezdem... :) Remélem hatásos lesz... Mozgást mit kell mellé?

Valaki fel tud világosítani? :D


puszika

2010. júl. 15. 07:52
Az jó, ha a súlykontroll megfelel, mert konkrétan nagyon nem fűlik a fogam a kalóriaszámolósdihoz. Egyszer próbáltam, de nagyon gyorsan feladtam. De még kell időt adnom magamnak, mert most nagyon nem úgy állok, hogy diétázzak. Lelkileg nincs erőm hozzá... Remélem egyszer már rendbe jövök
2010. júl. 14. 16:28
A súlykontroll teljesen ilyen. Az megfelel annak is, amit a doki mondott.
3407. lilla301
2010. júl. 14. 14:21
A súlykontroll tökéletes!Azt gondolom, hogy a doki nem tudja, hogy már mennyit adtál le, így ne dumáljon, adj időt magadnak és tényleg úgy kezdj neki, ha már agyban is eldőlt, hogy megakarod csinálni. Én 12éve a szülés előtt dobtam le a 12kg-t, felkészülve az anyaságra -volt motiváció:)
2010. júl. 14. 12:39

Na olyat én még nem ettem :D

Ma voltam nődokinál, megszólt, hogy van egy kis feleslegem. Azt mondta számoljam a kalóriát, egyek minél kevesebb szénhidrátot és étkezzek úgy, mint egy cukorbeteg. Na paff nekem. Össze kell szednem magam és megfogadni a tanácsait. Szerinted ilyen étkezésnek a súlykontroll is megfelel? Vagy tényleg kalóriát kell majd számolnom?

2010. júl. 14. 11:53
Nem kell, most ettem meg egy adag kínai sült banánt mézzel. :) puff neki!!! :) :)
2010. júl. 14. 08:10
Irigykedem ám egy kicsit ;)
2010. júl. 14. 07:36
Csak közepes lehet a tempóm, mert nem tudok még megállni rendesen. Néha, ha a gyerek nélkül megyek le, akkor az egyenes és veszélytelen szakaszokban tolom neki rendesen. Tök jó érzés suhanni vele. :) Napi 30 perc. Nem sok.
3402. moncsicsi83 (válaszként erre: 3401. - Lilla301)
2010. júl. 14. 07:26
Remélem sikerül majd találnod fürdőrucit. Merre mentek nyaralni és mikor? :)
3401. lilla301
2010. júl. 13. 22:53
Sziasztok, semmi nagyon, itt a nyár, készülök a nyaralásra, fürdőruha keresésbe vagyok:)
2010. júl. 13. 22:49

Remélem hamarosan taposod, mert én már a 66-nál tartok :D

Az tök szupi, hogy ügyes vagy a korizásban. Csak így tovább. Lassú menetben mész, vagy már úgy, mint a profik? Sokat korizol naponta?


Leilaval nem tudod mi lehet? Már nem tagja a portálnak :(


lilla veled mi újság?

2010. júl. 12. 08:41

Én szeretném az taposni :))))))))))))

Ha a zsemle nem ment volna le, még oké is lett volna a dolog nagyjából. :)

Már egészen ügyes vagyok a korizásban... :)

Nem hiszem, hogy megcsinálom a villámot! Ennyi erővel Szandinak is nekiláthatnék, úgy értem, ha elég kitartó tudnék lenni egész napi eper evésben, akkor 30 alattiban is az tudok lenni, és annak haszna is van. :)


Üdv. Noémi

2010. júl. 11. 10:31
Jah, amúgy én is jól bekajáltam. Tegnap este grilleztünk és hát lement egy grillkolbász, egy fél csirkecomb, tzatziki, meg grillezett zöldségek. :) Jah és egy zsemle hozzá. Ez este 9-kor. Finom volt, de lehet nem kellett volna :D Már keményen a 65 kg-ot taposom :(
2010. júl. 11. 10:30

Noémi, tök jó, hogy vettél görkorit. Sok sok kellemes időtöltést az új szerzeményeddel :)

A diéta meg hát.. A gyors diéta után gyors hízás is fog jönni. Szerintem Szandi diétája a lassan, de biztosan tuti siker. Ez a villámdiéta meg? Próba cseresznye, de ismerősök akik gyors diétákat csináltak, utána mindig a dupláját szedték vissza..

2010. júl. 11. 09:19
3 napos villámfogyókúra, 2-3 kg, de ha nem figyelsz, 2-3 napon belül vissza is jön. Ez csak ilyen gyors valami, egy olyan oldalon találtam, ahol a menyasszonynak ajánlják az esküvő előtt, hogy tuti formában legyen. :) Ott meg elájuljon a pezsgős köszöntésen. Hihihihih.
3395. lilla301
2010. júl. 10. 23:06
Mi a neve ennek a diétának, és mit ígér kg-ba?
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook