Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Receptek Béres Alexandra súlykontroll programjához fórum

Receptek Béres Alexandra súlykontroll programjához (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Receptek Béres Alexandra súlykontroll programjához

2010. jún. 25. 21:17
Szia Kisgé!Megszeretném kérdezni,milyen az a roppanós kenyér és melyik boltban lehet kapni.Ez valami diétás kenyér? Üdv.Nissike
2008. júl. 21. 16:14
A www.sulykontroll.hu -n van rengeteg recept ehhez a diétához.
5. kisgé (válaszként erre: 4. - Helena)
2007. ápr. 4. 14:32
Nincs mit, remélem használható!:)
2007. ápr. 3. 14:13

Kedves Kisgé!


Köszi a cikket! :)

2007. márc. 30. 02:25
Már van egy ilyen fórum, gyere át oda, nagyon sokaan csináljuk már ezt a diétát:)
2007. márc. 29. 12:55

Tegnap vettem meg a könyvet...

Betartható, ésszerű, változatos étkezést engedélyez.

A mai menüm: 14 alacsony Súlykontroll index (1139 kcal, 81 dkg szilárd élelmiszer).

2006. júl. 5. 11:41
2 napja kezdtem ezt a diétát, mert jónak találtam eddigi diétás tapasztalataim alapján. Úgy látom, nincs híján vitaminnak, ásványanyagnak és szénhidrátnak sem.
Összegyűjtöttem, mi ehető az első szakaszban és pár tippet is leírtam, amelyek nincsenek kifejtve, mindent a megfelelő összetevőkből főzök meg és minden ki van már próbálva. Amennyiben bárki másnak ötlete támadna az étkeket illetően, kérem, írja le receptjét, hogy akik szeretnének ezzel a diétával fogyni, legyen ötlete a változatos étkezéseket illetően.

Ugrás a teljes írásra: Receptek Béres Alexandra súlykontroll programjához

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook