Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Béres Alexandra: Súlykontroll program fórum

Béres Alexandra: Súlykontroll program (beszélgetős fórum)


4. kisgé (válaszként erre: 1. - Menyó)
2007. márc. 9. 08:56

Szia!


Alexandra a GI index szerint ajánlja az étkezést és most a könyvében lesz Alexandra index, vagy mi, de az = a GI-vel. Attól függetlenül én is várom nagyon!!!!


Itt egy oldal, ahol lehet böngészni:


[link]

3. Menyó (válaszként erre: 2. - Margitnéni)
2007. márc. 9. 08:54

Izgatottan várom a futárt, hogy mikor hozza ma a könyvet.

Én is megnéztem az étrendet, de szerintem nem olyan vészes. Mármint az ára valóban elég húzós, de boltból is összevásárolhatóak a kellékek (kefír, joghurt, müzli, gyümölcs, korpás keksz...). A kenyérről mintha az olvastam volna, hogy graham kenyeret és társait lehet enni.

Lesznek súlykontrollos termékek is és pont az a célja Alexandrának, hogy az árkategória közepes maradjon az elérhetőség miatt.

Na, de majd bővebben a könyv elolvasása után. :))

Én nagy várakozással tekintek elébe!

2. Margitnéni (válaszként erre: 1. - Menyó)
2007. márc. 8. 20:35

Igen én is láttam, sőt az étrendjét is kinyomtattam, hátha hasznos lesz, de sajnos nekem nem az. 1700 Ft naponta, ami nekem nagyon sok, viszont elkészíteni sem tudom, mert olyan dolgok vannak benne amiről még sosem hallottam. Pl. finn kenyér, még nem hallottam róla.

Olyan jó lett volna, ha olyan fogyókúra lenne, ami hétköznapi dolgokból van, hogy mindenki hozzá tudjon jutni.

2007. márc. 8. 19:23
Most olvastam, hogy Alexandra kiadott egy könyvet ezzel címmel, megrendeltem és várom hogy megérkezzen. Addig is érdekelne, hogy hallott-e már erről a programról valaki valamit.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook