Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Baba a pocakban vetélés/missed ab után! fórum

Baba a pocakban vetélés/missed ab után! (beszélgetős fórum)


2009. febr. 19. 18:25

Nekem sokkal nagyobb volt a gyerek (15 hetes) és egyértelmű a diagnózis, és csak "papíron" látott más, de az előírás ez, aztán hogy a gyakorlatban hogy csinálják... Vmi miatt nem bízol a dokiban? Lehet, hogy más lesz a rendelésen (legalábbis Vácon minden nap más van a rendelésen, más az UH-n, más ügyeletes heti forgásban.

A méhszájtágító (vagy laminaria) miatt nem kell félni. Kellemetlen (darázscsípés-szerű) érzés. Az egész fizikailag nem megterhelő. Sőt számomra döbbenetes volt, hogy ennyire egyszerű és könnyű????

Mondjuk azért az éjszakáért a kórházban senkit nem irigylek...

DE még ott a kérdőjel!

4018. swsxtn (válaszként erre: 4017. - 0bc15d9cef)
2009. febr. 19. 18:18

Ez tényleg így van? A dokim azt mondta, ha hétfőn nincs változás, akkor már föl is rak méh-tágítót (bocs nemtom mi), és kedden befejezik :o(( Na ez az, amire, ha csak rágondolok, könnyek szöknek a szemembe.

Tehát hétfőn másik dokihoz menjek?

4017. 0bc15d9cef (válaszként erre: 4015. - Swsxtn)
2009. febr. 19. 18:09
Bár másik orvoshoz hétfőn is mehetsz... sőt, másik orvos kell, hogy megnézzen, mielőtt a műtét mellett döntenek.
4016. Judy55 (válaszként erre: 4015. - Swsxtn)
2009. febr. 19. 17:33
Ha meg tudod tenni azt, hogy elmész dokihoz, akkor irány az orvos, most ez a legfontosabb!
4015. swsxtn (válaszként erre: 4014. - Judy55)
2009. febr. 19. 17:27

Köszi, nagyon aranyos vagy, olyan sokat jelent, hogy bátorítasz.

Arra gondoltam, elmegyek egy másik dokihoz is. Csak hova? Holnap munkaügyben utazom reggel külföldre, este vissza, tehát maradna a hétvége. Vagy jelentsek beteget és, helyette doki?

4014. Judy55 (válaszként erre: 4013. - Swsxtn)
2009. febr. 19. 17:05

Szia!


Bízz benne, hogy minden rendben lesz, nekem üres volt a petezsák és kisebb is, mint a tiéd és mégis így kaptam "haladékot", hátha lesz belőle valami, szóval nagyobb esélyed van arra, hogy minden rendben legyen, szorítok! ne gondolj rosszra, bár könnyű ezt mondani tudom.

4013. swsxtn (válaszként erre: 4010. - Emer)
2009. febr. 19. 16:44

Sziasztok,

Új vagyok és ma szembesültem a missed ab kifejezéssel életemben először. Hét hetes terhes vagyok és bár 24mm-es a petezsák, benne szikhólyag, nincs szívhang. Lelet végén: missed ab? kérdőjellel. Hétfőn kell visszamennem, és ha nincs változás, akkor megtörténik az elkerülhetetlen. Addig csak ekörül fognak pörögni a gondolataim...

Nem tervezett baba, és lehet elveszítem, ha ez tényleg megtörténik. Még lelkiismeretfurdalásom is van, hogy az elején nem örültem a pozitív tesztnek. Félek összetörök...

Mindenkivel együttérzek, aki ezt át kellett élje :o((

4012. Judy55 (válaszként erre: 4001. - Fiamette)
2009. febr. 19. 16:30

Szia!


Kipróbáltam a cickafark teát, rosszabbra számítottam,ki lehet bírni, kicsit ízesítettem, vártam, még kihűl és azután majdnem egyszerre megittam fél liter teát belőle, nyilván ittam már finomabbat is, de ki lehetett bírni. :-)

4011. Judy55 (válaszként erre: 4010. - Emer)
2009. febr. 19. 16:29

Szia!


Természetes, hogy így érzel, sajnos még nem régen volt a műtéted, én is így volt az első után.

4010. emer (válaszként erre: 4008. - Judy55)
2009. febr. 19. 16:21
nekem 6 hete, de sajnos még élesen él bennem. fura, egyik pillanatban csak előre nézek és számolom a heteket mikor kezdhetünk próbálkozni a másik pillanatban meg végigzongorázom magamban hogyan történtetett meg és padlót fogok. mindenki így van vele vagy csak én?
2009. febr. 19. 16:05

lányok én ittam a cickafark-palástfű teakeveréket a vetélés után, azért, hogy helyreállítsa a hormonrendszeremet és a ciklusomat,

ugyanis sajnos nekem a gyógyszer abbahagyása után alig volt pé., csak 2-3 havonta menstruáltam

erre kaptam Clostit, az első hónapban babás lettem (ami kizárt a dokim szerint, mármint hogy az első hónapban sikerül)

ez a baba elhalt a 9. héten. (illetve akkor derült ki, hogy mikor halt el, nem tudják)

na a lényeg a lényeg, hogy én azért ittam a teakeveréket, mert vetélés után javasolják, mert jótékonyan befolyásolja a női szerveket és a hormonrednszert is befoylásolja.

na nekem gyönyörű, napra pontos ciklusokat csinált, napra pontos 5 heteseket.(35 napos)

mióta ababhagytam a teakeveréket, azóta rövidült az utolsó 2 ciklusom, előbb 33, majd 29 napos,

pont úgy mint a fogi szedése előtt.

ezt csak azért írom le, mert a szervezetnek idő kell, amíg abbahagyja a gyógyót illetve átél egy vetélést (persze kinek rövidebb, kinek hosszabb)

ne legyetek türelmetlenek!

ja éa a teakeverék engem nagyon szépen helyrebillentett,

külön-külön nem ittam a teát. segíteni ez ügyben nem tudok, mert én nem azért ittam, hogy babásodjak, hanem hogy helyrejöjjek.

arra szuper volt a teakeverék

remélem minél hamarabb bepocakosodik mindenki a fórumon

puszi

4008. Judy55
2009. febr. 19. 15:00

Sziasztok!


Kinek mennyi idő telt már el sajnálatos módon a műtét óta? már nem nagyon emlékszek mindenkire pontosan......

4007. f65231edcb (válaszként erre: 4006. - Hadita)
2009. febr. 19. 14:59

?????

picurszigetes Hadita?

4006. Hadita
2009. febr. 19. 14:18

Lányok, köszi a sok véleményt! :))


Hamarosan akkor újra "nekiállunk" :))


Enci,

Gratula az angyalkához!! :)) Vigyázz magadra, magatokra nagyon! Biztos minden a legnagyobb rendben lesz!

4005. Judy55 (válaszként erre: 4003. - 53d45dc41b)
2009. febr. 19. 13:51

Szia!


Azt hiszem, ha jól emlékszem, hogy 1 mensit fogsz várni. Én is nagyon tanácstalan vagyok, ki javasolta csak az egy mensit?

4004. pitemaci (válaszként erre: 3995. - 450f37fbfa)
2009. febr. 19. 12:00
Ez nagyon jó hír. Gratulálok. Vigyázz magadra és a babára!
2009. febr. 19. 11:57

ezeket a tekat natúron szabad csak inni, max mézzel, de sztem rosszabbb úgy....


én megvárom mindíg míg kihűl és lehúzom egyszerre

4002. fiamette (válaszként erre: 3995. - 450f37fbfa)
2009. febr. 19. 10:51

Nagyon orulok a hirnek

szoritunk neked

remeljuk hamar csatlakozunk hozzad

4001. fiamette (válaszként erre: 3997. - Judy55)
2009. febr. 19. 10:49

en vettem, iszonyat az ize

mondjatok meg hogy mit keverjek bele hogy megtudjam inni :S

4000. 450f37fbfa (válaszként erre: 3998. - Judy55)
2009. febr. 19. 09:22

Zakyntos felejthetetlen,ha rágondolok is borsózik a hátam!

Előtte Tolo-ban jártunk és az is gyönyörű volt,mint Görögország bármelyik része.

Mindenkinek drukkolok,hogy baba legyen,habár még nekem is kell a szorítás,mert csak 4-5 hetes lehetek.Ma megyek a dokihoz és csak jó hírt fog mondani!

3999. 450f37fbfa (válaszként erre: 3996. - Imo)
2009. febr. 19. 09:18

Igyekszem majd minél több pozitívumot írni nektek,mert nem szabad feladni...besokallni lehet,de feladni nem!!!

Lehet,hogy rajtam is ez segített? a fene sem tudja,de,aki azt mondja,hogy agyban nem kell mindig azzal foglalkozni mikor jön a csoda...az hülye...én sosem tudtam nem arra gondolni,hogy talán most...most ...most.

3998. Judy55 (válaszként erre: 3995. - 450f37fbfa)
2009. febr. 19. 08:16

Szia!


Hát ez nagyszerű hír, ennyi idő után, gratulálok!!!


Nekem is két sikertelen terhességem volt. Beleolvasam a naplódba - és bár ez nem annyira a témához vág - de láttam, hogy Zakynthoson jártatok, mi is voltunk ott, szuper volt, mit nem adnék most érte..


Még egyszer gratulálok! és várjuk a híreket!!!

3997. Judy55 (válaszként erre: 3994. - Bridzsit76)
2009. febr. 19. 07:53

Szia Bridzsit!


Utánanéztem a teáknak és erre jutottam:

A cickafarktea elősegíti a peteérést és ezt úgy ajánlották, hogy a ciklus első felében kell inni, utána kell a palástfű tea, mert az a megtapadást segíti elő.

Szóval ciklus első fele - peteérésig - cickafark, ciklus 2. felétől - peteéréstől - palástfű.

Ilyet is találtam, hogy a terhesség első trimeszterében végig érdemes inni a palástfű teát, mert véd a vetélés ellen.

3996. Imo (válaszként erre: 3995. - 450f37fbfa)
2009. febr. 18. 22:18

jajj nagyon örülök nektek:)))

jól jön ebbe a fórumba a jó hír

2009. febr. 18. 22:13

Sziasztok! Fejlemény van,amit el sem tudok hinni. Két évnyi harc után elindult a csoda a pocakomban.

Tudni kell,hogy nekem már két babám lett volna,de nem maradtak velem,az orvosok szerint fatális véletlen,szerintem nem az,de végül is nem találtak semmi problémát.

A második házasságom koptatom már 5 éve,de 8 éve vagyunk együtt.Próbálkozunk,próbálkozunk ebből állt az életünk 4 éve.

Most eldöntöttük,hogy lombik baba lesz januártól és kész,mert már nincs több türelem.

A dokim éppen külföldön volt és nem tudtam peteéréskor elmenni hozzá,ezért úgy gondoltam,majd,ha megjön a következő ciklusban elmegyek,hogy ajánljon be a Káliba.

Hát én csak vártam türelmesen,hogy megjöjjön,de semmi,még a pisim sem volt kicsit színes.Három nap után nem bírtam tovább tesztet vettem és először nem mutatott semmit.Azt gondoltam már megint megszivattam magam és akkor elkezdett előbújni a másik csík is!!!

Még a szomszéddal is megnézettem,annyira meglepődtem.

Az öröm persze határtalan,még csak 4 hetes körüli,de tudom,hogy minden rendben lesz!

Akit érdekelnek a részletek,olvasson bele a naplómba,a címe: Angyal érkezik.

2009. febr. 18. 21:00

Szia Judy

A teák engem is érdekelnének.

A palástfű mire jó? A cickafark a tapadást segíti?

3993. Judy55
2009. febr. 18. 18:57

Sziasztok!


Iszik közületek valaki gyógynövény teákat? (palástfű, cickafark) Ezekről csak jókat hallottam, a palástfű tea állítólag véd a "vetélés" ellen is.

3992. töpi21
2009. febr. 18. 17:44

Tegnapelőtt írtam,hogy Closty-t írtak,fel az alacsony progeszteronszintemre.A ciklusom 10. napján volam dokinál és azt mondta,hogy most semmiképp se próbálkozzunk,mert ilyen rossz értékekkel nem maradna meg a terhesség,ez után persze már nem voltunk együtt úgy.

És erre mivan?Pont most késik már három napja,

persze ezelőtt 1 évig semmi.

Nem gondoltam volna,hogy mostanában azon fogok parázni,hogy megjöjjön.

3991. Bognárp (válaszként erre: 3973. - Koliboli)
2009. febr. 18. 16:22

Szia!

Tudom,hogy nagyon nehéz.Nekem a fodrászom fog akkor szülni,amikor én.Nagyon rossz voltDe már túl vagyok rajta

Nekem is azt mondta a doki 6 hónap,de az aszisztense azt mondta 3 hónap után bátmikor lehet próbálkozni.Hidd el túl leszel ezen is,nem egyszrű én tudom.

3990. fiamette (válaszként erre: 3973. - Koliboli)
2009. febr. 18. 15:40

Szia


Hidd el minnel tobb ido telik el annal jobban elfogadod majd a korulotted levo kismamakat es babocakat.

Szerintem ezzel mindenki igy van ahogy te erzed en is igy ereztem.

A legjobb baratnom 2 hettel volt fiatalabb terhes nallam, neki mar nagy a pocija. Kozeleg az ido nekem is marcius 31 re voltam kiirva :(

Kicsit felek hogy mit fogok erezni, de megprobalok mar + an allni a dolgokhoz es varni, hogy ismet kismama lehessek.

Kepzeld meg a munkahelyemen is 3 kismama van, de mar nem faj. Tudom hogy nekem is lesz majd.


Sajnalom hogy ismet ujjak is csatlakoztak a forumhoz.

Kitartast mindenkinek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook