Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Baba a pocakban vetélés/missed ab után! fórum

Baba a pocakban vetélés/missed ab után! (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
47426. Andreia (válaszként erre: 47425. - Trixy)
tegnap 20:01
Szép éjszakát! Várjuk a híreket!
47425. Trixy (válaszként erre: 47424. - Andreia)
tegnap 18:34

Holnap reggel megyek az ultrahangra és vérvételre még aránylag nyugodt vagyok 😁

Holnap jelentkezem 😉

47424. Andreia (válaszként erre: 47413. - Trixy)
tegnap 18:29
Mi újság?
47423. Andreia (válaszként erre: 47422. - Vanessa82)
tegnap 17:50
Ma beszéltem a főnökömmel, na utána volt rendesen hasszúrkálás, gondolom az idegesség... De reggel volt az első igazi hányinger, úgyhogy megnyugodtam (miután elmúlt, és kaptam levegőt), hogy akkor biztos minden rendben... :)
47422. Vanessa82
tegnap 10:32
Nekem is sűrűn szúrkál, de ez normális, nyúlnak a szalagok. 😊
47421. Andreia (válaszként erre: 47419. - Trixy)
tegnapelőtt 16:53
Köszi, igen ijesztő volt nekem is. Most már jobb, és végre vízszintesben vagyok. :)
47420. Andreia (válaszként erre: 47418. - Hecate)
tegnapelőtt 14:04

Köszönöm! Bevettem, nem is tudom jobb-e már esetleg. Még munkában vagyok, ma akartam szólni a főnöknek/de nincs ma bent, hogy akkor jövő héttől nem jönnék... Addig is próbálom átadni a feladatokat.

Lépcsőzés után kezdett szúrkálni, mert persze pont most kell a fentiekkel is egyeztetnem. :(

47419. Trixy (válaszként erre: 47417. - Andreia)
tegnapelőtt 14:02
Nyugodtan vegyél be, mikor nekem ilyen volt egy napig tartott de semmi gond nem volt, szerintem ez normális.. Nekem belenyilalások voltak még össze is rezzentem némelyiknél...
47418. Hecate (válaszként erre: 47417. - Andreia)
tegnapelőtt 13:35
Valószínűleg nincs baj :) Nyugodtan vegyél be még egy citriciit. A magnerottól nekem is ment a hasam. Citriciit szedek én is, van, hogy napi 3-at, ha úgy szúrkál.
47417. Andreia (válaszként erre: 47415. - Enada)
tegnapelőtt 12:24

9 körül vettem be 500mg magnesi Citricii. Tegnap írta fel a doki. Előtte hasmenésem volt a Magnerottól. Reggel már jobb volt a széklet. Csak most többször élesen szúrt a jobb oldalt, meg úgy az egész méhem érzem, meg derekam... :'(

Vérzés nincs

47416. Hecate (válaszként erre: 47414. - Andreia)
tegnapelőtt 12:09
Szerintem 3-4 óta múlva vehetsz be nyugodtan. Bajt nem csinálsz vele :)
47415. Enada (válaszként erre: 47414. - Andreia)
tegnapelőtt 12:09
Mikor vettél be utoljára és hány mg-ot? Nekem azt mondták, hogy a magnéziumot nem tudod túladagolni, onnan veszed észre, hogy sokat szedsz, ha hasmenésed van tőle. Én van, hogy 1000 mg-ot veszek be egy nap, van amikor többet, tegnap pl 2000 mg volt.
47414. Andreia
tegnapelőtt 12:03
Sziasztok! Ha most erősebben szúrkál a hasam, akkor mennyi idő után vehetek be újabb magnéziumot? :(
47413. Trixy (válaszként erre: 47412. - Hecate)
tegnapelőtt 11:17
Igen, már be vagyok tojva rendesen.... Nekem még egyáltalán nem nő a hasam, az öklendezés is ritkábban.... De remélem rendben lesz, hisz másképp nem lehet🙏😊
47412. Hecate (válaszként erre: 47410. - Trixy)
tegnapelőtt 10:14

Köszi, Csajok! Bízom benne, hogy rendben vagyunk :)

Trixy, izgulsz már? Csütörtökön mész, ugye?

47411. Vanessa82 (válaszként erre: 47409. - Hecate)
tegnapelőtt 08:52
Védi a magzat íz 😊 Én annyira nyomom rá a kezem a hasam rá, mint amennyire az uht nyomta a doki. És ahogy bökdöste, hogy mozduljon el... A hólyag telítődést nem látta egyedül, így 4én vissza kell mennem kontrollra. Rossz pozícióban feküdt a drágám. 😁
47410. Trixy (válaszként erre: 47409. - Hecate)
tegnapelőtt 07:41
Szia, semmi baja nem lesz, Ő még nagyon "bennt" van.. Ne aggódj rendben van.
47409. Hecate
tegnapelőtt 07:09

Ma a kistestű kutyámnak sikerült a hasamba lépnie. Nem fájt, nem hirtelen ugrott, csak rám lépett. Azt hiszem, tegnap a doki is kb ilyen erősséggel nyomkodott.

Mondjátok, hogy eléggé ki van ott párnázva a baba és nem lehet semmi baja!

47408. Vanessa82 (válaszként erre: 47405. - Zizulino)
tegnapelőtt 07:08

Átérzem, engem tavaly szilveszterkor műtöttek. Nem akartam a műtőasztalra felmenni... A 3 gyerek otthon a férjemmel, próbálták a szilveszterre készülni. Sütöttek-főztek és engem vártak haza. Szilveszter révén hamarabb haza engedtek, de csak mámorosan, fájdalmasan feküdtem vagy ültem. Sírtam egyfolytában, éjszaka sírva riadtam fel, kerestem a kis gömbölyödő hasam. A férjem és a 14 éves lányom volt a legnagyobb támaszom, na meg a munka aztán. Sírj, kell, hogy meggyászold, hisz a gyermeked volt, a gyermeketek. A párom mellettem volt teljesen, sokat ölelgetett, elmondta, hogy fáj neki is, de nem tudja én mit érzek, hisz velem történt. Az én testemmel. Ha tehetné, átvenné a fájdalmamra. Attól függetlenül együtt sírtunk sokszor, hisz ő is gyászol. Vond be a párodat a gyászolásba, ezen az úton is együtt menjetek végig. Engedd, hogy mindenben segítsen. Nekem azt hiszem 3 hét így telt el. A műtét után pár nappal már azon járt az eszem, hogy mikor eshetnék újra teherbe, mert tudtam, hogy a fájdalmamra az lesz a gyógyír. Mi nem tartottuk a 6 hetet. Olvastam egy angol tanulmányt, hogy nem kell várni, hisz a szervezet fel van készülve, és ha akar, úgy is teherbe esik. Műtét után kb. 5 héttel jött meg először, aztán pontosan 28 napra, és azóta sem. Mi nagyon szeretünk szexelni, így sosem volt "munka". Közel a 40hez olyanok vagyunk, mint a 20 évesek. Nem néztem mikor vagyok termékeny.

Pár hét múlva találjátok ki a pároddal, hogy tudnátok "lezárni". Ha vki meghal, azt eltemetjük, azzal zárjuk le. De ebben az esetben nincs temetés. Valahogy pedig el kell búcsúzni a kis angyaltól. Mi csináltattunk a nappaliba egy kis angyalkás képet.

Nagyon sajnálom, sok erőt és kitartást kívánok. ❤️

47407. Hecate (válaszként erre: 47405. - Zizulino)
tegnapelőtt 07:06

Szia! Nagyon sajnálom!

Készítsd fel magad testileg és sírd ki magad. Én azt hiszem, enyhén depressziós voltam, amíg újra meg nem jött. Leginkább attól féltem, hogy nem lehet esetleg újra... Aztán jobb lett, minden nap egy kicsit. Ha pedig újra sikerül, akkor az jelent valamit! Ő veled fog maradni!

47406. Andreia (válaszként erre: 47405. - Zizulino)
tegnapelőtt 06:05

Nagyon sajnálom, Sok erőt!! Nincs most megfelelő vigasztaló szó, emlékszek. De tényleg arra kell gondolni, hogy elbúcsúzz, és felkészülj a jövőre!

Lehet tudni, mi történt?

47405. Zizulino
tegnapelőtt 00:01

Sziasztok!

2 napja volt missed. ab-om. Első babám volt,11 hetes. :((( Felvaltva sírok és próbálom pozitivan tervezni magam, lelkileg és az életünket a következő babára. Annyira szeretnék erőt meríteni, belőletek, akiknek már sikerült a baba missed ab. utan, hitet kapni, hogy pár hónap múlva újra átélhetem a boldogságot, ami 11 hétig mindent jelentett számomra.

47404. Vanessa82 (válaszként erre: 47401. - Andreia)
máj. 25. 21:24
Szuper! Vigyázz magatokra ❤️
47403. Hecate (válaszként erre: 47400. - Vanessa82)
máj. 25. 20:47
De jóó! Nagyon várom hogy érezzem! :)
47402. Hecate (válaszként erre: 47401. - Andreia)
máj. 25. 20:47
Nagyon örülök!! Nagyon vigyázzatok magatokra!!
47401. Andreia (válaszként erre: 47399. - Hecate)
máj. 25. 19:59
Képzeljétek, úgy izgultam, hogy véletlenül 1 órával hamarabb mentem a dokihoz. De szerencsére éppen nem volt senki, így pár perc múlva már láttam is a picúrt, 3,6mm és dobog a kis szíve!! Olyan boldog vagyok!!
47400. Vanessa82 (válaszként erre: 47398. - Hecate)
máj. 25. 19:26

Nehéz megfogalmazni... Nyomás belülről, olyan mint a bélmozgás talán, csak erősebb jóval. Érzed, hogy mozog benned vki. Mindenki felirmeri, ha elsőre érzi, mert olyan különleges érzés. ❤️

Képzeljétek! Délután haza jött a párom, és azt mesélte, hogy éjszaka egyszer felébredt, a hátához voltam szorosan bújva, és a hátán érezte a hasamat, benne hogy mozog a babánk. Azt mondta olyan volt, mintha vki óvatosan nyomkodná a hátát. 😁

47399. Hecate (válaszként erre: 47397. - Andreia)
máj. 25. 17:41
Írj, hogy mi a helyzet!! :)
47398. Hecate (válaszként erre: 47395. - Vanessa82)
máj. 25. 17:41

Kezd visszatérni az energiám. A rosszullétek átváltanak lassan állandó éhséggé. De tényleg. Szinte folyamatosan tudnék enni. Még hiperszaglásom van, de TALÁN nem hánynám el magam a hűtőtől. Viszont azt vettem észre, hogy hányok a Gravidától. Épp most voltam dokinál, azt mondta, hogy egyek sok gyümölcsöt és zöldséget és hagyjam a vitamint, csak magnéziumot szedjek. Illetve hogy zárt a méhszáj, jó magasan van és ez jó. Nézte ő is a leletet, teljesen egészséges a kicsi. :)

Néha szurkál a hasam, de megnyugtatott a doki, hogy ez normális, nyúlnak a szalagok.

És mintha én is érezném a babát háton fekve, de nem vagyok benne biztos :) Mit érzel pontosan?

47397. Andreia (válaszként erre: 47395. - Vanessa82)
máj. 25. 16:25

Gratula!

Én tiszta ideg vagyok, ma este lesz doki, első UH. csak legyen minden rendben.

Amúgy nonstop émelygés, és néha szúrkál /nyilal. De szerencsére elmúlik.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2020, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook