Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Baba a pocakban vetélés/missed ab után! fórum

Baba a pocakban vetélés/missed ab után! (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
48017. Fauna10 (válaszként erre: 48016. - Kyara84)
szept. 26. 14:12

A napra pontos ciklusokat mondig meg kell becsülni 😁

Drukkolok a következő körhöz! 🤞

48016. Kyara84
szept. 25. 11:08
Na nekem jó hír visszállt a normális kerékvágásba a ciklusom ismét napra pontosan kopogtat be, rossz hír sajnos ugrott ez a hónap sajnos sikertelen volt még a próbálkozás meg így sajna a ciklus eleji hormon vérvételt sem tudom megcsináltatni mert a hétfő már késő így az is tolódik a kövi ciklusra vagy remélem akkor már nem lesz rá szükség 😁🙏🍀
48015. Kyara84 (válaszként erre: 48012. - Freedoom)
szept. 25. 11:06
Ez nagyon jó hír 😊🙏
48014. Csipkerózsika2 (válaszként erre: 48012. - Freedoom)
szept. 24. 21:22
Nagyszerű hír, köszi, hogy megosztottad. :)
48013. vyca82 (válaszként erre: 48012. - Freedoom)
szept. 24. 20:46
Ez igazán szuper hír 😁
48012. Freedoom
szept. 24. 20:30

Sziasztok! Ígértem, hogy jelentkezem.

Minden rendben volt,szívhang és méretek is. Úgy tűnik, hogy a terhességi tünetek tényleg olyanok, mint az időjárás, folyton változnak... engem meg kiidegelnek😂

Megnyugodtam és kaptam utrot is 🙂 Mostmár nem fogok stresszelni (max a covid miatt😂) legközelebb 2 hét múlva kukucskálunk be.

48011. Fauna10 (válaszként erre: 48006. - Freedoom)
szept. 23. 12:24

Már a kisfiamnál is állandóan paráztam, el sem tudom még képzelni, mennyire nagyon aggódni fogok, ha sikerül újra, így a a veszteség után... 😔

Tegnap voltam egyébként sztk-s dominál, letelt a 4 hét... Azt mondta minden oké, nem lát semmi rosszat. Még azt is, hogy nemsokára még fog jönni.

Úgyhogy... Ciklus 2.napon kezdem a closty-t, aztán 3.nap vérvétel, 12.napon pedig meglátogatom a fizetős doktor bácsit, megnézzük mit dolgozgatott a Closty. Ez még olyan távolinak tűnik.

48010. Freedoom
szept. 22. 17:53
Nagyon köszi, hogy írtatok! Tényleg megnyugtató. Csütörtökön megyek a dokihoz és megírom majd, hogy mi történt.🤞
48009. Damcsu
szept. 22. 17:20

Szerintem a derékfájás teljesen rendben van, mivel az egész medencéd most rendeződik át és így készül a test a várandósságra 😊

Tényleg mindannyian mást érzékelünk/ érzékeltünk. Én pl cigizek és a terhességkor abbahagytam és arra lettem figyelmes hogy egyszercsak újra megakadt rajta a szemem ha összejöttünk a társasággal. Persze nem gyújtottam rá. Később rájöttem miért is lehetett ez... és a mellfajdalmam is csillapodott, észre sem vettem.

48008. vyca82 (válaszként erre: 48006. - Freedoom)
szept. 22. 12:23
Szerintem nem lehet túlzásba vinni, ha nem stresszelsz. Én igen stresszes személyiség vagyok, próbálom oldani csak nehéz. Rendbe lesz minden 😊 kitartás
48007. Csipkerózsika2 (válaszként erre: 48006. - Freedoom)
szept. 22. 11:30
Szerintem hívd fel és kérdezz rá a derékfájásra, az a biztos.
48006. Freedoom
szept. 22. 11:07

Nagyon para missed ab után babát várni. Soha nem gondoltam volna, hogy majd mindenre ennyire figyelni fogok. Szerintem már túlzásba viszem, persze megtudom érteni saját magamat is, de jobb lenne ha valahogy kitudnám iktatni a "mi van ha" kezdetű gondolatokat...

most egész délelőtt émelygek, úgy tűnik a kb 1,5 hete tartó éjszakai hányingert a napközbeni váltotta. Remélem minden rendben van odabent, de persze ezer olyan storyt hallani, hogy elmúltak a tünetek-elment a baba (velem is így volt csak a mellem fájt akkor is), megvannak a tünetek-elment a baba... Talán nyugodtabb lennék, ha a dokim nekem is írt volna fel progeszteront, ezt nem tudom miért nem tette meg... még kicsit agyalok ezen aztán felhívom🙄

48005. vyca82 (válaszként erre: 48000. - Freedoom)
szept. 22. 10:41
Nekem nem voltak tüneteim a mell fájáson kívűl,mindkettőből missed ab műtét lett. Korábbi terhességeimnél (3 egészséges gyermekem van) volt tünet ott a melleim nem fájtak, hányinger hányás volt. Tehát mindegyik más
48004. Csipkerózsika2 (válaszként erre: 48000. - Freedoom)
szept. 22. 09:45

Kedves Freedom!

Nagyon sajnálom a márciusi esetet, érthető, hogy aggódsz. Arra gondolj, hogy rendben, időben volt a szívhang. Azt mondják, sokféle tünet lehet, de csak a doki fog megnyugtatni, és majd az újabb uh.

48003. vyca82 (válaszként erre: 47998. - Csipkerózsika2)
szept. 22. 09:03
2.-ra nem várom és most a 14 napon volt pozitív az ovu teszt
48002. Vanessa82
szept. 22. 08:26

Pár napig nem nézek be és 2 oldalt kell olvasnom... 🤪

Valami van odabent? Írj mi volt, én rettegtem, hogy műtét után bent marad vmi.

Nekem mikor a doki nem látott szívhangot december 30-án, egyből kiírt másnapra műtétre. Azt mondta nem akarja megvárni, hogy vérezzek. Akkor most melyik a "jobb"? A műtét vagy ha a természet elintézi?

48001. Vanessa82 (válaszként erre: 48000. - Freedoom)
szept. 22. 08:23

Szia!

A derékfájás is egy fajta görcs. Tudom nehéz, de próbálj sokat pihenni, lazítani. Ne stresszelj és engedd el most, ami nem fontos. 😊

48000. Freedoom
szept. 22. 07:38

Sziasztok!

Sajnos idén márciusban volt egy missed ab műtétem, mert 7 hetesen nem találtak szívhangot. A műtét után néhány héttel találtak egy 7cm-s petefészek cisztát, amit sikerült kivenniük úgy, hogy a petefészekhez nem kellett nyúlni. Ezután mertünk újra belevagni a baba projektbe. Július végén első próbálkozásra ismét pozitív lett a tesztem. A dokim szerint 7-8 hetes vagyok, szedem a terhes vitamint és voltam ultrahangon is, ahol dobogott a szíve. Viszont most kocsit aggódom, mert eddig szinte minden nap émelygéssel küzdöttem, de 2 napja mintha csillapodni kezdett volna, éjszakánként már egyáltalán nincs jelen, nappal is csak elvétve. Helyette egy új tünetem lett, délután-este rövid ideig tartó derékfájásom lett. Szerintetek normális, hogy ezekben a korai hetekben csillapodni kezdenek a tünetek? Más panaszom nincsen, nem görcsölök, nem vérzek. Az előző terhességnél is csak az ultrahangon derült ki a baj, a testem nem jelzett... A mellem feszül és érzékeny továbbra is.

47999. Csipkerózsika2 (válaszként erre: 47990. - *Csibike*)
szept. 21. 22:40
Ilyenkor nem szalad az idő, de itt mind drukkolunk neked :)
47998. Csipkerózsika2 (válaszként erre: 47987. - Vyca82)
szept. 21. 22:39
Mikorra nem várod?
47997. Csipkerózsika2 (válaszként erre: 47994. - Orsheka)
szept. 21. 22:04
A lényeg, hogy altatásban :) Azt mondta a doki, hogy ez a méhtükrözéshez használt eszköz, amivel ki is lehet venni, ami nem kell oda. De egyébként nem tudom, félek, hogy ne legyen majd újabb bajom.
47996. Damcsu
szept. 21. 19:41
Köszönöm szépen az infókat 😊 délután a munkába 1 órától már nem iszom, nem eszem és ha hazaérek 3kor szoktam megcsinálni a tesztet. Itt olvastam tőletek, hogy hogyan kell 😁😊
47995. Orsheka (válaszként erre: 47992. - Damcsu)
szept. 21. 17:57

Igen, ahogy Vyca is írta, a 2. csíknak minimum olyan erősnek kell lennie, mint a tesztcsík, akkor számít pozitívnak.

Mikor szoktál tesztelni?

47994. Orsheka (válaszként erre: 47989. - Csipkerózsika2)
szept. 21. 17:52

Nagyon sajnálom! 🥺

Hogy zajlik a hiszteroszkópia?

47993. vyca82 (válaszként erre: 47992. - Damcsu)
szept. 21. 17:43
Ez teljesen normális. Ha kB egyforma a 2 csík színe akkor pozitív
47992. Damcsu
szept. 21. 16:52

Sok sikert kívánok neked🥰

Ami pedig a bent marad Csipkeroza...kitartast a tortúrához 😔

Lenne egy kérdésem tőletek. Először használok ovuláció tesztet és szinte mindig van egy nagyon halvány pozitív csík . Ez normalis? Nemsokára jönnek a termékeny napok, kíváncsi vagyok majd ott mit mutat. Bár a leírásban is jelzi hogy a halvány csík is negatívat jelent, csak kérdezem hogy járt e így már valaki más is.

47991. vyca82 (válaszként erre: 47990. - *Csibike*)
szept. 21. 16:31
Szurkolunk neked, majd jelentkezz 😉
47990. *Csibike*
szept. 21. 15:47

Sziasztok!

Eddig még nem mutatkoztam be. Tavasszal volt egy vetélésem.

Németországban élek.

Kb 8 hetes lehettem, 6 hetesnek felelt meg, nemvolt szívhang. Itt inkább a természetre bízzák először. Mikor kiderült abbakellett hagynom a magnéziumot meg a progeszteront, rá (azthiszem) 5 napra megjött pokoli fájdalmakkal. De kitisztult teljesen uh alapján. És összeteszem a két kezem hogy nem kellett műtét. Nembírtam volna bemenni műtétre.

Akkor már 3 éve próbálkoztunk. 4 sikertelen stimuláció. (Nem lombik vagy inszem, csak hormonpótlás injekcióval)

Ő spontán sikerült. Igazi csodababa lett volna.

Egy hónapot várnunk kellett(35 napra jött meg), utána megint egy stimuláció amit nehezen viseltem(hipestimuláció) és csak egy kémiai terhességig jutottunk. Most megint a természetre bíztuk magunkat, lh teszteltem, 23. Napon lett pozitív, és ez a hónap megint sikerült.

Tavasz óta diétázom önszántamból, és napi rendszerességgel mozgok. Egy hete pozitívak a tesztek. ❤️

Október másodikán megyek ultrahangra, ha jól számolom akkor lennie kell már szívhangnak.

Egyenlőre jobban félek mint amennyire örülök.

Hatalmas ölelés mindenkinek.

47989. Csipkerózsika2 (válaszként erre: 47988. - Orsheka)
szept. 21. 15:40
Köszi, igen, a hcg negatív, viszont vmi van ott, ami nem kellene, úgyhogy holnap kell időpontot kérnem hiszteroszkópiára és azzal ki is veszi.
47988. Orsheka
szept. 21. 12:03

Csiperózsika2, van már valami hír?

🍀🍀🍀

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2020, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook