Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az első nagy szerelemre tényleg egész életedben emlékezel? fórum

Az első nagy szerelemre tényleg egész életedben emlékezel? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
2007. jan. 2. 15:03

A segítségeteket kérem... lassan 16 hónapja vagyok együtt a párommal és pár napja megtudtam hogy havi rendszerességgel e-mailezik a volt barátnőjével... és nem is ez fájt igazán hanem hogy eltitkolta. ! Megértem, hogy soha nem fogja őt elfelejteni hiszen az első nagy szerelme volt és majd két évig együtt voltak de nekem akkor is rosszul esik szerintem okkal, hogy eltitkolta ezt előlem... tudom hogy szeret de nem értem miért jo neki az ha tartja a volt barátnőivel a kapcsolatot... mert többel is tartja....

kétségbe vagyok esve... :(

félek ha ezzel nyaggatom és hisztizek attol csak elrontok minent :(

249. Pitypang (válaszként erre: 248. - Droma)
2007. jan. 2. 14:54

Meg az, hogy jon egy masik, akivel jol erzed magad. :) Lehet, hogy rajossz, hogy rendes volt hozzad a Sors es "megszabaditott" a regitol, hogy az uj a helyebe lephessen. Nem kell a "regit" sem utalni, nem ugy ertem. Csak amig van a regi, nem tud jonni az uj. :))

En vegul orulok, hogy az elsonek vege lett, mert utolag visszanezve millio dolog kimaradt volna az eletembol, ha egyutt maradunk. Igy most jobb, meg ha eloszor rosszul is esett.

248. Droma
2007. jan. 2. 14:13
Hát pedig reménykedtem.hogy el lehet.De mivel itt is azt írja szinte mindenki,meg még nem is sikerült,azt hiszem majd az idő és a távolság tud majd csak segíteni:(
2006. dec. 29. 19:20

Az elso nagy szerelemre persze, hogy emlekszik az ember. Kedves emlek marad es ennyi. Mi egyutt voltunk majdnem 5 evig, majd szakitottunk. Aztan jott 2 ev szunet es utana valahogy ujra talalkoztunk, ujra valami elindulni latszott, de immaron nem tartott 5 egesz honapig sem... :)) Nem tudom, o hogy gondol erre, de en ugy, hogy csak hirtelen fellangolas volt a masodik. A szep emlekek jottek elo, a jobb tulajdonsagokat lattuk csak, de ami nem tetszett, picit megfeledkeztunk rola. Aztan sokkal rovidebb ido alatt, mint eloszor, de elojott ugyanaz a problema.

Nem utalom, o sem engem, de reges reg kulon eletunk van. Viccesnek tartom a jo kozos dolgainkat, de nem abrandozok rola. :)) Kulonben is, azota reg valaki mas irant erzek meg erosebb szerelmet, szoval jo is, hogy igy alakult. A Sors... ;)

246. Bellady
2006. dec. 4. 21:38
No problemo! Bánt mert megbántott és komolyan fogom fel
245. cskata (válaszként erre: 244. - Bellady)
2006. dec. 4. 21:26

nem ismerem a kapcsolatotokat, de kívülállóként azt látom (olvasom), hogy ha ezt az "ügyet" (ami valójában nem is ügy - csak Te teszed azzá, nekem legalábbis így tűnik..) szóval ha ezt az ügyet ilyen véresen komolyan fogod fel, akkor azzal tönkre fogod tenni a kapcsolatodat..:(

ha valóban szeret Téged, akkor nem fog visszamenni a régi barátnőjéhez!!

remélem, nem bántottalak meg és tudom, hogy semmi közöm az életedhez - csak a véleményem írtam le az alapján, amit olvastam Tőled..

244. Bellady
2006. dec. 4. 21:04
Benneteket pár napra zaklat fel, viszont mi valószínű hogy örökké zaklatottak maradunk
243. cskata (válaszként erre: 241. - Bellady)
2006. dec. 4. 20:51

nekem nincs párom - viszont még így sem érdekel a volt barátom hosszú távon és újra! pedig most senkit nem bántanék meg, ha bármi megint kialakulna köztünk... igaz, van egy alakuló(??) és meglehetősen képlékeny "valami" az életemben, de attól, hogy írtam 2 emailt a volt barátomnak még nem érdekel kevésbé a jelenlegi srác!! (pedig abból még az is lehet, hgy semmi sem lesz..)

azt hiszem, lent vhol írtam már Neked, hogy ezek a dolgok csak pár napig "zaklatják fel" az ember lelkét és nem jelentenek többet szimpla nosztalgiánál.. ha valaki biztos az érzéseiben, akkor nem fog egy biztos dolgot eldobni olyanért, ami már egyszer befuccsolt..és ezt most ismét megtapasztalhattam, hogy így is van - nálam legalábbis tutira!:)) de lehet, hogy én vagyok túl hűséges..:))

242. Bellady
2006. dec. 4. 18:13
Érdekes, de én "más széria" vagyok
241. Bellady (válaszként erre: 240. - Cskata)
2006. dec. 4. 18:12
Hát igen, ti nem tudjátok hogy ezzel mennyire bántjátok jelenlegi párotokat. Én csak 1-szer tudjam meg, hogy felvette a párom vele a kapcsolatot...
240. cskata (válaszként erre: 237. - 0148b688d6)
2006. dec. 4. 11:15

jajj, ez az iwiw-téma veszélyes tud lenni..:)

én is megtaláltam és váltottunk pár üzit - aztán azon kaptam magam, hogy már azon agyalok, hogy fel kellene venni msn-re is..

szerencsére sikerült lebeszélnem magam róla, így pár nap lelkesedés és egy vele-álmodás után lecsihadtam!:))

239. Bellady (válaszként erre: 237. - 0148b688d6)
2006. dec. 1. 21:41
Szerintem a jelenlegi párod ha van zavarná
238. Droma (válaszként erre: 237. - 0148b688d6)
2006. nov. 30. 20:38

Mért nem kérdezed meg te?:)

Hát igen,én még mindig azon eszem magam,hogy mi lett volna ha nem vagyok olyan makacs kis majom?!De az voltam!Utólag már okos az ember:(

2006. nov. 30. 19:20

igen,igen!

Sokszor gondol rá az ember, mi lett volna,ha...

Az iwiw-en is bejelöltem,azóta tartjuk a kapcsolatot, de csak szigorúan írásban. Nem mondom,ha esetleg megkérdezné nem találkozunk-e??

:)

236. Droma (válaszként erre: 235. - Bellady)
2006. nov. 22. 14:38
Tudom,hogy nagyon nehéz,mert én is ilyern vagyok,hogy egyszer minden ok,aztán egyszer csak bekattanok,és eszembe jut az amitől ideges leszek.Ilyenkor ezt szoktam csinálni,és bevállt.:)
235. Bellady (válaszként erre: 234. - Droma)
2006. nov. 21. 20:17
Jaj Droma! Olyan nehéz ez. Néha! Régebben jártam 1 héten 3-szor kézilabdázni, akkor kicsit jobban le tudtam vezetni a feszültséget. Most egyéb okok miatt már nem járok, és nem is lenne időm rá, ha nem lennének azok az okok... Volt idő amikor egyszerűen beletemetkeztem a munkába, mert annyira leköt, hogy nem jár máson az agyam hanem csak a munkán. Aztán utána meg attól lettem nyűgös, hogy valamikor reggel 6-tól este 6-ig dolgoztam! Elfáradtam! Van három igazi jó barátom, akikre mindig számíthatok, már sokszor az is elég, hogy meghallgatnak! Ha nincs sikerélményed, és ha egy nap nem egyszer, hanem 20-szor legalább leszúrnak és még ott is van ez a dolog, akkor néha nem csoda, hogy oda vagyok! Angol nyelvvizsgára kellene készülnöm, de egyszerűen sokszor képtelen vagyok figyelni, tanulni. Tegnap is nagyon oda voltam és ma reggel is! A hangulatom hullámzó, hol napokig semmi bajom, aztán jön egy árok. Most egy kicsit jobban érzem magam, elöntött egy pozitív, jó érzés! Nem tudom, hogy mi ez, mert semmi különös nem történt ezen a napon, de most nem fáj olyan nagyon mint tegnap! Ha esetleg megint majd eszembe jut ez a dolog akkor majd megpróbálom valahogy lenyugtatni magam. Talán elmegyek futni.....
234. Droma (válaszként erre: 232. - Bellady)
2006. nov. 21. 18:19
Ha bebizonyitotta,hogy szeret,és boldog is vagy vele,akkor csináldd azt,hogy mikor eszedbe jut,menj el sétálni,vagy menj el kondizni vagy akármi ami lenyugtat,és utána gondolj bele,hogy mennyire szeretitek egymást,és milyen boldogok vagytok,együtt,és hogy milyen lenne nélküle.
233. bibed
2006. nov. 21. 15:48
Szerintem igen. Nekem 18 évesen volt az első és igaz szerelmem akivel 3 évig voltunk együtt, azóta is nagyon fáj az elvesztés. Két-háron naponta biztos eszembe jut,(de régebben, volt, hogy 7 napból 6-ot vele álmodtam) és amig élek nem fogom elfelejteni Őt. Andrisomat
232. Bellady (válaszként erre: 229. - Barbie68)
2006. nov. 19. 20:38

Kedves Barbie69!

Igen, szeretnék tőle gyereket és azt is szeretném, ha minen nap együtt lennénk. Össze fogok vele költözni és remélem, hogy boldogok leszünk. Nekem annyi a bajom, hogy pár napig minden ok, aztán jön egy hullámvölgy, mert sokszor képtelen vagyok megemészteni amit mondott :(

231. Bellady (válaszként erre: 228. - Cskata)
2006. nov. 19. 20:33
Megpróbálok megbékélni a helyzettel. Ez viszont nagyon nehéz lesz :(
230. andi24
2006. nov. 18. 12:03
Az bisztos sőt 2 éve összefutottam vele velem volt a párom is és nagyon zavarba voltam pedig ő dobott engem4! Nem szép modon
229. Barbie68 (válaszként erre: 206. - Bellady)
2006. nov. 17. 14:33

Kedves Bellady!

Feltennék egy kérdést neked.

A párod kijelenti, hogy össze akar veled költözni, és gyereket szeretne tőled, te akarsz tőle gyereket, szeretnél vele lenni mindennap?

Azt mindenki tudja, hogy egy gyerekvállalás komoly dolog. Nyilván azzal is tisztában van mindenki, hogy az emberek csak attól akarnak gyereket, akivel komolyan gondolják a kapcsolatukat. Amikor a párod ezt mondta neked, akkor gondolom jelezni akarta neked, hogy Te vagy az a személy, akivel meg akar állapodni.

Én nem sokat gondolkoznék az összeköltözésen. Együttéléskor az ember sok mindent megtud a párjáról, akkor nem 100 Km-re lesz tőled, hanem együtt lesztek mindennap. Hidd el, hogy az együtt élés sok kérdésedre választ fog adni.

228. cskata
2006. nov. 16. 16:48

Sziasztok!

Bellady, én a helyedben ezzel nem stresszelném magam.. tudom, ezt könnyű mondani - de szépen lassan megölöd a kapcsolatotokat ha ezen rágódsz, őt pedig elüldözöd...:((

Megdobbanna a szíve, ha meglátná? persze, hiszen szerette.. nekem is van olyan volt barátom, aki láttán újra megdobbanna a szívem (mert nagyon szerettem, és mert már kb. 4 éve nem találkoztunk és beszéltünk), de ettől függetlenül nem rúgnám fel az éppen aktuális kapcsolatomat (ha lenne éppen aktuális kapcsolatom - haha..:D) a múltért.. hiszen annak valamikor, valamiért vége lett, amin az ember már túltette magát! ráadásul ezek a "megdobbanások" max. 1-2 napra kavarják fel az ember lelki világát, aztán szépen lassan újra elcsitulnak...

Nem szabad a múltbeli érzéseire féltékenynek lenned! Van, akit én sem tudok (és nem is akarok!) elfelejteni soha, de attól még a jelenben szerelmes tudok lenni, mint az ágyú...!!:))

Szerintem próbálj inkább megbékélni a helyzettel - és örülj neki, hogy Ő van Neked!:))

227. Droma (válaszként erre: 225. - Bellady)
2006. nov. 16. 15:14
Pont úgy gondolkodok ilyen dolgokban mint te...
226. 93a74b44ea (válaszként erre: 223. - Bellady)
2006. nov. 15. 22:31

Igazad van. Újabb idézet, de nem poén:

A biztos megöl, de túléljük. A kétely életben tart, de belehalunk.


Több hetes huzavona után lett vége egy hatalmas szerelmemnek nem rég, és azóta jöttem rá, hogy ez mennyire igaz.

Itt vagyok, túléltem. De azokat a heteket nem kívánom senkinek!

225. Bellady
2006. nov. 15. 22:06

Tudom, hogy a világban mindenre ott a válasz!

Én választ keresek, és ezért várom azt, hogy elejétől a végéig elmondjon mindent

224. Bellady
2006. nov. 15. 22:04

Ha elejétől a végéig elmagyarázná, talán sokkal könnyebb lenne. TALÁN.

De úgy néz ki, hogy életem végéig várhatok. Addig viszont nem fogok.

Benne vagyok egy kapcsolatba, a párom szíve pedig az első szerelméért dobban. :(

223. Bellady
2006. nov. 15. 22:01

Hát igen, ha tudok..

Igen, egy kicsit rosszul esik a "poénod", ami nekem nem poén.

Ha valaki elpöttyint egy ilyen megjegyzést, akkor szerintem utána nem tagadni kell, hanem a másik elé állni és elmondani mindent az elejétől a végéig. Biztos, hogy rettenetesen fájna, mint ahogy most is fáj, de ez még mindig "jobb" mint hogy ő már tagad én pedig tudom, hogy ez nem így van.

222. 93a74b44ea (válaszként erre: 217. - Bellady)
2006. nov. 15. 21:40

Marx György mondta, hogy a világban mindenre ott a válasz, csak a megfelelő kérdéseket kell feltenni. Lehet, hogy ez nem az...:)


Bocs, hogy poénkodok (bár ez tök igaz sztem), de ha rágörcsölsz, el fogod veszíteni a párod. Ha nem akarod ezt, neked kell változtatni a gondolkodásodon, ha tudsz.

Próbáld meg!

221. Bellady
2006. nov. 15. 20:50

Van amikor úgy érzem, hogy minden ok, nem mondott semmit ilyesmit. Aztán beleesek a szakadékba.

Nincs olyan nap, hogy ne jutna eszembe. Egyszer azt mondta, hogy azt hitte, hogy olyan vagyok mint ő. Mármint sokmindenben megegyezik a véleményünk, és gondolom ő azt hitte, hogy ebben is!

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook