Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az első nagy szerelemre tényleg egész életedben emlékezel? fórum

Az első nagy szerelemre tényleg egész életedben emlékezel? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
310. Droma (válaszként erre: 307. - 11111)
2007. márc. 15. 17:58
;-(
2007. márc. 15. 16:13
Igen! Pedig már 14 éve volt!
308. ica!
2007. márc. 15. 15:52
Valószínűleg igen.
307. 11111
2007. márc. 15. 15:43
Én se fogom elfelejteni soha.Sajnos Ő már nem él elvitte a rák.Elmentem meglátogatni a kórházba és a felesége megköszönte a látogatást,őszinte volt,nekem viszont látnom kellett mégegyszer.Párnap mulva pedig már a koporsónál álltunk!
306. Peori
2007. márc. 9. 20:51
Szerintem IGEN!!!
305. 09d65bf33d (válaszként erre: 304. - Kyra2)
2007. márc. 6. 09:04
Ez szomorú, de sajnos nem te vagy az egyetlen, aki így járt. Szerintem akkor sem éri meg szenvedni: mérd föl mennyi esélye van a kapcsolatotoknak, aztán vagy tartsatok ki végleg egymás mellett, vagy felejtsd el! Csak magadat kínzod! Lehet csak én gondolom így de soha senki miatt nem szabad túl sokáig szenvedni. Tegyél meg mindent a cél érdekében, de ha nem megy akkor az nem véletlenül van. Lehet túl hidegnek és racionálisnak tűnik az a megközelítés, de ha nincs remény a "pozitív végkifejletre",akkor csak értelmetlen kínlódás az egész. Persze én beszélek-nekem is nehéz volt magamat meggyőzni egyszer (több évig tartott), de most már a helyére tettem a dolgokat.
304. Kyra2 (válaszként erre: 300. - 09d65bf33d)
2007. márc. 5. 14:48

Szia Borzi!

Vége lett a titkos kapcsinknak, mert nem bírtuk tovább titokban folytatni.....

Az anyja olyan mérhetetlenül gyűlölt engem, hogy egy kanál vízben meg tudott volna folytani!!!!!!!

Csak azért mert elvettem tőle az egyszem pici fiát, akinek 20 évesen még csak a tanulással kellett volna törődni, nem pedig a lányokkal......

többször kiderült, hogy nem fejeztük be a kapcsolatot, többen láttak a faluban mindket együtt, szóval volt hogy néha kiderültek a dolgok és lebuktunk. ő azóta is egyedül van. én meg se égen se földön senki mellett nem találom a boldogságot azóta sem..........

2007. márc. 4. 21:35
Milyen érdekes a Sors..az Elsővel, azzal megyek pár nap múlva síelni..no és persze a családjával..ahogy tesszük évek óta..az a kamaszkori nagy-nagy érzés átalakult valami szétbonthatatlan szeretetté.Mellettem volt, amikor a férjem beteg volt, mellettem volt az utolsó percekben, s utána.Tudtam, hogy mindig ott áll mögöttem, de soha sem éltünk vissza a múltbeli érzéseinkkel..Gyerekeink, házastársaink is szerették, szeretik egymást..amolyan élethosszig tartó ez a kapcsolódás:)))
302. Droma (válaszként erre: 300. - 09d65bf33d)
2007. márc. 2. 22:53
Szerintem nem önbecsapás,ha valaki így érez!
2007. márc. 2. 21:47
igen
300. 09d65bf33d (válaszként erre: 294. - Kyra2)
2007. márc. 2. 21:14
Bocs de nem értem: ha ennyire szereted, akkor miért lett vége? Nem értem, miért ábrándoznak sokan a volt kapcsolataikon. Akármilyen szépnek és őszintének is tűnt anno, elmúlt. (Egyszóval mégse lehetett az igazi, mert ha az lett volna, a mai napig tartana-vagy tévedek?)Nem akarom senki érzéseit megbántani, de szerintem önbecsapás az egész.
2007. márc. 1. 19:05
Biztos, hiszen az érzelem- érzés nagyon meghatározó dolog az ember életében.
298. pirko
2007. márc. 1. 18:08
Ma van az életem első szerelmével a 32.házassági évfordulónk a szerelem 36 éve tart.
2007. márc. 1. 12:26
Nem Én szeretném elfelejteni teljesen a múltbéli dolgokat, nagyon rossz tapasztalatom van belőle, úgyhogy ettől Én tartózkodnék.
296. Kyra2
2007. febr. 24. 15:21

Igen, nagyon szép volt! A legszebb dolog, ami egy emberrel megtörténhet. És én is azt kívánom, hogy mindenki legalább egyszer az életben tapasztalja meg , hogy milyen érzés ez.

Rengeteg nő veti bele magát egy olyan párkapcsolatba, amiben semmi érzelem nincs, úgy élik le az életüket, úgy szülnek és nevelnek fel gyerekeket, hogy közben azt sem tudják mi az igazi boldogság.Megalkusznak, mert már benne vannak a korban, vagy azért mert már ezen túl vannak, és ebbe menekülnek, vagy azért mert azt hiszik a megalkuvás boldoggá teszi őket. Bár csak ők is érezhetnék ezt, amit én és még sokan mások átéltek! Mert ettől gyönyörűbb dolgot, azt hiszem nem is kívánhatna magának az ember...........

Én is elgondolkodtam, hogy talán nem érdemesebb - e befejezni ezt a nyűglődő kapcsolatot, és inkább

az emlékekkel élni, mint így a párommal boldogtalanul.........???

és bárkit is sodor majd mellém az élet, soha senkivel nem fogjuk egymást úgy szeretni, ahogy az első nagy szerelmemmel.......

Senkiben nem találtam eddig meg azokat az értékeket, amik alapvetően benne kellene hogy legyenek egy igazi férfiben, sajnos én mindegyiket

mellette csak rossznak és átlagnak láttam......

de benne volt valami, benne a szemében, valami olyan dolog, amit eddig soha senkiben eddig még nem láttam.......

295. 4c35511f0b (válaszként erre: 294. - Kyra2)
2007. febr. 24. 02:15

Ez szép.

Ilyet kéne mindenkinek az életben átélnie, minimum egyszer:)

294. Kyra2
2007. febr. 24. 02:09

Első szerelem ?? A SÍRIG FOG KÍSÉRNI!!!

még csak 16 éves voltam,ő 20 amikor betoppant az életembe!

Azóta van egy komoly kapcsolatom, de sosem lesz olyan már egyik sem, amilyen ő volt nekem........

Túl vagyok 22 évesen egy tucat férfin, egy rakat szexkapcsolaton, de olyat azóta sem éltem át senkivel, amit ő nyújtott nekem!!!

Azóta próbálkozott egy lánnyal, ütötte -vágta,

kihasználta a testét, és eldobta.

Teljesen kész testileg-lelkileg, senkit sem tud ő sem szeretni......

Iszik, drogozik ,még a vadonat új autójukat is halálra zúzta....sosem lesz már ép ember ő sem!!!

Egy igazi gyönyörű titkos szerelem volt, ami közel 2 évig tartott, de a sírban is ott fog élni bennem az emléke.

4 év telt el azóta, de ha behunyom a szemem, ott látom magam előtt a nap minden percében.....

Sosem fogom elfelejteni, ahogy hozzám ért, ahogy megsímogatott, ahogy a szemembe nézett....

Nélküle már semmit nem ér az életem, bár a párommal hamarosan esküvőt , babát tervezünk,

de azt az érzést, azokat a pillanatokat már soha többé semmi sem tudja visszaadni.

A világon a legszebb dolog volt, hogy őt megismerhettem.

Ha másért nem is, már ezért megérte, hogy megszülessek.

Együtt veszítettük el a szüzességünket, egy rossz

fészerben februári mínusz 10 fokban, olyan élmény volt ez nekem, amit képtelenség szavakkal kifejezni..

Olyan férfi volt ő, amilyenből nagyon kevés....

Érzéki, igazi szenvedélyes, olyan, aki a saját életénél is jobban szeretett.

Olyan boldog, amilyen akkor voltam vele, azt hiszem még a mennyországban sem leszek.....

Nélküle még a menny is csak a pokol tüze lesz..

293. Peori
2007. febr. 23. 14:46
Igen, bár én vele élek, de azt hiszem soha nem felejteném el.
292. Kolibri
2007. febr. 12. 17:41
Szerintem igen, bar engem az a szerencse ert, hogy elso szerelmem kerte meg a kezem. Hiaba volt az "elso szerelmunk" utan mas kapcsolatunk, mindig egymasra gondoltunk es valahol tudtuk, hogy egyszer meg osszesodor minket a sors, mert egyszeruen mashogy nem lehet!
2007. febr. 12. 17:39
én 13 év után találkoztam ujra az első szerelmemmel, és ugyanott folytatjuk ahol abba hagytuk csak sokkal mélyebb érzésekkel. mondjuk mi akkor sem össze vesztünk csak eltávolodtunk egymástól. így sose volt harag egymás iránt. most várjuk első közös babánkat, neki még nincs nekem viszont van 4!
290. Minya
2007. febr. 12. 17:24
Ha eszembejut néha mindig jó érzés tölt el néha még hiányzik is.
289. negerne
2007. febr. 12. 16:00
Szerintem igen. Én legalábbis sose feledem.:)
288. engi_ke
2007. febr. 11. 19:45
Ez attol fugg, hogy mennyire vagy nosztalgikus tipus.
287. Droma (válaszként erre: 285. - 4c35511f0b)
2007. febr. 4. 11:01
:) Hát remélem,hogy igazad lesz.Bár jobban örülnék,ha már most sem lennék az!:)
286. t.panti
2007. febr. 3. 17:49
Az ember életében csak egy nagy szerelem van ,a többi már nem teljesen ugyanaz. És nem biztos hogy időben rátalálsz. Ha szerencséd van ő lesz a párod is, ha nem marad a nosztalgia. rosszabb esetben már az igen kimiondása után toppan az életedbe, de itt is rajtad áll hogyan viszonyulsz, nosztalgia vagy megéled!!
285. 4c35511f0b (válaszként erre: 283. - Droma)
2007. febr. 3. 12:42
MAjd pár év múlva nem leszel:)
284. 4716605536 (válaszként erre: 281. - 4912cc9864)
2007. febr. 3. 08:20
élem/éltem egyszerre...
283. Droma (válaszként erre: 282. - 4c35511f0b)
2007. febr. 3. 02:23
Huhh,jó neked.Én borzasztóan nosztalgiázós vagyok!Szeretnék nem az lenni,de nem megy.:/
2007. febr. 3. 00:35

Ez teljesen biztos.

(még én is, pedig nem vagyok nosztalgiázós:)

2007. febr. 2. 23:24
Most éled, vagy élted meg? nem mindegy...
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook